دولت
۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
درپی انتشار صحبت‌هایی از رحمانی فضلی درباره پسرش، سخنگوی وزیر کشور این صحبت‌ها را شایعه دانست.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۰
رئیس سازمان میراث فرهنگی گفت: بیش از ۱۱ هزار لوح گلی سالم مربوط به باروی تخت جمشید است که با رأی دیوانعالی آمریکا با کشور باز می‌گردد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
روحانی در جلسه هیات دولت:
رئیس جمهور با اشاره به اینکه اکنون در مقطع تحریم هستیم و به طور طبیعی مردم با مشکلاتی مواجه هستند گفت: یک نوع جنگ اقتصادی و روانی است و نمی‌توانیم ...
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
از سوی هیئت وزیران؛
 هیئت وزیران به استانداران منتخب استان های البرز، تهران و سمنان رأی اعتماد داد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴
حذف و احیای یک پروژه مدیریتی این سوال را مطرح می‌کند که کشور تا به کی باید هزینه زیان آزمایش و خطای برخی از مدیران را بپردازد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۵
رحمانی فضلی:
وزیر کشور گفت: اینکه برخی گفتند و احیاناً کماکان می‌گویند که دولت خودش ارز را گران کرده است این یک ادعای دروغ است. دولت می‌داند با افزایش قیمت ارز، تنش‌های اجتماعی بیشتر می‌شود.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
روحانی در پایان نشست سران قوا:
رئیس جمهور گفت: همه تلاش خواهیم کرد که ان‌شاء الله روند اشتغال را برای سال آینده حفظ کنیم و مردم در کالا‌های اساسی دچار مضیقه نباشند.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۵
معاون اول رئیس جمهور:
معاون اول رئیس جمهور گفت: آمریکا با قلدری سعی در دیکته کردن تحریم‌ها به ایران دارد.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
نوبخت خبر داد
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت:علاوه بر افزایش ۲۰ درصدی حقوق در لایحه بودجه سال ۹۸ حدود ۲هزار میلیارد تومان منابع نیز برای همسان سازی حقوق برخی از بازنشستگان نظر گرفته شده است.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
معاون اول رئیس جمهور گفت:مردم نباید برای تامین اقلام و کالاهای مورد نیاز شب عید دغدغه ای داشته باشند و به گونه ای برنامه ریزی شود تا کالاهای مورد نیاز شب عید به موقع در دسترس مردم قرار گیرد.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
روحانی در نشست مدیران وزارت راه:
رئیس‌جمهور با بیان اینکه من تفکیک وزارتخانه‌ها را ضرورت می‌دانستم گفت: نمایندگان در این زمینه با ما همراهی نکردند درحالی که تفکیک وزارتخانه‌ها به نفع کشور بود.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸
یک روزنامه حامی دولت، ادعای افزایش حقوق بدون مهار تورم را غلط و موجب خسارت بیشتر به مردم دانست.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار