کتاب
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۹
به همت انتشارات به‌نشر؛
مراسم رونمایی کتاب «به سفارش مادرم» نوشته احسان حسینی نسب، به همت به‌نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) برگزار شد.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
محمد علی جعفری معتقد است: مشکل و نقص نویسندگان دفاع مقدس ومخاطبان آن این است که زبان مشترک ندارند. یعنی تقریباً اتمسفر هم را درک نمی‌کنند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
علی مؤذنی:
نویسنده رمان «احضاریه» درباره تازه‌ترین اثرش که به تازگی رونمایی شده، معتقد است، «احضاریه» اگر قابلیت داشته باشد، جای خودش را باز می‌کند. قابلیت نداشته باشد، هیچ هیاهویی مانع از فراموشی آن نمی‌شود.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹
انتشارات شهید کاظمی برگزار می‌کند:
در آستانه اربعین حسینی کتاب سربلند (روایت زندگی شهید مدافع حرم محسن حججی) توسط خانواده شهید، دوستان و همرزمانش در مسجد فاطمه الزهراء (س) روستای دورک رونمایی می‌شود.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۷
اربعین مرثیه رونمایی شد
مراسم رونمایی از کتاب اربعین مرثیه شامل گزیده‌ای از برترین سروده‌های هزار سال شعر فارسی با مضمون عاشورا عصر امروز در بنیاد دبل خزایی برگزار شد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
کتاب «صد روز کما» با نگاهی به زندگینامه شهید حججی از سوی انتشارات مدرسه منتشر شد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
محمدعلی جعفری با اشاره به دیدار جمعی از نویسندگان با رهبر انقلاب گفت: در حال معرفی آثارم بودم که به یکی از کتاب‌هایم اشاره کردم. آقای مودب نسخه‌ای از این کتاب را تقدیم کردند. آقا تورقی کردند و فرمودند: «با لهجه یزدی نوشتید!»
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۳
۶ عنوان جدید از کتابهای مدرسه رمان شهرستان ادب در نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت ۲۰۱۸ رونمایی شد.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، طی حکمی محمد سلگی، رئیس پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات را به عنوان «دبیر پانزدهمین جشنواره پژوهش فرهنگی سال» منصوب کرد.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
هفتادمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت با حضور «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا افتتاح شد.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
نویسنده کتاب زندگی شهید حججی:
نویسنده روایت زندگی شهید مدافع حرم محسن حججی گفت: برای تهیه مطالب گاهی از یزد به نجف‌آباد اصفهان آمد و شد داشتم، البته در فرصت‌هایی نیز به قم آمده و با برخی از دوستان و همکاران شهید حجیی گفت‌وگو می‌کردم.
۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
پیش‌بینی‌ها حکایت از این دارد که کتاب‌هایی که علیه سیاست‌های دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، نوشته شده‌اند، احتمالاً در صدر پرفروش‌های این کشور در سال ۲۰۱۸ قرار خواهند گرفت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار