فارس
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۴
با حضور مسئولان؛
نمایشگاه دستاورد‌های پژوهشی و فناوری استان فارس با حضور مسئولان دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی، سازمان‌ها، دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور شایش یافت.
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
با حضور روسای دانشگاه‌های فارس؛
در مراسمی با حضور سرپرست استانداری فارس و روسای دانشگاه‌های استان، از برترین‌های پژوهش فارس تقدیر شد.
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
بسیج دانشجویی دانشگاه‌های ممسنی و رستم؛
بسیج دانشجویی دانشگاه‌های ممسنی و رستم در بیانیه‌ای اعلام کردند: حوزه و دانشگاه به عنوان دوقطب اصلی سازنده جامعه با همدلی ویکپارچگی وبا پیوند دین و علم می‌توانند گام‌های مؤثری در تحقق اهداف نظام اسلامی بردارند.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۰
معاون پژوهش و فناوری مطرح کرد
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شیراز گفت: دانشگاه شیراز در راستای تقویت تعامل صنعت، جامعه و دانشگاه محلی را به عنوان خانه جامعه - صنعت اختصاص داده تا رابطه مستمر میان صنعت و جامعه ایجاد کند.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
از ۲۵ تا ۲۷ آذرماه؛
یادواره سردار شهید، ولی نوری، شهیدگمنام وشهدای دانشجو از ۲۵ تا ۲۷ آذرماه با حضور مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه، و جمعی از راویان و مداحان کشوری برگزار می‌شود.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۷
به مناسبت روز دانشجو؛
مجمع دانشجویی آرمان دانشگاه شیراز در بیانیه‌ای اعلام کرد: به مناسبت روز دانشجو و نیز احیای رسالت اصلی دانشجویان برنامه‌ای در محله سعدی چه خبر است؟ از سوی فرمانداری و شورای تامین استان لغو شد.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
حمید رسایی در دانشگاه علوم پزشکی فسا:
نماینده سابق مردم تهران در مجلس نهم و دهم گفت: انقلاب ما یک انقلابی متفاوت از نظام‌های حاکم در دنیا ات که با پیروزی انقلاب جریانات حاکم در دنیا عقیده داشتند این انقلاب حامی و توان ندارد و منتظر شکست ما بودند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴
مظفر در جمع دانشجویان سمنانی:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جنبش دانشجویی به معنای عصب زنده و فعال دانشجویی است که مسائل را درک می‌کند و در برابر آن‌ها عکس‌العمل نشان می‌دهد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
رسایی در دانشگاه باهنر شیراز:
نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: مهمترین اشکال کار رئیس جمهور حفظ نکردن خط تمایز با غرب بود، به جای اعتماد به ظرفیت‌های درون کشور، به غرب اعتماد کرد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
طی نامه سرگشاده؛
برخی پایه‌گذاران جریان عدالتخواه دانشجویی در فارس و فعالان حال حاضر این جنبش، طی نامه‌ای سرگشاده از مواضع اخیر مجمع عدالتخواه دانشجویی شیراز اعلام برائت کردند.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
از ۲۱ تا ۲۳ آذرماه؛
اولین نشست مرکز هماهنگ کننده بسیج دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی جنوب کشور از ۲۱ تا ۲۳ آذرماه، به میزبانی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کشور برگزار می‌شود.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۱
با حضور حمید رسایی؛
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا و به مناسبت روز دانشجو همایش «نقش جریان دانشجویی در چهل سالگی انقلاب» با حضور حجه الاسلام حمید رسایی برگزار می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار