سمنان
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴
در بازدید یک‌روزه وزیر بهداشت؛
وزیر بهداشت روز دوشنبه، ۴ تیرماه به استان سمنان سفر خواهد کرد و طی بازدید از دانشگاه علوم پزشکی، ۲۱ پروژه بهداشتی، درمانی، آموزشی و پژوهشی را افتتاح می‌کند.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶
رئیس هیأت بوکس استان سمنان:
رئیس هیأت بوکس استان سمنان با بیان اینکه مسابقات انتخابی دانشجویان استان سمنان هشتم تیرماه برگزار می‌شود، گفت: بیش از ۲۰ بوکسور در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
مدیرکل بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس سمنان:
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان برای حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی با موضوعات دفاع‌مقدس و راهیان‌نور از سوی این بنیاد اعلام آمادگی کرد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸
با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای؛
​معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان از انعقاد یک تفاهم‌نامه همکاری با هدف افزایش و تقویت توانمندی‌های مهارتی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان این دانشگاه خبر داد.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۴
مدیرکل صدا و سیمای مرکز سمنان:
 مدیرکل صدا و سیمای مرکز سمنان گفت: باید مسئولان از ظرفیت جوانان به ویژه قشر دانشجویان انقلابی و مطالبه گر که بدون شک می‌تواند گره گشای بسیاری از مشکلات پیچیده در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و حتی سیاسی باشد.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد دامغان:
مدیر مرکز رشد علوم دارویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان گفت: کمک در جذب دانشجویان خلاق و فارغ‎­التحصیلان دارای ایده‎‏های نوین و حمایت از نوآوری و خلاقیت نیرو‌های محقق جوان را از اهداف متعالی مرکز رشد برمی‌شمریم.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
با همکاری اداره مشاوره و سلامت روان؛
برنامه آموزشی معیار‌های ازدواج موفق به مناسبت هفته جمعیت، برای پرسنل و دانشجویان علوم پزشکی سمنان در سازمان فنی حرفه‌ای شهمیرزاد برگزار شد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
در یک پروژه پژوهشی؛
دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان و اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان در یک پروژه پژوهشی توانستند به محصول مشترک خود با عنوان «شبیه‌ساز عملکرد گیت‌های منطقی» دست یابند.
۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شاهرود:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهرستان شاهرود با صدور بیانیه‌ای تأکید کرد: دست‌های آلوده فعال در قاچاق کالا باید قطع شود و مسئولان بلای جان اقتصاد ملی را درمان کنند.
۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷
در یک ضیافت افطار؛
 ضیافت افطار بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان با تجلیل از فعالان فرهنگی برگزار شد.
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱
همزمان با هفته خوابگاه‌ها؛
مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود با دانشجویان خوابگاهی این دانشگاه دیدار کردند.
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
با حضور بیش از ۲۰ تیم؛
تیم دانشجویی دانشگاه سمنان موفق شد مقام سوم مسابقات استانی ACM را از آن خود کنند.
آخرین اخبار