گیلان
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
به همت معاونت تحقیقات و فناوری؛
به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان، «ستاد سلول های بنیادی گیلان » در مرکز رشد و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی، راه اندازی می شود .
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
طاهری در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان از آغاز ثبت نام اردوی پنج روزه زیارتی و تشکیلاتی مشهد از ششم اسفندماه خبر داد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۴
به همت دانشگاه‌های گیلان؛
محفل عزاداری ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) فردا با مشارکت دانشگا‌ه‌های استان گیلان و با نظارت نهاد رهبری این استان برگزار می‌شود.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد لاهیجان:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد لاهیجان گفت: ثبت نام اردو‌ی راهیان نور از ۵ اسفند شروع خواهد شد و مدت این اردو پنج روز است.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۴
نورسته در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشجوی دانشگا‌های گیلان گفت: در استان گیلان حدود ۲۵۰۰ نفر دانشجودیان دانشگا‌ه‌ها قرار است به اردوی راهیان نور اعزام شوند.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
در دیداری؛
جمعی از کارکنان اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی لشت نشا _ زیباکنار به همراه رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان با خانواده دانشجوی بسیجی شهید دفاع از حرم بابک نوری هریس تجلیل کردند.
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶
اکبری در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:
رئیس بسیج دانشجوی دانشگاه آزاد لشت نشا- زیبا کنار گفت: با توجه به شهادت دانشجوی بسیجی بابک نوری هریس در دفاع از حرم اهل بیت نام بسیج دانشجویی این مرکز را مزین به نام این شهید بزرگوار قرار داده شد است.
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
نماینده مردم رشت:
نماینده مردم رشت گفت: فساد اداری و اقتصادی دو لکه سیاه در نظام است و این لکه روز به روز در حال گسترش است و باید تلاش کنیم آن را از بین ببریم و دانشجو‌یان می‌توانند در مسیر برخورد با آن خیلی کمک کنند.
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴
غریبی در گفت‌وگو تفصیلی با خبرگزاری دانشجو:
عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی دانشگاه گیلان گفت: ما می‌بینم که در برخی از مسئولان ما خوی اشرافیت نهادینه می‌شود و این موضوع باید هرچند وقت یک بار تذکر داده شود و روح اشرافیت از کالبد دولت و مسئولان خارج شود.
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۶
در استان گیلان؛
افتتاحیه طرح «شمیم معرفت» در استان گیلان به میزبانی دانشگاه آزاد واحد رشت برگزار شد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۱
به همت بسیج دانشجویی گیلان:
نشست «مطالبه‌گری به وقت مردم» ۱۷ بهمن ماه به همت سازمان بسیج دانشجویی گیلان برگزار می‌شود.
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: ایستگاه‌های سلامت مرز بین مراجعه مردم به مراکز درمانی را از میان برداشته است و باعث دسترسی آسان مردم برای معاینات می‌شود.
آخرین اخبار