مازندران
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
برای هفتمین سال متوالی؛
دانشگاه علوم پزشکی مازندران و دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل بر اساس اعلام پایگاه استنادی علوم جهان اسلام جزو ۱۰ دانشگاه برتر کشور انتخاب شد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲
با حکم فرهاد رهبر؛
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی محمد احمدی را به سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور منصوب کرد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
احمدی در گفتگو با دانشجو:
دانشجویان کامپیوتر دانشگاه آزاد محمودآباد برای تشخیص بیماری‌های طیور، در حال طراحی نرم‌افزاری هستند که به راحتی می‌تواند بیماری‌های دام را تشخیص دهد.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
باقری در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول فرهنگی دانشگاه علم و فناوری بهشهر گفت: توجه به استعداد دانشجویان و تقویت آن بهترین راهکار فرهنگی جذب دانشجویان است. کار فرهنگی باید مطابق با دغدغه دانشجویان باشد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
شاطوری در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
جانشین خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ساری گفت: نبود تیم‌های هنری یکی از مشکلات مهم در بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها است برای تحقق این نیاز انجمن‌ها و تشکل‌های دانشجویی باید باهم همکاری کنند.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶
عمویی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
رئیس دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه مازندران گفت: برای رسیدن به نقطه مطلوب اقدامات گسترده‌تری نیاز داریم؛ به ویژه ابتدایی‌ترین نیاز مجتمع مهندسی دانشگاه مازندران که فضا‌های فیزیکی و تجهیزات آموزشی است.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران در بیانیه‌ای اعلام کرد: اقدام خودجوش افسران جنگ نرم در ارسال پیامک به نمایندگان مجلس و بیان دغدغه نسبت به سرنوشت کشور مغایر کدام اصل قانون اساسی است؟
۲۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
فتحی مظلوم در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مازندران در مورد انتشار پیامک مردم به نمایندگان نسبت به عملکردشان گفت: برخی از نمایندگان به جای سیاه نمایی از این پیامک‌ها به یاد وعده‌هایی که به مردم داده بودند بیافتند.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷
یادداشت دانشجویی/
نمایندگان مجلس باید بدانند که تعویق بررسی این لایحه و مسکوت گذاشتن آن برای دوماه نه تنها ذره ای از توجه ملت و دانشجویان به این روند نخواهد کاست.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
احمدی گرجی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد محمود آباد گفت: عدم توجه به تلفات انرژی در شبکه‌های توزیع باعث هدررفت تمامی سرمایه‌گذاری‌های اقتصادی و هدر رفت تمامی منابع از مرحله احداث نیروگاه تا رساندن توان به دست مشترکین شبکه می‌شود.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
در نشریه ISI؛
مقاله احمدی گرجی، استادیار پایه ۴ گروه برق دانشگاه آزاد محمودآباد و عضو هیات علمی در نشریه ISI منتشر شد.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۱
یادداشت/
امروز بهانه‌ عده ای اینست که در ادامه و برای تکمیل برجام و جذب سرمایه‌ خارجی باید تعبیر غربی‌ها از امنیت اقتصادی را مبنای عمل قرار دهیم و استقلال و ایستادگی پای آرمان ها را فدای سیاست خارجی و اقتصاد کنیم.
آخرین اخبار