خراسان رضوی
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹
مشاور فرهنگی ریاست دانشگاه آزاد:
مشاور فرهنگی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشجویی که بتواند در عرصه‌های مختلف برای انقلاب‌ و آرمان‌های آن مفید و اثرگذار باشد، می‌تواند در راه ماندگارتر کردن انقلاب قدم بردارد.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
نجفی در سخنرانی پیش از خطبه نیشابور:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد نیشابور گفت: شهید حججی‌ها و قاجاریان‌ها ثمره نگاه انقلابی و جهادی هستند و امثال این افراد هم در حال حاضر هم کم نداریم.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان:
نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن از دانشگاه و دانشجویی می‌ترسد که تاثیر گذار و تعیین کننده باشد و این به معنای انقلابی بودن است.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
با پیگیری‌های خبرگزاری دانشجو؛
معاون دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: پس از نامه آیت‌الله علم‌الهدی و پیگیری‌ رسانه‌ها تقریبا مشکل بسته بودن درب صارمی حل شده و مردم بدون هیچ مشکلی در مسجد دانشگاه نماز می‌خوانند.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
مدیرکل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد:
مدیرکل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد گفت: امسال با برنامه‌ریزی مراسم ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی را با صلابت بیشتری برگزار می‌کنیم.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳
۷ تشکل دانشجویی تربت جام:
۷ تشکل دانشجویی تربت جام در واکنش به توهین جلیل رحیمی جهان آباد، نماینده مردم تربت جام، تایباد، باخرز و صالحآباد در مجلس شورای اسلامی به یک جوان منتقد FATF واکنش نشان دادند.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
میرحسینی در سخنرانی پیش از خطبه مشهد:
سید احمد میرحسینی، نماینده‌ی بسیج دانشجویی خراسان رضوی امروز به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نمازجمعه در مشهد سخنرانی صریحی کرد.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
دبیر شورای صنفی دانشگاه حکیم سبزواری گفت: متاسفانه تمام پیگیری‌ها در همه‌ ادوار از سوی شورای صنفی دانشگاه حکیم سبزواری همیشه با وعده‌های سر خرمن مسئولان دانشگاه همراه بوده است.
۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰
۲۷ مهرماه؛
تریبون‌های نماز جمعه شهر‌های مختلف استان خراسان رضوی این هفته میزبان دانشجویان فعال در تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های این استان خواهد بود.
۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
بذرفروش در گفتگو با دانشجو:
مسئول روابط عمومی بسیج دانشجویی مجتمع آموزش عالی تربت جام با اشاره به برخورد زننده یک نماینده در برابر سوال یک جوان اهل باخرز گفت: این نمایندگان با رای همین جوانان راهی مجلس شدند؛ اما امروز رفتاری به دور از شان انجام می دهند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
همزمان با هفته بهداشت و روان؛
رئیس دانشکده علوم تربیتی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: سومین همایش ملی «نقش و جایگاه مادر» با همکاری بنیاد بین‌المللی فرهنگی مادر در دانشگاه فردوسی برگزار می‌شود.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
به همت کانون قاصدک دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛
دبیر کانون خیریه دانشجویی قاصدک دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: معاینه کامل چشم و سطح بینایی به صورت رایگان برای بیش از ۲۰۰ نفر از مراجعه‌کنندگان در سنین مختلف صورت گرفت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار