گلستان
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۹
در آینده‌ای نزدیک؛
پارک کارآفرینی دانشگاه منابع طبیعی گرگان با هدف استقرار فعالیت‌های کارآفرینی دانشجویان در حال احداث می‌باشد و به زودی به طور رسمی افتتاح می‌شود.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۲
به مناسبت آغاز سال تحصیلی؛
مراسم معارفه ورودی‌های ۱۳۹۷ دانشکده فنی و مهندسی گرگان با حضور رئیس دانشکده و مدیر پارک علم و فناوری استان گلستان برگزار شد.
۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
طی تفاهم نامه‌ای؛
بر اساس تفاهم صورت گرفته مابین صدا و سیمای مرکز گلستان و ستادکل نیروهای مسلح، دانشجویان روزانه استان گلستان می‌توانند سرباز امریه صداوسیمای مرکز استان شوند.
۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
سیاوش‌پور در گفتگو با دانشجو:
مسئول سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه گلستان گفت: آقایان ابتدا باید کاخ‌های شمال تهران را رها کنند و هرگاه درد و رنج مردم را با گوشت و پوست حس کردند، ملت ایران هم یاد می‌گیرند که مانند مردم یمن زندگی کنند.
۰۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
با حکمی از سوی استاندار؛
رئیس دانشگاه گلستان در حکمی از سوی استاندار استان گلستان، به عنوان عضو شورای راهبری توسعه مديريت این استان منصوب شد.
۰۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷
ویژه اعضای هیات علمی؛
کارگاه آموزشی «تجاری‌سازی» ویژه اعضای هیئت علمی دانشگاه گلستان با حضور جاوید نوبخت، عضو کمیته ارزیابی آئین نامه‌های ارجاعی شرکت‌های دانش بنیان در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.
۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹
پرونده ویژه | محرم ۹۷
مسئول گروه جهادی دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: بسیجیان قرارگاه جهادی امام رضا(ع) بسیج دانشجویی این دانشگاه در راستای خدمت به عزاداران حسینی اقدام به جمع آوری زباله‌های سطح شهر کردند.
۲۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
گزارش |
نزدیک به شروع سال تحصیلی جدید هستیم و برخی از دانشجویان دانشگاه گلستان به وضع موجود خوابگاه‌های غیردولتی معترض و مدعی هستند که این خوابگاه‌ها شرایط خوبی از نظر امکانات رفاهی ندارد.
۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹
با حضور معاون علمی رئیس جمهوری؛
مرکز نوآوری پارک علم و فناوری استان گلستان به عنوان یکی از واحد‌های اصلی اکوسیستم توسعه فناوری در این استان با حضور ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد.
۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
خوش‌فر در گفتگو با دانشجو:
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه گلستان با بیان اینکه معتقد به دادن کمک منطقی به دانشجویان و هم به مسئولان خوابگاه هستیم، گفت: برای حل مشکلات انرژی، آبرو و وقت گذاشتیم.
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
باهنر در گفتگو با دانشجو:
مسئول نشریه دانشجویی پارادوکس با بیان اینکه دانشگاه آزاد علی‌آباد بهترین کانون‌های دانشجویی را دارد، گفت: نشریه پارادوکس در جهت تقویت روحیه خودباوری دانشجویان شکل گرفت.
۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
گفتگوی دانشجو با یک مخترع/
دانشجوی دکترای باغبانی گرایش گیاهان زینتی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان توانست محصولی اختراع کند که عمر گل‌های چیده شده را افزایش دهد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار