مازندران
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴
احمدی در گفت وگو با خبرگزاری دانشجو:
رئیس دانشگاه آزاد محمود آباد گفت: اعضای هیات علمی،دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد واحد محمود آباد مقام اول طناب کشی و مقام نایب قهرمانی در مسابقات دارت در استان مازندران بدست آوردند.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
حاجی دلیگانی در جمع دانشجویان دانشگاه مازندران:
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: حدود ۳۲۰۰ میلیارد تومان مجموعه صندوقی از بودجه کشور پول دریافت کرده که برخلاف آنچه مصوب شده بود، برای وام دانشجویان هزینه نشده است.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
با ارسال نامه‌ای جداگانه؛
بسیج دانشجویی ۶ دانشگاه بزرگ مازندران با ارسال نامه‌هایی جداگانه از معاون اول رئیس جمهور و تعدادی از دولتمردان برای حضور در جمع دانشجویان و پاسخگویی به سوالات آنان دعوت کردند.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
عباس زاده در گفت و گو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران گفت: دوره آموزشی «ضیافت اندیشه» در این دانشگاه توسط بسیج دانشجویی هر دو هفته یکبار در روز جمعه برگزار می‌شود.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴
سرهنگ پاسدار مدافع حرم:
سرهنگ پاسدار مدافع حرم گفت: اسلحه‌هایی که از آمریکا و اسکناس‌های تا نشده دلاری که از عربستان پشتوانه گروهک ملعون داعش بود، هم نتوانست بر پرچم حق‌طلبی جبهه مقاومت در منطقه پیروز شود.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
در نامه‌ای؛
مسئول بسیج دانشجویی خاتم‌الانبیا دانشگاه آزاد بابل از ستاد اربعین حسینی مازندران در اجرای پروژه  کمک‌رسانی به مردم زلزله زده کرمانشاه در نامه‌ای تقدیر و تشکر کرد.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹
با عنوان «هرکول»؛
تیم رباتیک دانشگاه آزاد واحد رامسر با عنوان «هرکول» در مسابقات ربات‌های جنگجوی ایران مقام‌های دوم و سوم را کسب کرد.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
رئیس دانشگاه آزاد آیت‌الله آملی:
رئیس دانشگاه آزاد آیت‌الله آملی گفت: دانشگاه آزاد می‌تواند با ارائه سازکار و تحقق عملی شعار سال، طلایه‌دار این حرکت شود و هر واحد دانشگاه آزاد می‌تواند به نوبه خود یک قدم برای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی بردارد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۳
معاون آموزشی دانشگاه مازندران:
معاون آموزشی دانشگاه مازندران گفت: اقتصاد مقاومتی نوعی پدافند غیرعامل است که نقش دانشجویان در آن بی بدیل است.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
یادداشت دانشجویی/
سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان ائتلاف همیشه جنگ طلب امریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه حملات موشکی محدود و سریع را انجام دادند، این همان ماموریت دروغین حمایت از حقوق بشر است.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
رئیس دانشگاه آزاد مازندران:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: تشکل‌ها دانشجویی باید از حالت مصنوعی و انجام برنامه‌های سطحی خارج شوند و به دنبال انجام فعالیت‌ها و برنامه‌های ریشه‌ای و اثرگذار در دانشگاه باشند.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
یادداشت دانشجویی/
این خون شهیدان بود که توان عملیاتی آمریکا را در حد یک "مانور سیاسی" کاهش داده است. من امروز جوشش پایان‌ناپذیر خون شهیدان‌مان را دیدم.
آخرین اخبار