صنعت، معدن و تجارت
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴
رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، با بیان اینکه کالاهای غیراستاندارد، اجازه ورود به کشور را ندارند، گفت: تحریم ما را از نظارت بر اجرای استانداردها، منصرف نمی‌کند.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴
براساس اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت، تولید انواع خودرو در آبان ماه امسال، با کاهش ۵۷.۴ درصدی همراه بوده است.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
باور عمومی همه ارگان‌های حکومتی و اجماع بر جدا شدن از تصدی‌گری دولت است نه آن‌که فقط اموال از دولت به خصولتی‌ها برود که حداقل نظارتی نیز بر آن نباشد...
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
همایش تجاری و اقتصادی ایران و عراق با ­حضور هیئت تجاری ۱۲۰ نفره عراقی در جمع فعالان اقتصادی ایرانی در اتاق بازرگانی ایران به منظور افزایش مبادلات اقتصادی دو کشور در اتاق بازرگانی ایران برگزار می شود.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴
عادل آذر تاکید کرد:
رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: منظور از عبارت "کلیه دستگاه ها که به نحوی از انحاء از بودجه عمومی کل کشور استفاده می کنند" در ماده واحده قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان...
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
معاون اول رئیس جمهور در پی نوشت نامه‌ای خطاب به وزرای اقتصاد و صنعت، نکات مهمی را در خصوص تعیین تکلیف خودرو‌های دپو شده در گمرکات و حمایت از فعالان اقتصادی قانون مدار مطرح کرد.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
گمرک ایران برای جلوگیری از وقفه تا زمان برقراری ارتباط برخط بین سامانه ها، اطلاعات ثبت شده در سامانه گمرک را هر ۳ روز یکبار به سامانه همتا ارسال می‌کند.
۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷
رضا رحمانی وزیر صنعت معدن و‌ تجارت در احکامی جدید، معاونان وزیر و روسای صندوق ضمانت صادرات و سازمان‌های ایمیدرو و زمین شناسی را منصوب کرد.
۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷
رئیس بسیج اصناف عنوان کرد:
حسن پور گفت: متأسفانه عملکرد اتحادیه‌های صنفی و برخی از رؤسای اتحادیه و اعضای اتاق‌ها زیر صفر است.
۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱
طی حکمی از سوی دکتر رحمانی وزیر صنعت،معدن و تجارت آقای ابراهیم درستی به عنوان مشاور وزیر و نماینده وزیر در اتاق اصناف ایران منصوب شد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۸
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: واردات پوشاک در حال حاضر هیچ توجیه علمی، منطقی، اقتصادی و اجرایی ندارد زیرا در شرایطی که نرخ ارز افزایش پیدا کرده باید شاهد رشد صادرات باشیم.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱
صادرات ۱۷ نوع ماده خوراکی شامل انواع حبوبات و کره با اعلام وزیر صنعت، معدن و تجارت از ابتدای دی ماه ممنوع شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار