سایر حوزه‌ها
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۹
شهید ستاری:
خودکفایی در ساخت محصولات و اتکا به توان داخلی در تولید صنایع نظامی یکی از ضروریات اقتدار ملی، توسعه نظامی و استقلال یک کشور است.
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۵
فعالین دانشجویی چه می گویند؟
بعد از معرفی کابینه دول دوازدهم بری بررسی چرایی عدم اعتماد به زنان در پست های دولتی به نظر فعالین حوزه زنان مراجعه کردیم تا شاید در این باره به جوابی برسیم.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۳
با ابداع یک ایرانی؛
«آداپتور اتصال انواع موبایل و تبلت به میکروسکوپ، تلسکوپ و انواع وسایل اپتیکی» با هدف تبدیل گجت‌ها به دوربین عکسبرداری و فیلمبرداری توسط مخترع ایرانی، ابداع شد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
جشنواره "الهه مار" در شهر کلکته کشور هند برگزار شد.
۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۱
مدیر عملیات حج خبرداد
مدیر عملیات حج از برنامه زمانبندی برای حضور زائران در رمی جمرات خبر داد و گفت: زائران ایرانی بر اساس زمابندی اعلام شده به مدیران و روحانیون کاروانها عمل کنند.
۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۵
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر:
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر گفت: تاکنون ۴ زائر از استان‌های هرمزگان، خراسان رضوی و البرز بر اثر ایست قلبی جان باخته‌اند.
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۳
تاکید رئیس سازمان حج و زیارت به رؤسای کاروان‌ها
رئیس سازمان حج و زیارت در جمع مدیران مجموعه منطقه ۴ مکه به رؤسای کاروان‌ها تاکید کرد: هیچ یک از کاروان‌ها مجاز نیستند زودتر از ساعت 10:30 روز دهم دی الحجه به جمرات بروند.
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹
کارگاه آموزشی برگزار می شود:
کارگاه آموزشی آشنایی با نکات حقوقی و قراردادی ترجمه این تابستان به همت محمدرضا اربابی برگزار می شود.
۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۷
دبیر ستاد مرکزی اربعین:
دبیر ستاد مرکزی اربعین گفت: محدودیت‌های فنی صدور روادید در اربعین سال ۹۵ در سفارت عراق وجود داشت که این محدودیت‌ها رفع شد، اما امسال با تدابیر صورت گرفته با عراق، سفارت این کشور درایران مکانیسم‌های جدیدی را در نظر گرفته است.
۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
به همت دانشمند ایرانی دانشگاه استرالیا صورت گرفت
محققان شیوه‌ای برای استفاده از ته‌سیگار‌ها در ساخت آسفالت ابداع کردند.
۱۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷
قاضی عسگر خبر داد
نماینده، ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی با بیان اینکه ۱۱ هزار ایرانی هم اکنون در حالی در مدینه حضور دارند که شب گذشته (پنج‌شنبه) دعای کمیل قرائت کردند گفت: تاکنون ۴۵ هزار ویزا برای حجاج صادر شده است.
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور تأکید کرد
معاون علمی و فناوری رییس جمهور با اشاره به حرکت شتابان ایران در زمینه‌های علمی،گفت: ایران پیشرفت‌های زیادی در خصوص علم داشته و به یکی از کشورهای تأثیرگذار منطقه تبدیل شده است.
آخرین اخبار