گلستان
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷
در دانشگاه آزاد گرگان؛
هفتمین روز شهدای گمنام یادواره شهدای مدافع حرم دوشنبه ۷ اسفند در دانشگاه آزاد گرگان برگزار می‌شود.
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۳
در راستای تعمیق و ترویج معارف دینی؛
دومین گروه دانشجویان معتکف دختر دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول با موافقت هیات رئیسه و شورای فرهنگی این واحد دانشگاهی به سفر زیارتی و سیاحتی مشهد مقدس اعزام شدند.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان:
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با انتقاد از عملکرد دانشگاه‌ها در ترویج مدرک‌گرایی گفت: هزاران فارغ‌التحصیل بدون بازار کار خروجی دانشگاه‌های ماست.
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳
مدیر حوزه علیمه خواهران استان گلستان:
مدیر حوزه علیمه خواهران استان گلستان با اشاره به پذیرش بیش از ۱۳۷۶ دانشجو در حوزه‌های علیمه خواهران استان گفت: پذیرش طلبه خواهر برای سال تحصیلی ۹۷ در ۳ مقطع تا پایان بهمن‌ماه ادامه دارد.
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو مطرح شد
بیان دغدغه‌ها و مشکلات دانشجویی‌ را مهمتر از معرفی کسب رتبه‌ها و لوح تقدیرهایش می‌داند و می‌گوید شنیدن مشکلات دانشجویان گوش شنوا می‌خواهد که باید پای صحبت‌های آن نشست.
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گلستان:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گلستان در بیانیه‌ای خطاب به همه ایادی استکبار اعلام کرد: اگر کسی بر سر شاخه‌های درخت انقلاب بنشیند و فتنه‌گری راه بیاندازد، دانشجویان بسیجی شاخه‌های افت زده را هرس خواهند کرد.
۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶
همزمان با ایام فاطمیه؛
همزمان با ایام فاطمیه، مراسم تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد واحد آزادشهر گلستان برگزار می‌شود.
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶
یاداشت دانشجویی/
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه گنبد در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با اشاره به صحیفه امام در یادداشتی به بیان نقاط ضعف رفتار مسئولین در طول این سال‌ها پرداخت.
۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان تاکید کرد: سیاست دانشگاه بر افزایش کیفیت تحصیلی است و اگر به لحاظ اخلاقی و معنوی به دانشجو احترام بگذاریم و کیفیت علمی دانشگاه را بالا ببریم؛ دانشجویان جدید با اشتیاق بیشتری جذب خواهند شد.
۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹
با حکم وزیر علوم؛
منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی، فرهاد یغمایی را برای مدت چهار سال در جایگاه ریاست دانشگاه گلستان ابقا کرد.
۰۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳
اساتید بسیجی استان گلستان در واکنش به سخنان سردار سلیمانی:
اساتید بسیجی دانشگاه‌های استان گلستان در سخنانی خود را همدرد و سرباز سردار سلیمانی دانستند و از مواضع اصولی وی حمایت کردند.
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۲
رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان:
رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: کمتر از ۴۰ درصد مراکز آموزشی این استان فضای استاندارد دارد و ۶۰ درصد از مراکز ما فاقد امکانات و سرانه‌ها هستند.
آخرین اخبار