سایر حوزه‌ها
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۴
فرماندار تهران اعلام کرد
فرماندار تهران گفت: قطعا در زمان برگزاری نمایشگاه کتاب ترافیک سنگینی خواهیم داشت، ولی از سوی دیگر ۵ روز از ۱۰ روز برگزاری نمایشگاه تعطیل رسمی است.
۰۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱
زمان سفر محورهای دارای بیشترین تردد در هفتم فروردین ماه سال ۹۷ را برای مسافران نوروزی اعلام شد.
۰۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
آخرین وضعیت جاده‌های کشور
در حال حاضر در محورهای منتهی به شمال کشور، آزادراه تهران-قم و تهران کرج و محورهای منتهی به خراسان رضوی ترافیک نیمه سنگین، پرحجم و روان در جریان است.
۰۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
مدیر عملیات شمسا در عراق از ورود روزانه ۱۴۵ کاروان و خدمات دهی روزانه شمسا به بالغ بر ۳۳ هزار زائر ایرانی عتبات عالیات در ایام نوروز خبر داد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
مدیرکل کمیته امداد استان تهران خبر داد
مدیرکل کمیته امداد استان تهران در مورد مهمترین اقداماتی که در سال ۹۶ توسط این نهاد انجام شده است گفت: برای تمام دختران دم بخت تامین جهیزیه انجام شد.
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۶
سخنگوی کمیته فرهنگی مجلس گفت: رئیس سازمان حج عنوان کرد که در توافق برای حج امسال با طرف سعودی، موضوع پرداخت غرامت به خانواده‌های قربانیان حادثه منا قید شده است که البته طرف سعودی آن را نپذیرفته است.
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
جشن نیکوکاری به مناسبت آغاز سال جدید با شعار «جوانه لبخند می‌کاریم» باهدف کمک به تأمین نیازهای خانوارهای نیازمند در سه روز برگزار می‌شود.
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷
سازمان هواشناسی:
سازمان هواشناسی کشور ضمن اعلام این که هوای سواحل دریای خزر طی روز‌های آینده بارانی خواهد بود، هوای تهران را طی امروز و فردا ابری پیش‌بینی کرد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶
سردار کمالی:
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیرو‌های مسلح از آغاز صدور کارت‌های معافیت دارندگان ۲۸ و ۲۹ ماه سابقه ایثارگری خبر داد.
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۷
پذیرش دارندگان اسناد حج تا ۳۰ دی ماه ۱۳۸۵ که تا کنون اطلاعات خود را در سامانه حج ثبت نکرده‌اند از امروز آغاز و تا ۷۲ ساعت وقت دارند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۹
رئیس سازمان حج و زیارت و مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی پیرامون پرواز‌های حجاج ایرانی به حج تمتع ۹۷ رایزنی و گفت‌وگو کردند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
سازمان مدیریت بحران کشور به خبرگزاری دانشجو در پی خبری با عنوان " پس از 40 روز کسی صدای مردم زلزله زده کوهبنان را نمی شنود "، جوابیه داد.
آخرین اخبار