آموزش و پرورش
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش‌وپرورش با تایید لو رفتن سوالات امتحانات نهایی گفت: شیوه ارسال سوالات به حوزه‌های امتحانی را تغییر دادیم.
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
مصرف ریتالین در خرداد ماه همزمان با شروع امتحانات در بین دانش آموزان و دانشجویان افزایش می‌یابد، اما این دارو به شدت وابستگی ایجاد می‌کند و دارای تبعاتی از جمله اعتیاد به مصرف است.
۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
زینی وند خبر داد
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: تاکنون اطلاعات ۱۱ هزار آموزشگاه آزاد وارد سامانه اعتبار سنجی و ساماندهی مراکز آموزشگاهی علمی آزاد شده است.
۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش اعلام کرد؛
رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش با بیان اینکه ۶۴۰۰ حوزه امتحانی داریم و واسطه‌ها در روند امتحانات نهایی زیاد است، گفت: در تلاش هستیم تا سامانه الکترونیکی کردن امتحانات نهایی را از خرداد‌ماه ۹۸ اجرا کنیم.
۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
سوالات امتحانات لو رفت؛
امتحانات نهایی دانش‌آموزان در شرایطی از روز گذشته آغاز شده است که بازار فروش سوالات امتحانی در شبکه‌های مجازی آغاز به کار کرده است.
۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۲
یک سایت بین‌المللی ادعا کرد؛
یک سایت بین‌المللی ادعا کرد که سی و پنجمین کنفرانس بین‌المللی پارک‌های علم و فناوری مناطق نوآوری با موضوع «شهر‌های پایدار» بر اساس سند ۲۰۳۰ برگزار می‌شود.
۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
ثبت‌نام پایه اول دبستان‌های مدارس شاهد از امروز از طریق سایت saja.medu.ir آغاز شد.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه امکان تغییر زمان امتحانات دانش آموزان نیست، گفت: تغییر یک هفته‌ای امتحان نهایی دانش‌آموزان در دو سال پیش و همچنین تغییر زمان امتحانات به دلیل همزمانی با جام جهانی، قانونی نبود.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۷
حوالی خرداد ماه هر سال برای دانش‌آموزان و برخی دانشجویان زمان آزمون فرا می‌رسد. خصوصا دانش‌آموزان، که ثمره یک سال تلاش خود را در امتحانات پایان ترم و بعضا امتحانات نهایی کشوری می‌بینند.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
طرح تعطیلات زمستانی در ابتدا از سوی سازمان محیط زیست از منظر آلودگی هوا مطرح شد، اما امسال این موضوع را سازمان گردشگری از منظر درآمدزایی گردشگری مطرح کرد و وزیر آموزش و پرورش از توافقاتی با این سازمان برای اجرای این طرح خبر می‌دهد.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه امسال برای ورود به مدارس سمپاد و نمونه دولتی در پایه هفتم، آزمون تستی چهارجوابی اضطراب‌زا حذف می‌شود، گفت: در متوسطه اول و دوم هم به دنبال حذف آزمون‌های خاص هستیم.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
آیا سند ۲۰۳۰ در حال اجرا است؟
به نظر می‌رسد سند ۲۰۳۰ در قالب تفاهم‌نامه‌های مشترک وزارت آموزش‌وپرورش با سایر سازمان‌ها و موسسات در مدارس اجرا می‌شود.
آخرین اخبار