آموزش و پرورش
۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نفر از یک میلیون جمعیت دانش‌آموزی پایه دهم در اردوهای راهیان نور شرکت می‌کنند و این امر نشان‌دهنده همراه شدن خانواده‌ها و دانش‌آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت است.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه خبر داد
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: تلاش می‌کنیم که با ۲ و یا حتی ۳ شیفته کردن مدارسی که آسیب ندیده‌اند از روز دوشنبه مدارس استان را بازگشایی کنیم.
۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۱
بطحایی در نشست خبری خبر داد:
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به وضعیت معلمان در طرح خرید خدمات آموزشی، گفت: ۷۴۰ هزار دانش‌آموز به دلیل ترک تحصیل خارج از مدرسه هستند.
۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
بطحایی در پاسخ به خبرگزاری دانشجو:
وزیر آموزش و پرورش:در حال حاضر آموزش و پرورش در برنامه ششم توسعه تصمیم دارد تا سه میلیارد دلار بودجه از صندوق ذخیره ارزی برای بازسازی بافت فرسوده مدارسی که در سراسر کشور وجود دارد اختصاص دهد.
۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۷
وزیر آموزش و پرورش در پیام خود به مناسبت هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد: «مدرسه» برای پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی، کانون سرمایه‌گذاری است.
۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
مدیرکل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران خبر داد:
مدیرکل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران از آموزش ۵۱۸ استاندارد مهارتی به دانش‌آموزان در قالب طرح «ایران مهارت» در مدارس خبر داد.
۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴
رئیس کانون آموزشگاه‌های مهارت کشور:
رئیس کانون آموزشگاه‌های مهارت کشور با بیان اینکه از کل دانش‌آموزان تا قبل از دیپلم، ۳۷ درصد ترک تحصیل می‌کنند، گفت: ۷ درصد از دارندگان مدرک دیپلم به دانشگاه راه پیدا می‌کنند.
۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۱
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش:
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه با جهاد علمی و فرهنگی می‌توانیم هر روز با آمریکا مبارزه کنیم، گفت: در روز ۱۳ آبان هیبت آمریکا فرو ریخت.
۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
وزیر آموزش و پرورش:
وزیر آموزش و پرورش گفت: بر اساس مفاد سند تحول بنیادین آموزش و پرورش چرخش اساسی باید در تعلیم و تربیت صورت بگیرد.
۰۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱
سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی اعلام کرد
سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از علاقه‌مندان برا تدوین یک درس درباره زندگینامه شهید حججی دعوت کرد.
۰۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۱
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران خبر داد
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: ۲۰۰ هزار دانش‌آموز از مجموع یک میلیون و ۱۰۰ هزار دانش‌آموز شهر تهران در مدارس خیّرساز و غیردولتی تحصیل می‌کنند.
۰۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
سرپرست مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان خبر داد
سرپرست مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان با بیان اینکه تعداد مدارس استعدادهای درخشان کاهش می‌یابد، گفت: رشد قارچ‌گونه مدارس استعدادهای درخشان در کمتر از ۱۰ سال گذشته یقیناً باعث افت کیفیت این مدارس شده است.
آخرین اخبار