گیلان
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۳
حسن عباسی در دانشگاه گیلان:
رئیس اندیشکده یقین گفت: اروپاییان درصدد هستند تا برجام را با شرط‌هایی تمدید کنند؛ این شرط‌ها تحریم‌های جدیدی علیه ایران خواهد بود تا آمریکا با تمدید برجام موافقت کند.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
یادداشت دانشجویی/
ای بسیجی، تا زمانی که پرچم اسلام را بر قله‌ جهان نکوبیده‌ای، حق استراحت نداری، تمام ساعت‌ها برای بسیجی، عاشوراست و تمام زمین‌ها برای بسیجی، کربلاست.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰
عاشوری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه گیلان گفت: تشکل‌های دانشجویی با مطالبه‌گری و درخواست گزارش کار از مسئولان و صاحب منصبان، می‌توانند در حمایت از کالای ایرانی بسیار تاثیرگذار باشند.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
با حضور حسن عباسی؛
نشست «دکترین سیاست خارجی جمهوری اسلامی در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی» سوم اردیبهشت ماه با حضور حسن عباسی به همت بسیج دانشجویی و جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان برگزار می‌شود.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
جعفری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد لاهیجان گفت: لازمه حمایت از تولید داخل جذب مشتری خارجی و صادرات است، قطعا راه حل مشکلات اقتصادی کشور توجه به اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توان و تولید داخل است.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲
با حضور سعید زیباکلام؛
مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه گیلان نشست «چالش‌های پیش روی انقلاب» را چهارشنبه ۲۹ فروردین ماه سال جاری برگزار می‌کند.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
یادداشت دانشجویی/
مدتی است که وقتی به سیاست‌های بریز و بپاشانه‌ ولیعهد عربستان نگاه می‌کنم، عاقبتی جز فروپاشی از درون برای آن متصور نمی‌شوم.
۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸
۲۱ تیرماه؛
اولین همایش ملی «زن مسلمان» ۲۱ تیرماه جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار می‌شود.
۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
طی پیامی؛
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی پیامی انتصاب آیت الله فلاحتی را به عنوان نماینده ولی فقیه در استان گیلان تبریک گفت.
۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
در سال جاری؛
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان از راه‌اندازی آزمایشگاه جامع تحقیقاتی در دانشگاه علوم پزشکی طی سال جاری خبر داد.
۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹
جعفری در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد لاهیجان گفت: تولیدکنندگان داخلی باید حمایت شوند، این وظیفه هم بر دوش مردم است؛ هم مسئولان.
۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
گزارش/
بعد از حواشی پیش آمده در رابطه با مجتمع آدینه رشت و انتصاب امام جمعه جدید این شهر، امروز مالباختگان برای رفع مشکلات به نماینده رهبری امید بسته‌اند.
آخرین اخبار