البرز
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴
معاون علمی پردیس البرز دانشگاه تهران:
معاون علمی پردیس البرز دانشگاه تهران گفت: این دانشگاه به دنبال آن است که اساتیدی که صاحب سبک و دارای جایگاهی هستند را به عنوان استاد وابسته جذب کند و عملکرد عضو هیات علمی وابسته در دوره ۲ ساله مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸
مسئول امور دانشجویی پردیس البرز دانشگاه تهران:
مسئول امور دانشجویی پردیس البرز دانشگاه تهران گفت: کمیته ورزش در پردیس البرز دانشگاه تهران تشکیل می‌شود که ایجاد ورزش همگانی و حمایت از ورزش تخصصی دو هدف کلی این کمیته است.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
نوربخش در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
رییس پردیس البرز دانشگاه تهران گفت: سیستم اداری و بوروکراسی در پردیس‌های دانشگاهی باید به نحوی باشد که نوآوری و تغییر راحت‌تر صورت بگیرد تا پیشرفتشان هموارتر شود.
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۱
بسیج دانشجویی البرز:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز در بیانیه نوشت: دولت محترم برای جبران ناکارامدی خود به سمت مسائل حاشیه‌ای روی آورده است. طرح مسئله رفراندوم در روز حضور میلیونی مردم خود گواه این امر است اگر قرار است رفراندومی برگزار شود باید رفراندوم معیشت باشد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۹
با حضور ستاری؛
طرح‌های فناور حوزه تصفیه پساب، نیروگاه تولید برق و پالایشگاه غلات یک شرکت دانش بنیان البرز با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.
۰۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
به علت بارش برف؛
به علت بارش برف شدید در تهران و سایر استان های کشور، دانشگاه آزاد اسلامی کلیه واحدهای استان البرز تعطیل اعلام شد.
۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
در پردیس بین‌الملل البرز صورت گرفت؛
مشاور امور بین‌الملل پردیس البرز با مدیر امور بین‌الملل دانشگاه Assumption University تایلند، ملاقات و در خصوص همکاری در زمینه های مختلف موافقت کردند.
۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج:
در بخشی از نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج  خطاب به رئیس جمهور آمده است: با توجه اکید به ملبس بودن حضرتعالی به لباس مقدس روحانیت شیعه و تحصیل شما در حوزه علمیه از شما انتظار ویژه‌ای می‌رود.
۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
رئیس دانشگاه آزاد ساوه:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ساوه گفت: در کشوری که دارای تمدن دیرینه و آثار پیشرفت و قدرت آن در جهان نمایان است، جای تاسف دارد که برخی نادان اغتشاش کنند.
۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
نامه سرگشاده بسیج دانشجویی مرکزی به وزیر اطلاعات؛
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مرکزی در پی گله‌مندی‌های اقتصادی معیشتی مردم، طی نامه‌ای به وزیر اطلاعات از وی دعوت کردند تا با حضور در یکی از دانشگاه‌های این استان پاسخگوی سوالات دانشجویان باشد.
۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
بیانیه بسیج دانشجویی استان البرز به مناسبت ۹ دی؛
در بخشی از بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز آمده است: هرگونه رفتار‌های برآمده از فتنه در دانشگاه‌ها، دعوت از خناثان و حامیان فتنه ۸۸ را به شدت محکوم می‌کنیم.
۰۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
یادداشت دانشجویی/
باعث تاسف است که مجلس شورای اسلامی تبدیل به محیط پرورش افرادی شده که بیشتر از آنکه به فکر کار کردن برای مردم مظلوم مسلمان باشند به فکر افزایش حقوق، و برداشتن سهم بیشتر از سفره انقلاب هستند.
آخرین اخبار