صنعت، معدن و تجارت
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
معاون وزیر صنعت:
معاون وزیر صنعت گفت: در صنعت دفاعی توانسته ایم موفق عمل کنیم، چون اولا نیاز ملی بوده و ثانیا افرادی همچون شهید تهرانی مقدم بر روی کار متمرکز شدند.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
مشاور عالی روحانی:
مشاور عالی رئیس جمهور گفت: انتقال آب از سواحل جنوب به مرکز کشور درست نیست و همین سیاست فولاد و تمدن اصفهان را نابود کرد.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۲
وزیر صنعت خبر داد
وزیر صنعت، معدن و تجارت از ایجاد کارخانه‌های تولید کاغذ از مواد معدنی سنگ و نیشکر خبر داد و گفت: با احداث این‌ گونه کارخانه‌ها اتکای ما به واردات کاغذ کمتر شده و بازار داخلی متأثر از بازار جهانی نمی‌شود.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
داریوش اسماعیلی مطرح کرد
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: اگر شرکت ها با قیمت های چند برابری و قیمت های بسیار بالا محصول خود را بفروشند و مجددا ثبت سفارش خودرو باز شود، مشخص است که دست هایی پشت پرده است.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۷
نوابی مطرح کرد
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از تنظیم شناسنامه وضعیت کالا‌های اساسی خبرداد و گفت:اجازه گرانفروشی کالا‌های اساسی داده نمی‌شود و بازار این کالا‌ها به صورت مرتب، رصد خواهد شد.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۴:۴۵
بهرامی به خبرگزاری دانشجو خبر داد
مدیرکل دفتر سرمایه گذاری خارجی وزارت صنعت از تاسیس و گسترش فروشگاه زنجیره‌ای فرانسوی دکتلون خبر داد.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۳
مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گمرک ایران در بخشنامه ای به گمرکات سراسر کشور اعلام کرد: مهلت اعتبار ثبت سفارش کالاها تا اطلاع ثانوی ۹۰ روز از تاریخ صدور تعیین شده است.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۶
رضا رحمانی در گفت‌وگو با دانشجو:
معاون طرح و برنامه وزیر صنعت گفت: معادن، سنگ‌های قیمتی، پوشاک، فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرصه هایی هستند که سرمایه گذاری در آن جذاب است.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹
افزایش انحصار در صنعت؛
مونتاژ خودروهای روز دنیا در ایران تنها برای دریافت امتیازهای دولتی انجام می‌شود و عملا هیچ دانش فنی به ایران منتقل نمی‌شود.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۴۵
دانشجو گزارش می‌دهد
پرطرفدارترین برندهای خودرو در بین ایرانیان برندهای آلمانی، ژاپنی و در درجه سوم فرانسوی‌ها بودند و فقط ۱۲% مردم به خرید خودروی هاچ بک علاقه نشان دادند!
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۲
آمار تولید خودرو طی ۸ ماهه امسال نشان می‌دهد با گذشت ۶ ماه از افتتاح خط تولید پژو ۲۰۰۸ در ایران‌ خودرو، این محصول هنوز به تولید نرسیده است.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
پاس‌کاری به سبک دولتی‌ها؛
مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت: اطلاعی درباره افزایش تعرفه واردات خودرو ندارم و نمی توانم آن را تایید کنم!
آخرین اخبار