سیستان و بلوچستان
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
کیخا:
مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان‌وبلوچستان گفت: همان‌گونه که دانشجو باید مطالبه‌گری کند، مسئولان این نظام و انقلاب هم باید پاسخگوی مطالبات باشند.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
سلیمانی در گفتگو با دانشجو:
دبیر واحد سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی چابهار گفت: دولت پاکستان در امن‌تر کردن مناطق مرزی ایران با کشورشان تلاش کنند.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۴
صفابخش درگفتگو با دانشجو:
مسئول علمی اقتصادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم سپهر پزشکی زابل حادثه تروریستی چابهار را محکوم کرد.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست
حضور پدر بزرگوار شهید محسن باقری و صحبت‌های وی مایه دلگرمی جهادگران دانشجو شد و احساس لذتی دوچندان از کارجهادی برای دانشجویان ایجاد کرد.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۹
در نامه‌ای خطاب به استاندار؛
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان در نامه‌ای خطاب به استاندار سیستان و بلوچستان از وضعیت سیلندر گاز در استان گلایه کرد و خواستار رسیدگی و حل سریع مشکل شد.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
یادداشت دانشجویی |
روز دانشجو باید در قد و قواره خودش برگزار شود، نه اینکه با محدودیت‌ها، حصارکشی‌ها و امنیتی کردن دانشگاه شأن دانشجو را پایین بیاورند.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
صفابخش در گفتگو با دانشجو:
مسئول علمی اقتصادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زابل، گفت: یکی از طرح‌های راهبردی برای مقابله با تحریم‌ها و محرومیت استان‌های شرقی کشور کریدور چابهار سرخس است که نیاز به توجه مسئولان را دارد.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۷
متکی در سیستان:
وزیر خارجه دولت نهم و دهم گفت: امروز بزرگترین مشکل دشمنان این است که منطقشان قابل دفاع نیست؛ منطق امام بر منطق آمریکا غلبه پیدا کرده است.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۴
کیخا:
مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان در نشست هم‌اندیشی دانشجویان شیعه و سنی گفت: باید ترسید از آن روز که دانشجو نتواند حرف بزند.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۳
طی مراسمی؛
انتخابات انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار و لطف‌الله بستانی به عنوان دبیر انجمن انتخاب شد.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹
با معرفی اعضاء؛
انتخابات شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار و در جلسه شورای مرکزی منتخب برای تعیین دبیر دفتر و دبیران واحد‌ها، مسئولیت افراد اعلام شد.
۰۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۳
بستانی در گفتگو با دانشجو:
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: اولین کنگره بین المللی وحدت دانشجویان جهان اسلام دوشنبه 12 آذر به میزبانی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار