دولت
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۷
معاون سیاسی وزیر کشور:
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: قانون جامع انتخابات در کمیسیون دفاعی وزارت کشور در دست اجراست و به عنوان لایحه در هیأت دولت مطرح خواهد شد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۵
بخشنامه دولت به همه دستگاه‌های دولتی و عمومی؛
دولت در بخشنامه‌ای دستگاه‌های دولتی، قوای سه‌گانه و نهاد‌های عمومی غیر دولتی را موظف کرد ظرف یک هفته از تاریخ ابلاغ این بخشنامه، هرگونه فعالیت و ارایه خدمات خود را از طریق پیام‌رسان‌های اجتماعی داخلی انجام دهند و بستر‌های لازم در این زمینه را فراهم کنند.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
واعظی در جمع خبرنگاران:
رئیس دفتر رئیس جمهور در واکنش به اظهارات یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر ایستادگی رئیس جمهور در مقابل فیلتر تلگرام، گفت: این حرف بی پایه و اساس است.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
با تصمیم هیأت دولت
هیأت دولت در جلسه خود به ریاست رئیس‌جمهور کلیه وزارتخانه ها، سازمان‌ها و شرکت های دولتی را مؤظف کرد ارز یورو را به عنوان ارز مبنای گزارشگری و انتشار آمار، اطلاعات و داده های مالی خود مورد استفاده قرار دهند.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
روحانی در مراسم روز ارتش:
رئیس جمهوری با بیان اینکه قدرت‌های متجاوز اطراف ما لانه کرده‌اند، گفت: ارتش و سپاه به هر سلاحی برای دفاع نیاز داشته باشند تولید یا تهیه می‌کنیم و برای قدرت دفاعی توجهی به نظر دیگران نداریم.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۳
نوبخت خبرداد
معاون رئیس‌جمهور گفت: ما به دنبال پول‌پاشی نیستیم. هدف اصلی ما این است که در سال‌جاری بتوانیم یک میلیون و ۳۳ هزار فرصت شغلی در۱۲ برنامه ایجاد کنیم.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱
نایب رئیس کمیسیون شورا‌های مجلس:
نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر کشور در جلسه کمیسیون خبر داد و گفت: وزیر کشور متعهد به پیگیری مسائل حوزه مدیریتی و تعیین تکلیف لایحه جامع انتخابات شد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۲
جهانگیری رییس‌جمهور تاکید کرد:
معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر رسالت بسیار سنگینی در اقدامات بشردوستانه دارد گفت: جمهوری اسلامی ایران آمادگی توسعه همکاری‌های منطقه‌ای و بین المللی خود با این فدراسیون را دارد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۴
جهانگیری:
جلسه دیدار دبیران کمیسیون‌های دفتر هیات دولت با معاون اول رییس جمهور عصر امروز (دوشنبه) برگزار شد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
رئیس جمهور در پیامی درگذشت حاجیه‏ خانم عزت عبدالهی همسر بزرگوار شهیدرستم محمدی و مادر سه شهید والامقام را تسلیت گفتند.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۲
رحمانی فضلی:
وزیر کشور در جلسه شورای اجتماعی کشور اعلام کرد که دولت آماده ارائه تسهیلات ویژه در حمایت از تولید پوشاک ایرانی- اسلامی است.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۹
پوتین در تماس تلفنی با روحانی:
روحانی در تماس تلفنی با پوتین گفت: حمله آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه اقدامی تجاوزکارانه و برای روحیه دادن به تروریست‌های شکست خورده بود.
آخرین اخبار