سیستان و بلوچستان
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
به مدت ۲ روز؛
دومین دوره رقابت‌های ووشو دانشجویان کشور به مدت ۲ روز به میزبانی زاهدان آغاز بکار کرد.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۱
رئیس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر:
 رئیس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر گفت: یک تیم پزشکی مجرب از وزارت بهداشت برای بررسی ابعاد ماجرای تجاوز به دختران ایرانشهری به این شهرستان اعزام شد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
 رییس دانشگاه زابل:
رئیس دانشگاه زابل گفت: طبق اعلام پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (lsc)، دانشگاه زابل از بین ٨٩ دانشگاه کشور در حوزه کیفیت محتوای علمی، مقام سوم و در حوزه تولید علم فناورانه، رتبه پنجم را کسب کرد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳
بقایی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ولایت ایرانشهر با بیان اینکه موضوع دختران ایرانشهری دغدغه بسیج دانشجویی است، گفت: منتظر شفاف‌سازی از سوی دادستانی هستیم.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
گزارش/
بلندهمت استان سیستان و بلوچستان که رتبه ۳۵ کنکور کارشناسی ارشد را کسب کرده است، می‌گوید که بعد از فارغ‌التحصیلی هیچ کاری برای این افراد وجود ندارد و سهمیه ۳ درصدی که برای اشتغال ویژه این افراد وجود دارد، نادیده گرفته می‌شود.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴
بلند همت سیستان و بلوچستانی:
بلند همت سیستان و بلوچستانی با اشاره به مشکلات و سختی‌ها برای کسب موفقیت در رتبه ۳۵ کنکور کارشناسی ارشد، گفت: مسئولان توجهی به مشکلات افراد کوتاه قامت در زمینه اشتغال و ادامه تحصیل ندارند.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰
با شعار ما میتوانیم؛
اردوی جهادی گروه «شهید حامد رجایی» بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان در منطقه ایرندگان با شعار «ما میتوانیم» برگزار می‌شود.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
مسئول بسیج دانشجویی آزاد زاهدان:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان گفت: همزمان با سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه قرار شد، بخشی از مناطق عملیاتی دانشگاه پیاده و اجرا شود و فرهنگ ایثار و شهادت را بین دانشجویان تبدیل به یک گفتمان کنیم.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳
به همت بسیج دانشجویی شهید بهشتی؛
 یادواره شهدا و رزمندگان کانال کمیل شهید یونس زنگی‌آبادی همراه با بازسازی کانال به همت دفتر بسیج دانشجویی شهید بهشتی دانشگاه آزاد زاهدان برگزار شد.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶
شهرکی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان اینکه جنبش‌های دانشجویى به عنوان پرچمدار مبارزه با ظلم قرار دارند، گفت: رژیم صهیونیستی هر روز در دنیا منزوی‌تر می‌شود که این حکایت از نابودی این رژیم در آینده نه چندان دور خواهد بود.
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
بسیج دانشجویی دانشگاه ملی زابل:
بسیج دانشجویی دانشگاه ملی زابل با صدور بیانیه ای به مناسبت روز قدس اعلام کرد: رویای صهیونسیت ها که روزی در فکر تسلط از نیل تا فرات بوده اند، امروز تبدیل به یاس و ناامیدی شده و هرروز به نابودی خود نزدیکتر می شوند.
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
توصیه‌‌های کارشناسان به دانشجویان؛
روی آوردن دانشجویان به قرص‌ و مواد مخدر برای کاهش استرس یکی از مهمترین مشکلات دانشجویان در ایام امتحانات است و عواقب خطرناکی را برای دانشجویان دارد؛ چرا که باید تاوان سنگینی را در آینده  بپردازند.  
آخرین اخبار