سیستان و بلوچستان
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
عمرانی در خطبه‌های پیش از نماز جمعه:
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل گفت: آقای رئیس جمهور قول دادید که تا مهرماه امسال گاز وارد سیستان و بلوچستان بکنید؛ اما گاز که نیامد هیچ، بلکه آب را از این مردم مضایقه می‌کنند.
۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
با صدور نامه‌ای؛
جمعی از تشکل‌های دانشجویی استان سیستان و بلوچستان با انتشار نامه‌ای سرگشاده خواستار شفاف سازی مسئولان درباره پروژه تحقیقاتی حفر چاه آب ژرف منطقه سیستان شدند.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
بستانی در گفتگو با دانشجو:
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان از برگزاری جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با شورای شهر زاهدان خبر داد.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۷
فهیمی‌زاده در گفتگو با دانشجو:
مسئول موکب دانشجویی دانشکده فنی شهید باهنر زاهدان گفت: دانشجویان این دانشکده روز چهارشنبه برای خدمت رسانی به زوار اربعین کشور‌های همسایه به مرز میرجاوه اعزام می‌شوند.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
خطاب به استاندار سیستان و بلوچستان:
دبیر انجمن اسلامی دانشگاه سیستان و بلوچستان در نامه‌ای به استاندار با اعتراض به تبعید خلافکاران و مزدوران به این استان نوشت: اینجا زاهدان است و تبعیدگاه نیست.
۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۶
گزارش |
یک عضو هیات علمی دانشگاه معتقد است: استفاده از آب‌های نامتعارف مانند گسل‌های آبدار، تصفیه پساب‌ها و قنات‌ها، راهکار حل بحران کم‌آبی سیستان و بلوچستان است.
۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
با وجود افزایش ریزگردها؛
باوجود افزایش ریزگرد‌ها و طوفان در زابل، دانشگاه‌ها تعطیل نیست و دانشجویان سر کلاس‌های درس حضور دارند.
۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
فاضل در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی علوم دریایی و دریانوردی چابهار با بیان اینکه دانشجویان برای اعزام به سفر اربعین هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنند، گفت: هزینه‌های سفر به اربعین از سوی خیرین پرداخت می‌شود.
۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰
توصیه معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل:
معاون بهداشتی علوم پزشکی و خدماتی درمانی زابل، ضمن توصیه به مطالعه کتاب راهنمای مراقبت در مواجه با پدیده گردو غبار گفت: این کتاب با توجه به شرایط و مشکلات ریزگردها تدوین شده است.
۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
به همت پژوهشگران؛
پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی زابل موفق به سنتز ارزان و سبز نانوذرات اکسید سریم شدند.
۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
به منظور مراقبت همه افراد جامعه؛
کتاب راهنمای مراقبت در مواجهه با پدیده گرد و غبار به منظور مراقبت همه افراد جامعه از خود در برابر خطرات این پدیده به همت گروه آموزش حوزه معاونت بهداشتی در علوم پزشکی زابل به چاپ رسید.
۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
صالحی در گفتگو با دانشجو:
مدیر مسئول نشریه دانشجویی پاره خشت با اشاره به انتشار این دوره جدید از نشریه با عنوان «نشانی از یک حقیقت تلخ» گفت: بیشتر محتوی این نشریه حول محور توهین های وزیر بهداشت بود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار