سایر حوزه‌ها
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۰
مدیرگمرک شلمچه:
مدیر گمرک شلمچه از ممنوع شدن ورود خودرو‌های سواری به عراق خبر داد.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۱
سلیمی در گفتگو با «دانشجو»:
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا تاب آوری جامعه را افزایش دهیم و زیرساخت های امدادی از جمله تجهیزات امداد و نجات و انبارها و آموزش را ارتقاء دهیم.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۲
مرعشی در گفتگو با «دانشجو»:
رییس مرکز پزشکی حج وزیارت هلال احمر گفت: حدود ۲۰۰ تن دارو و ۸۰ نوع تجهیزات پزشکی برای زائران اربعین در نظر گرفته شده است.
۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰
، سازمان حمل و نقل ترافیک تهران بررسی‌هایی به منظور دستیابی به یک شبکه حمل و نقل متعادل در رابطه با سامانه‌ی اتوبوسرانی و کاهش استفاده از وسایل نقلیه شخصی طرح ترافیک را ایجاد کرد.
۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۱
معاون نظارت و پایش اداره محیط زیست استان قزوین از کشف محموله ۴ هزار عقرب در یک اتوبوس بین شهری در استان قزوین خبر داد و گفت: یک متخلف در حال انتقال این عقرب‌ها به تهران بود که ورود چند عقرب میان مسافران ماجرا را فاش کرد.
۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۸
به‌ مناسبت فرارسیدن روز جهانی جهان‌گردی صورت گرفت
رالی سه‌روزه وسیله‌های نقلیه تاریخی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی جهان‌گردی و هفته دفاع‌ مقدس در مسیر تهران ـ. مازندران برگزار شد.
۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۱
تعدادی از گردشگران فرانسوی همزمان با روز جهانی گردشگری با حضور در شهر گیلانغرب مبلغ ۵ هزار یورو به تجهیز بیمارستان الزهرا در این شهرستان کمک کردند.
۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۰
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد رئیس جمهوری، دستور تشکیل ستاد‌های استانی توسعه بیمه روستایی را با هدف پوشش ۱۰۰ درصدی خانوار‌های ساکن روستا، عشایر و کشاورزان تا پایان دولت دوازدهم، به استانداران سراسر کشور ابلاغ کرد.
۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
مدیرعامل سازمان آتش نشانی:
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: با افزایش ۷ ایستگاه در یک سال اخیر، میانگین حضور آتش نشانان در صحنه حادثه به ۴ دقیقه و ۱۳ ثانیه رسیده است.
۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
اولین خودروی پرنده جهان که می‌تواند در عرض کمتر از یک دقیقه به هواپیما تبدیل شود، از ماه آینده در آمریکا به فروش خواهد رسید.
۰۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
سرپرست حجاج ایرانی:
حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر گفت: درپیگیری پرونده شهدای مسجدالحرام و فاجعه منا درسه سال گذشته لحظه‌ای کوتاهی نکرده ایم.
۰۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان می‌گوید در اسناد سازمان ملل از گروهک‌های تروریستی دفاع شده و دبیر کل این سازمان باید بلافاصله از ملت ایران به خاطر گزارش‌های جدید و قدیم‌اش عذرخواهی کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار