سیستان و بلوچستان
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
یادداشت دانشجویی/
دانشجوی دانشگاه دریانوردی چابهار  در یادداشتی نوشت: هنوز نفهمیده‌ام چرا به انبوه مناطقی که وضع ظاهری‌شان مثل تهران و چند کلانشهر خاص، بزک دوزک‌شده نیست، می‌گوییم محروم؟!
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
یادداشت دانشجویی/
دانشجوی دانشگاه دریانوردی چابهار در یادداشتی نوشت: کلاس درس فمینیست محلی برای بکار گیری آموخته‌ها به زن برای تصاحب وتغییر موضوعات به نفع زنان است
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
یادداشت دانشجویی/
دانشجوی کارشناسی کشتی‌سازی دانشگاه دریانوردی چابهار در یادداشتی نوشت: بخش دولتی در عرصه مذاکرات اقتصادی هیچ مذاکره چشم گیری انجام نداده است و اندک فعالیت‌های اقتصادی در کشور‌های منطقه به همت بخش خصوصی شکل گرفته است.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
همزمان با دانشجویان سراسر کشور؛
دانشجویان دانشگاه‌های شهرستان خاش همزمان با دانشجویان سراسر کشور در انتخابات بین المللی باروت خیس شرکت کردند. 
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
مسئول طرح خادمین شهدای شهرستان خاش:
مسئول طرح خادمین شهدای شهرستان خاش گفت: توزیع ساندویچ سرد میان نیازمندان شهرستان خاش به همت دانشجویان دانشگاه‌های شهرستان خاش از برنامه‌های طرح خادمین شهدا هر سه شنبه انجام خواهد شد. 
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
یادداشت دانشجویی/
جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زابل در یادداشتی با اشاره به حماقت ترامپ در حمله به سوریه، نوشت: تعرض به حریم دولت قانونی سوریه قطعا عواقب سختی در پی خواهد داشت.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
یادداشت دانشجویی/
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان چابهار در یادداشتی در رابطه با موشک پرانی اخیر آمریکا، نوشت: این حمله درست مثل حمله سابق ترامپ به بهانه حملات شیمیایی صورت گرفت و فقط سروصدا داشت.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۴
سرگزی:
جانشین بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان با اشاره برگزاری انتخابات باروت خیس در این استان، گفت: باروت خیس ضعف در انقلابی عمل کردن دستگاه دیپلماسی را برطرف می‌کند.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
سالاری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به نام‌گذاری اقتصادی و مرتبط با اقتصاد مقاومتی متوالی سال‌ها از سوی رهبر انقلاب، روند فعالیت اردو‌های جهادی به سمت اشتغالزایی و توانمندسازی است.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان:
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان گفت: فهم یکسان و یکنواخت ماموریت‌های بسیج دانشجویی و درک و پیاده سازی آن از بالا تا پایین مهمترین اصل تحقق سند نوسازی بسیج دانشجویی خواهد بود.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰
یادداشت دانشجویی/
ذهنیت‌های منفی و محافظه­ کار برخی از مدیران استانی مانع از شکوفا شدن این ظرفیت­‌ها در سیستان و بلوچستان می‌­شود.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
محمددرختی‌ در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
عضو تشکل انجمن اسلامی دانشگاه دریانوردی، گفت:  انتظار می‌رود مسئولین در سال ۹۷ به مشکلات اشتغال جوانان رسیدگی کنند و راه ورود آن‌ها به صنعت را آسانتر کنند.
آخرین اخبار