آسیا و اقیانوسیه
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
نخست وزیر سابق مالزی نسبت به تصمیم رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل واکنش نشان داده است.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱
از نظر غربی‌ها العبادی در راه انتخابات موفق عمل کرده و در نگاه عراقی‌ها، او برخلاف پیروزی‌ها علیه داعش، به شکل یک رهبر سیاسی و نظامی که هیچگاه بصورت واقعی تصدیق نشده، در آمده است.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۱
در پیامی توییتری
مجری انگلیسی مراسم قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حرکات وحشیانه نظامیان رژیم اشغالگر قدس را «تهوع‌آور» توصیف کرد و پاسخ آنهایی که از او به خاطر این کار انتقاد کردند را داد.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷
هنیه:
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد، حماس امتداد طبیعی پروژه مقاومت و ایستادگی در سرزمین فلسطین است.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴
پوتین در کنفرانس خبری سالانه:
پوتین در نشست خبری سالانه خود گفت: ما بدون آغاز یک رقابت تسلیحاتی جدید، امنیت روسیه را حفظ خواهیم کرد.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳
اسنادی که به تازگی منتشر شده، نشان دهنده تلاش عرستان برای درخواست از رژیم صهیونیستی جهت حمله به مصر و سوریه و اشغال کامل شهر قدس است.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲
ارتش سوریه به همراه نیروهای همپیمان خود در غوطه غربی دمشق عملیاتی علیه تروریستهای النصره انجام داد و موفق شد چند ارتفاع مهم را آزاد کند.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
در نشستی مشترک
ولیعهد عربستان و ولیعهد ابوظبی در نشستی مشترک با رهبران یکی از بزرگ‌ترین احزاب معارض در یمن که گرایش اخوانی دارد، دیدار کردند.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۸
جنگنده‌های رژیم صهیونیستی مناطق مختلفی از غزه را هدف قرار دادند.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲
عادل الجبیر:
وزیر خارجه عربستان سعودی در مصاحبه‌ای گفت: دولت آمریکا برای ایجا صلح میان اسرائیلی‌ها و فلسطینی‌ها جدی است.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۱
یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی محل تجمع نیروهای منصور هادی و شبه نظامیان را در پادگاه الخنجر در استان الجوف را هدف گرفتند.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱
یک روز پس از آنکه آمریکا برای آغاز گفتگوی بدون پیش شرط با کره شمالی اعلام آمادگی کرد، کرملین روز چهارشنبه تغییر لحن آمریکا درباره کره شمالی را «سازنده» دانست و از آن تقدیر کرد.
آخرین اخبار