بورس، بیمه و بانک
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۰
عوض‌پور مطرح کرد
دبیر کل اتاق اصناف ایران گفت: فعالان اقتصادی از ثبات در بازار استقبال می کنند تا به رونق کارشان منجر شود. اما در کشور افزایش بی رویه نرخ ارز، فعالیت اقتصادی را دشوار کرده است.
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹
یادداشت اقتصادی؛
وقتی درباره شبهات وارد بر بانکداری جاری در ایران بحث می شود معمولا توجه افراد به رابطه بین سپرده گذار و بانک است.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۸
بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات دومین روز اسفند ماه سال جاری با 8 واحد رشد به پله 98 هزار و 157 واحدی رسید.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۹
در بیستمین رتبه‌بندی سالیانه شرکت‌های برتر ایران (IMI-100) اعلام شد:
بانک آینده امسال نیز همچون سال‌های گذشته ارتقای چشمگیری در رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران داشته است.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
سیف:
رئیس کل بانک مرکزی گفت: نرخ ارز نشات گرفته از متغیر‌های اصلی اقتصاد است و در هیچ کجای دنیا پیش بینی نمی‌شود که نرخ ارز چه وضعیتی پیدا خواهد کرد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
با جست و جو درلایه های صفحات اقتصادی ایران، می‌بینیم که هر لایه اش شاهدی بر این ماجراست که سیاست‌های دولتمردان در طول دهه‌های گذشته نه‌تنها نتوانسته اقتصاد ایران را به جلو براند که هر بار عقبگردی به سیاست‌های گذشته‌های دور بوده است‌.
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
براساس اعلام بانک مرکزی
«سامانه تعاملی کاشف» در راستای طراحی و تامین نظام گزارش دهی رخداد‌های امنیتی و با هدف ایجاد هماهنگی در رویارویی موثر با حوادث امنیت اطلاعات بانکی آغاز به کار کرد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۵
بانک مرکزی:
معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی درخصوص ویژگی‌های سامانه کاشف، گفت: قابلیت این سامانه در گام اول گزارش‌دهی رخداد‌های امنیتی و مسدودسازی کارت‌های بانکی است و در آینده نزدیک امکان مسدودسازی وجوه مشکوک و رفع مسدودی این وجوه نیز به قابلیت‌های این سامانه اضافه می‌شود.
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۵
از فردا برای کارت‌های بانک ملی صورت می‌گیرد
بر اساس مجوز بانک مرکزی، سقف برداشت از خودپرداز‌های بانک ملی ایران برای کارت‌های این بانک از فردا یکم اسفند ماه تا ۱۵ فروردین ماه به ۵۰۰ هزار تومان افزایش می‌یابد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۹
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:
حسین زاده بحرینی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در نشست چهارمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی گفت: در حال حاضر نظام جمهوری اسلامی ایران مبتلا به بیماری نظام بانکی شده است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۴
سیف تاکید کرد؛
رییس کل بانک مرکزی، با تاکید بر مقابله با فعالیت افراد ناشناس که در فضایی مبهم، فعالیت‌هایی زیرزمینی انجام می‌دهند، گفت: در چند روز اخیر، بازار ارز وضعیت نسبتا متعادلی داشت.
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶
بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات ۳۰ روز بهمن ماه سال جاری با ۱۵۲ واحد کاهش به پله ۹۸ هزار و ۱۴۸ واحدی رسید.
آخرین اخبار