چهارمحال و بختیاری
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۸
نصیری در گفتگو با دانشجو:
مسئول اردوی بسیج دانشجویی چهارمحال بختیاری گفت: ثبت‌نام ارودی زیارتی راهیان نور شمال غرب کشور ویژه خواهران دانشجو از ۲۹ مرداد تا ۶ شهریور در دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان انجام می‌شود.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
همزمان با آغاز ثبت‌نام بدون آزمون؛
همزمان با آغاز ثبت‌نام بدون آزمون، مرکز مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته دانشگاه آزاد شهرکرد با حضور جمعی از اعضای هیئت علمی این دانشگاه افتتاح شد.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۸
براساس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام؛
دانشگاه شهرکرد در بازه رتبه ۳۰-۲۱ دانشگاه‌های جامع کشور در رتبه‌بندی سال ۹۶-۹۵ پایگاه استنادی علوم جهان اسلام قرار گرفت.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان چهارمحال و بختیاری:
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان چهارمحال و بختیاری از اضافه شدن ۲۳ رشته جدید به رشته‌های دانشگاه جامع کاربردی چهارمحال و بختیاری خبر داد.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸
رئیس اداره تغذیه دانشجویی صندوق رفاه:
رئیس اداره یارانه‌ها و تغذیه دانشجویی صندوق رفاه گفت: قرارداد‌های دانشگاه‌ها در زمینه تغذیه دانشجویی رتبه‌بندی می‌شوند و به دانشگاه‌هایی که قرارداد‌های ضعیف دارند، توصیه‌های لازم صورت می‌گیرد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
نیکخواه در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشگاه آزاد شهرکرد گفت: پولی که برای اجاره خوابگاه گرفته می‌شود، کفاف هزینه‌های خوابگاه را هم نمی‌دهد قسمتی از پول شهریه ایاب و ذهاب در خوابگاه هزینه می‌شود.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
سرپرست دانشگاه شهرکرد:
سرپرست دانشگاه شهرکرد گفت: دانشگاه شهرکرد از سال قبل به دلیل فراهم شدن امکانات و شرایط لازم شروع به جذب دانشجوی خارجی کرده است، این دانشگاه آمادگی جذب دانشجو بخصوص از کشور عراق را دارد.
۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
رتبه ۱۰ کنکور علوم ریاضی و فنی در گفتگو با دانشجو:
رتبه ۱۰ کنکور گروه علوم ریاضی و فنی گفت: در هیچ کلاس تقویتی برای کنکور شرکت نکرده بودم و تنها در مدرسه خوب درس می‌خواندم.
۰۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
کدام شهر، کدام دانشگاه؟
دانشگاه شهرکرد برای اولین بار در فهرست یک درصد دانشگاه‌های برتر جهان و به لحاظ تولید بیشترین مقالات یک درصد برتر ISI در میان دانشگاه‌های جامع کشور موفق به کسب رتبه ۱۸ شد.
۳۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
عارف:
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: خوشبختانه در طول ۱۰ سال اخیر جهت‌گیری دانشگاه آزاد به سمت ارتقای کیفیت و توسعه تحصیلات تکمیلی بوده و نقش‌آفرینی دانشگاه در تولید علم و فناوری است.
۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
مسئول واحد خواهران سازمان بسیج دانشجویی:
مسئول واحد خواهران سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: غرب به اسم آزادی، زنان را به عروسک بازار‌ها ملعبه و ابزار التذاذ مردان تبدیل کرده است، آیا این را می‌خواهند به زنان ما بیاموزند؟
۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
سرپرست دانشگاه شهرکرد:
سرپرست دانشگاه شهرکرد گفت: دانشکده بروجن باوجود یشرفت فیزیکی ۶۵ درصد، به دلیل تغییر سیاست‌های وزارت علوم و نبود ردیف بودجه ادامه روند ساخت آن متوقف شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار