اقتصاد بین‌الملل
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۹
بانک مرکزی قطر خبر داد:
بانک مرکزی قطر اعلام کرد: بانک‌های مرکزی قطر و ترکیه برای فراهم کردن نقدینگی و پشتیبانی از پایداری مالی، قرارداد سوآپ امضا کرده‌اند.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰
ترکیه نه‌تنها به طرح روسیه برای حذف دلار از مبادلات دو کشور چراغ سبز نشان داده بلکه خودش هم طرح مشابهی را به دیگر کشورها از جمله چین است.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۳
منابع آگاه اعلام کردند: شرکت «فوجی اویل» ژاپن ۲ میلیون بشکه نفت از کشور‌های منطقه خاورمیانه خریداری کرده و تلاش می‌کند با خرید بیشتر جایگزینی برای نفت ایران پیدا کند.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
شرکت پالایشگاهی نایارا انرژی هند (اسار اویل سابق) در ماه جولای حدود ۱۳۵ هزار بشکه نفت در روز از ایران خریده است که نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۱.۳ درصد کمتر است.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
رئیس جمهوری ترکیه گفت، کشورش به تلافی اقدامات واشنگتن که موجب سقوط ارزش لیر شده است، محصولات الکترونیکی ساخت آمریکا را تحریم می‌کند.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۸
با خرید نصف قیمت صورت گرفت
افزایش 230 هزار بشکه‌ای تولید نفت در کانادا طی سال جاری و عدم وجود ظرفیت پالایشگاهی و خط لوله برای صادرات این افزایش تولید، باعث شده است که آن‌ها مجبور شوند نفت خود را نصف قیمت به آمریکایی‌ها بفروشند.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
رییس جمهور ترکیه گفت: آماده استفاده از ارزهای ملی با شرکای بزرگ اقتصادی خود هستیم.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹
اجرای قانون کاهش دریافت مالیات در کنار افزایش قابل توجه بودجه نظامی در آمریکا باعث شد، تا کسری بودجه در این کشور به بالاترین میزان در ۶ سال گذشته برسد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
قیمت هر اونس طلا به علت تقویت دلار با ۲.۱۳ دلار کاهش به نرخ ۱۲۱۰.۳۴ دلار در هر اونس فروخته شد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
احتمال کاهش تقاضا در جهان در اثر تنش تجاری سبب شد تا قیمت نفت امروز در بازار‌های جهانی به ۷۱.۷۴ دلار در هر بشکه کاهش یابد.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۷
امروز در بازار‌های جهانی قیمت طلا تحت تاثیر تضعیف ارزش دلار، ۱.۳ دلار افزایش یافت.
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
شاخص‌های اصلی بازارهای سهام اکثر کشورهای اروپایی امروز روند صعودی در پیش گرفتند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار