اقتصاد بین‌الملل
۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲
در معاملات امروز بازار تهران سکه طرح جدید با هزار تومان افزایش یک میلیون و ۲۹۶ هزار تومان و دلار با رشد ۶ تومانی ۴۰۱۵ تومان فروخته شد.
۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
سفیر ایران در آذربایجان
سفیر ایران در آذربایجان گفت: حجم مبادلات تجاری میان ایران و آذربایجان طی ۸ ماه گذشته به ۴۰۰ میلیون دلار رسیده است.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۷
روسای کل بانک‌های مرکزی ایران و ترکیه، نهایی و اجرایی شدن موافقتنامه دو کشور در خصوص سوآپ دوجانبه ریال ـ لیر را رسما اعلام کردند.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
رویترز گزارش داد
رویترز با اشاره به نیاز شرکت بوئینگ برای اجرای قرارداد فروش هواپیما به ایران نوشت: بوئینگ در تلاش است تا به لطف خریدهای ایران خط تولید یکی از پرسودترین مدل‌های خود را که تقاضا برای خرید آن به شدت کاهش یافته سر پا نگه دارد.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
در حالی که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا پایبندی ایران به توافق هسته‌ای را تایید نکرده، به نظر می‌رسد هندی‌ها برای توسعه بندر چابهار به تردید افتاده اند.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
در هفته‌های اخیر که بحث خروج آمریکا از برجام یا کنار کشیدن غیرمستقیم این کشور از اجرای تعهداتش، داغ شده است، شاهد مواضع انتقادی از سوی برخی کشورهای اروپایی درباره پیامد این اقدام آمریکا بوده‌ایم.
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶
وزیر دارایی ایتالیا خبر داد
وزیر دارایی ایتالیا بر عزم آن کشور در گسترش مناسبات با ایران تاکید و آمادگی کشورش را برای همکاری در حوزه‌های مختلف اعلام کرد.
۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰. ۳ درصد افزایش به ۱۲۹۷ دلار و ۶ سنت رسید.
۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵
به خاطر ایراد تعداد اندکی از خودروها
شرکت تسلا اعلام کرده، تعداد کمی از کابل‌های به کار رفته در صندلی‌های تاشوی عقب در برخی از خودروهای مدل ایکس این شرکت، که در فاصله ۸ اکتبر ۲۰۱۶ و ۱۶ اوت ۲۰۱۷ تولید شده اند احتمالا تنظیم شدن دارند تا مشکل مذکور حل شود.
۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
پارلمان اتحادیه اروپا به تصویب رساند
قرار است هات‌اسپات‌ها بصورت متوازن ــ البته با تمرکز بر جاهایی که هم‌اکنون از پوشش اینترنت کمتری برخوردارند ــ بین نقاط مختلف اروپا تقسیم شوند.
۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۶
راشا تودی اعلام کرد: در راستای حذف دلار، چین، عربستان را مجبور می‌کند تا فروش نفت خود را با یوآن انجام دهد،که در این صورت سایر اعضای اوپک هم همراهی خواهند کرد، چین بزرگترین واردکننده نفت از روسیه است.
۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
رئیس مؤسسه فکتس گلوبال‌انرژی اعلام کرد
رئیس مؤسسه فکس گلوبال‌انرژی پیش‌بینی کرد: قیمت نفت سال آینده و دو سال آینده علیرغم توافق اوپک کاهش خواهد یافت، اما اگر تحریم‌های جدیدی از سوی آمریکا علیه ایران اعمال شود، بازار نفت را به هم می‌ریزد.
آخرین اخبار