دولت
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۱
جهانگیری در نشست مطبوعاتی مشترک با ییلدریم:
معاون اول رئیس جمهور در نشست مطبوعاتی مشترک با نخست وزیر ترکیه گفت: ایران و ترکیه خواهان سوریه ای آرام هستند و می خواهند که مردم این کشور رفاه داشته باشند و دولت سوریه نیز قدرتمند باشد تا بتواند توطئه ها را خنثی کند.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۵
وزرای دفاع ایران و روسیه درباره مسائل مختلف، تلفنی گفت‌وگو کردند.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۷
پیام رییس‌جمهور به کنفرانس جهانی پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر:
رییس‌جمهوری در پیامی به کنفرانس جهانی پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های غیرواگیر در مونته ویدئو اروگوئه اعلام کرد: در شروع دوره چهارساله دوم خود، مصصم‌تر از دوره نخست، سلامت را به عنوان یکی از سه اولویت اصلی خود برگزیده ایم.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۲
رییس جمهور در پیامی به کنفرانس جهانی پیشگیری و مبارزه با بیماری های غیرواگیر در مونته ویدئو اروگوئه اعلام کرد: آمادگی کامل داریم تا تجربیات خود را با تمامی کشورها به اشتراک گذاریم .
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۵
معاون اول رئیس‌جمهور عازم ترکیه شد.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
جمشید انصاری:
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: میزان افراد شاغل در کشور عددی در حدود 23 میلیون و 300 هزار نفر است که در بخش عمومی و خصوصی فعال هستند.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
در حاشیه نشست هیئت دولت:
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: اوایل سال ۲۰۱۸ امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه به تهران سفر می‌کند.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰
در جلسه امروز هیات دولت صورت گرفت
در جلسه امروز هیات دولت آیین نامه اجرایی مربوط به واگذاری تا سقف ۱۰ درصد خدمات و فعالیت‌های تصدی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بخش غیردولتی در سال ۱۳۹۶ به تصویب رسید.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲
در حاشیه جلسه هیئت دولت مطرح شد
وزیر ورزش و جوانان گفت: کمیته اخلاق فدراسیون درباره موضوع بازیکنان قلیانی ورود کرده است.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
محمودی در جمع خبرنگاران:
سرپرست وزارت نیرو با اشاره به اینکه پیش بینی بارش‌های ماه‌های پاییز و زمستان مانند سال گذشته است، گفت: در حال حاضر ذخیره آبی سدهای کشور ۲ میلیارد متر مکعب کمتر از سال گذشته است.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷
در حاشیه نشست هیئت دولت مطرح شد
وزیر امور خارجه در حاشیه نشست هیئت دولت به اظهارات نتانیاهو مبنی بر اینکه «ظریف، حساب توئیترت را حذف کن»، واکنش نشان داد.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
سیف در جمع خبرنگاران:
رئیس کل بانک مرکزی گفت: در حال حاضر موسسه مالی و اعتباری غیرمجازی در کشور وجود ندارد و اقدامات نهایی در خصوص تعیین تکلیف سپرده گذاران موسسات غیرمجاز در جریان است.
آخرین اخبار