گلستان
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
رییس سازمان امور دانشجویان کشور:
رییس سازمان دانشجویان در افتتاح مجتمع ورزشی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: دانشگاه نسل سوم نیازمند دانشجویان خلاق و کار آفرین است و صندوق رفاه دانشجویی نیز حمایت از دانشجویان را در برنامه‌های خود دارد.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۹
طاهری زاده:
مسئول بسیج دانشجویی استان گلستان گفت: پایان نامه‌ها و پروژه‌های دانشجویان که در راستای پیشبرد اهداف نظام و انقلاب اسلامی باشد از سوی بسیج دانشجویی حمایت می‌شوند.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۳
از سوی شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی؛
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان گلستان با استاد تمام فیزیک هسته‌ای دانشگاه گلستان دیدار و از وی تجلیل کردند.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
 رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان:
رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گفت: دانشجویان نخبه فرهنگی با ارتقاء شخصیت علمی، اخلاقی، دینی و فرهنگی خود می‌توانند علاوه بر اینکه مهارت‌های فردی و اجتماعی را در دانشگاه کسب کنند به رشد جامعه کمک کنند.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۰
با حضور مسئولین؛
مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، برگزار شد و وحید کاتبی مسئولیت بسیج دانشجویی این دانشگاه را برعهده گرفت.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸
یادداشت دانشجویی/
متاسفانه در کشور مکرر شاهدیم که بعضا از سوی برخی مردم و مسئولان، حرف‌هایی در خصوص برخی نهاد‌های انقلابی زده می‌شود که چنین صحبت‌هایی زیبنده یک ایرانی نیست.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
یادداشت دانشجویی/
از نکات قابل توجه امسال همزمانی تقریبی روز ارتش و روز پاسدار است؛ دو نهاد انقلابی که از همان ابتدای انقلاب دوشادوش همدیگر در دفاع از کیان ایران زمین تلاش می‌کنند و ..
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
 معاون آموزشی دانشگاه آزاد بندرگز:
معاون آموزشی دانشگاه آزاد بندرگز گفت: جشنواره استانی ایده‌های برتر به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز برگزار خواهد شد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹
حجت‌الاسلام پناهیان در دانشگاه گلستان:
حجت الاسلام پناهیان گفت: متاسفانه زندگی کارمندی و صرفا حقوق بگیری به سبک زندگی منفعلانه کمک می‌کند و انسال را بی تفاوت و غیر خلاق بار می‌آورد و در چنین نوع زندگی است که فساد ایجاد می‌شود.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴
با سخنرانی حجت‌الاسلام «پناهیان»؛
پنجمین سالگرد تدفین شهید «حسین خان‌احمدی» با سخنرانی حجت‌الاسلام «پناهیان» در دانشگاه جامع استان گلستان برگزار می‌شود.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
نماینده آزادشهر:
 نماینده مردم آزادشهر، رامیان و فندرسک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد که نیاز‌های جامعه ایجاب می‌کند دانشگاه‌ها با جذب رشته‌های مهارتی و تجربی موجب کارآفرینی شده و نیاز‌های جامعه را برطرف کنند.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰
معاون پژوهشی دانشگاه گنبدکاووس:
معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه گنبدکاووس از تهیه طرح ملی مبارزه با بیابان‌زایی و توسعه ریزگرد‌ها توسط اساتید این دانشگاه خبر داد.
آخرین اخبار