آموزش و پرورش
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
به‌رغم آنکه وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده است که مدارس کشور باید تا ۲۸ اسفند ماه دایر باشند، اما تعدادی از دانش‌آموزان این روز‌ها به مدرسه نمی‌روند و برخی مدارس هم، دانش‌آموزان را تعطیل اعلام کردند.
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۳
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: دانش‌آموزان اول تا پنجم ابتدایی برای جبران جاماندگی‌های آموزشی ناشی از تعطیلات آلودگی هوا و سرما، تا ۹ خرداد به مدرسه می‌روند.
۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹
مدير كل فرهنگي و هنري آموزش‌ و پرورش:
مدير كل فرهنگي و هنري آموزش‌ و پرورش از بازنگری در دستورالعمل برگزاری اردوهای راهیان نور خبر داد.
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش پرورش:
زرافشان درباره مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش مبنی بر حذف آزمون مدارس نمونه دولتی و سمپاد و اظهارات پیرامون آن گفت: شورای عالی آموزش و پرورش مرجع مستقل قانون‌گذاری در این حوزه است و این مصوبه نیز برای سال آینده اجرایی خواهد شد.
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸
از اسباب‌بازی خوب تا مهارت برای شغل آینده؛
کاش کسانی که اسباب‌بازی‌ها را برای عرضه می‌آورند، به این نکته بیشتر توجه کنند که بچه‌ها چه در یک خانواده مرفه و چه در یک خانوده متوسط یا سطح پایین، دوست دارند که این اسباب‌بازی‌ها را داشته باشند و بازی کنند.
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران از پرداخت عیدی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان تهران خبر داد و گفت: فعالیت مهد‌های کودک تا ۲۸ اسفند ماه ادامه خواهد داشت.
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۸
رئیس مرکز برنامه ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش، تاریخ ثبت نام، شرایط وضوابط شرکت در آزمون استخدام پيماني این وزارتخانه برای سال1397 را اعلام کرد.
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
وزیر آموزش و پرورش
وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال به هیچ عنوان حتی یک روز زودتر از ایام تعطیلات، نباید مدارس تعطیل شود.
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
معاون مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: مدارس کشور در سال ۹۶، تا ۲۸ اسفند ماه دایر هستند.
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
به مناسبت روز درختکاری و بامشارکت دانش آموزان:
از سوی اداره آموزش و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری منطقه ۱۱ همزمان با هفته درختکاری به دانش آموزان یکصد و پنجاه مدرسه بخش مرکزی شهر تهران نهال امید و شهروندی اهداء و با مشارکت آنان در مدارس کاشته شد.
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
بطحایی در شورای عالی سیاستگذاری مهارت‌آموزی نیرو‌های مسلح:
وزیر آموزش و پرورش گفت: دستگاه‌های مختلف برای صدور گواهینامه‌های مهارت باید سخت‌گیری کنند.
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۹
وزارت آموزش‌وپرورش با ابلاغ بخشنامه ارزشیابی عملکرد مدیران،‌کارمندان رسمی، پیمانی و قراردادی تاکید کرد:حدنصاب مقرر در ارزشیابی سالانه برای مدیران ...
آخرین اخبار