صنعت، معدن و تجارت
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس می گوید شورای حقوق و دستمزد و کار باید با حضور وزیر تعاون تشکیل شود که با استیضاح ربیعی عملا ۲۲ میلیون کارگر برای تعیین حقوق شان با مشکل مواجه شده اند.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸
براساس اعلام شرکت سایپا فروش اینترنتی محصولات این شرکت با تحویل ۹ ماهه فردا ۲۸ مهرماه رأس ساعت ۱۰ صبح آغاز می شود.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲
معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو از اجرای طرح پیش فروش جدید محصولات این شرکت از روز یکشنبه ۲۹ مهرماه خبر داد.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
براساس تازه‌ترین آمار گمرک ایران از تجارت خارجی طی شش ماهه اول سال‌جاری بیش از ۹ میلیون و ۱۳۰ هزار تن کالای اساسی وارد کشور شده است که از نظر وزنی ۵۶ درصد از کل واردات را به خود اختصاص داده است.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰
روند ارزانی خودرو باز هم آغاز شده و پراید ۱۳۱ نسبت به دیروز ۵۰۰ هزار تومان ارزان شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶
مراسم معارفه مدیرعامل جدید و تودیع مدیرعامل سابق سایپا با حضور معاونان وزیر صنعت ، معدن و تجارت و برخی از مدیران ارشد صنعت خودرو در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲
حسن یونس سینکی با تاکید بر عدم لزوم مداخله دولت در اجرای این طرح گفت: در این طرح تولید کنندگان با مدنظر قرار دادن استفاده از ظرفیت های مصوب می توانند به پیش فروش محصولات خود بپردازند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷
محمود صادقی در گفتگو با دانشجو:
رئیس فراکسیون شفافیت مجلس با اشاره به عملکرد نامطلوب گمرک با سامانه جامع تجارت در حوزه تبادل اطلاعات گفت: هم‌اکنون تنها ضعف موجود در فعالیت سامانه‌های حوزه تجارت عدم اتصال و یکپارچگی دستگاه‌ها با یکدیگر است
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸
تراز تجاری کشور با احتساب میعانات گازی مثبت ۹۴۱ میلیون دلار برآورد شده که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۱۲۰ درصد رشد داشته است.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲
بر اساس ارزیابی کیفی خودرو‌ها در شهریور ۹۷ پژو ۲۰۷ اتوماتیک، تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک، تندر ۹۰ پلاس، پژو ۲۰۷ و پارس تندر موفق به کسب چهار ستاره شدند.
۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۷
یک گلخانه‌دار نمونه در پیشوا ورامین در جریان بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی از این گلخانه گفت: صادرات گل به انگلستان، هلند و فرانسه انجام می‌شود.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
فاضلی درحالی سفر‌های استانی خودرا به بهانه بررسی مشکلات اصناف ازشهر‌های زنجان وتبریز شروع کرده که تاانتخابات اتاق اصناف ایران کمتر ازیک ماه باقی مانده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار