صنعت، معدن و تجارت
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
ثبت شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی  و ثبت برند برای اینکه شخص یا اشخاص دیگر، از نامی که برای کسب و کارمان انتخاب کرده ایم و برای اعتبار بخشیدن به آن سالها زحمت کشیده ایم،بسیار ضروری است.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱
روزهای پایانی سال وقت خرید کفش و لباس عید است. اما این دومین سالی‌ست که تهران یکی از بزرگترین مراکز خریدش را ندارد. به مجتمع نورتهران رفتیم تا بفهمیم کسبه پلاسکو در چه حالی هستند؟
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
کلید برون‌رفت از بن‌بست موجود در تحقق رشد و رونق درونزا منطبق با اهداف اقتصاد مقاومتی، هدایت حداکثری خلق پول به بخش هایی از اقتصاد ملی است.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
آمار عجیب رئیس خانه صنعت، معدن از واردات به کشور
صحبت‌های هفته گذشته رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران در خصوص برخی واردات عجیب و غریب به کشور واکنش‌های مختلفی را در پی داشت.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵
مدیر کل اتاق اصناف گفت: بحث تامین اقلام از منابع داخلی است که جلسات مستمری هم برای رسیدن به این مهم داشته‌ایم.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۴
موضوعي عادي؛ امري بديهي و ... . اگر اين روند معکوس شود، آنگاه باور کردني نيست؛ هست. نه هرگز؛ فعلا که رويايي دست نيافتني است.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۱
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی از عرضه زعفران این سازمان در بورس کالای ایران برای اولین بار با هدف منافع تولیدکنندگان و افزایش توان صادراتی زعفران کشور خبر داد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۵
سن فرسودگی انواع وسایل نقلیه موتوری به آیین نامه‌ای واگذار شده است که باید حداکثر ظرف سه ماه پس از ابلاغ این قانون به تصویب دولت می‌رسید، اما تاکنون به تصویب کابینه نرسیده است.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۴
گمرک ایران با انتشار جدیدترین آمار از واردات انواع خودروی سواری در سال جاری اعلام کرد: جزئی ترین اطلاعات واردات خودرو از ابتدای امسال ­تاکنون در بزرگترین بانک اطلاعات خودروهای وارداتی کشور ثبت شده است.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
گزارش قیمت خودرو در بازار؛
با نزدیکی به ایام عید نوروز و رونق نسبی بازار خودروهای ایرانی، قیمت خودرو‌های داخلی با مدل ۹۷ در بازار آزاد با افزایش نسبی مواجه شده‌اند.
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۰
بدون تردید تصویب هر قانون مالی و اجرای سیاست‌های پولی در کشور، بیش از هر جای دیگری اصناف را متأثر ساخته و بسیاری از روندهای موجود را دستخوش تغییرات مثبت یا منفی می‌کند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۵
علیخانی در گفت‌وگو با دانشجو طرح کرد
عضو سابق اتاق بازرگانی با اشاره به اهمیت رتبه بندی کارت‌های بازرگانی گفت: اجرای طرح رتبه‌بندی موجب می‌شود که بار دیگر به نام یک زن روستایی ۷۰۰ پورشه وارد کشور نشود!
آخرین اخبار