چهارمحال و بختیاری
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
به همت بسیج دانشجویی؛
دوره آموزشی شبهه شناسی و پاسخ‌گویی به شبهات اعتقادی با تدریس شاهقلی در سالن شهید اوینی دانشگاه پیام نور شهرکرد برگزار می‌شود.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
۶ اسنفد ماه؛
دهمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه شهرکرد یکشنبه ۶ اسنفد ماه در سالن فارابی دانشکده علوم پایه برگزار می‌شود.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵
ذوالفقاری در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی استان چهارمحال بختیاری گفت: با توجه به و برنامه ریزی‌های انجام شده قرار است در ۴ منطقه محروم استان چهارمحال بختیاری حدود ۳۰۰ نفر از دانشجویان به اردو‌های جهادی اعزام شوند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۱
میراحمدی در گفت‌وگو تفصیلی با خبرگزاری دانشجو:
«اینوکا» نام رویدادی است که توسط جمعی از دانشجویان دانشگاه شهركرد طراحی شده برای اینکه ایده‌ها سریعتر به عمل تبدیل شوند. صاحبان ایده در این رویدا با هم رقابت می‌کنند و با همکاری نهاد‌های مختلف ایده‌های برتر شناسایی و از آن‌ها حمایت می‌شود.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
ذوالفقاری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی استان چهارمحال بختیاری گفت: حدود ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان در قالب اردوی راهیان نور از مناطق جنگی بازدید می‌کنند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
در مراسمي؛
دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در دومین جشنواره نشریات دانشجویی در بخش نشریات برتر، مقالات ویژه و آثار موفق به کسب رتبه شد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
به همت بسیج دانشجویی؛
بسیج دانشجویی دانشکده ادبیات شهرکرد ویژه برنامه «دیپلماسی آزاد» با سخنرانی ابوالفضل ظهره وند، سفیر سابق ایران در ایتالیا در ۲۹ بهمن‌ماه برگزار می‌کند.
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۱
طی نامه‌ای؛
گروه جهادی بسیج دانشجویی شهرکرد در خصوص تجهیزات ورزشی برای منطقه اوره و بارز نامه‌ای به اداره کل ورزش و جوانان استان چهارمحال بختیاری ارسال کرد.
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۹
بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد شهرکرد خواستار شد
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرکرد مبنی بر حضور مسئولان دانشگاه‌ها و پاسخگویی به پرسش دانشجویان، نامه‌ای به رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری ارسال کرد.
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
رئیس دانشگاه پیام‌نور چهارمحال و بختیاری:
رئیس دانشگاه پیام‌نور چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۰ هکتار زمین به طرح توسعه دانشگاه پیام‌نور شهرستان بروجن اختصاص داده شده است.
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بسیاری از دانشجوان دانشگاه‌های آزاد کهگیلویه و بویراحمد از نبود اساتید با درجه و خوابگاه‌های مناسب، غذا و سلف سرویس‌های بی کیفیت و بی توجهی به پژوهش گله‌مند هستند.
۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸
خطیبی خطاب به وزیر تعاون:
مسئول بسیج دانشجوی دانشگاه شهرکردخطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماع نوشت: نبود عدالت در تخصیص بودجه و عدم نظارت بر نهاد‌های ذی ربط این وزارت خانه باعث نارضایتی شدید مردم این استان شده است.
آخرین اخبار