البرز
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵
رئیس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد البرز:
رئیس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز گفت: پویایی، نشاط و انرژی جوانان متخصص در کنار تجارب ارزشمند پیشکسوتان ترکیبی از سرعت، دانش و پختگی است که به موفقیت منجر خواهد شد.
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان البرز؛
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان حکیم فردوسی استان البرز با صدور بیانیه‌ای نسبت به تعرض معاون مدرسه‌ای در غرب تهران به دانش‌آموزان اعلام کرد: دروازه‌ ورود به وادی مقدس معلمی را به دانشگاه فرهنگیان محدود کنید.
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه آزاد کرج؛
طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه آزاد کرج سیداحسان شیرنگی به عنوان سرپرست معاونت پژوهش و فناوری و حجت‌الاسلام ابراهیم اکبری را به عنوان مدیرکل امور فرهنگی دانشگاه آزاد کرج منصوب شدند.
۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۸
یک استاد دانشگاه:
یک استاد دانشگاه گفت: نوع پوشش در برخی از محله‌های کرج در شأن یک کشور شیعه و مسلمان نیست و حتی کشور‌هایی که مسلمان نیستند، وضعیت بهتری نسبت به آن‌ها از نظر پوشش و حجاب دارند.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خوارزمی:
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خوارزمی گفت: در سال ۹۷ اکثر تجهیزات آموزشی را به روز خواهیم کرد و اعضای هیئت علمی جدید را نیز از میان دانش آموختگان برجسته دانشگاه‌های معتبر کشور انتخاب می‌کنیم.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی البرز:
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی البرز گفت: مسابقات مناظره دانشجویی با هدف ارتقای فرهنگ گفت‌وگو و گسترش بحث علمی در دو مرحله دانشگاهی و استانی در استان البرز برگزار خواهد شد.
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
احمدی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز گفت: صبح امروز مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان البرز با آیت الله میرباقری، نماینده استان البرز در مجلس خبرگان رهبری دیدار داشتند.
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
احمدی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز گفت: با دستور دادستانی ساوجبلاغ تعدادی از ویلاهایی که به صورت غیرمجاز ساخته شده بود، تخریب شد که یکی از این ویلاهای تخریب شده متعلق به یکی از وزاری دولت است.
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
بسیج دانشجویی استان البرز:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز در بیانیه‌ای نوشت: دولت برای جبران ناکارامدی خود به سمت مسائل حاشیه‌ای روی آورده که طرح مسئله رفراندوم در روز حضور میلیونی مردم، خود گواه این امر است.
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۷
احمدی:
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز گفت: هزینه‌ای مثل برجام اتفاق افتاد به امید اینکه عده‌ای از مسئولین روشن شوند و بدانند آمریکا آن چهره بزک کرده همیشگی نیست و نمی‌توان به آن اعتماد کرد.
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
حجت الاسلام هاشمی:
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های آزاد استان البرز گفت: اعتکاف دانشجویی ویژه بانوان دانشجو و اساتید خواهر در ماه رمضان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار خواهد شد.
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱
مسئول گروه جهادی دانشجویی بشری دانشگاه خوارزمی:
مسئول گروه جهادی دانشجویی بشری دانشگاه خوارزمی گفت: خواست اهالی روستای سیاهکلان این است که به دلیل مسائل غیراخلاقی و شیوع مواد مخدر پایگاه بسیج در این منطقه ساخته شود و اما این روستا خانه عالم برای اسکان روحانی ندارد.
آخرین اخبار