سایر حوزه‌ها
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۱
شهبازی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر جشنواره استندآپ سیاسی اجتماعی "دکتر سلام" گفت: ۹ اثر برتر در این جشنواره توسط داوران برجسته برگزیده شدند که در روزهای منتهی به جشن پنج سالگی "دکترسلام" معرفی خواهند شد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۹
دُرریز در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر جشنواره شعر طنز سیاسی اجتماعی «دکترسلام» گفت: جشنواره شعر «دکترسلام» به صورت عمومی در بین مردم برای استعدادیابی شاعران در کشور برگزار شد و افراد منتخب در روز جشن پنج سالگی معرفی می شوند.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۴
رئیس اتحادیه فرش دستباف ایران:
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف ایران گفت: از سال 1374 به این‌طرف باوجود مشکلات داخلی، صادرات فرش به کشورهای هدف تنزل پیداکرده است.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۲
طبق اعلام منجمان بامداد ۲۲ مرداد آسمان شاهد اوج بارش شهابی برساوشی خواهد بود.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۳
براساس تفاهم‌نامه همکاری میان استانداری گلستان و کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور، ۲ هزار واحد مسکن روستایی برای افراد تحت پوشش کمیته امداد استان گلستان ساخته می‌شود.
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳
سردار کریمی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
جانشین رئیس نظام وظیفه ناجا گفت: طبق طرح جدید اگر کسی ۲۸ ماه به بالا ایثارگری داشته باشد فرزندش معاف می‌شود.
۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
پزشکان آمریکایی کودکی که با اختلال «انسفالوسل» متولد شده بود و در اثر این عارضه مغزش خارج از جمجمه قرار داشت را جراحی کردند.
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵
مدیرکل میراث‌ فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری اصفهان از کشف یک گلوله توپ جنگی متعلق به صد سال قبل در محوطه باغ چهل‌ستون خبر داد.
۰۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور خبر داد
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: بازنشستگان و خانواده‌هایشان می‌توانند از تخفیف ۵۰ درصدی اقامت در هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی استفاده کنند.
۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۴
طی هفت روز گذشته صورت گرفت
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از انجام ۵۱ پرواز عملیات حج تمتع در مدت ۷هفت روز خبرداد.
۳۱ تير ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
باحضور آیت‌الله نوری همدانی و تولیت آستان قدس
هم‌زمان با ایام دهه کرامت فاز یک زائرسرای بزرگ رضوی فردا با حضور آیت‌الله نوری همدانی و حجت الاسلام رئیسی به بهره‌برداری می‌رسد.
۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶
رئیس سازمان ثبت احوال کشور خبر داد
رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: امسال به ۷ هزار پرونده مربوط به شناسایی هویت افراد رسیدگی شده که هویت ۶ هزار پرونده مورد تأیید قرارگرفته است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار