صنعت، معدن و تجارت
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶
با حضور وزیر صنعت
پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک صربستان و ایران روز پنجشنبه رسما آغاز به کار کرد و در جریان آن سه یادداشت تفاهم همکاری بین دوکشور امضا شد.
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰
درتقویم جمهوری اسلامی ایران روزاول تیرماه به پیشنهادمرحوم حاج سعیدامانی به عنوان"روزملی اصناف" نامگذاری شده و هرسال فرصت مناسبی جهت تشکر از زحمات این قشرخدوم فراهم میگردد.
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۶
بر اساس اعلام سازمان حمایت:
سازمان حمایت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:ثبت قیمت کالا‌ها و خدمات بهره‌مند از نرخ ارز رسمی در سامانه ۱۲۴ الزامی است.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
کشور‌های چین، امارات متحده عربی، عراق، افغانستان، هند، کره جنوبی، پاکستان، اندونزی، تایلند و ترکیه ۱۰ مقصد اول کالا‌های صادراتی ایران در دو ماهه ابتدایی سال جاری بوده اند.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
مدیرکل دفتر روابط عمومی و فرهنگ سازی مالیاتی با بیان اینکه 31 خرداد آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل است، تاکیدکرد: شرط برخورداری از معافیت و نرخ صفر مالیاتی، ارائه اظهارنامه مالیاتی است.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹
وزیر صنعت، معدن و تجارت خبرداد
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تصویب بسته حمایت از صادرات غیر نفتی گام مهمی در جهت اجرا کردن برنامه‌های دولت با هدف تحقق اهداف از پیش تعیین شده در قانون برنامه ششم توسعه کشور مبنی بر افزایش ۲۱ درصدی سالیانه صادرات است.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۶
بعد از آنکه وزارت صنعت موضوع هک شدن وب‌سایت مربوط به این وزارت خانه را رد کرد، رئیس سازمان بازرسی کل کشور مجددا بر هک شدن این سایت ثبت سفارش تاکید کرده است.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۰
وزیر صنعت تشریح کرد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه تصویب بسته حمایت از صادرات غیر نفتی گام مهمی در جهت تحقق هدفگذاری افزایش ۲۱ درصدی سالیانه صادرات است، مشوق‌های صادراتی این بسته را تشریح کرد.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۷
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: از ریز قراردادها اطلاعاتی نداریم، اعلام شد افرادی که علاقه‌مند به مشاهده ریزقراردادها هستند به خودروسازی‌ها مراجعه کنند که این امکان برای نمایندگان وجود نداشت.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۸
عضو هیات نمایندگان اتاق تهران از بلاتکلیفی دو ماهه فعالان اقتصادی با نظام ارزی جدید خبر داد و گفت: اینکه بگوییم ثبت سفارش منتهی به واردات نمی شود، صحیح نیست؛ بلکه این، یک مجوز ورود کالا است.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲
معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور:
معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور گفت: با راه‌اندازی خط تولید نخستین موتور تجاری دیزل سنگین ملی، نسل جدیدی از موتور‌های سنگین دیزلی در کشور شکل گرفته است.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵
برای اولین بار یک شرکت خودروسازی داخلی منافع مشتریان را بر منافع خود ارجح دانست و خسارت ناشی از عقب نشینی شریک کره‌ای در عمل به تعهداتش را بر خریداران و مشتریانش تحمیل نکرد.
آخرین اخبار