دولت
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹
یادداشت کیهان/ محمد ایمانی
روانشناسان و روانپزشکان برای تشخیص «معلولیت ذهنی» در افراد، قاعده و معیار روشنی دارند. معیار آن‌ها درباره کم توانی یا ناتوانی ذهنی، «نقص در عملکرد ذهنی، مثل استدلال، حل مسئله، برنامه‌ریزی، تفکر انتزاعی، قضاوت، یادگیری تحصیلی و یادگیری از تجربه» است.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
با صدای بلند خطاب به رئیس‌جمهور گفتم «آقای روحانی چرا به دانشجویان تریبون ندادید؟ این صحبت‌های شما را می‌توانستیم در تلویزیون گوش کنیم، چه لزومی به حضور شما در فضای دانشگاه بود؟» و صحبت‌های من همراه شد با اخم شدید رئیس‌جمهور!
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
مهدی محمدی کارشناس مسائل راهبردی در رابطه با سخنرانی رئیس جمهور در دانشگاه تهران واکنش نشان داد.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۱
در جلسه عصر امروز
هیئت دولت برنامه حمایتی دولت از خانوار‌های کم درآمد را بررسی کرد
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۶
رئیس جمهور قانون «حفاظت و بهره‌برداری از منابع ژنتیکی کشور» را برای اجرا به وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ کرد.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷
معاونت حقوقی ریاست جمهوری اعلام کرد
معاون هماهنگی و برنامه ریزی امور حقوقی دستگاه‌های اجرایی معاونت حقوقی ریاست جمهوری در خصوص شمول قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگاندر نامه‌ای بر این موضوع تاکید کرد که شهرداران مشمول قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان می‌شوند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
روحانی در پیام افتتاحیه نهمین مجلس دانش‌آموزی:
رئیس جمهور در پیامی به افتتاحیه نهمین دوره مجلس دانش آموزی، تاکید کرد: ملت ایران با داشتن جوانان توانمند و استعدادهای درخشان، قله‌های رفیع علم و دانش و توسعه را هدف قرار گرفته است.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
روحانی در دانشگاه تهران:
رئیس جمهور گفت: مشکل وجود دارد. اگر بگوییم مشکل حل نمی‌شود این درست نیست اگر می‌خواهیم بگوییم آینده بدتر می‌شود. ممکن است آینده کوتاه مدت بدتر باشد، اما آینده بلندمدت حتما بهتر می‌شود.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۸
طی پیامی
معاون اول رییس جمهور با صدور پیامی پیروزی ورزشکاران قهرمان پارالمپیکی کشورمان در رقابت‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا اندونزی را تبریک گفت.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
روحانی در نامه‌ای به وزارت کشاورزی؛
رئیس‌جمهور قانون حفاظت و بهره برداری از منابع ژنتیکی کشور را برای اجرا به وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ کرد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۶
هیات وزیران در جلسه ۱۱ مهرماه ۹۷ و بر اساس پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه، آیین نامه اجرایی فصل سوم قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران را اصلاح کرد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۳
برخلاف ادعای توجیه‌کنندگان همکاری‌های اطلاعاتی با FATF مبنی بر کاهش تحریم‌ها، این همکاری‌ها منجر به تنگ‌تر شدن حلقه تحریم‌ها می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار