البرز
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
گزارش/
مسئولین تصمیم به انحلال دانشگاه محیط زیست گرفته‌اند، اما در صحبت‌های خود می‌گویند انحلالی در کار نیست و دانشگاه را به مرکز محیط بانی تبدیل می‌کنیم.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
عضو هیات علمی دانشکده محیط‌‌زیست کرج:
عضو هیات علمی دانشکده محیط زیست کرج گفت: طبق قانون نیروی انسانی، بودجه و امکانات دانشگاه منحل شده باید به یک دانشگاه دولتی واگذار شود که ...
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰
دانشجوی دانشکده محیط زیست کرج:
دانشجوی دانشکده محیط زیست کرج گفت: طبق شنیده‌ها چنین استنباط می‌شود که ظرف یکی دو ماه آینده دانشکده به طور کامل منحل خواهد شد و تا کنون وضعیت مشخصی برای دانشجویان در نظر گرفته نشده است.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲
بزرگ‌حداد در گفت‌وگو با «دانشجو»:
رییس دانشکده محیط زیست کرج گفت: دانشجویان این دانشکده با هماهنگی وزارت علوم به دانشگاه‌های همجواری که رشته‌های مرتبط دارند منتقل شوند و ...
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۶
به همت بسیج دانشجویی؛
بسیج دانشجویی دانشگاه خوارزمی با دعوت از محمد نبیونی، رئیس شورای اسلامی شهر کرج، خواستار حضور وی در دانشگاه برای پاسخگویی به دانشجویان شد.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو مطرح شد
عضو هیات علمی دانشگاه محیط زیست کرج گفت: ۸ نفر از اعضای هیات علمی را اخراج کردند و مابقی نیرو‌ها را تا چند روز آینده اخراج خواهند کرد و اساتید و کارمندان ...
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
سرپرست گروه جهادی بشری دانشگاه خوارزمی:
سرپرست گروه جهادی بشری دانشگاه خوارزمی کرج گفت: طی ۲ سال در روستای سیاهکلان فعالیت خواهیم داشت و اگر بودجه کافی در اختیار داشتیم، می‌توانستیم در طول مدت یکسال نیز کار را به نتیجه برسانیم.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
به همت بسیج دانشجویی استان البرز؛
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز با دعوت از اکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی دعوت کرد تا در جمع دانشجویان و برنامه پرسش و پاسخ حاضر شود.
۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
سرپرست گروه جهادی بشری:
سرپرست گروه جهادی بشری دانشگاه خوارزمی کرج گفت: مردم روستای آب باریک از نظر معیشتی در وضعیت مناسبی قرار ندارند و حتی می‌توان گفت که آنان با مبلغ ماهیانه ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان گذران زندگی می‌کنند.
۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
همزمان با ایام عید؛
۳۰ نفر از دانشجویان دانشگاه خوارزمی تعطیلات نوروز خود را در روستای آب‌باریک سرپل‌ذهاب سپری کردند و به فعالیت های عمرانی پرداختند.
۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
رئیس جهاد دانشگاهی استان البرز:
رئیس جهاد دانشگاهی استان البرز گفت: امیدواریم امسال شاهد اخذ مجوز برای فعالیت پژوهشکده اجتماع و شهر باشیم و ملکیت تعدادی از واحد‌های استیجاری را تثبیت کنیم.
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸
در کرسی آزاداندیشی پردیس کشاورزی و منابع‌طبیعی؛
کرسی آزاداندیشی پیرامون الحاق ایران به کنوانسیون حمایت از ارقام گیاهی UPOV عصر امروز به همت بسیج دانشجویی دانشکده پردیس کشاورزی و منابع طبیعی کرج دانشگاه تهران در این دانشگاه برگزار شد.
آخرین اخبار