فارس
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹
پشت پرده‌ لغو اکران مستند «فراموش شده‌ها» در روز دانشجو؛
در حالی که معاون فرهنگی مستعفی وزارت علوم چند پیش از آزادی دانشجویان در اجرای برنامه‌های روز دانشجو خبر داده بود؛ اما دانشگاه شیراز، شاهد لغو اکرام مستند «فراموش شده‌ها» در هفته منتهی به روز دانشجو و ناکام ماندن دانشجویان بود.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
رئیسی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کازرون گفت: ترامپ بهتر است اول موجودیت کشوری به نام اسرائیل را اثبات کند و بعد به دنبال تعیین پایتخت برای آن باشد.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۵
باحضور سردار وحیدی؛
دومین یادواره سرداران و ۳۸۵ شهید دانشجوی فارس، با حضور سردار احمد وحیدی، فرمانده سابق نیروی قدس در دانشکده مهندسی شیراز برگزار می‌گردد.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹
فردا؛
مستند «قائم مقام»، روایت بدون سانسور از زندگی آیت الله منتظری، در موسسه غیرانتفاعی زند شیراز اکران می‌شود.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳
پدر شهید مصطفی احمدی روشن در دانشگاه آزاد شیراز:
حاج رحیم احمدی روشن، پدر شهید هسته‌ای مصطفی احمدی روشن گفت: نتیجه به شهادت رسیدن فرزندم، ظهور هزار مصطفی دیگر در ایران اسلامی است.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶
یادداشت دانشجویی/
عده‌ای مواد غذایی و مایحتاج ضروری تهیه کرده و ارسال می‌کنند، عده‌ای به محل حادثه رفته و به کمک رسانی مشغول می‌شوند و خلاصه هر انسان شریفی به اندازه توان خود با آسیب دیدگان همراهی می‌کند.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸
مدیرکل امور مالیاتی استان فارس در جمع دانشجویان مطرح کرد
مدیرکل امور مالیاتی استان فارس گفت: تمامی حقوق‌های دستگاه‌ها و نهاد‌ها و غیره از طریق اداره مالیات تامین می‌شود و پشت سر هر معافیت مالیاتی نیز یک شخصیت سیاسی است.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷
یادداشت دانشجویی/
در جریان شناسی مفاسد اقتصادی بیشتر از آنکه به تحلیل مبانی فکری پرداخته شود، به نظر باید با بازخوانی تاریخ و تحلیلی عقلایی به مواجهه با موضوع رفت.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
با حضور خانواده معظم شهدای دانشجو فسا؛
اولین سالگرد شهدای گمنام و یادواره شهدا و ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی فسا با حضور جمعی از مسئولان استانی و تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم برگزار شد.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
دانشجوی دکترای دانشگاه شیراز:
دانشجوی دکترای دانشگاه شیراز با اشاره به نقش مالیات در شفاف‌سازی فعالیت‌های اقتصادی، گفت: دستگاه امور مالیاتی باید در استان فارس از ابتکار عمل برخوردار بوده و سهم خود را در رونق اقتصادی استان به انجام رساند.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲
به مناسبت روز دانشجو؛
مستند «قائم مقام» به مناسبت روز دانشجو و به همت تشکل‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این دانشگاه اکران می‌شود.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
افروزه در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر مرکز مطالعات اقتصادی شهید صدر بسیج دانشجویی استان فارس گفت: مدیران اقتصادی فارس ار حضور در پرسمان پیشرفت دانشجویی هراس نداشته باشند.
آخرین اخبار