چهارمحال و بختیاری
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
براتی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
سرپرست گروه جهادی ولی‌عصر(عج) چهارمحال و بختیاری گفت: اولین گروه جهادی بسیج دانشجویی استان چهارمحال بختیاری به روستای گزستان از توابع بازفت اعزام شد؛ ماموریت اصلی این گروه در حوزه عمرانی و فرهنگی است.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
سرپرست دانشگاه شهرکرد:
سرپرست دانشگاه شهرکرد با حضور در محل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان چهارمحال و بختیاری برای جذب اعتبار لازم جهت راه‌اندازی پژوهشکده پرندگان دانشگاه شهرکرد در شهر جونقان رایزنی کرد.
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
عباسی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی چهارمحال بختیاری با بیان اینکه ۱۲۰۰ دانشجو در سال جاری به اردو‌های جهادی اعزام می‌شوند، گفت: این اردو‌ها از ۲۷ خردادماه آغاز می‌شود و تا ۳۱ شهریور ادامه دارد.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
به منظور توسعه تبادلات علمی؛
تفاهم‌نامه همکاری و تبادلات علمی مشترک بین دانشگاه شهرکرد و دانشگاه لیوبلیانا اسلونی، به منظور توسعه تبادلات علمی آموزشی و همکار‌های پژوهشی، منعقد شد.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵
طی حکمی؛
سرپرست دانشگاه شهرکرد طی حکمی محمد علی محمدی عضو هیأت علمی دانشکده فنی و مهندسی را به عنوان مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه شهرکرد منصوب کرد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
رئیس دانشگاه آزاد شهرکرد:
رئیس دانشگاه آزاد واحد شهرکرد گفت: بیش از ۱۱ تن یونجه خشک از ۴ هکتار اراضی مزرعه آموزشی، تحقیقاتی دانشگاه آزاد واحد شهرکرد به منظور جذب درآمد‌های خارج از شهریه و وابستگی کمتر به شهریه دانشجویی برداشت شد.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
در پی رفتار دور از انتظار برخی مسئولان استان چهارمحال و بختیاری؛
در پی رفتار دور از انتظار برخی مسئولین استان چهارمحال و بختیاری به انتقادات دانشجویان، بسیج دانشجویی با انتشار بیانیه‌ای استاندار چهارمحال و بختیاری را به صبر دعوت کرد.
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
حیدری در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
فعال دانشجویی شهرکرد با بیان اینکه مسئولان باید ولایت‌پذیری را در عمل نشان دهند، گفت: صبوری مقام معظم رهبری در برخورد با منتقدان باید چراغ راهی برای سایر مسئولان باشد.
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
در واکنش به حواشی دیدار مسئولین چهارمحال با نماینده ولی فقیه؛
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد شهر کرد طی بیانیه‌ای در واکنش به حواشی دیدار مسئولین چهارمحال و بختیاری با نماینده ولی فقیه در استان آمادگی خود را برای میزبانی از استاندار اعلام کرد.
۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
نماینده ولی فقیه چهارمحال و بختیاری:
نماینده، ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری گفت: وظیفه دانشجویان توجه به ریشه‌ها و کشف علت معضل‌ها و نیز آگاه سازی مردم نسبت به این خطرات است.
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
هفتم خردادماه؛
ششمین سالگرد تدفین شهدای گمنام و بزرگداشت شهید مدافع حرم محمد حسن قاسمی در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار می‌شود.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
در جلسه ای؛
جلسه معارفه کاندید‌اهای شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در سالن ابن سینا با حضور معاونت فرهنگی دانشجویی و جمعی از دانشجویان برگزار شد.
آخرین اخبار