فارس
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
خطاب به مدیرکل ارشاد استان فارس:
۸ بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شیراز در نامه‌ای سرگشاده به مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد فارس اعلام کردند: تئاتر «شط رنج» نه با فرهنگ فاخر ایران متمدن همخوانی داشت نه با ارزش‌های انقلاب.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۰
مسئولان بسیج دانشجویی فارس خطاب به سران سه قوه:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های فارس در نامه‌ای خطاب به سران قوا با تاکید بر اینکه مبارزه با فساد، حلقه مفقوده عملکرد هر سه قوه است، از سران قوا خواستند حقوق مستضعفان را بر حقوق اطرافیانتان ترجیح ندهند.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
گفتگو با دانشجوی اخراجی دانشگاه شیراز؛
دانشجوی دانشکده مکانیک دانشگاه شیراز در رابطه با نحوه اخراجش از دانشگاه گفت: متاسفانه مسئولان دانشگاه با بهانه‌های واهی من را هم مانند برادرم اخراج کردند.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
در دانشگاه شیراز؛
بزرگترین رقابت فرهنگی ورزشی، دانشجویان کشور در شیراز با حضور ۱۲۰ دانشگاه به مدت ۸ روز به کار خود پایان داد.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۸
طی تفاهم‌نامه‌ای؛
شهرداری شیراز از پایان‌نامه‌های دانشجویان دانشکده هنر دانشگاه شیراز در خصوص بافت قدیم شهری حمایت می‌کند.
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵
گزارش/
چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر کشور با حضور ۲۵۰۰ دانشجوی پسر از ۱۲۰ دانشگاه کشور، از ۱۱ مرداد آغاز شد و تا ۱۸ مردادماه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
یادداشت دانشجویی/
واقعا از دست اعمال نسنجیده مجلس در این شرایط حساس و پیچیده کشور خسته شده ایم، همه از دست آقایان شاکی هستند و می‌گویند: «مجلس که نیست، مهد کودک است».
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
در اطلاعیه‌ای؛
نتایج روز دوم مسابقات والیبال المپیاد پسران دانشجو در دانشگاه شیراز ۴ اعلام شد.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
زیارتی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز گفت: مجلسی که اکثر نماینده‌های آن غرق در سیاسی بازی‌های حزبی هستند، نمی‌توانند نقش نظارتی به اجرای قوانین در این وانفسا و تنگنای اقتصادی ایفا کنند.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
۱۴ مرداد؛
رئیس اداره استعداد‌ها و عملکرد‌های درخشان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: آیین روز معرفی دانشگاه به داوطلبان کنکور سراسری سال ۹۷ در دانشکده پزشکی شیراز برگزار می‌شود.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
از امروز؛
چهاردهمین المپیاد فرهنگی، ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور در دانشگاه شیراز آغاز به کار کرد.
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
کدام شهر؟ کدام دانشگاه؟
بر اساس رتبه‌بندی دانشگاه‌های ایران که هر سال توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انجام می‌شود، دانشگاه شیراز در میان دانشگاه‌های ایران رتبهه سوم کشور را پس از دانشگاه‌های تهران و تربیت مدرس را دارد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار