خراسان رضوی
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۹
به همت دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور؛
گردهمایی اعضای هیات علمی گروه معارف اسلامی دانشگاه پیام نور سراسر کشور به همت دفتر نهاد رهبری در این دانشگاه و با میزبانی دانشگاه پیام‌نور خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
صالحی در مراسم ازدواج دانشجویی؛
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: زندگی بدون سختی و مشکلات امکان پذیر نیست اما این رابطه ناب میان زوجین است که حل مشکلات را راحت تر می کند و همسفری آن ها را برای رسیدن به خوشبختی های بیشتر هموار می سازد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
عضو هیئت علمی دانشکده هنر نیشابور:
عضو هیئت علمی دانشکده هنر نیشابور گفت: جشنواره امسال هنرهای تجسمی فجر هم درحال گذر از فراز و نشیب‌های خود است و چیزی که می توانم بگویم این است که جشنواره باید به سمت شفاف سازی حرکت و سیاست گذاری و تعریف جامع و دقیق‌تری پیدا کند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲
رئیسی در مراسم ازدواج دانشجویی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: همانطور که خداوند وعده داده، وضعیت اقتصادی همه افراد پس از ازدواج بهتر از دوران قبل از ازدواج آن هاست و این نکته باید مورد توجه جوانان باشد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
میرشکار در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر برگزاری همایش بزرگداشت روز مهندس در دانشگاه آزاد مشهد گفت: بنا داریم مراسم بزرگداشت روز مهندس را امسال در دانشگاه آزاد مشهد به صورت متفاوتی برگزار کنیم.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۳
مدیر پذیرش ستاد ازدواج دانشجویی کشور:
مدیر پذیرش ستاد ازدواج دانشجویی کشور گفت: بیش از 20هزار و 600 زوج دانشجو در بیست و یکمین دوره مراسم ازدواج دانشجویی «طرح ملی همسفر تا بهشت» نام‌نویسی کردند.
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹
۹ اسفندماه؛
دبیر اجرایی همایش ملی «وقف و علم و فناوری» خراسان رضوی از برگزاری این همایش در ۹ اسفندماه جاری در دانشگاه فردوسی مشهد خبر داد.
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: براساس برنامه تحول و نوآوری در نظام آموزش، هدایت دانشگاه‌ها به سمت نسل سوم و ماموریت محوری و کارآفرینی حرکت می‌کنند.
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
۲۵۷ نفر از اساتید دانشگاه‌های خراسان رضوی:
۲۵۷ نفر از اساتید دانشگاه‌های خراسان رضوی در واکنش به صحبت‌های رئیس جمهور در مراسم ۲۲ بهمن در نامه‌ای سرگشاده به وی اعلام کردند: آقای روحانی؛ با استفاده ابزاری از حربه همه‌پرسی مطالبات مردم را با موضوعات دیگر جابجا نکنید.
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
احمدآبادی:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی نیشابور گفت: بزودی در آستانه نوروز بسته‌های حمایتی که شامل غذا و پوشاک و وسایل ضروری دیگر است را در منطقه بلهرات توزیع می‌کنیم.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۹
در دانشگاه فردوسی مشهد مطرح شد
کرسی آزاداندیشی به همت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی در دانشگاه فردوسی مشهد و با حضور صادق زیباکلام، استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران و ...
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۹
به دنبال اقدام دراویش علیه امنیت ملی؛
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان گناباد گفت: مردم گناباد در تجمعی با محکومیت اقدامات آشوبگرانه دراویش در تهران، انزجار خود را از نسبت دادن قانون گریزان به گناباد اعلام داشتند.
آخرین اخبار