چهارمحال و بختیاری
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
به منظور بررسی مشکلات؛
اولین نشست اعضای بسیج دانشجویی گچساران با امام جمعه این شهر به منظور ترویج ارتباط دانشجویان با ائمه جمعه و بررسی مشکلات برگزار شد.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۸
فتاحی در گفتگو با دانشجو:
دبیرسابق واحدخواهران جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهرکرد گفت: جنبش دانشجویی به دلیل نیروی جوان و پرنشاط، داشتن روحیه حق پذیری و مطالبه گری در محیط علمی دانشگاه از مهمترین جریان‌ها و جنبش‌های اجتماعی است.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱
رئیس باشگاه پژوهشگران دانشگاه آزاد شهرکرد:
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد شهرکرد گفت: در رویداد استارت‌آپ ویکند ۸۵ ایده ثبت شده و قرار است از بین ۸۵ ایده کارآفرین ۱۰ ایده با رأی شرکت‌کنندگان در مراسم انتخاب شوند.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
در دانشگاه آزاد شهرکرد؛
۱۱۵ برگزیده سومین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در اختتامیه این جشنواره در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد معرفی و تجلیل شدند.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
با محوریت تبیین مسائل روز کشور؛
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد کرسی آزاداندیشی با محوریت تبیین مسائل روز کشور با حضور سخنران برتر کشوری برگزار می‌کند.
۰۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۱
با اهدا لوح؛
یازدهمین جشنواره درون دانشگاهی رویش دانشگاه شهرکرد با اهدا لوح از غرفه‌ها و کانون‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی برتر و معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
۰۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد شهرکرد:
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد شهرکرد گفت: پس از داوری آثار در دو بخش مقدماتی و نهایی ۱۱۴ اثر در محور‌های سه‌گانه جشنواره به عنوان برترین‌ها انتخاب شدند و قرار است.
۰۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
در بخش دانشجویی؛
افتتاحیه سومین جشنواره ایده سبز کوه استان چهارمحال و بختیاری با حضور مسئولین دانشگاهی و استانی در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.
۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
با حکم وزیر علوم؛
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی سعید کریمی دهکردی را به ریاست دانشگاه شهرکرد منصوب کرد.
۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۳
با هدف نمایش دستاورد‌های دانشجویی؛
یازدهمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت دانشگاه شهرکرد با حضور سرپرست دانشگاه شهرکرد و با مشارکت انجمن‌های علمی دانشجویی در دانشگاه شهرکرد آغاز شد.
۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
با حضور پروفسور علی کرمی؛
همایشی با عنوان «تراریخته» امروز با حضور پروفسور علی کرمی، متخصص بیوتکنولوژی از دانشگاه کپنهاگ دانمارک، به همت بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی دانشگاه شهرکرد برگزار می‌شود.
۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳
در آیین اختتامیه؛
در آیین اختتامیه نخستین جشنواره استانی نشریات دانشگاهی «نگاره دانشجویی ۱» برگزیدگان این جشنواره در دانشگاه شهرکرد معرفی و تجلیل شدند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار