بازرگانی
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۳
پلاک، روزانه درخواست‌های متعددی برای نظافت منزل در تهران دارد و به این منظور با مجموعه‌ای از نظافت‌چیان ماهر و زبده همکاری می‌کند تا نیاز شهروندان تهرانی را به بهترین شکل ممکن برطرف سازد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
با توجه به تنوع انواع کارت ویزیت، در این مقاله سعی شده به بررسی کارت‌های PVC و کاربردشون به عنوان کارت ویزیت، کارت شناسایی و ... پرداخته بشه؟ و اینکه برای چاپ کارت ویزیت پی وی سی چه پرینتر‌هایی استفاده میشه؟
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
برخی از افراد آنقدر در زمان مواجه شدن با واژه ثبت شرکت دلهره دارند که انگار قرار است اتفاق بدی در زندگی آن‌ها رخ دهد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که بسیاری از مسافران به هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی و سفر به کشور‌های مختلف تجربه میکنند، عدم آگاهی از قوانین و نکات لازم برای اینگونه سفرهاست.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۲
این روزها سفر به عنوان یکی از راه‌های درمان افسردگی مطرح می‌شود و یکی از توصیه‌ها برای بهبود حال افراد توصیه به سفر رفتن است.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
جشنواره تخفیف هاب کار؛
هاب کار کارواش بدون آب، سرویس های تخصصی، سرویس های دوره ای و بیمه بدنه و ثالث در محل را ارایه می دهد. در این جشنواره هاب کار بر حسب هر یک از سرویس ها تخفیف ها و سرویس های رایگان متنوع ارایه می دهد، این جشنواره تا آخر آذر ماه برقرار است.
۰۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
شرکت پلاک، سرویس توزیع هوشمند بنزین را راه‌اندازی کرد.
۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
در این مقاله قصد داریم در مورد این نوع ماساژ اطلاعاتی را به شما بدهیم. اینکه چه کسانی باید ماساژ بارداری انجام دهند و فواید ماساژ بارداری قبل از انجام زایمان چیست؟
۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
ثبت تغییرات شرکت یکی از اقداماتی است که ممکن است کارفرمایان تصمیم داشته باشند پس از ثبت شرکت به این امر بپردازند.
۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
رئیس اتاق تعاون در نشست مشترک با رئیس سازمان ملی استانداردن ملی استاندارد تسریع و تسهیل در فرایند‌های استانداردسازی را از این سازمان خواستار شد و تاکید کرد: این سازمان تحت تاثیر مصلحت اندیشی‌های سیاسی قرار نگیرد.
۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
آیا می‌دانید خرید آنلاین بلیط هواپیما نسبت به خرید بلیط از دفتر آژانس مسافرتی به صرفه‌تر و ارزان‌تر است؟
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
اگر تا کنون در سفر به دنبال محل اسکان بوده باشید قطعا با دردسر‌های آن کاملا آشنا هستید و می‌دانید که چه کار وقت گیری است. در چنین حالتی شاید یک روز از سفرتان را از دست داده باشید و با خودتان آرزو کرده اید که،‌ای کاش کسی پیش از این که پا به سفر بگذارید این کار را برایتان کرده بود!
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار