سایر حوزه‌ها
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
یک دانش آموز ده ساله عراقی در اثر ضربه تنبیهی یکی از معلمان مدرسه‌ای در منطقه الکمالیه بغداد، کشته شد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
در پی حوادث اخیر فرانسه و سرکوب معترضان موسوم به جلیقه زرد، ستاد حقوق بشر قوه قضائیه بیانیه‌ای خطاب به سازمان‌های بین المللی و دولت فرانسه منتشر کرد.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
با حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
علیرضا رشیدیان، استاندار پیشین استان خراسان رضوی در دولت یازدهم و دولت دوازدهم است. رشیدیان همچنین مسئول نظارت و بازرسی حوزه نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت بوده است.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
توقف پروژه ویرایش ژن‌ها برای تولید ابر انسان
یک دانشمند چینی چند روز پیش ادعا کرد که اولین نوزاد انسان را با دستکاری ژنتیکی به دنیا آورده است و این ادعا سیلی از مباحث، واکنش‌ها و اظهارنظر‌ها را از سراسر دنیا به‌دنبال داشت.
۰۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اعلام این مطلب که سطح اکثر جاده‌های کشور لغزنده است گفت: رانندگان حتما تجهیزات زمستانی بخصوص زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
۰۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۳
مدیرکل دفتر تألیف کتاب‌های فنی‌ و حرفه‌ای و کاردانش از حضور کمرنگ ناشران فنی و حرفه‌ای در این دوره از جشنواره کتاب رشد گلایه کرد و گفت: ناشران می‌توانند در تهیه بسته‌های آموزشی در حیطه فنی و حرفه‌ای و کاردانش فعالیت کنند.
۰۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۲
از سوی رئیس صلیب سرخ میانمار
معاون امور بین‌الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال احمر گفت: بر اساس مذاکره بشردوستانه که با رئیس صلیب سرخ میانمار انجام شد، این کشور حضور نیروهای هلال احمر ایران در کشور میانمار را پذیرفت.
۰۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
دبیرکل جمعیت هلال احمر ایران خبر داد
دبیرکل جمعیت هلال احمر ایران یک بار دیگر و دیدار با مقامات بین‌المللی با اشاره به اوضاع ناگوار یمن، از آمادگی ایران برای مداخله مؤثرتر در جهت کاهش آلام بشری در این فاجعه انسانی خبر داد و خواستار همکاری نهادهای بین‌المللی در این زمینه شد.
۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۱
هیئتی چهار نفره از اتحادیه جوانان ترکیه برای دیدار با مقامات سازمان‌های رسمی و نهاد‌های دانشجویی ایران راهی این کشور شدند.
۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۲
شرکت هواپیمایی رایان‌ایر ۶ نفر از کارکنانش را بر سر عکسی که نشان می‌داد چند مهماندار رایان‌ایر بر روی زمین خوابیده‌اند، اخراج کرد.
۰۳ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۰
از دقایقی پیش؛
بارش شدید باران در شهرهای مختلف از جمله مهران را فرا گرفت.
۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
بازار سیاه ظاهرا چندی است در هر موضوعی در کشور تشکیل می‌شود، از بلیت بازی فوتبال، پوشک و رب گوجه‌فرنگی گرفته تا سکه و دلار! اما جایگاه نهادهای نظارتی کجاست؟
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار