اقتصاد بین‌الملل
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
با کاهش ارزش دلار قیمت طلا بالا رفت و این فلز گران‌بها سومین هفته افزایشی را رقم زد.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۲
رویترز:
گزارش مؤسسات رهگیری خطوط نفتکش‌ها نشان می‌دهد در حال حاضر ۲۲ میلیون بشکه نفت ایران در مسیر رسیدن به بندر دالیان چین است.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۱
رئیس جمهور روسیه:
رئیس جمهور روسیه گفت: تحریم‌های آمریکا علیه روسیه این کشور را مجبور کرده است که به دنبال ارز‌های دیگر در مبادلات تجاری خود به جای دلار برود تا بتواند امنیت اقتصاد خود را تامین کند.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۶
وزارت اقتصاد روسیه:
وزارت اقتصاد روسیه اعلام کرد: مسکو و پکن در حال کار بر روی یک توافق بین دولتی برای افزایش استفاده از روبل و یوآن و حذف حداکثری دلار در مبادلات دوجانبه خود هستند.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
FATF در نشست هفته جاری خود تصمیم گرفت تا به ایران تا ماه فوریه مهلت دهد الزامات پیوستن به آن را اجرایی کند.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴
در اوج جنگ اقتصادی و در شرایطی که انتظار می رود بانک مرکزی با تمام توان مقابل آمریکا و سیاست های خطرناک آن بایستد، شاهد تجویز «نسخه خودتحریمی» از سوی مقامات این بانک هستیم.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
چین در نیمه اول ۲۰۱۸ با جذب ۷۰ میلیارد دلار سرمایه خارجی به بزرگترین دریافت‌کننده سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی تبدیل شد.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
وزیر نفت هند:
وزیر نفت هند در واکنش به تحریم نفتی آمریکا علیه ایران گفت: امروز مسئله مهم در دسترس بودن نفت خام نیست. حساسیت به وجود آمده در بازار، بیرون رفتن یک تولید کننده بزرگ نفت است که می‌تواند عرضه نفت را با مشکل مواجه کند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
بازار با وجود حضور نفت ایران، با کمبود شدید عرضه مواجه است و ترامپ و همپیمانانش نتوانسته اند این کمبود عرضه را علی رغم بلوف ماههای گذشته جبران کنند.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۷
رویترز:
شرکت گوگل طی بیانیه‌ای اعلام کرد: مدیرعامل این شرکت سفر خود برای شرکت در کنفرانس سرمایه‌گذاری ریاض را لغو کرده است.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰
مدیرعامل پالایشگاه مانگالور هند اعلام کرد؛
مدیرعامل پالایشگاه مانگالور با اشاره به اینکه جایگزینی نفت ایران آسان نیست و عربستان توان افزایش تولید ندارد، گفت: این پالایشگاه انتظار دارد دهلی‌نو در این ماه معافیتی برای واردات نفت از ایران از آمریکا دریافت کند.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳
نماینده تجاری روسیه در انگلیس گفت: شرکت‌های روس و انگلیسی می‌توانند با حذف دلار از مبادلات تجاری خود در صورت لزوم از روبل و پوند استفاده کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار