سایر حوزه‌ها
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۹
رئیس سازمان حج و زیارت و مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی پیرامون پرواز‌های حجاج ایرانی به حج تمتع ۹۷ رایزنی و گفت‌وگو کردند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
سازمان مدیریت بحران کشور به خبرگزاری دانشجو در پی خبری با عنوان " پس از 40 روز کسی صدای مردم زلزله زده کوهبنان را نمی شنود "، جوابیه داد.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۷
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست فرهنگسرای رسانه به دلیل اصلی تعطیلی خانه سینما در دوران وزارتش پرداخت و با انتقاد به شیوه‌های مدیریتی کنونی گفت: یکی از مشکلات حوزه مدیریتی این است که کارهای مدیران قبلی را ادامه نمی‌دهیم و آنها را رها می‌کنیم.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
لاری سانتوس، استاد روانشناسی و علوم شناختی دانشگاه ییل آمریکا می‌گوید: بررسی‌های علمی ثابت کرده است که رضایت از زندگی نیاز به یک تلاش آگاهانه دارد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
رئیس سازمان راهداری با بیان اینکه «سامانه بارشی که فردا وارد کشور می‌شود تا پایان هفته جاری در کشور خواهد بود» گفت: ادارات کل استان‌ها ...
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۵
کانال تلگرامی روزنامه قانون از هک سایت این روزنامه و انتشار اخبار دروغ خبر داد.
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
پلیس راهور هشدار داد
پلیس راهور ناجا هشدار داد با توجه به موج جدید بارش برف و باران در هفته آینده، رانندگان حتما تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۳
نمایشگاه جلوه‌های تحول در دانشگاه جامعه امام حسین (ع) توسط پروازان بنیان‌گذارن انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری برای نشان دادن بخشی از پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران در حال برگزاری است.
۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹
سازمان حج و زیارت اعلام کرد: پیش ثبت‌نام سفر‌های نوروزی عتبات از امروز (پنج‌شنبه) آغاز می‌شود.
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰
امروز چهارشنبه 11 بهمن ماه گرفتگی رخ می دهد؛ واقعه ای که در مناطق شرقی و مرکزی ایران به صورت کلی قابل رویت است ولی در مناطق غربی فقط به صورت جزئی دیده می شود.
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
اگر یک‌بار کارتان به ادارات افتاده باشد، تصوری که از رابطه کارمندان با ارباب‌رجوع در ذهن‌تان داشتید به کل نابود می‌شود و می‌بینید که کارمند، رئیس ارباب‌رجوع است.
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
مصوبه جدید شهرداری چین:
مقامات شهرداری چین در اقدامی عجیب تصمیم گرفته‌اند، به افرادی که خودروی شخصی خود را در پارکینگ می‌گذارند، پول پرداخت کنند تا آنها تشویق به استفاده از حمل و نقل عمومی شوند.
آخرین اخبار