البرز
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۸
با همکاری جهاددانشگاهی البرز؛
نخستین نشست «یک ارتباط دوست داشتنی» با همکاری جهاددانشگاهی البرز در دانشگاه خوارزمی برگزار شد.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶
استاد جامعه‌شناسی دانشگاه خوارزمی:
استاد جامعه‌شناسی دانشگاه خوارزمی گفت: تا زمانی که جامعه شناسان به پرسش‌های نئولیبرالیسم پاسخ ندهند، بازار و نئولیبرالیسم به آن پاسخ می‌دهد.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲
یادداشت دانشجویی |
هیچ امر واجبی به وسعت امر به معروف و نهی از منکر وجود ندارد و گا‌هی ما بدون آنکه متوجه باشیم، آمر به معروف و ناهی از منکر هستیم.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۹
رئیس دانشکده محیط زیست کرج:
رئیس دانشکده محیط زیست کرج گفت: برخی متخصصان حوزه مدیریت بر این باورند که در ۳۰ سال آینده شاید فقط بنای یادبودی از دانشگاه‌های بزرگ بر جای بماند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
به همت هیات شهدای گمنام؛
اجتماع دانشجویی زائران اربعین حسینی در ایام شهادت بنت‌الحسین(ع) به همت هیات شهدای گمنام بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج برگزار می‌شود.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
روز گذشته؛
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد کرج گفت: حجت‌الاسلام رستمی در راستای سفر‌های استانی و برگزاری جلسه با روسای دانشگاه‌ها و مسئولان نهاد رهبری در دانشگاه‌ها از دانشگاه آزاد کرج بازدید کرد.
۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
برای جایگزینی فسفریک اسید در واکنش‌های آلی؛
عضو باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد کرج موفق به اختراع نانوکاتالیزوری برای جایگزینی فسفریک اسید در واکنش‌های آلی شد.
۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
از ۳۰ مهرماه؛
دومین دوره «سنجش آلاینده‌های خروجی دودکش منابع ثابت» از ۳۰ مهرماه تا ۲ آبان‌ماه در دانشکده محیط زیست برگزار خواهد شد.
۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
یادداشت دانشجویی |
اگر نمایندگان با تصویب FATF منجر به وارد شدن خسارت و لطمه‌ای دیگر به کشور و مردم این کشور شوند، ملت همیشه در صحنه و با بصیرت ایران آرام نخواهند نشست و نخواهند گذاشت تاریخ تکرارشود.
۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷
گزارش توئیتری دانشجویان |
انتقام سپاه از تروریست‌ها با شلیک چند فروند موشک بالستیک زمین به زمین به مقر تروریست‌های الاحوازیه؛ خبری بود که در فضای مجازی چرخید و همه را شوکه کرد.
۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
خطاب به نمایندگان البرز:
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خوارزمی استان البرز در نامه‌هایی جداگانه‌ای به نمایندگان مردم این استان اعلام کردند: پشت پرده‌های سیاسی اصرار برخی نمایندگان مجلس را در خصوص تصویب fatf به صورت شفاف توضیح دهید.
۰۴ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
برهانی‌فر در مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس:
رئیس دانشگاه آزاد کرج گفت: کسانی که گمان می‌کنند مشکلات اقتصادی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ضربه می‌زند، این خیال خام را به گور خواهند برد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار