بورس، بیمه و بانک
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
خبر خوشی برای سپرده گذاران مال باخته تعاونی ثامن الحجج اعلام شد.
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
درحالی برخی خبر‌های غیررسمی حاکی از مجوز دولت به فروش ارز صادرکنندگان با قیمت ۶۲۰۰ تومان در بازار ثانویه است که بانک مرکزی این خبر را تایید نمی‌کند.
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
رئیس بانک مرکزی گفت: برای مصون سازی اقتصاد از آثار التهابی در مدت اخیر مدل جدید ارزی انتخاب شد و سامانه نیما نیز در کنار آن فضای الکترونیکی لازم را برای کنترل‌های لازم ایجاد کرد.
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
بانک مرکزی اعلام کرد؛
بانک مرکزی امروز نرخ ۳۹ ارز عمده در برابر ریال را اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۹ ارز افزایش، ۱۶ ارز کاهش و ۴ ارز ثابت ماند.
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
معامله گران بورس تهران امروز در حالی شاهد ثبت رکورد جدیدی برای نماگرهای بورس تهران بودند که با تقویت نسبی حجم و ارزش معاملات سهام در گروه‌های صادرات محور و ارز آور شاهد اقبال خریداران برای جمع‌آوری سهام بود.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۹
قائم مقام بانک مرکزی:
در آستانه دومین دور عرضه سکه‌های پیش فروش شده (۲۶ تیرماه جاری)، جلسه هماهنگی بانک مرکزی با سازمان بورس کالا و شرکت کارگزاری بانک ملی ایران برگزار شد.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات دومین روز تیر ماه با ۵۲۸ واحد رشد به پله ۱۰۹ هزار ۴۰۱ واحدی صعود کرد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
صیادان کشور برای نخستین بار در کشور تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان بیمه سرمد قرار گرفتند.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
معاون سازمان امور مالیاتی کشور:
معاون مالیات‌های مستقیم سازمان امور مالیاتی وضعیت دریافت مالیات از حق مشاوره را تعیین کرد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
تاکید اعضای شورای پول و اعتبار
رئیس کل بانک مرکزی در جلسه امروز شورای پول و اعتبار، گزارشی از آخرین وضعیت تخصیص و تامین ارز مورد نیاز کشور از زمان اجرای سیاست جدید ارزی ارائه کرد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳
بانک مرکزی اعلام کرد
بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۰ ارز از جمله پوند و یورو کاهش و نرخ ۱۵ ارز همانند دلار کاهش و نرخ ۴ ارز نیز ثابت ماند.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶
مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: براساس زمانبندی تمام فعالان بازار سرمایه باید طی ۶ماه در سامانه سجام ثبت نام کنند وگرنه هیچ خدماتی دریافت نمی‌کنند.
آخرین اخبار