سیستان و بلوچستان
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۸
با حضور مسئول سازمان بسیج دانشجویی؛
آیین اختتامیه جشنواره علمی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان با حضور مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور در تالار علامه حلی دانشگاه آزاد زاهدان برگزار شد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۹
نیک‌روش در جمع اعضای شورای بسیج دانشجویی دانشگاه‌های زاهدان:
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور به لزوم تشکیل هسته‌های مقاومت تاکید کرد و گفت: هر پایگاه باید هسته جهادی با رویکرد کمک به حاشیه‌نشینان داشته باشد و به این وسیله چتر بسیج دانشجویی را برای عموم مردم باز کنیم.
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰
گزارشی از تلاش گروه جهادی شهید شوشتری؛
مسئول گروه جهادی شهید شوشتری گفت: دانش آموزان در مدرسه‌‌ای که شبیه مدرسه نبود و بر روی میز و نیمکت های آهنی نامناسب درس می‌خواندند ...
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶
تشکل‌های دانشجویی دانشگاه دریانوردی چابهار:
تشکل‌های دانشجویی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در نامه‌ای به ریاست این دانشگاه برای حذف قانون سنوات اعلام کردند: آیا از لحاظ شرعی درست است که دانشجویان این همه هزینه کنند، اما نتوانند وارد صنعت بشوند؟
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
به همت بسیج دانشجویی؛
مسابقه عکس «دهه فجر» با محوریت انقلاب به همت بسیج دانشجویی مجتمع آموزش عالی سراوان بصورت تلگرامی برگزار شد.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴
در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان؛ 
نشست «مطالبه‌گری و نقد در گفتمان انقلاب اسلامی» ۲۵ بهمن‌ماه با حضور داوود گودرزی و به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برگزار می‌شود.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۴
سرانجام پس از ۲ سال پیگیری؛
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زاهدان گفت: با توجه به پیگیری‌ها و مکاتبات مداوم بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور، این دانشگاه بزودی میزبان دو شهید گمنام در زاهدان خواهد بود.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۰
یزدانی:
دبیر استانی کنگره ملی مصطفای شهید در سیستان و بلوچستان گفت: کنگره ملی «مصطفای شهید» با محوریت گفتمان جوان مؤمن انقلابی دوم و سوم اسفندماه در تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳
به همت بسیج دانشجویی؛
به مناسبت دهه فجر، جشنواره غذا‌های بومی محلی سیستان و بلوچستان و شعر انقلاب به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زابل برگزار شد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
در مسیر راهپیمایی زاهدان؛
غرفه ویژه قرارگاه شهید احمدی روشن در مسیر راهپیمایی زاهدان با موضوع نقش خانواده در اقتصاد مقاومتی و نصب عکس نوشته‌هایی با موضوع اقتصاد مقاومتی، بانکداری، جمعیت، کشاورزی و آب برپا شد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶
شهامی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار با اشاره به حضور پررنگ دانشجویان در برنامه راهیان نور امسال گفت: در صورت امکان از دانشجویان برای برنامه روایت‌گری راهیان نور استفاده می‌شود.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۲
پورزنجانی:
جانشین بسیج دانشجویی شهرستان خاش گفت: جمهوری اسلامی ایران نخستین انقلاب موفق سیاسی اسلامی را به جهان عرضه کرد تا مسلمانان و ملت‌های تحت ستم در سراسر جهان بتوانند از ثمرات آن، بهره‌مند شدند.
آخرین اخبار