البرز
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳
موسوی در اجلاس استانی نماز:
دبیر ستاد اقامه نماز استان البرز گفت: ستاد اقامه نماز وظیفه توسعه و ترویج فرهنگ نماز را دارد و برنامه‌های اجرا شده در البرز ۱۰ برابر برنامه‌های ابلاغی ستاد اقامه نماز است.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۷
زاکانی در دانشگاه آزاد کرج:
نماینده مردم تهران در مجلس نهم گفت: دانشجوی انقلابی، آرمان‌گرای واقعی است و نباید اسیر گروه‌های سیاسی و مجیزه‌گویی این گروه‌ها شود.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
به مناسبت روز دانشجو؛
برنامه منطقه آزاد روز گذشته 13آذر ماه به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار گردید.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
آیت‌الله رزاقی:
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه استان البرز گفت: استقلال کشور تنها در گرو توانمندی علمی و عملی کشور است و دانشگاهیان سهم بسزایی در آن دارند.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴
میرزا:
رئیس دانشگاه آزاد واحد کرج گفت: ورود تکنولوژی‌های نوین، بهره گیری از خدمات غیرحضوری بانک‌های طرف حساب با دانشگاه را از ضروریات زندگی روزمره کرده است.
۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
در جشنواره اختراعات IFIA صورت گرفت
پدرام فروغی‌شاد دانشجوی سما دانشگاه آزاد کرج موفق به کسب عنوان مخترع برتر جهان در کره جنوبی شد.
۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۹
نوری‌سپهر:
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: هم اکنون در عرصه دارویی و بهداشتی همکاری بسیار خوبی با صنعت داریم.
۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵
احمدی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه خوارزمی گفت: در نامه‌ای از استاندار درخواست کردیم تا به دانشگاه بیاید و توضیح دهد که چرا پروژه متروی دانشگاه انجام نمی‌شود.
۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
صبح امروز؛
تحسن دانشجویان خوارزمی با دستور معاونت دانشجویی و هماهنگی مدیریت آموزش به دلیل اجرایی نشدن ساخت متروی خوارزمی توسط شهرداری این شهر صورت گرفت.
آخرین اخبار