صنعت، معدن و تجارت
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۲
مدیرعامل بنیاد برکت خبر داد
مدیرعامل بنیاد برکت گفت: طرح‌های آفتاب (آیین‌نامه‌ی فقرزدایی و توان‌افزایی برکت با مشارکت جوامع محلی) و آسمان (آیین‌نامه‌ی سرمایه‌گذاری مردمی و اشتغال نیروی انسانی)، پس از یک سال کار تحقیقاتی وارد مرحله‌ اجرایی شده است.
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶
سرپرست تبلیغات شرکت ماموت خودرو:قطعا تیگوان و پاسات قرار است به ایران وارد شوند و در خصوص این دو خودرو برنامه تولید مشترک وجود ندارد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت توضیح داد
معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: مکانیزم درج قیمت کالا توسط توزیع کننده و حذف قیمت‌گذاری کارخانه‌ها شفاف‌سازی و رقابتی‌تر شدن بازار را به دنبال دارد.
۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶
معاون وزیر صنعت:
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این که تا پایان سال ۱۳۹۵ در داخل شهرک های صنعتی حدود ۱۴ و نیم درصد بنگاه ها به طور کامل تعطیل بودند گفت بر اساس آخرین آمار تا پایان خرداد امسال این رقم به ۲۰ درصد رسیده است.
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
معاون بازرسی سازمان حمایت:
معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت گفت: پیش‌فروش خودرو بدون اخذ مجوز از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت غیرقانونی است.
۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۱
رئیس کمیته صنعت مجلس با بیان اینکه شریعتمداری بهترین و مناسب ترین گزینه برای وزارت صنعت، معدن و تجارت است، گفت: با حضور شریعتمداری شاهد گسترش بازارهای هدف و فروش محصولات داخلی در بازارهای بین المللی خواهیم بود و قطعا در دوره ایشان با مدیریت قوی، صنعت، صادرات و بازرگانی رشد چشمگیری خواهد داشت.
۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰
نعمت زاده توضیح داد
وزیر صنعت گفت: گسستگی بازار خودرویی کشور با بازارهای بین المللی دلیل فاصله صنعت خودرو ایران با کشورهایی است که صنعت خودرو را با ما آغاز کرده اند.
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
سازمان مالیاتی ابلاغ کرد
بر اساس بخشنامه سازمان مالیاتی، «ضریب ارزش افزوده» فعالیت فروشندگان آهن که در انتهای زنجیره توزیع قرار گرفته اند، ۶ درصد تعیین شد.
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۳
رئیس اتاق ایران با اشاره به ضرورت هماهنگی بین اعضای کابینه دولت دوازدهم گفت: امیدوارم کابینه جدید با یک «نقشه راه» منسجم بتواند در روند فعالیت‌های خود به هماهنگی لازم دست پیدا کند.
۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
انجمن جهانی فولاد گزارش داد
ایران در ۶ ماهه ابتدایی امسال بالغ بر ۹ میلیون و ۹۴۷ هزار تن فولاد خام تولید کرده که ۱۳.۷ درصد بالاتر از میزان ثبت شده برای مدت مشابه سال قبل است.
۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس:
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: احیای دوباره وزارت بازرگانی به صرفه و صلاح مملکت نیست.
۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۹
گزارش/
ایران خودرو و سایپا بیش از ۲۰ سال به جای بومی‌سازی دانش و تکنولوژی تولید خودرو، با خواب خوش زیر سایه انحصار بازار خودروهای داخلی هر روز با دستکاری بوق و چراغ و داشبورد محصولات از رده خارجشان، مدل جدیدی را به قشر آسیب‌پذیر جامعه تحمیل کردند.
آخرین اخبار