بازرگانی
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۶
بر اساس اعلام مدیرعامل بوئینگ:
مدیرعامل بویینگ در یک توئیت اعلام کرد تحویل نخستین بویینگ ۷۷۷ هما، که قرار بود این ماه تحویل شود، به سال ٢٠١٩ موکول شده است.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹
رازیانه یکی از معروفترین و اصلی ترین گیاهان دارویی در طب سنتی و اسلامی محسوب می شود. گیاه رازیانه، که خواص دارویی و درمانی بسیاری دارد، در زمینه درمان بیماری های زنان تاثیرات فوق العاده ای دارد.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
به دلیل استفاده روزافزون از کالاهای دیجیتال یکی از دغدغه های کاربران این حوزه داشتن قیمت گوشی ،لپ تاپ ، پاوربانک و خیلی از کالاهای دیگر این حوزه است.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
گمرک خبر داد:
مدیرکل دفتر نظارت بر ترانزیت گمرک ایران گفت: ترانزیت خارجی کالا در سال ۹۶ با ۱۰ میلیون و ۶۹۵ هزار و ۵۰۹ تن کالا، ۲۴ درصد افزایش داشت.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
عسگری خبر داد
رئیس کل گمرک ایران گفت: عملیات تجهیز گمرکات حساس کشور به ایکس‌ری تا پایان سال ۹۷ به اتمام می‌رسد.
۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶
با عقد قرارداد گروه شرکت‌های اشترومن و شرکت دانش‌بنیان کوشا فن پارس
گروه شرکت‌های اشترومن، بزرگ‌ترین تولیدکننده ایمپلنت‌های دندانی در جهان و شرکت کوشا فن پارس، در تاریخ 29 فروردین 1397 هم‌زمان با کنگره سالیانه دندانپزشکی ایران EXCIDA، یک قرارداد همکاری مشترک در راستای تولید ایمپلنت‌ دندانی با طراحی و برند ایرانی امضا کردند.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
برای شروع سفر خود کافی است به سامانه آنلاین سیمرغ 24 مراجعه کرده و نسبت خرید بلیط چارتر هواپیما و یا بیمه مسافرتی خود اقدام نمایید.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷
وزارت نفت باید پاسخ دهد لوله سازان خارجی چه عملیاتی بیشتر از لوله سازان داخلی انجام می‌دهند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
برخی از سامانه‌های ارائه دهنده بلیط هواپیما، تمام یا بخشی از بلیط مسیرهای پرتردد را به صورت سالانه یا برای مدت چند ماه اجاره می‌کنند. این خرید موجب می‌گردد که بلیط چارتر هواپیما تنها از طریق آژانس ها و دفاتر خدمات مسافرتی قابل فروش باشد و شرکتهای هواپیمایی تنها چارتردهنده بلیط هواپیما بوده و آن را فقط به صورت سیستمی به فروش برسانند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶
بر اساس بخشنامه گمرک ایران، ضوابط جدید ترخیص خودروهای سواری به گمرکات اجرایی ابلاغ شد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
رئیس اتحادیه نوشت افزار و لوازم مهندسی مطرح کرد
فرزانیان، گفت: تقاضای ما از دولت تداوم حمایت از تولیدکننده و کالای داخلی است.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
طی حکمی از سوی دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، غلامرضا سلیمانی به عنوان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد.
آخرین اخبار