خراسان رضوی
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
به مناسبت هفته پژوهش؛
«مدرسه بهاره علوم شناختی» به همت دانشگاه فردوسی مشهد در محل دانشکده روانشناسی با هدف آشنایی دانشجویان با فناوری‌های نوین علوم شناختی برگزار خواهد شد.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: نشاط در جامعه زمینه‌ساز حذف بیماری های روانی بوده و موجب ارتقاء سلامت می‌شود.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
با صدور نامه‌ای؛
مسئولان بسیج دانشگاه‌های علوم پزشکی و فردوسی مشهد با ارسال نامه‌ای از حضور معاون اول قوه قضاییه در برنامه پرسش و پاسخ دانشجویی با عنوان «گفت‌وگوی تمدن‌ها تا عدالتخواهی و اعتدال» قدردانی کردند.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
در حاشیه اردوی وفاق دانشجویی؛
در دومین روز از اردوی وفاق فعالین دانشجویی فرهنگی پیام نور خراسان رضوی معاونین آموزشی و اجرایی استان و ریاست دانشگاه پیام نور مرکز مشهد با حضور در جمع دانشجویان به پرسش های دانشجویی پاسخ دادند.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
در واکنش به فرماندار مشهد با موضوع کنسرت برج‌سلمان؛
تشکل‌های دانشجویی مشهد مقدس در پی واکنش و برخورد فرماندار مشهد با موضوع هتک حرمت در برج سلمان و مصاحبه وی با رسانه شهرآرا به وزیرکشور نامه نوشتند.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گناباد:
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد گفت: نهمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران در روز‌های ۶ و ۷ شهریورماه ۹۷ در دانشگاه آزاد گناباد برگزار خواهد شد.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵
گزارش توئیتری دانشجویی
در چند روز گذشته و پس از عدم مجوز اکران فیلم «به وقت شام» در دانشگاه خیام مشهد و حواشی ایجاد شده در این خصوص، این بار مستند «فروشنده ۲» در دانشگاه فردوسی مشهد اجازه اکران نگرفت.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱
در مسابقات جام نور؛
دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی با حضور ۴ تیم در مسابقات کشوری رباتیک جام نور شرکت کرد که در پایان تیم ققنوس از پردیس شهید بهشتی موفق به کسب مقام چهارم کشوری شد.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
رئیس دانشگاه آزاد مشهد:
رئیس دانشگاه آزاد مشهد گفت: تبدیل دانشگاه آموزش محور به دانشگاه کارآفرین در دستور کار سال ۹۷ است و دانشگاه آزاد مشهد باید با استفاده از امکانات و ظرفیت‌های موجود در راستای برندینگ فعالیت خود را آغاز کند.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸
رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور:
رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: نخستین همایش ملی «هنر و سلامت» ۶ و ۷ اردیبهشت ماه در محل دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور برگزار خواهد شد.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
همزمان با ماه شعبان؛
همزمان با ماه مبارک شعبان، جشن میلاد سرداران کربلا به همت محفل رهپویان ولایت دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار شد.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
خبرگزاری دانشجو گزارش می‌دهد؛
جمع کثیری از دانشجویان دانشگاه‌های مشهد با تشکیل پویشی در حال پیگیری مطالبات دانشجویان می‌باشند.
آخرین اخبار