سیستان و بلوچستان
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۷
پرونده ویژه | اردوی جهادی ۹۷
مسئول رسانه گروه جهادی شهید احمد کاظمی با اشاره به حضور تیم دندانپزشکی گروه جهادی شهید احمد کاظمی در قله گنج گفت: این طرح از ۲۰ مردادماه شروع و تا ۳۰ همین ماه ادامه دارد.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۶
گزارش/
این روز‌ها، طوفان شن مردم سیستان و بلوچستان را بسیار درگیر خود کرده و مشکلات عدیده‌ای را برای آن‌ها به وجود آورده است.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
یادداشت دانشجویی/
نبود امکانات مناسب تولید، بسته‌بندی، نگهداری و صادرات، باعث شده تا کشاورزان نخل کار بلوچستان تولیدات خود را به قیمت اندک قبل از زمان برداشت به صورت سلف به خریداران کرمانی یا پاکستانی بفروشند.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
فعال دانشجویی دانشگاه زابل:
یک فعال تشکل دانشجویی دانشگاه زابل با بیان اینکه فساد مالی شهردار زابل از سوی تشکل‌ها پیگیری می‌شد، گفت: این موضوع به طور نامحسوس پیگیری و جرم شهردار برای ما محرز بود.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
معاون بهداشتی علوم پزشکی زابل:
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل با اشاره به افزایش حوادث ناشی از کاهش دید در طوفان این شهر گفت: مراکز بهداشتی و درمانی زابل به حال آماده‌ باش درآمد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
عظیمی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول گروه جهادی دانشجویی راهیان شهادت گفت: در طرح بزرگی به همت گروه جهادی راهیان شهادت به طور مستقیم ۵۰ نفر و به طور غیر مستقیم ۱۵۰ نفر وارد عرصه اشتغالزایی می‌شوند.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
کیخا در گفتگو با دانشجو مطرح کرد
مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه بیش از ۴۰ گروه جهادی دانشجویی در استان سیستان و بلوچستان فعالیت دارند از افتتاحیه گروه جهادی شهید لک زایی در ۲۱ مرداد خبر داد.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۸
یادداشت دانشجویی/
به نمایندگی از جبهه انقلاب یک پیشنهاد برای ان دسته از مسئولان بی دغدغه دارم و آن این است که حقوقتان برای خودتان، اما امکانات و سرمایه‌های ادارات خود را در اختیار ما قرار بدهید و ببینید که تفکر جهادی چه می‌کند.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
دهمرده در سخنرانی پیش خطبه‌های زاهدان:
دبیر سابق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان در سخنرانی پیش خطبه‌های نماز جمعه این هفته زاهدان گفت: شدیداً با تصویب طرح استعماری FATF در مجلس مخالفیم و تحمل دیدن این خیانت بزرگ و سکوت در برابر آن را نداریم.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
پالیزبان در گفتگو با دانشجو:
مسئول مجمع استانى جامعه اسلامى دانشگاه‌هاى سیستان و بلوچستان گفت: مسئولان نباید خود را طلبکار نظام اسلامى بدانند؛ بلکه این نظام اسلامى و ملت ایران است که طلبکار این خمودگى مسئولان است.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۸
یادداشت دانشجویی/
نیاز است ویروس‌ها و سلول‌های کهنه از جسم و روح انقلاب دور ریخته شوند و نیروی تازه نفس و مومن و انقلابی مانند سلولی که مدام در حال تکامل است، جایگزین شوند تا بیماری در دراز مدت مداوا شود.
۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان به نمایندگان استان:
قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان در نامه نمایندگان مجلس این استان اعلام کرد: پروژه تبدیل تب به تشنج از از بازارهای مسکن، ارز، سکه و سرمایه شروع شده و دومینووار در حال گسترش است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار