بورس، بیمه و بانک
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
شاخص بورس در جریان معاملات امروز سه شنبه ۲۱ آذرماه ۹۶ بازار سرمایه، ۱۰۷۶ واحد رشد و به ارتفاع ۹۲ هزار واحد پرش کرد.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۸
همتی خبر داد
رئیس بیمه مرکزی گفت: سال گذشته ۳۳۰ هزار نفر در حوادث رانندگی مصدوم شدند. از اول امسال نیز ۲۱۰ هزار مصدوم شدند و ۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر فوتی در این حوادث داشته ایم.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۷
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات نوزدهمین روز آذر ماه سال جاری با 353 واحد رشد به پله 91 هزار و 525 واحدی رسید.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه 38 واحد رشد کرد.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶
پیگیری شکایات؛
سپرده گذاران می‌توانند هرگونه شکایت، پرسش و پیشنهاد خود را با شماره های مذکور در میان بگذارند.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
آینده نرخ دلار چیست؟
شاخص بورس در یک روند رفت و برگشتی در نهایت افت اندک ۶۰ واحدی را طی هفته گذشته تجربه کرد. این در حالی بود که دلار و سکه افزایش به ترتیب ۵ / ۱ و ۴ / ۲ درصدی را به ثبت رساندند.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۴
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات شانزدهیمن روز آذر ماه سال جاری با 68 واحد رشد به پله 91 هزار و 160 واحدی رسید.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷
مدیر اداره مقررات بانکی بانک مرکزی:
مدیر اداره مطالعات و مقررات بانکی بانک مرکزی از تسهیل وثایق تسهیلات بانکی مبتنی بر اصلاحیه اخیر آئین نامه تسهیلات اعطای بانکی از سوی هیئت وزیران خبرداد.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۳
بر اساس گزارش بانک جهانی
بانک جهانی با اشاره به تجارت خارجی ۱۰۶ میلیارد دلاری ایران در سال میلادی گذشته اعلام کرد ایران در رتبه ۴۴ جهان از این نظر قرار گرفته است.
۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۴
در جریان معاملات بازار آزاد تهران امروز پنج شنبه قیمت انواع سکه و ارز با کاهش همراه بوده و نرخ دلار با ۱۰ تومان افت به ۴۱۸۵ تومان رسیده است.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۴
بانک ملی ایران مطابق بخشنامه های صادره از سوی بانک مرکزی، اخذ سیستمی کارمزد در تعدادی از خدمات خود را عملیاتی خواهد کرد.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷
آخرین اخبار از تالار شیشه‌ای
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات سیزدهمین روز آذر ماه سال جاری با ۱۵۶ واحد رشد به پله ۹۱ هزار و ۹۳ واحدی رسید.
آخرین اخبار