مازندران
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری؛
نوزدهمین نمایشگاه دستاورد‌های پژوهشی و فناوری و چهارمین فن‌بازار استان مازندران با حضور روسا و معاونان دانشگاه‌ها و پارک علم و فناوری استان در دانشکده تربیت بدنی دانشگاه مازندران آغاز به کار کرد.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۷
با معرفی برترین‌ها؛
دبیر سومین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس گفت: ۱۷ هزار اثر به دبیرخانه‌های استانی جشنواره هنری دانشجویی ققنوس ارسال شد که به صورت میانگین هر استان ۷۳۹ اثر را برای این برنامه هنری ارسال کرده است.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۱
با حکم طهرانچی؛
طی حکمی از سوی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی، یوسف تقی پوریانی گیلانی به عنوان سرپرست واحد چالوس منصوب شد.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
نیک‌روش در اختتامیه جشنواره ققنوس:
رئیس سازمان بسیج دانشجویی گفت: یکی از مهمترین ویژگی‌های جشنواره ققنوس جهت‌دهی آثار نسبت به نیاز‌های روز انقلاب اسلامی است.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
رضوی در جشنواره هنری ققنوس:
تهیه کننده فیلم لاتاری و ماجرای نیمروز با بیان اینکه سینمای ایران بسته به مخاطب ظهور می‌یابد، گفت: با ذائقه‌شناسی می‌توان فیلم‌هایی تولید کرد که موجب نشر فرهنگ ناب انقلاب باشد.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳
به میزبانی ناحیه بسیج دانشجویی استان مازندران؛
سومین نشست فصلی مسئولان نواحی بسیج دانشجویی در سال جاری با حضور مسئولان سازمان بسیج دانشجویی کشور، به میزبانی ناحیه بسیج دانشجویی استان مازندران آغاز شد.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
از ۳ تا ۱۰ دی ماه؛
اولین رویداد استارت‌آپ با همکاری فعال شرکت شهرک‌های صنعتی استان مازندران با موضوع صنعت، از سوم تا دهم دی ماه به مناسبت هفته پژوهش در در دانشگاه مازندران برگزار می‌شود.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷
مهرجو در سخنرانی نماز جمعه بابل:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی گفت: مشکلات ما حل می‌شود؛ اگر به جای اینکه نگاهمان را به دست فلان کشور خارجه بدوزیم، به دست توانمند و پینه زده دانشجوی جهادی‌ معطوف کنیم.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
مهرجو در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه نوشیروانی گفت: یاوه‌گویان سیاسی از تریبون آزاد دانشجویی نوشیروانی بابل که در پی بی‌کفایتی برخی مسئولان برگزار شده بود، سوء استفاده رسانه‌ای کردند.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
۸۶ دانشگاه‌ استان مازندران:
۸۶ دانشگاه استان مازندران در بیانیه‌ای به مناسبت ۱۶ آذر، روزدانشجو را یادآور مبارزات جنبش دانشجویی در برابر استبداد و استعمار دانستند.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
بر اساس رده‌بندی تایمز؛
دانشگاه مازندران در حوزه مهندسی و فنـاوری در رده‌بندی ۴۰۰ -۳۰۱ و در حوزه علوم فیزیکی در رده ۸۰۰-۶۰۱ دانشگاه‌های جهان قرار گرفت.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
به همت معاونت فرهنگی دانشجویی؛
اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران به منظور کمک به مردم مناطق محروم مازندران برگزار شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار