سایر حوزه‌ها
۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۷
کم‌فروشی اینترنت یکی از مسائلی است که کاربران شرکت‌های اینترنتی مدام خود را با آن روبه‌رو می‌بینند؛ موضوعی که البته با واکنش وزیر ارتباطات هم رو به رو شده است.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۸
سازمان هواشناسی با اعلام ورود سامانه بارشی جدید به کشور نسبت به طغیان رودخانه‌ها در سه استان هشدار داد.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
پاول دوروف:
مدیر عامل تلگرام که به دوبی سفر کرده می‌گوید قصد ندارد این کسب و کار را که ارزش آن به ۵ میلیارد دلار افزایش یافته به کسی واگذار کند، وی افزوده که حتی در برابر پیشنهاد ۲۰ میلیارد دلاری تسلیم نمی‌شود.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵
11کشور در جهان وجود دارد که کم بودن تعداد زنان، برای مردان آن دردسرساز شده است.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۲۵
اسماعیلی در گفت‌وگو با دانشجو:
نماینده مردم در مجلس خبرگان گفت: به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم اشغال‌گر، اگر چه خیلی زشت است، اما اگر باعث اتحاد جهان اسلام شود ...
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۸
خاوری به پرداخت ۳ میلیون دلار جزای نقدی و حبس ۲۰ و ۱۰ ساله محکوم شده است.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸
کدخدایی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
سخنگوی شورای نگهبان گفت: مسئله قدس مسئله حیاتی برای اسلام است و طبیعتا جهان اسلام نمی‌تواند به این مسئله مهم بی توجه باشد.
۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۱
محور همدان - اسدآباد محدوده گردنه اسدآباد در استان همدان که به علت بارش برف مسدود شده بود، با تلاش عوامل راهداری، بازگشایی شد.
۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
جدیدترین گزارش از وضعیت جاده‌های کشور
رئیس مرکز مدیریت راه‌های آذربایجان شرقی گفت: راه ۷۰۵ روستای استان بر اثر بارش برف بسته شده بود که راه ۴۵۵ روستا با تلاش ماموران راهداری بازگشایی شد.
۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
آخرین وضعیت جاده‌های کشور
پلیس راه آخرین وضعیت جاده ها و محورهای مواصلاتی را اعلام کرد.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵
جزییات چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران که ۱۹ آذر در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار می‌شود توسط دبیرکل این کنفرانس اعلام شد.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
پس از ۶ ماه کار فشرده مجموعه‌ی سرزمین واقعیت مجازی (VR Land) به همراه اولین پیست کارتینگ روی یخ مصنوعی در حاشیه زیبای دریاچه شهدای خلیج فارس (چیتگر) افتتاح شد.
آخرین اخبار