فارس
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷
به همت پژوهشگران دانشگاه شیراز؛
پژوهشگران دانشگاه شیراز با اضافه کردن نانو ذرات اکسید فلزی به الیاف پلیمری، موفق به تولید نانو کامپوزیت‌های هوشمندی شده‌اند که می‌تواند انرژی را در خود ذخیره کرده و تنها با تغییرات دمایی نزدیک به دمای محیط، آن را آزاد کند.
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
اردشیری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کازرون گفت: به نظر می رسد برخی بدون توجه به آن نصایح پدرانه با برداشتی التقاطی از قانون و به جای اجرای اصولی، دم از مسئله انحرافی آشتی ملی، که قبلا مطرح شده، می‌زنند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۳
بسیج دانشجویی کازرون خطاب به امام جمعه:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کازرون با صدور نامه‌ای، از امام جمعه خواست از مدیران و مسئولان اجرایی شهرستان جهت ارائه گزارش عملکرد خود و برپایی میز خدمت و دعوت نماید.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
تیموری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری آباده با بیان اینکه آمریکا هیچ وقت قابل اعتماد نبوده و نخواهد بود، گفت: با شرایط فعلی برجام نمی تواند گره گشای مشکلات مردم و دولت باشد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
فهیمی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه غیر انتفاعی فاطميه شیراز، نقش زن را در جنگ و دفاع تعیین کننده دانست و گفت: زن مربی انسان و مظهر تحقق آمال بشر است و از دامن وی مرد به معراج می رود
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴
کریمی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
فعال دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری شیراز گفت: حدود ۴ سال است که از اولین مذاکره برجامی می‌گذرد، چرا دولت مردم را معطل نگه داشته است و به مردم وعده‌ یک روز خوب را می‌دهد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۵
روستا در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد لامرد، در خصوص انتظار دوستی از کشورهای اروپایی گفت: اجرای برجام از سوی سه کشور اروپایی بزرگترین اشتباه خواهد بود زیرا مشکلات ما همان طور که رهبر عزیزمان فرمودند در داخل هست.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۸
حاجی زاده در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی لامرد، با بیان اینکه کشورهای اروپایی مانند آمریکا به فکر منافع خود از برجام هستند، گفت: سیاست‌مداران ما در مسائل تاریخی و سیاسی این کشورها تامل بیشتری بکنند.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲
رحیمی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول فضای مجازی بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری(ره) شیراز، با بیان اینکه نباید دست نیاز به سوی طاغوت دراز کرد، گفت: ذات خبیث آمریکا به ما گوشزد می‌کند که در مقابل زیاده خواهی‌ها آمریکا باید ایستاد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱
فلاحی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول پایگاه بسیج دانشجویی شهید صیاد شیرازی دانشگاه آزاد مرودشت گفت: ما باید به اقتصاد درون زا روی بیاوریم تا روی پای خودمان بایستیم؛ ژاپن با اینکه مستعمره آمریکاست، می تواند آمریکا را تحریم کند.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
محمدی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
فعال دانشجویی دانشگاه آزاد فراشبند گفت: برجام نمی‌تواند گره گشای مشکلات دولت باشد، این توافق از اول هم اشتباه بود؛ اما مسئولان برخلاف دیدگاه مقام معظم رهبری با نگاه خوشبینانه به آمریکا اعتماد کردند.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵
شادمانی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بازرسی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مطهری(ره) شیراز با بیان اینکه اعتماد به اروپایی‌ها در برجام حماقت است، گفت: هیچ تعهدی از سوی فرانسه در کار نیست و کشورهای دیگر بدنبال منافع خود هستند.
آخرین اخبار