سایر حوزه‌ها
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز شنبه ۲۶ خرداد تا ساعت ۲ بامداد روز بعد، از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است؛ با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد از ساعت ...
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها؛
در محورهای هراز و کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ فردا تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۹ خرداد از رودهن به سمت آمل و همچنین از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است.
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
پلیس راهور ناجا اعلام کرد
پلیس راهور ناجا از جوی آرام و ترافیکی روان در تمامی محور‌های مواصلاتی کشور خبر داد.
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۳
کارگران اخراجی شرکت کالای پتروشیمی مقابل این شرکت دست به تجمع اعتراضی زدند و فرماندار ماهشهر قول داد مشکل کارگران اخراجی شرکت کالای پتروشیمی با جدیت پیگیری می‌شود.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۷
امروز و فردا در نیمه غربی کشور شاهد افزایش نسبی دما هستیم، همچنین روز دوشنبه هفته جاری رشد ابرهای تندری و در بعدازظهر، رگبار و رعدوبرق و وزش تندباد موقت در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل پیش‌بینی می‌شود.
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶
آخرین وضعیت آب و هوای کشور؛
در اغلب مناطق کشور در سه روز آینده، جو نسبتاً پایدار است و روند تدریجی افزایش دما بین ۲ تا ۴ درجه در اغلب مناطق کشور پیش‌بینی می‌شود.
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
باستان شناسان از کشف یک اسب دو هزارساله خبر دادند.
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
رئیس سازمان امداد و نجات گفت: نیرو‌های امداد و نجات در ۱۵ استان آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، تهران، خراسان جنوبی، زنجان، فارس ....
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
در ایتالیا یک گربه از صاحب خود یک و نیم میلیون یورو به ارث برد.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
مهلت شرکت در جشنواره رسانه‌ای «مداد قرمز» به علت استقبال و درخواست مکرر علاقه مندان، تا نیمه خرداد ۹۷ تمدید شد.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۴
هلال احمر اعلام کرد
جمعیت هلال احمر با انتشار اطلاعیه‌ای، جزئیات واریز کمک هزینه دو میلیون تومانی خرید لوازم ضروری خانگی برای ۳۰ هزار خانواده زلزله‌زده کرمانشاهی که مسکن آن‌ها از سوی بنیاد مسکن به عنوان تخریبی نوع یک و دو شناسایی شده را اعلام کرد.
۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۷
معاون رئیس‌جمهور در دیدار با قائم‌مقام وزیر گردشگری ترکیه:
معاون رئیس‌جمهور گفت: باید اینفوتورهایی از ترکیه به مقصد ایران تعریف شود تا تورگردانان و فعالان این حوزه بیشتر با جاذبه‌های گردشگری ایران آشنا شوند زیرا ایران جاذبه‌های زیادی برای گردشگران ترکیه‌ای دارد.
آخرین اخبار