دولت
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۹
در جلسه امشب هیئت دولت؛
رئیس‌جمهور عملکرد وزارت اقتصاد را در شرایط کنونی مثبت و قابل قبول ارزیابی کرد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۳
رئیس جمهور در پیامی درگذشت هادی شمخانی برادر دبیر شورای عالی امنیت ملی و از رزمندگان سرافراز دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹
وزیر خارجه کشورمان در پیامی توئیتری با ابراز تاسف عمیق از درگذشت دوست دیرینه خود کوفی عنان دبیرکل اسبق سازمان ملل متحد، از وی به عنوان رهبری بی‌نظیر و قهرمان صلح، عدالت و حاکمیت قانون یاد کرد.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
با حکم رئیس جمهور
رئیس جمهور در حکمی عبدالرضا رحمانی فضلی را به عنوان «نماینده رئیس جمهور در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز» منصوب کرد
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱
حسام‌الدین آشنا:
رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری خطاب به قالیباف نوشت: لطفا در صورت صلاحدید، نامه خود را که در باره راه‌حلهای مشکلات اقتصادی به مسئولان سه قوه مرقوم فرموده اید برای آگاهی عمومی، ثبت در تاریخ و اتمام حجت، منتشر فرمائید.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
حجت‌الاسلام اکرمی:
رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری گفت: بسیاری از مشکلات ما ریشه داخلی دارد و در واقع ۸۰ درصد مشکلات مربوط به مسائل داخل کشور است.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
رحمانی فضلی وزیر کشور در جلسه شورای تأمین استان اصفهان که امروز تشکیل می‌شود حضور پیدا می‌کند.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۴
روحانی در دیدارخانواده شهیدان محمود، احمد و علیرضا گرگ‌پور:
رئیس‌ جمهور در فضایی صمیمی و محبت‌آمیز با مادر و اعضای خانواده شهیدان محمود، احمد و علیرضا گرگ‌پور دیدار و از صبر و شکیبایی آنان تجلیل کرد.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۲
جهانگیری در نشست با روسای دانشگاه‌های برتر:
معاون اول رئیس جمهور گفت: به تصدیق غالب نخبگان، در مقطع کنونی با توجه به سیاست‌های خصمانه و غیر محترمانه دولت آمریکا علیه ایران مذاکره پذیرفتنی نیست.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: با توجه به آیین نامه داخلی مجلس از زمان اعلام وصول سوال، رئیس‌جمهور یک ماه فرصت دارند تا در مجلس حاضر شوند؛ هنوز تاریخ حضور ایشان در مجلس مشخص نیست.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
روحانی در جلسه هیات دولت:
رئیس جمهور کشورمان گفت: مشکل اول در کشور، مشکل اقتصادی است. مشکل اقتصادی با بگیر و ببند حل نمی‌شود. ممکن است بگیر و ببند در گوشه‌ای لازم باشد اما ...
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
اردکانیان:
وزیر نیرو گفت: از روز جمعه ۱۹ مردادماه، خاموشی صفر داشتیم و با توجه به کاهش دما پیش‌بینی می‌کنیم در این فصل، پرونده خاموشی‌ها بسته شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار