گلستان
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
برای حضور در مسابقات فوتبال دانشگاه‌های آسیا؛
دانشجوی دانشگاه پیام نور استان گلستان برای حضور در مسابقات فوتبال دانشگاه‌های آسیا به تیم ملی فوتبال دانشجویان ایران دعوت شد.
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
کدام شهر؟ کدام دانشگاه؟
دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان یکی از دانشگاه‌های دولتی ایران در استان گلستان و نخستین دانشگاه تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی در ایران است.
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
آهوان در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه گلستان با بیان اینکه طرح مناطق آزاد نباید منجر به گسترش مشاغل کاذب شود، گفت: عدم تعهد سرمایه‌گذاران خارجی به ضرر مردم در مناطق بومی است.
۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۷
صادقلو در گفتگو با دانشجو:
دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی گرگان گفت: برون سپاری فعالیت‌های دولتی برای سمن‌ها راه حل موثری برای کاهش آمار بیکاری و ایجاد فرصت‌های جدید شغلی در جامعه می‌شود.
۲۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
یادداشت دانشجویی/
مقصر اصلی خود ما هستیم که اینچنین باور‌های امام را به سردخانه‌ تاریخ می‌فرستیم، تا خوب منجمد شوند و کم کم آماده‌ کفن و دفن در گورستان فراموشی شوند؛ آری، مقصر اصلی خود ما هستیم.
۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
شریف زاده در گفتگو با دانشجو:
مدیر مرکز کارآفرینی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه گرگان با بیان اینکه طرح‌های کارآفرینی در دانشگاه موفقیت‌آمیز بود، گفت: طرح‌های موفق تیم‌های کسب و کار دانشجویی مورد حمایت قرار می‌گیرند.
۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
یادداشت دانشجویی/
برجامی که ناقص الخلقه متولد شده بود توسط نامادری جلاد خود حیات ناقص خود را هم از دست داد تا دوباره شاهد تکرار تاریخ و سنت‌های آن باشیم.
۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
جلال شاهکوهی در گفتگو با دانشجو:
دانشجوی نخبه دانشگاه آزاد گرگان، با بیان اینکه مقالات ۱۵ دانشجوی حقوق دانشگاه آزاداسلامی گرگان در کنگره بین المللی فرهنگ واندیشه دینی درقم پذیذفته شدپذیرش شدند، گفت: مقاله «بررسی مسائل اخلاقی و قانونی درسلول‌های بنیادی جنین» نیز اجازه سخنرانی در این کنگره را کسب کرد.
۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
نمونه‌ها را بشناسیم/
کانون ادبی گَون یکی از ۱۰ نشریه ادبی دانشجویی برتر، دارای اعضای موفقی از جمله دانشجوی افغانستانی است.
۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
نژادعینی در گفتگو با دانشجو مطرح کرد
مسئول بسیج خواهران علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان از برنامه‌های جذاب این تشکل برای دانشجویان در طول سال خبر داد.
۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
میرزایی در گفتگو با دانشجو:
دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در رابطه با بهبود وضعیت خوابگاه‌های این دانشگاه گفت: مطالبات دانشجویان در این زمینه چندان موفقیت‌آمیز نبود و تیر ما به سنگ خورد.
۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
یادداشت/
هر عقل سلیمی می‌تواند بفهمد که وضعیت فعلی صرفا ناشی از ناکارآمدی یک دولت نیست بلکه کارشکنی و نفوذی است در جهت ایجاد نارضایتی عمومی، تا منجر به اقدام علیه نظام بشود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار