سمنان
۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴
همزمان با روز دانشجو؛
جشنواره دانشجویی غذا که به مناسبت روز دانشجو در دانشکده دامپزشکی واحد گرمسار آغاز شده بود، با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
معرفی دستاورد‌های پژوهشی جهاددانشگاهی استان سمنان؛
رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان ضمن معرفی دستاورد‌های پژوهشی این مرکز گفت: در سال‌های اخیر، جمع‌آوری و ذخیره‌سازی نزدیک به ۳۰۰ مورد خون بندناف نوزادان در استان سمنان انجام شده است.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
در آستانه ۱۶ آذر روز دانشجو؛
سید عباس دانایی، فرماندار و رئیس کمیسیون دانشجویی شهرستان سمنان از خوابگاه فرهیختگان دانشگاه سمنان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات دانشجویان قرار گرفت.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
فرهاد رهبر در دانشگاه آزاد واحد سمنان:
رئیس دانشگاه آزاد گفت: تاکنون ۲ هزار و ۵۰۰ شهید مدافع حرم جان خود را فدا کردند که ۶۰ تن آنان از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی هستند.
۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
شرط عجیب رئیس دانشکده فنی دانشگاه سمنان برای برگزاری یادواره شهدا؛
در پی درخواست برگزاری یادواره شهید مدافع حرم سمنان شهید حمزه به همت بسیج دانشجویی دانشگاه، رئیس دانشکده فنی و مهندسی با شرط اینکه سخنران این مراسم باید نماینده اصلاح‌طلب در مجلس باشد، موافقت کرد.
۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۱
به مناسبت هفته بسیج؛
جمعی از مسئولان دانشگاه آزاد سمنان با حضور در منزل شهید محمدرحیم رحیمی از شهدای افاغنه مدافع حرم با خانواده این شهید والامقام دیدار کردند.
۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان:
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان از شرکت ۵۰ شرکت دانش‌بنیان و واحد فناور در نمایشگاه امسال خبر داد و گفت: علاوه بر این شرکت‌ها و مراکز، ۳۵ دانشگاه و دستگاه اجرایی استان در این نمایشگاه حضور دارند.
۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶
رئیس دانشگاه آزاد خلخال:
رئیس دانشگاه آزاد خلخال از افتتاح سالن همایش‌های این واحد با ظرفیت ۳۰۰ نفر به مناسبت روز دانشجو و رونمایی از طرح ماندگار فرهنگی و نرم‌افزار گردشگری و توریستی در آینده نزدیک خبر داد.
۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
۱۳ آذرماه؛
اتوبوس سلامت به منظور افزایش دانش و توزیع بروشورهای بهداشتی و انجام تست HIV از سوی کارشناسان مربوطه در محوطه دانشگاه سمنان مستقر خواهد شد.
۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
با هدف ارزیابی اتفاقات و میزان خسارت وارده به ساختمان‌ها؛
یک تیم فنی از سوی دانشکده عمران دانشگاه سمنان با هدف ارزیابی اتفاقات و میزان خسارت وارده به ساختمان‌ها، راه‌ها و تاسیسات زیربنایی، ۱۰ آذر عازم مناطق زلزله زده غرب کشور می‌شود.
۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
اسفندماه جاری؛
پنجمین جشنواره «بورس ایده‌ها در حوزه انرژی» اسفندماه در دانشگاه سمنان برگزار می‌شود.
۰۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
از ۱۱ تا ۱۴ آذرماه جاری؛
سومین جشنواره هفته پژوهش و فناوری استان سمنان از ۱۱ تا ۱۴ آذر به همت دانشگاه سمنان و پارک علم و فناوری این دانشگاه و استانداری سمنان برگزار می‌شود.
آخرین اخبار