گلستان
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
رئیس دانشگاه علوم کشاورزی گرگان:
رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: در دانشگاه کارآفرین هم موضوع آموزش و هم موضوع پژوهش هدفمند باید نهادینه شود تا بتوانیم ایده‌ها را به کسب و کار دانش بنیان تبدیل کنیم.
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰
زاهدی در دانشگاه آزاد واحد آزادشهر:
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: نظام بانکی کنونی شایسته کشور ما نیست و لازم است در مدیریت بانکی از متخصصان حوزه علوم انسانی نیز استفاده شود.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۳
در دانشگاه صنعتی شریف؛
تیم دانشگاه گلستان در مسابقات لیگ اینترنت اشیا مقام قهرمانی را کسب کرد و موفق به جذب حامی مالی برای تجاری‌سازی سیستم پیشنهادی خود شد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
بلالایی در دانشگاه گلستان:
عضو هیات علمی دانشگاه خواجه نصیر طوسی گفت: روابط دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی در سطح بین‌المللی در همه دنیا تعریف شده و روابط بین‌الملل نیز در ارتقای فعالیت های پژوهشی دانشگاه‌ها اثرگذار است.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
در آستانه هفته پژوهش؛
۱۷ کتاب منتشر شده در مرکز نشر دانشگاهی گلستان در آستان هفته پژوهش رونمایی شد.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
با حضور حمیدرضا طیبی؛
تفاهم نامه همکاری بین استانداری گلستان و سازمان جهاد دانشگاهی با هدف بهره گیری مناسب از ظرفیت‌های متنوع و سرمایه‌های مادی و معنوی موجود در گلستان منقعد شد.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۵
در رقابت با ۲۷ اسکواش باز؛
دانشجوی ورزشکار دانشگاه گلستان در رقابت با ۲۷ اسکواش باز، به رتبه اول مسابقات اسکواش جایزه بزرگ تهران دست یافت.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
با صدور بیانیه‌ای؛
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در گلستان طی بیانیه‌ای، حادثه تروریستی چابهار را محکوم کرد و آن را مقدمه‌ای برای خلق فتنه‌ای جدید دانست.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
به همت دانشجویان دانشگاه آزاد علی‌آباد کتول؛
اولین مرکز ماساژ تخصصی با ارائه انواع ماساژها با رویکرد درمانی در استان گلستان، از سوی دانشجویان کارآفرین دانشگاه آزاد علی آباد کتول تأسیس شد.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
رئیس دانشگاه علوم کشاورزی گرگان:
رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با بیان اینکه آینده درخشانی در انتظار جوانان این کشور خواهد بود، گفت: باید تلاش کنیم روحیه امید، خودباوری و تلاش در دانشجویان گسترده‎تر شود.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
در دانشگاه‌های گلستان؛
رقابت‌های فوتسال قهرمانی دانشجویان دانشگاه‌های استان گلستان با قهرمانان تیم دانشگاه غیرانتفاعی به پایان رسید.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲
در دومین مسابقات ملی؛
تیم پژوهشی آموزشکده سما واحد گرگان با نام «هیرکانیا» در دومین دوره مسابقات ملی سازه‌های ماکارونی موفق به کسب رتبه پنجم کشوری شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار