آسیا و اقیانوسیه
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۲
هفت کشور حاشیه دریاخ سرخ امروز نشستی را برای تاسیس «رژیم دریای سرخ» با هدف «ثبات در منطقه» و «حمایت از تجارت جهانی» برگزار کردند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۳
رئیس جمهوری آمریکا بدون اشاره به سخنان خود درباره خلق تروریست‌های داعش توسط واشنگتن در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶، مدعی شد: داعش تا ۳۰ روز آینده نابود می‌شود!
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۸
وزیر خارجه آمریکا امروز چهارشنبه در مصاحبه با فاکس نیوز، عربستان سعودی را «متحد مهم» واشنگتن خواند و گفت: «آن‌ها در موضوعاتی که برای ما و اسرائیل امنیت به ارمغان می‌آورد، با ما همکاری می‌کنند».
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱
پادشاه مغرب با ارسال پیام مکتوبی به همتای سعودی، چهارمین سال پادشاهی وی را تبریک گفت.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
دور جدید مذاکرات صلح یمن، از پنجشنبه پیش در پایتخت سوئد، تحت نظارت سازمان ملل آغاز شد و قرار است نتیجه نهایی گفتگو‌ها درباره مهم‌ترین پرونده‌های جنگ یمن، فردا اعلام شود.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷
وزارت خارجه پاکستان:
وزارت خارجه پاکستان در پاسخ به قرار گرفتن نام این کشور در لیست سیاه نقض حقوق اقلیت‌ها از سوی دولت آمریکا اعلام کرد: واشنگتن در امور داخلی ما دخالت نکند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰
مدیر مالی هواوی که در کانادا بازداشت شده بود، با قرار وثیقه ۷.۵ میلیون دلاری و الزام به پوشیدن پابند الکترونیک، به‌صورت مشروط آزاد شد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۴
در حالی که تنش‌ها میان پکن و اتاوا به دلیل دستگیری مدیر ارشد شرکت چینی هواوی در کانادا بالا گرفته است، یک دیپلمات سابق کانادایی در چین ناپدید شد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۸
نظرسنجی‌های جدید در اوکراین؛
نظرسنجی‌های جدید در اوکراین نشان داد که رئیس جمهور کنونی این کشور برابر همه رقبای بالقوه انتخاباتی شکست خواهد خورد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۶
سفیر گرجستان با دستیار وزیر و مدیر کل اوراسیای وزارت امور خارجه دیدار و توضیحاتی در خصوص آخرین وضعیت برخورد ماموران مرزی گرجستان با برخی متقاضیان سفر به آن کشور ارائه کرد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۴
عربستان سعودی صادرات روزانه نفت خام خود را تا یک میلیون بشکه در روز در ماه آینده میلادی کاهش می‌دهد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۰
وزیر امور خارجه آمریکا ارسال بمب افکن‌های روسیه به ونونزوئلا را یک هزینه بیهوده خواند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار