سمنان
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
رسالت در نامه به نماینده ولی‌فقیه در سمنان:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دامغان در نامه‌ به نماینده ولی‌فقیه در سمنان، خواستار حراست از دستاورد‌های انقلاب شد و اعلام کرد که دانشگاهی که باید نشاط سیاسی داشته باشد، به محل برگزاری کنسرت‌ها تبدیل شده است.
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
پرونده ویژه| نگاهی‌به‌مراکز رشد دانشگاهی
دانشگاه سمنان دارای پارک علم و فناوری است که به منظور ارائه خدمات پیشرفته تخصصی فرآیند‌های تحقیق و توسعه، در راستای کمک به ایجاد شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی تاسیس شده است.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
نماینده سمنان در مجلس:
نماینده سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس با بیان اینکه کار عملی نیاز اصلی آموزش و تربیت دانشجو و استعداد‌های جوان است، گفت: گذراندن دوره کارورزی توسط دانشجویان مصوبه مجلس است.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
در اولین روز هفته پژوهش؛
جمعی از دانش‌‌آموزان شهرستان‌های سمنان و مهدیشهر با حضور در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، از بخش‌های مختلف این مجموعه بازدید کردند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
با حضور نیک‌روش؛
مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان با رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور، مسئولان دانشگاه‌ها و مراکز علمی آموزشی استان برگزار شد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
نیک روش در مراسم معارفه مسئول بسیج دانشجویی سمنان:
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور در مراسم معارفه مسئول جدید بسیج دانشجویی استان سمنان، دو ماموریت مهم بسیج دانشجویی را تربیت نیروی طراز انقلاب و نقش‌آفرینی موثر عنوان کرد.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
در نامه به رئیس دانشگاه آزاد استان سمنان:
دبیر شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد سمنان در نامه‌ای به ریاست دانشگاه آزاد نوشت: چه جریانی به خود اجازه داده است که نگاه جوانان انقلابی در دانشگاه آزاد استان سمنان را تخطئه کند.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
بسیج دانشجویی پردیس فرهنگیان سمنان:
بسیج دانشجویی پردیس فرهنگیان سمنان در خصوص تصویب و اجرای طرح نظام رتبه‌بندی معلم‌ها و دعوت به حضور در دانشگاه، به نماینده این شهر نامه نوشت.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
اوتادی در سخنرانی خطبه‌های نماز جمعه سمنان:
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی پسران سمنان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه سمنان گفت: مجلس باید در جهت رشد جامعه و اهداف انقلاب اسلامی حرکت کند.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان گفت: دانشجویان سرمایه‌های بی‌بدیل کشور برای مقابله با تحریم‌های دشمن هستند.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰
گزارش|
مراسم گرامیداشت روز دانشجوی امسال که با حضور رئیس جمهور در دانشگاه علوم پزشکی سمنان برگزار شد، بدون حاشیه هم نبود.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۴
عضو تشکل عدالتخواه قسط در گفتگو با دانشجو:
دبیر تشکل عدالتخواه قسط گفت: تریبون تشکل عدالتخواه با مخالفت و گزارش‌های نادرست مسئولان فرهنگی دانشگاه صنعتی شاهرود از برنامه روز دانشجو حذف شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار