فارس
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
مسئول بسیج دانشجویی کازرون:
مسئول بسیج دانشجویی کازرون با تحلیل تجمعات اخیر گفت: برخی افراد سودجو قصد به انحراف کشاندن مطالبات مردم كازرون را دارند.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
جهاددانشگاهی استان فارس در یک نگاه/
جهاددانشگاهی واحد استان فارس در سال ۱۳۵۹ راه‌اندازی شده و به عنوان پلی میان دانشگاه و جامعه در حوزه‌های فرهنگی، پژوهشی و آموزشی فعالیت می‌کند.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۶
امروز؛
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز به مناسبت دو سالگی مجلس دهم و عملکرد نمایندگان مردم در مجلس، جلسه پرسخ و پاسخ را با حضور نمایندگان این استان برگزار می‌کند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
خطاب به وزیر علوم:
مجمع دانشجویی آرمان دانشگاه شیراز در واکنش به حکم اخراج استاد نخبه دانشگاه شیراز، در نامه‌ای خطاب به وزیر علوم اعلام کردند: اخراج استاد نخبه دانشگاه شیراز تخلفی آشکار در حق دانشجویان بود!
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
یادداشت دانشجویی/
مهم‌ترین وظیفه‌ای که جریانات دانشجویی بر عهده دارند، جلوگیری از به انحراف رفتن انقلاب ۵۷ است که این مهم جز با عدالتخواهی ممکن نیست؛ چرا که گام بعدی حرکت به سمت ایجاد تمدن اسلامی است.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
یادداشت دانشجویی/
باید خیلی ها فهمیده باشند که در مسائل بین المللی دیگر فرمان دست کدخدایان سابق نیست، خصوصا اگر مسئله منطقه ای و مهمتر از آن مربوط به جهان اسلام باشد.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
قربانی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه اقلید گفت: در فتنه 88، افرادی بودند که از سابقون نهضت و در مسیر انقلاب بودند ولی دچار عدم تشخیص شده و با بی بصیرتی از درخت انقلاب ریزش کردند.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
زیارتی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده علوم پایه دانشگاه شیراز گفت: نامه حامیان جریان انحرافی به امام امت، بزرگترین بهانه تبلیغی علیه نظام شد؛ این افراد با نگارش نامه سعي در به بن‌بست خوردن انقلاب كردند.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
گزارش/
دانشجویان کازرونی با انتقاد از وضعیت طولانی ماندن سرپرستی دانشگاه بیان داشتند: تلاشی از سوی مدیران دانشگاه برای جذب بودجه و اعتبارات جاری نمی‌شود و ...
۲۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳
دهقان فرد در جمع شورای تبیین بسیج دانشجویی کازرون:
دیپلمات سابق جمهوری اسلامی و کارشناس سیاسی گفت: این‌که نوک حملات به‌طرف رهبری نظام نشانه‌گیری شود قابل‌اغماض نیست. این سرنوشت مشترک تمام کسانی است که از ولایت فاصله گرفته‌اند.
۲۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
روز گذشته؛
جمعی از دانشجویان دانشگاه شیراز در حمایت از سه استاد نخبه دانشکده برق تجمع کرده و زنجیره انسانی تشکیل دادند؛ این سه استاد نخبه، معترض رویه‌های غلط نظام آموزشی در دانشگاه و باندبازی مسوولان دانشکده برق هستند.
۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶
به همت انجمن اسلامی دانشگاه شیراز؛
اکران‌های دانشجویی «لاتاری» از شیراز آغاز خواهد شد و دانشجویان شیرازی به تماشای آن خواهند پرداخت.
آخرین اخبار