گیلان
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
در نشست روز دانشجو دانشگاه گیلان مطرح شد
نماینده شورای صنفی دانشجویان دانشگاه گیلان گفت: در روز دانشجو، دانشجویان را سرگرم مراسم و جشن‌ها می‌کنند؛ اما از دغدغه‌های آینده و اشتغال دانشجویان غافل هستند.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۸
امروز در دانشگاه آزاد رشت؛
رضا بهمنی از خنداننده‌های محبوب خندوانه در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد رشت استندآپ کمدی اجرا خواهد کرد.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰
مسئول بسيج دانشجويی دانشگاه آزاد لاهيجان:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد لاهیجان گفت: تصمیم ترامپ گامی بزرگ برای نابودی رژیم صهیونیستی خواهد بود و به تعبیر محمود عباس نشانگر مخالفت واشنگتن با سازش بین فلسطینیان و اسرائیل است.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: رسالت اصلی دانشگاه توسعه فعالیت‌های علمی است و رشد و توسعه دانشگاه در گرو رشد و توسعه فعالیت‌های دانشجویی بخصوص فعالیت‌های علمی دانشجویان است.
۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
مسئول بسیج پیام‌نور تالش:
مسئول بسیج پیام‌نور تالش در سخنرانی پیش از خطبه‌های بخش اسالم گفت: ای کاش در اقتصاد ما نیز یک سردار سلیمانی داشت که به وعده‌های خود صادق باشد و وعده‌های خود را با تدبیر درست عملی کند.
۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰
به مناسبت هفته پژوهش؛
در هجدهمین نمایشگاه فن بازار استان گیلان دستاوردهای پژوهشی از مرحله تحقیقاتی تا محصول در ۳۱ غرفه به نمایش گذاشته شده است که از این تعداد یک غرفه به دانشگاه علوم پزشکی گیلان اختصاص یافته است .
۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
هم اکنون؛
همایش تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری استان گیلان در محل استانداری در حال برگزاری است.
۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
در نامه‌ای خطاب به استاندار گیلان؛
با به‌کارگیری ۲۴۵ هزار هکتار از اراضی مرتعی و مخروبه استان و کشت درختان سریع­‌الرشدی مانند پالونیا و ایجاد صنایع تبدیلی چوب برای آن‌ها، می‌توان علاوه بر توسعه‌ی پوشش جنگلی نقش قابل قبولی در اشتغال‌زایی ایفا کرد.
۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶
به همت بسیج دانشجویی؛
تریبون آزاد با موضوع فرجام برجام امروز در دانشگاه آزاد لاهیجان به همت بسیج دانشجویی، همراه با حضر پرشور دانشجویان در مقابل دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد.
۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶
ایده‌پرداز کمپین#فقط_هزار_تومن دانشگاه گیلان گفت: این کمپین طی ۷ روز توانست مبلغ ۵۹ میلیون تومان را جهت کمک به زلزله‌زدگان جمع‌آوری کنند.
۰۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
هفتم آذر ماه؛
مراسم یادبود دانشجوی شهید مدافع حرم بابک نوری و آیین گل افشانی و غبار روبی گلزار شهدای منجیل برگزار خواهد شد.
۰۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
یادداشت دانشجویی/
سال ها گذشت از شروع انقلاب و حالا تاکسی‌های خیابان انقلاب مسافران را می‌توانند مستقیم به مقصد دمشق بدون هیچ مانعی برسانند؛ دیگر نه سیم خارداری وجود دارد نه خاکریزی!
آخرین اخبار