بازرگانی
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶
اگرشما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که به زیبایی و سلامت پوست، مو و ناخن خود اهمیت می‌دهید حتماً نام روغن آرگان را شنیده‌اید.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲
هرساله سفر زائرین با تور کربلا در ماه‌های محرم و صفر به اوج خود می‌رسد و در روزهای تاسوعای حسینی، عاشورای حسینی و اربعین بیشترین تعداد زائر به کربلا مشرف می‌شوند.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰
تلوبیون، تلویزیون آنلاین؛
تا به حال به این فکر کردید چه می‌شد اگر همه برنامه‌های تلویزیون، منطبق با زندگی شخصی شما پخش می‌شدند؟ مثلا برنامه‌‌های ساعت 3 ظهر، هنگامی که از سرکار برمی‌گشتید پخش می‌شد. یا برنامه‌های تلویزیونی دیروقت که با ساعت خواب شما همخوانی ندارند، ساعت 7 صبح حین صرف صبحانه شما پخش می‌شدند!
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
لیفتراک شناخته شده‌ترین و عمومی‌ترین ماشین حمل و نقل بار و کالا‌های سنگین است.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال ازخیلی زمان پیش به عنوان زیرمجموعه‌ای از مدیریت بازاریابی و نیز مدیریت تبلیغات مورد اشاره قرار گرفته است.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
رئیس سازمان دامپزشکی کشور:
رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: برای آنکه بتوانیم غذای سالم به دست مردم برسانیم ۶۵۰ واحد بسته‌بندی گوشت، مرغ و آبزیان در سراسر کشور فعال هستند که ۱۱۰ واحد آن در استان تهران مستقر هستند.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
فروشگاه اینترنتی که فروش لباس‌هایی با طراحی سفارشی و تخصصی را در کنار فروش عمده انواع لباس انجام می‌دهد!
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
گمرک ایران در گزارشی آمار چهار ماهه واردات کالا‌های اساسی به کشور و مهم‌ترین اقلام وارداتی را اعلام کرد که نشان می‌دهد واردات برخی کالا‌های اساسی در مدت مذکور رشد چشمگیری داشته است.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
هشدار کانون صنایع غذایی؛
با توجه به اخباری که از سیاست‌های ارزی جدید دولت به گوش می‌رسد، دولت قصد دارد کالا‌های واسطه‌ای خوراکی و همچنین ماشین‌آلات صنایع غذایی را از شمول ارز گروه اول خارج کنند.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
در ویکی‌پدیا واژه کارمند اینگونه تعریف شده است، کارمند کسی است که به ازای انجام کار فکری در دستگاهی اداری، حقوق دریافت می‌کند و بناست که به طور درازمدت اشتغال داشته باشد. اگر شما هم از این دسته هستید حتماً این مطلب را بخوانید.
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
صادرات ایران در سال جاری به برزیل در چهار ماهه نخست سال جاری با افزایش ۲۵ برابری نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۱۴ میلیون و ۸۹۴ هزار دلار رسید.
۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۸
ذهن می‌تواند با شبیه‌سازی شانس بیشتری برای موفقیت داشته باشد. تحقیقات نیز نشان‌داده‌اند که اگر فرد از قبل درباره موضوعی خاص اطلاعات داشته باشد؛ علاوه بر اینکه تا حدودی استرس او کاهش می‌یابد، میزان موفقیتش نیز افزایش می‌یابد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار