گلستان
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۸
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان گلستان:
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان گلستان با بیان اینکه قرار دادن تریبون بیت‌المال و نظام در اختیار فتنه‌گران جفا به خون شهداست، گفت: باید مراسم دانشگاهی به صورت کرسی و یا میزگرد برگزار شود.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
واکنش سردار صادقی به اتفاقات پیش آمده در دانشگاه‌ها؛
فرمانده سپاه گلستان در واکنش به حضور برخی افراد معلوم‌الحال در دانشگاه‌ها، گفت: ما از رفتارهای برخی مسئولان دانشگاه‌ها بخصوص دانشگاه‌هایی که در نظام تربیتی فرزندان ما موثر هستند، گلایه داریم.
۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گلستان:
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گلستان با اشاره به سخنرانی یک عنصر معلوم‌الحال به مناسبت روز دانشجو در یکی از دانشگاه‌های استان گفت: استانداری گلستان مانع جولان دادن عناصر معلوم‌الحال به دانشگاه‌های استان شود.
۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
در نمایشگاه هفته پژوهش صورت گرفت
رئیس شورای پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد استان گلستان گفت: از ۱۸ محصول فناوری شده در مراکز رشد واحدهای دانشگاهی استان برای نخستین بار در نمایشگاه هفته پژوهش رونمایی شد.
۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد استان گلستان:
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد استان گلستان گفت: سواری گرفتن از تشکل‌های دانشجویی در انتخابات به قصد رسیدن به امیال گروه‌های سیاسی نوعی سیاست‌بازی است.
۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
همزمان با آغاز هفته پژوهش؛
ایده عضو مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد علی آباد کتول در جشنواره ایده‌های برتر استان گلستان به عنوان یکی از سه ایده برتر در زمینه پزشکی، پیراپزشکی و دامپزشکی به مرحله کشوری راه یافت.
۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴
استاد بنیاد مهدویت در جمع دانشجویان دانشگاه گنبد:
استاد بنیاد مهدویت با گلایه از کم‌کاری در زمینه شناساندن حضرت مهدی(عج) به مردم گفت: متاسفانه در جامعه شیعی ما بسیاری از افراد نمی‌دانند در موقع ظهور قرار است چه اتفاقی بیفتد و از آمدن امام ترس دارند.
۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی؛
تفاهمنامه همکاری مشترک میان دانشگاه آزاد واحد علی‌آباد کتول و اداره بهزیستی این شهرستان در راستای اجرای برنامه‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی منعقد شد.
۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴
یادداشت دانشجویی/
یاوه‌گویانی که مدافعین حرم را هر روز به گونه‌ای تحریف می‌کردند، امروز باید سر تعظیم فرود آورند؛ زیرا اگر مجاهدت‌های آن‌ها نبود، امروز معلوم نبود در کدام یک از شهر‌های ایران باید از حریم خود دفاع می‌کردیم.
۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶
با حمایت ریاست دانشگاه و پیگیری معاون فرهنگی و دانشجویی؛
خوابگاه دخترانه کوثر دانشگاه علوم پزشکی گلستان با حمایت ریاست دانشگاه و پیگیری معاون فرهنگی و دانشجویی به سیستم گرمایشی شوفاژ مجهز شد.
۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵
در عملیات آزادسازی البوکمال؛
دانشجوی مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد تنکابن در عملیات آزادسازی البوکمال به جمع شهدای مدافع حرم پیوست.
آخرین اخبار