سمنان
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
پرونده ویژه | اردوی جهادی ۹۷؛
مسئول گروه جهادی تیم دامپزشکی دانشگاه سمنان گفت: تیم دامپزشکی دانشگاه سمنان چندین سال است که در مناطق محروم فرومد در نقاط مختلف صادقانه و به دور از تظاهر فعالیت می‌کند.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴
سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان:
سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان از آغاز پذیرش بدون دانشجو در مؤسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز سمنان خبر داد.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
به مناسبت ۱۷ مردادماه؛
مسعود نصیری، رئیس دانشگاه سمنان به مناسبت ۱۷ مردادماه، «روز خبرنگار» ضمن تبریک این روز به کلیه اصحاب رسانه پیامی صادر کرد.
۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰
عندلیب در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی سمنان با بیان اینکه طرح گسترش مناطق آزاد با برنامه اقتصاد مقاومتی در تعارض است، گفت: افراد ذی نفع و سرمایه داران به دنبال به دست آوردن سود کلان با اجرای این طرح هستند.
۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
مدیر اجرایی مرکز تخصصی آپا دانشگاه سمنان:
مدیر اجرایی مرکز تخصصی آپا دانشگاه سمنان گفت: نرم‌افزار ضد فیشینگ و مرکز مانیتورینگ رصد سایت‌های حساس استان سمنان به همت متخصصان مرکز آپا دانشگاه سمنان طراحی و ساخته شد.
۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
طی اطلاعیه‌ای از وزارت علوم؛
وزارت علوم اعلام کرد: با توجه به منحل شدن موسسه غیر انتفاعی زرندیه، ارائه تمام خدمات آموزشی به فارغ‌التحصیلان آن موسسه از نیمه دوم تیرماه ۹۷ توسط دانشگاه ایوانکی انجام می‌پذیرد.
۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
مادر نفر دوم زبان‌ خارجه در گفتگو با دانشجو:
مادر نفر دوم زبان‌ خارجه گفت: انتظار این را داشتیم که فرزندم رتبه دوم زبان‌های خارجه را کسب کند، اما منتظر جواب کنکور سراسری در رشته علوم تجربی هستیم.
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
کدام شهر، کدام دانشگاه؟
دانشگاه سمنان دانشگاهی در دل شهر کویری و شب‌های پر ستاره تنها دانشکده گردشگری و کویرشناسی در کشور است که در فهرست یک درصد دانشگاه‌های تاثیرگذار دنیا قرار دارد.
۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
چربگو در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج خواهران دانشگاه دامغان با تأکید بر گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در دانشگاه‌ها گفت: دانشجویان دختر دانشگاه‌های دامغان به مطالبه‌گری از مسئولان در ضرورت حجاب و عفاف پرداختند.
۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹
خبرگزاری دانشجو گزارش می‌دهد
پیوستن استان سمنان به سیستم حمل و نقل هوشمند ارتباطی به نام «اسنپ» در کنار مزیت‌های آن می‌تواند معایبی به همراه داشته باشد؛ بنابراین لازم است دانشجویان پیش از سوار شدن اسنپ از امنیت آن مطمئن باشند.
۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
محقق در گفتگو با دانشجو مطرح کرد
مدیر جهاد سازندگی بسیج دانشجویی استان سمنان با اشاره به اعزام ۱۴۰۰ نفر دانشجو به مناطق محروم استان سمنان در تابستان ۹۷ گفت: محرومیت زدایی مهمترین رسالت جهادگران است.
۲۸ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
خبرگزاری دانشجو گزارش می‌دهد
یکی از دانشجویان دانشگاه دامغان، در رابطه با اعتراض به صحبت‌های امام جمعه دامغان درباره حجاب گفت: برخی دایه مهربان‌تر از مادر هستند و بدون توجه به اصل صحبت‌های امام جمعه، سعی دارند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار