آسیا و اقیانوسیه
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۸
۱۳ ملوان ایرانی با کمک نیروی دریایی پاکستان از غرق شدن نجات یافتند.
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴
دفتر دادستانی رژیم صهیونیستی همسر نخست‌وزیر این رژیم را به سوء استفاده از منابع دولتی متهم کرد.
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
ارتش رژیم صهیونیستی از بیم شلیک مجدد گسترده راکت‌های مقاومت از غزه، چند سامانه گنبد آهنین اضافی در مناطق مجاور مستقر کرد.
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹
سخنگوی وزارت بازرگانی چین:
سخنگوی وزارت بازرگانی چین اعلام کرد: شرکت‌های چینی روابط عادی خود را با ایران ادامه می‌دهند و به همکاری‌ها پایبند هستند.
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳
تروریستها که آغاز عملیات ارتش سوریه در جنوب این کشور را بسیار نزدیک می‌بینند در استان قنیطره اتاق عملیات تشکیل دادند.
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
پنجمین نشست کمیته دائمی مشترک مرزی بین پاکستان و ایران در زاهدان برگزار و مسئولین دو کشور در این دور از مذاکرات شرکت کردند.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان در گزارشی گروه‌های معارض مسلح را به دلیل حملات راکتی کور به پایتخت سوریه به ارتکاب جرایم جنگی متهم کرده است. این نهاد همچنین مدعی شده است که دولت سوریه در «غوطه شرقی» بمباران کور انجام داده و این اقدام جرم جنگی است.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸
ادعای سازمان ملل:
کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان مدعی شده است که دولت سوریه و همپیمانان آن در منطقه «غوطه شرقی» مرتکب جرایم جنگی شده‌اند.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱
وزیر دفاع مالزی از احتمال بالای خروج نظامیان این کشور از ائتلاف عربستان سعودی علیه یمن خبر داد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
رهبر کره شمالی در سومین سفر خود به چین، اتحاد و دوستی کشورش با چین را ستود و درباره خلع سلاح اتمی با رئیس جمهور چین گفتگو کرد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
وزیر خارجه کره جنوبی:
وزیر خارجه کره جنوبی می‎گوید مادامی که خلع سلاح کامل شبه‎جزیره کره محقق نشده است، تحریم‎های کره شمالی به قوت خود باقی است.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۹
در درگیری‌های نیرو‌های ارتش و کمیته‌های مردمی با متجاوزان در الحدیده، بیش از ۱۰۰ نفر از نیرو‌های ائتلاف سعودی به اسارت درآمده و ده‌ها تن دیگر کشته شده‌اند.
آخرین اخبار