مازندران
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
مهرجو در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: جای تعجب است که عده‌ای از مسئولان اجازه تجمع حمایت از قوه قضائیه در برخورد با مفسدان اقتصادی را نمی‌دهند.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
فتحی مظلوم در گفتگو با دانشجو:
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی مازندران گفت: در راستای حمایت از قوه قضائیه در برخورد با مفسدان اقتصادی، از فرمانداری ساری درخواست مجوز برای برگزاری تجمع دانشجویی کردیم که با این تجمع موافقت نشد.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
حلیمی در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشکده الهیات دانشگاه مازندران گفت: در مجموع ۵۰۳ دانشجو در این دانشکده مشغول به تحصیل می‌باشند که این آمار با ورود دانشجویان جدید در مهر ۹۷، به بیش از ۶۵۰ دانشجو خواهد رسید.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
در بیانیه‌ای صورت گرفت
جمعی از مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مازندران در بیانیه‌ای با قدردانی از رئیس قوه قضائیه اعلام کردند: راه حل مشکلات اقتصادی، برقراری عدالت اجتماعی است.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹
برای دومین سال؛
ناحیه بسیج دانشجویی مازندران برای دومین سال پیاپی به عنوان موفق‌ترین رده بسیج سپاه کربلا برگزیده شد.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
در حکمی از سوی فرهاد رهبر؛
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی حسین منصوریان سرخگریه را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری منصوب کرد.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
نصرالهی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علم و فناوری مازندران گفت: مردم باید بدانند که منطقه آزاد تجاری باعث افزایش درآمد آن‌ها و بهبود رفاه اقتصادیشان می‌شود یا اینکه سفره آن‌ها را تنگ‌تر کرده است.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
یادداشت دانشجویی/
طی روز‌های اخیر مواضع حیدر العبادی، با هدف تحت فشار قراردادن و انجام پروژه تحریم ایالات متحده نسبت به ایران، به مهم‌ترین مساله در روابط دیپلماتیک ایران و عراق تبدیل شده است.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
نصرالهی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علم و فناوری مازندران گفت: شهر‌هایی که به عنوان منطقه آزاد شناخته شده، باعث بالا رفتن قیمت زمین و مسکن نیز شده است و رقم اشتغالزایی، رشد فناوری در این مناطق بسیار ناچیز است.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
یزدانی چراتی در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشکده علوم ریاضی دانشگاه مازندران گفت: یکی از افتخارات این دانشکده قرار گرفتن نام یک نفر از اعضای هیئت علمی این دانشکده؛ پروفسور حسین جعفری در فهرست یک درصد دانشمندان برجسته جهانی است.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
معاون فرهنگی دانشگاه مازندران:
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه گفت: باید با تصمیمات درست در جهت رشد دانشگاه و پدیدار کردن دیدگاه دانشجویان گام برداریم.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
عبدالله زاده در گفتگو با دانشجو:
مسئول گروه جهادی دانشجویی شهید احمد کاظمی گفت: ۳۵۰ دانشجو از گروه جهادی شهید احمد کاظمی به یاری محرومان در دهستان پشتکوه استان مازندران شتافتند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار