سیستان و بلوچستان
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸
همراه با آتش زدن پرچم آمریکا و اسرائیل؛
تجمع دانشجویی در محکومیت به رسمیت شناختن قدس بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی همراه با آتش زدن پرچم آمریکا و اسرائیل در دانشگاه علوم پزشکی زابل برگزار شد.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸
با برگزاری تجمعی اعتراض‌آمیز؛
دانشگاهیان، دانشگاه سیستان و بلوچستان ظهر امروز در اعتراض به تصمیم اخیر آمریکا در مسئله‌ قدس شریف تجمع کردند.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
عمرانی در اعتراض به عدم حضور احمدعلی کیخا در دانشگاه:
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل گفت: چرا برخی همچون روزهایی که برای رفتن به مجلس دست و پا می‌زدند و پول‌ها خرج می‌کردند، اکنون به فکر سیستان نیستند؟! چرا در بین مردم و حتی در شهرستان اثری از آن‌ها نیست؟
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
پیرامون مسئله «رفع حصر سران فتنه»؛
درخواست مجوز نشست مشترک میان بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان و انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) دانشگاه پیرامون مسئله «رفع حصر سران فتنه» از سوی بسیج دانشجویی مُهر و به هیئت نظارت ارسال شد.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
کیالی در خطبه‌های نماز جمعه:
دبیر سیاسی کانون کفا دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: ناامیدی جامعه جوان و نخبه دانشگاهی را که حقیقتا باید نماد پویایی، تحرک و امید به آینده در جامعه باشند فرا گرفته است.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۴
اسداللهی خطاب به تشکل‌های دانشجویی اصلاح‌طلب:
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان با صدور نامه‌ای خطاب به دانشجویان اصلاح‌طلب اعلام کرد: سکوت شما و البته هم قطارانتان در قبال عدم اختصاص تریبون به تشکل‌های منتقد مایه تاسف بر اصالت جنبش دانشجویی بود.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
یادداشت دانشجویی/
برنامه دیدار دانشجویی امسال رئیس جمهور با همه حواشی که داشت، نقطه عطفی شد در تاریخ جنبش دانشجویی و سیر تحول رو به رشد این جنبش را چند گام به جلو انداخت.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶
در پی تقاضای انجمن اسلامی پیرو خط امام از رئیس جمهور؛
بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان طی نامه‌ای، به انجمن اسلامی پیرو خط امام دانشگاه پیشنهاد کرد تا رفع حصر سران فتنه را به دور از محدودیت‌های امنیتی و جناحی به بحث و گفت‌وگو بگذارند.
۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸
پالیزبان در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر سیاسى جامعه اسلامى دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: درخواست ما از ریاست دانشگاه سیستان و بلوچستان این است که مراسم روز دانشجو را در شان دانشجویان و با حضور همه برگزار کند.
۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۵
متن خوانده‌نشده مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان در حضور رئیس جمهور:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: آقای روحانی به سیستان رفتید؛ اما خشکسالی ۲۰ ساله فقر و بیکاری را ندیدید، مشکلاتی که تدبیر استاندار نمونه شما برای حل مشکلات، کلنگ کارخانه‌هایی بود که فقط زمین را سوراخ کرد.
۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۰
نماینده بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان در مراسم روز دانشجو:
نماینده بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان در مراسم روز دانشجو گفت: بسیج هیچگاه مخالف دولت نبوده و نیست؛ بلکه حامی دولت است و یک تشکل فراجناحی است.
۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۴
در حاشیه سخنرانی روحانی در دانشگاه سیستان بلوچستان
دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان در اعتراض به جلوگیری سخنرانی نمایندگان تشکل‌های دانشجویی تجمع کردند.
آخرین اخبار