محیط زیست
۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
کارشناس سازمان هواشناسی برای نخستین روز پاییز با بارش های و رگباری و رعد و برق پیش بینی کرد.
۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳
کیفیت امروز هوای تهران با میزان ۴۹ برای ذرات کمتر از ۱۰ میکرون، ۵۸ برای ذرات کمتر از ۲.۵ میکرون و ۱۷ برای منواکسید کربن در شرایط سالم قرار دارد.
۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارندگی و وقوع سیلاب در استان‌های آذربایجان غربی، شرقی، اردبیل، ارتفاعات زنجان و قزوین پیش بینی می‌شود.
۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
کیفیت امروز هوای تهران با میزان ۳۸ برای ذرات کمتر از ۱۰ میکرون، ۵۲ برای ذرات کمتر از ۲.۵ میکرون و ۲۳ برای منواکسید کربن در شرایط سالم قرار دارد.
۳۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲
گرد و غبار اکثر شهر‌های خوزستان را فرا گرفت و شهرستان‌های سوسنگرد، حمیدیه و اهواز را در وضعیت ناسالم قرار داد.
۲۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۸
سازمان هواشناسی اعلام کرد:در مناطق کوهپایه‌ای به سبب رگبار شدید موقتی، احتمال سیلاب ناگهانی در مسیل‌ها و رودخانه‌ها وجود دارد.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۹
اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه‌ای برای روز‌های چهارشنبه و پنج شنبه پیش‌بینی افزایش ابر، رگبار، رعد و برق و تندباد را در سطح استان اعلام کرد.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
با توجه به زمزمه‌های ایجاد شده در خصوص صوری بودن فراخوان جذب عضو هیات علمی پژوهشکده محیط زیست، بهتر است این سازمان درجهت شفاف سازی نسبت به انتشار کامل اطلاعات افراد متقاضی و نتایج مصاحبه‌ها اقدام کند.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، فردا وزش تند باد لحظه‌ای در تهران خواهیم داشت.
۲۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
کارشناس هواشناسی: از عصر امروز با توجه به ظهور ابر در سواحل دریای خزر انتظار بارندگی خواهیم داشت.
۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰
مدیرکل محیط زیست خوزستان:
مدیرکل محیط زیست خوزستان گفت: تصاویر ماهواره‌ای روز گذشته نشان می‌دهد آتش‌سوزی همچنان در چند نقطه بخش عراقی هور وجود دارد و تنها دود، در محیط هور العظیم مهار شده است.
۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹
رییس اداره محیط زیست لامرد بیستم شهریور هنگام مرمت آبشخور متوجه نوزاد افعی شاخدار شده و با تلفن همراه از آن تصویربرداری کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار