آموزش و پرورش
۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران:
وزیر آموزش و پرورش گفت: کل نیروی اداری آموزش و پرورش ۵۰ هزار نفر است و نمی‌دانم ۱۰۰ هزار نفر مازاد از کجا مطرح شده است.
۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
بطحایی در اختتامیه جشنواره فرهنگی ـ. علمی فرهنگیان بسیجی:
وزیر آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه حتماً ما از این شرایط سرافرازانه بیرون خواهیم آمد، گفت: در این شرایط به فرهنگ بسیجی بسیار نیاز داریم
۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
سرنوشت مبهم کنکور
امسال با استقرار کامل نظام ۳-۳-۶، دانش‌آموزان پایه دوازدهم از همین روز‌ها خود را برای کنکور ۹۸ آماده می‌کنند، کنکوری که به نظر نمی‌رسد در ساختار، تغییراتی جدی نسبت به امسال داشته باشد.
۲۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۳
زمان آغاز مصاحبه ثبت نام با تاخير داوطلبان دكتري تخصصي 1397 دانشگاه آزاد اعلام شد.
۲۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
چندی پیش در فضای مجازی و کانال‌های مختلف، عکسی از صفحه شخصی وزیر آموزش و پرورش در توئیتر منتشر شد مبنی بر اینکه حقوق تابستان معلمان حذف خواهد شد.
۲۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۱
رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش خبر داد؛
رئیس مرکز برنامه‌ریزی، نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش گفت: نتایج آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش در هفته اول مرداد ماه امسال اعلام می‌شود.
۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
یکی از مهم‌ترین آسیب‌های اجرای طرح کاهش ساعات درسی در پایه دوازدهم، به حاشیه رفتن علوم انسانی- به عنوان مادر همه علوم- است که این خود مخالف صریح سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و برنامه درسی ملی است.
۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
معاون وزیر آموزش و پرورش:
معاون وزیر آموزش و پرورش گفت:شورای نظارت بر مدارس غیردولتی نیز در این زمینه ورود داشت و دوره اول مجتمع آموزشی را منحل کرد و با توجه به اینکه اولیا از سایر دوره‌ها گلایه نداشتند، سایر دوره‌ها ادامه فعالیت داشت.
۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۴
استاندار تهران:
استاندار تهران نقش مدارس غیردولتی در افزایش فضا‌های آموزشی در این استان را مهم برشمرد و خواستار کاهش قوانین دست و پاگیر برای راه اندازی این مدارس در استان تهران شد.
۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
زینی‌وند:
رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی از رتبه‌بندی مدارس غیردولتی کشور از سال آینده خبر داد.
۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۴
معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور عنوان کرد
معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به اینکه مکان‌یابی مدارس از دیگر مأموریت‌های سازمان است، گفت: از سوی این سازمان یک کار پژوهشی و نرم افزاری در شرف تدوین است که طی چند ماه آینده آماده و در اختیار ادارات نوسازی مدارس استان‌ها قرار می‌گیرد.
۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
مسؤول شورای بانوان خیّر مدرسه‌ساز کشور:
مسؤول شورای بانوان خیّر مدرسه‌ساز کشور با بیان اینکه هنوز با کمبود سرانه فضای آموزشی مواجه هستیم، گفت: ۲۵درصد خیرین مدرسه‌ساز کشور را بانوان تشکیل می‌دهند.
آخرین اخبار