خراسان رضوی
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۷
در قالب ۳۰ تابلو؛
مدیر امور دانشجویی و فرهنگی پردیس اسرار دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) از برپایی نمایشگاه «زدواج با موضوع ازدواج بهنگام، آگاهانه و آسان در این پردیس خبر داد.
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
آیت‌الله علم‌الهدی:
امام جمعه مشهد گفت: امروز دانشگاه، معبد و مسجدی است که بسیاری از اقدامات دینی و مجاهدت‌ها در راه اسلام در دانشگاه صورت می‌گیرد.
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۳
دانشجو گزارش می‌دهد
ظهر امروز دانشجویان دانشکده‌ ادبیات دانشگاه فردوسی مشهد در اعتراض به اخباری که حکایت از انتقال نمازخانه این دانشکده به زیرزمین داشت، اعتراض کردند.
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
از سال آینده؛
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه حکیم سبزواری گفت: دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم در نامه‌ای با راه‌اندازی رشته ادیان و عرفان در دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه حکیم سبزواری موافقت کرد.
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۱
امیراحمدی در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشگاه فناوری‌های نوین سبزوار گفت: اختصاص ۸ هکتار زمین برای دانشگاه فناوری‌های نوین سبزوار مقابل دانشگاه حکیم سبزواری، برای توسعه آینده دانشگاه در حال نهایی شدن است.
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۳
گزارش |
دانشجویان دانشکده‌ هنر دانشگاه نیشابور در اعتراض به مشکلات صنفی این دانشکده مقابل ساختمان فرمانداری شهرستان تجمع کردند.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۶
با بکارگیری دانش‌آموخته مهندسی پزشکی؛
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: کانون احیای تجهیزات درمانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بکارگیری جوانان دانش آموخته مهندسی پزشکی ایجاد می‌شود.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۷
صراف‌نژاد در دانشگاه امام رضا(ع):
سرپرست واحد خواهران نهاد رهبری دانشگاه فردوسی گفت: عده‌ای تصور می‌کنند که انتخاب همسر یک داد و ستد است و در این انتخاب باید به دنبال سود مالی بالاتر بود.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۲
با حضور داریوش سجادی؛
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه امام رضا(ع) گفت: عملکرد سیاست داخلی و خارجی دولت روحانی و ترامپ با حضور داریوش سجادی، اصلاح‌طلب مقیم آمریکا در مشهد بررسی می‌شود.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۴
به همت کانون کتابخوانی علوم پزشکی مشهد؛
جلسه ­نقد و بررسی کتاب لبنان‌زدگی توسط کانون کتابخوانی پروانه دانشگاه علوم پزشکی مشهد و با همکاری انجمن اسلامی دانشگاه فردوسی برگزار شد.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان خراسان‌رضوی:
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان خراسان‌رضوی در حمایت از دانش‌آموزان فرانسوی دستگیر شده در اعتراضات مردم فرانسه نامه‌نوشتند.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
حجت‎الاسلام محمدیان در قوچان:
رئیس شورای نمایندگان مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: باید کمی هم خودمان را جای جوانان بگذاریم، جوانی که وقت ازدواجش فرا رسیده، اما در ۲۴ سالگی باید غرورش را شکسته و از پدرش پول بگیرد، غمگین و افسرده می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار