اقتصاد بین‌الملل
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰
رسانه‌های ترکیه اعلام کردند که دولت این کشور در پی انتقال تمام ذخایر طلای خود از آمریکا به آنکارا است.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
وزارت دادگستری آمریکا از تحقیقات ضدانحصار در مورد تخلفات دو اپراتور تلفن همراه‌ای تی‌اند تی و وریزون در این کشور خبر داده است.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
شرکت فناوری زد تی‌ای با صدور بیانیه‌ای از تحریم صادراتی دولت آمریکا بر ضد این شرکت اظهار نارضایتی کرد.
۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۰
خبرگزاری دانشجو بررسی می‌کند:
کوچ از تلگرام به سمت پیام‌رسان‌های داخلی، نه یک تصمیم امنیتی برای مقابله با کانال‌های ضدانقلاب، بلکه یک تصمیم ملی برای مقابله با اتفاقات ناگوار اقتصادی در آینده است. دلایل فیلتر تلگرام، مربوط به پیامدهای فاجعه‌باری است که این پیام‌رسان برای اقتصاد ایران خواهد داشت.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
صندوق بین المللی پول در جدیدترین گزارش اعلام کرد نرخ تورم ایران نسبت به سال ۲۰۱۶ افزایش یافته و به ۹.۹ درصد رسیده است و همچنان جایگاه ۲۲ را در میان کشور‌های جهان داراست.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵
مشاور ارشد اقتصادی رئیس‌جمهور ترکیه:
مشاور ارشد اقتصادی رئیس‌جمهور ترکیه گفت: ترکیه به علت اتحاد با روسیه و ایران هدف حمله ارزی قرار گرفته است، اما آمریکا نتوانسته خواست خود را بر کشور‌های منطقه از طریق فشار اقتصادی تحمیل کند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲ درصد افزایش به ۱۳۴۷ دلار و ۸۴ سنت رسید.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
یک شرکت فنلاندی اخیرا اولین شعبه خود را در ایران دایر کرده و اولین شرکت غربی زنجیره‌ای فروش همبرگر لقب گرفته که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در این کشور شعبه دایر می‌کند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
بانک مرکزی اعلام کرد
بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۴ ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز یکشنبه افزایش و نرخ ۱۶ واحد پولی دیگر کاهش یافت.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
در تازه ترین اقدام شرکت های روسی برای جایگزین کردن سامانه سوئیفت با سرویس پیام رسان مالی داخلی این کشور، این بار شرکت «روس تک» غول فناوری روسیه، با سوئیفت خداحافظی می کند.
۲۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
با ملایم شدن مواضع ترامپ در قبال سوریه قیمت نفت کاهش یافت، اما ۷۱.۹۱ دلار در هر بشکه فروخته شد.
۲۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
قیمت طلا به علت تنش‌ها در سوریه در آستانه ثبت یک افزایش هفتگی اندک برای دومین هفته قرار دارد و امروز نیز به ۱۳۳۹.۲۶ دلار رسید.
آخرین اخبار