خراسان رضوی
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
صالح مقدم:
مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: رنگ‌آمیزی خوابگاه‌های بهار، تعمیر چند واحد از خوابگاه قائم و بازسازی کامل خوابگاه بوستان در دستور کار قرار گرفت.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
مدیر مجمع جوانان شهید چمران:
مدیر مجمع جوانان شهید چمران گفت: اولین دوره چمران‌شناسی از هفتم تیرماه ۹۷ و در قالب ۱۲ جلسه در تالار دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد آغاز می‌شود.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
رئیس مجمع عالی بسیج اساتید خراسان رضوی:
رئیس مجمع عالی بسیج اساتید و بسیج اقشار خراسان رضوی گفت: بیش از ۳۰۰۰ نفر در بسیج اساتید خراسان رضوی عضویت دارند که این افراد در بخش‌های مختلف بسیج اساتید فعالیت می‌کنند.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
میرباقری در دانشگاه رضوی:
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: جریانی دنبال مدرنیزه کردن جامعه ما است و اگر جایی دینداری مانع شود و در تعارض با الگوی توسعه غربی قرار گیرد، قرائت دینی جامعه را تغییر می‌دهند.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
خبرگزاری دانشجو گزارش می‌دهد
تعدادی از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مرکز آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۲ خراسان رضوی در اعتراض به عدم دریافت مدارک تحصیلی خود تجمع کردند.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۷
نخبه مشهدی در گفتگو با دانشجو:
علی فرزانه، دانش‌آموخته دکتری مهندسی شیمی از دانشگاه فردوسی مشهد است که راهبری یک گروه فناور را در مرکز رشد فناوری دانشگاه به عهده دارد، موفق به اختراع گرافینیک نانوساختاری شد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵
سعادتی پور در گفتگو با دانشجو:
فعال دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: اگر نماینده مجلس نگران زیستگاه اژدهای هفت سر فساد است، پس بهتر است این شفاف‌سازی را از حساب بانکی خود شروع کند؛ اما من باور دارم که این کار هرگز اتفاق نخواهد افتاد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
رهنما در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه صنعتی قوچان گفت: برخی از نمایندگان اگر خوب بنگرند، تعداد زیادی اژدهای هفت سر فساد را می‌توانند در اطرافشان ببینند که گاها به برخی از مسئولان کشور نزدیک هستند.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
گزارش/
همزمانی امتحانات پایان ترم و مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، حال و هوای خاصی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد ایجاد کرده است.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
با حضور آیت‌الله سید محمدمهدی میرباقری؛
نشست علمی – فرهنگی «تبیین الگوی اسلامی- ایرانی پیشرفت» امروز به همت دانشگاه علوم اسلامی رضوی و با حضور آیت‌الله سید محمدمهدی میرباقری، رئیس فرهنگستان علوم اسلامی قم برگزار می‌شود.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با تاکید بر اینکه در حق دانشکده پیراپزشکی ظلم شده است، گفت: در سال ۱۳۹۲ به اجبار در یک روز تعطیل، دانشکده پیراپزشکی از دانشگاه جدا شد که نباید این اتفاق رخ می داد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
با برگزاری دوره‌های مشترک؛
قرارداد اجرایی همکاری میان دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه کلرمونت کشور فرانسه به امضا رسید.
آخرین اخبار