دولت
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۸
نماینده مردم اندیمشک:
نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی از وجود کمبود ۱۰ هزار معلم در بدنه آموزش‌وپرورش استان خوزستان خبر داد.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۳
معاون سیاسی استاندار ایلام به عنوان مدیرکل امنیتی وزارت کشور و مشاور وزیر منصوب شد.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۸
سخنگوی دولت با اشاره به موضوع افزایش نرخ ارز گفت: رئیس جمهور از این موضوع مکدر است.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۲
علوی:
حجت الاسلام سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات گفت: امام راحل و رهبر معظم انقلاب بارها بیان کرده اند که وزارت اطلاعات باید در چارچوب شرع و قانون حرکت کند.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۵
نوبخت:
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اقداماتی که در بودجه سال آینده اعمال شده است، گفت: قیمت بنزین و گازوییل در ایران بسیار ارزان تر از افغانستان است و برای ایجاد حدود یک میلیون فرصت شغلی نیاز به اصلاح قیمت حامل های انرژی در سال آینده هستیم.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر رئیس جمهور در هفته آینده به سیرجان گفت: در این سفر به‌صورت ویژه به بحث گلیم پرداخته می‌شود.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۳
حسن روحانی پس از شرکت در اجلاس فوق العاده سران و مسئولان ارشد ۵۷ کشور عضو سازمان همکاری اسلامی در استانبول، به تهران بازگشت.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲
مدیر عامل آب و فاضلاب اهواز در جمع خبرنگاران:
مدیر عامل آب و فاضلاب اهواز در خصوص تصفیه خانه شرق اهواز و نیاز مردم این خطه به بحث فاضلاب و تصفیه خانه گفت: تصفیه‌خانه شرق اهواز قبل از سال جاری به بهره برداری خواهد رسید و این تصفیه خانه سومین تصفیه خانه در خاورمیانه محسوب می شود.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸
مدیر اجرایی طرح احیای ۵۵۰ هزار هکتار اراضی خوزستان در خصوص تجهیز زمین‌های غیر قابل کشت و شوره زار مربوط به خوزستان و ایلام گفت: این زمین‌ها پس از تجهیز پنج و نیم میلیون تن گندم خواهند داد و مهاجرت معکوس را در منطقه به دنبال خواهد داشت.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۸
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس:
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی از حضور حجتی وزیر جهاد کشاورزی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۶
نوبخت:
رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: بر اساس قانون دولت اجازه دارد تا سقف ۴۸ هزار میلیارد تومان از طریق اصلاح قیمت حامل‌های انرژی کسب درآمد کند که افزایش قیمت بنزین می‌تواند یکی از راه‌های دستیابی به این رقم باشد.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۰
وزیر کشور اعلام کرد.
وزیر کشور با اعلام جزئیات پنجمین جلسه آسیب‌های اجتماعی که در حضور رهبر معظم انقلاب برگزار شد، گفت: دستورات جدید رهبری به همراه سیاست‌ها و روش‌های ارائه شده به دستگاه‌های حاضر ابلاغ شد.
آخرین اخبار