گیلان
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰
میر عظیمی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رشت گفت: نشریه ١٩٧٩ تنها هفته نامه دانشجویی فعال استان گیلان است که به حوادث سیاسى، فرهنگى و اجتماعى استان و کشور مى پردازد و ما تا کنون ۳۵ شماره را چاپ کرده‌ایم.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
یادداشت دانشجویی/
نمایندگان مجلس هر چند وقت یکبار آرمان‌هاى انقلاب اسلامى را مرور کنند تا اشتباهاتشان به پاى جهالتشان نوشته نشود و تاریخ از آن‌ها با نام خائن یاد کند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
نورسته در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های گیلان گفت: اردو‌های جهادی تابستان ۹۷ از اواسط تیرماه شروع و تا شهریور سال جاری ادامه دارد و حدود ۷۵۰۰ دانشجو از دانشگاه‌های گیلان تا پایان امسال به این اردو‌ها اعزام می‌شوند.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۳
پایگاه رتبه بندی تایمز؛
پایگاه رتبه بندی تایمز فهرست سال ۲۰۱۸ دانشگاه‌های جوان دنیا با قدمتی کمتر از ۵۰ سال را منتشر کرد، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، صنعتی اصفهان و گیلان در آن قرار گرفته اند.
۱۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۸
گزارش/
دبیر اتحادیه علوم سیاسی ایران گفت: علت حذف دانشکده روابط بین‌الملل این است که این دانشکده از زیر مجموعه وزارت خارجه خارج شود و دانشجویان پذیرفته شده در این دانشگاه‌ها انتظار استخدام قطعی در وزارتخانه را نداشته باشند.
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۵
همزمان با سراسر کشور؛
دانشجویان گیلانی همزمان با سراسر کشور در اقدامی مطالبه گرایانه با امضای طوماری اعتراض خود را به ارائه لایحه FATF به مجلس اعلام کردند.
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۸
یادداشت دانشجویی/
آمریکا به اشخاصی که تحریم‌های ایران را دور زده و تجهیزات دوگانه را وارد کشور می‌کنند، اتهام قاچاق و پولشویی زده و آن‌ها را دستگیر می‌کند.
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴
اتحادیه دانشجویان علوم سیاسی:
اتحادیه دانشجویان علوم سیاسی ایران در نامه‌ای به روحانی اعلام کرد: دانشکده روابط بین‌الملل از مصوبه شورای عالی اداری در خصوص تعیین تکلیف موسسات آموزشی دستگاه‌های اجرایی مستثنی شود.
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹
در گفتگو با خبرگزاری دانشجو مطرح شد
دبیر اتحادیه علوم سیاسی ایران گفت: بعد از حذف ناگهانی نام دانشکده روابط بین‌الملل وزارت علوم خارجه از دفترچه کنکور کارشناسی ارشد، مظلومیت دانشجویان رشته علوم سیاسی به همگان اثبات شد.
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
جعفری در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد لاهیجان گفت: مگر می‌شود معاهده‌ای که روحیه استعماری دارد را تصویب و اجرا کرد، که این خود با اصل ۱۵۴ قانون‌اساسی جمهوری اسلامی مغایرت دارد.
۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گیلان:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گیلان در بیانیه‌ای اعلام کرد: در شرایطی که درگیر جنگ اقتصادی با دشمن هستیم، با پیوستن به FATF، تمامی اجزای نظام مالی کشور در معرض دید نظام سلطه قرار خواهد گرفت.
۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
یادداشت دانشجویی/
یکی از مشکلات کنوانسیون پالرمو تفاوت بین ایران و کشور‌های غربی است که بین حقوق کیفری فراملی و حقوق کیفری بین‌المللی تمایز وجود داردکه محدودیت‌های جدی و محکمی را علیه حاکمیت دولت‌ها در این حوزه وضع می‌کند.
آخرین اخبار