بورس، بیمه و بانک
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
نامه سرگشاده فعالان بازار سرمایه به کرباسیان:
جمعی از فعالان بازار سرمایه در نامه‌ای سرگشاده به وزیر جدید اقتصاد اعلام کردند: مردم اعتماد خود را به بازار سرمایه به جهت تصمیمات عجولانه و ناآگاهانه و سیاسی‌کاری مسئولان از دست داده‌اند و خواستار پاسداری وزیر اقتصاد ازحقوق سرمایه‌گذاران بورسی هستند.
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۱
سقف تسهیلات جعاله مسکن چنانچه همرمان با وام خرید باشد ۲۰ میلیون تومان و در غیر اینصورت ۱۰ میلیون تومان از محل اوراق ممتاز است.
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۹
موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان اعلام کرد: بیش از ۷۶ میلیارد ریال سهم الشرکه به حساب فرهنگیانی که از دوم فروردین تا اول خرداد ۱۳۹۶ به افتخار بازنشستگی نائل آمدند، واریز شد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۵
بانک مرکزی:
مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی گفت: در چهار هفته اول طرح ضربتی وام ازدواج که تا آخر شهریور ادامه دارد ۲۰۰ هزار فقره وام ازدواج پرداخت شده است.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶
بانک صادرات خوزستان یکی از قدیمی‌ترین کارخانه‌های تولید مواد غذایی را به دلیل بدهی ۶ میلیاردی تعطیل کرد، و باعث بیکاری ۱۵۰ نفر ببطور مستقیم و ۵۰۰ نفر بطور غیر مستقیم شد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴
با تاثیر مثبت نمادهای بزرگ بورسی؛
در معاملات امروز نمادهای پالایش نفت تهران، پالایش نفت بندرعباس، فولاد مبارکه، پالایش نفت اصفهان، پالایش نفت تبریز، کشتیرانی و ملی مس با بیشترین تاثیر مثبت بر شاخص رشد این متغیر را رقم زدند.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۱
در جریان معاملات نخستین روز هفته؛
در جریان معاملات امروز شنبه ۲۸ مرداد ماه سهامداران تعداد ۱۱۰ میلیون سهم به ارزش بیش از ۳۳۹ میلیارد ریال را میان خود دست به دست کردند.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
مدیر نظارت بر ناشران اوراق بهادار ابلاغ کرد:
سعید محمد علیزاده، مدیر نظارت بر ناشران اوراق بهادار، معاملات و نقل و انتقال اوراق بهادار ثبت شده نزد سازمان بورس را به همه ناشران بورسی و فرابورسی ابلاغ کرد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴
در پی حملات داعش به بارسلونا:
در پی حملات تروریستی روز گذشته داعش به مردم بارسلونای اسپانیا، ارزش بورس‌های اروپایی کاهش یافت.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
خبرگزاری دانشجو گزارش می‌دهد
حامد ستاک، کارشناس بازار سرمایه در خصوص وضعیت بازار سرمایه عنوان کرد: متاسفانه هنوز بازار روند خاص و مشخصی ندارد و بیشتر حالت انتظار به خود گرفته است.
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۱
بانک مرکزی اعلام کرد
بانک صنعت و معدن با پیگیری و هماهنگی اداره اعتبارات ‌بانک مرکزی به سامانه تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج متصل شد.
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۷
رییس‌دفتر توسعه صنایع تکمیلی شرکت ملی صنایع پتروشیمی:
محدودیت بر روی محصولات پتروشیمی در زمان نیاز باید اعمال شود، اما در حال حاضر که یک سری از محصولات مازاد عرضه دارند، نیاز به اعمال محدودیت نداشته و ورود حقیقی‌ها با رعایت مقرراتی به تالار پتروشیمی تصمیمی درست است.
آخرین اخبار