فارس
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: بودجه دانشگاه‌های علوم پزشکی در سال ۹۷ نسبت به سال قبل ۲۰ درصد کاهش داشته استکه اگر افزایش جمعیت، دستمزد و برخی هزینه‌های دیگر هم در نظر گرفته شود در واقع تا سقف ۵۰ درصد با کاهش بودجه مواجه شده‌ایم.
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
راه موفقیت ۱۰/
رفع فقر، سوء تغذیه و تامین امنیت غذایی مردم گرسنه جهان، آرزویی است که دانشجوی نخبه دانشگاه شیراز را وادار به انتخاب رشته اصلاح نباتات کرد و امیدوار است ...
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
مسئول بسیج دانشجویی سپیدان:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور سپیدان گفت:یکی از راه‌های موفقیت دولت این است که نیرو‌های جوان و انقلابی در دستگاه‌های اجرایی مشغول به کار شوند و سررشته کار‌ها به جوانان مومن و انقلابی واگذار شود تا اقتصاد و تولید داخلی به معنای واقعی کلمه محقق شود.
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
مسئول بسیج دانشجویی استان فارس:
مسئول بسیج دانشجویی استان فارس با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر جذب حداکثری به انقلاب اسلامی، گفت: جذب گفتمانی راهبردی برای جذب حداکثری دانشجویان و نقش آفرینی موثر بسیج دانشجویی است.
۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
از سوی انجمن علمي تاريخ دانشگاه شيراز؛
همايش بزرگداشت حكيم ابوالقاسم فردوسي از سوی انجمن علمي تاريخ دانشگاه شيراز و با همكاري انجمن علمي ادبيات در تالار علامه جعفري دانشگاه شيراز برگزار شد.
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۱
مسئول خواهران بسیج دانشجویی کازرون:
مسئول خواهران بسیج دانشجویی کازرون گفت: امیدواریم دولت‌مردان ما از این تجربه تلخ مذاکره عبرت گرفته و درک کرده باشند که در این مدت جز عقب‌گرد چیزی نصیب ایران نشده است.
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸
مدير پرديس شركت‌هاي دانش بنيان فارس خبر داد
مدیر پردیس شرکت‌های دانش بنیان استان فارس گفت: تا کنون ۹۱ محصول تولیدی شرکت‌های دانش‌بنیان فارس دارای شناسنامه شده است.
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴
مدیر مرکز مشاوره دانشگاه شیراز:
مدیر مرکز مشاوره دانشگاه شیراز گفت: رفتار‌هایی که هنجار‌های اجتماعی را نقض کنند یک آسیب اجتماعی است و این افراد سعی دارند کجروی‌های خود را پنهان کنند.
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
جانشین سازمان بسیج دانشجویی کشور:
جانشین سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: یکی از اهداف نقشه راه بسیج دانشجویی پررنگ کردن بلوغ محوری است و بلوغ بسیج دانشجویی در راستای انقلاب اسلامی است.
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۹
در محکومیت خروج آمریکا از برجام؛
جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاه‌های سطح شیراز در اعتراض به خروج ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) و در ادامه پویش تجربه اعتماد مقابل دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه این شهر تجمع کردند.
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
یادداشت دانشجویی/
آری این سر گذشت دولت‌مردان و تیم مذاکره کننده ایست که به تاریخ پر افتخار انقلاب، رهبر بصیر و ملت پا به رکاب خود اعتماد نکردند، اما به دشمن بی رحمی که سابقه اش پر از جنایت بر علیه مردم ایران و بشریت بود، اعتماد کردند.
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
در اعتراض به خروج آمریکا از برجام؛
تجمع بزرگ دانشجویی «تجربه اعتماد» در اعتراض به خروج آمریکا از برجام مقابل دفتر وزارت خارجه در شیراز برگزار می‌شود.
آخرین اخبار