صنعت، معدن و تجارت
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
شریعتمداری خبر داد
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در تولید خودرو گامهای مثبتی برای ارتقای کیفیت و استاندارد برداشته شده اما کافی نیست.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
رئیس سازمان استاندارد تصریح کرد
رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: تجارت جهانی محصولات حلال در دنیا به ۲ هزار میلیارد دلار می‌رسد که سهم ایران از این رقم بسیار اندک است.
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷
معاون اقتصادی رئیس‌جمهور:
معاون اقتصادی رئیس‌جمهور گفت: سخنرانی ترامپ نه تنها تأثیر التهاب‌برانگیزی بر بازارهای ایران نداشت، بلکه فعالان سیاسی به سخنرانی ترامپ پاسخ دادند و فعالان اقتصادی ایران سخنرانی وی را سراسر لفاظی و بی ادبی دانستند.
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
هشدار رئیس انجمن واردکنندگان خودرو
رییس انجمن واردکنندگان خودرو گفت: شرایط و اقدامات دولت به گونه‌ای در حال رقم خوردن است که گویا قرار است صنعت خودروی کشور در اختیار دو شرکت رنو و پژو قرار گیرد.
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۰
گزارش/ بهترین هاچ‌بک دنده‌ای وطنی
بازار هاچ بک‌های شهری مونتاژ وطن همیشه گرم و پررونق بوده، از پراید ۱۱۱ گرفته تا پژو ۲۰۶ و مزدا ۳ هاچ بک همگی گزینه‌های نقد و پرمتقاضی بازار بوده و هستند.
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۹
ایران خودرو:
ایران خودرو نسبت به بروز مشکل برای خریداران حواله پژو ۲۰۰۸ در بازار هشدار داد و اعلام کرد حواله‌های این خودرو غیرقابل خرید یا فروش هستند.
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
فروش فوری رنو کپچر با قیمت ۱۱۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در نمایندگی‌های فروش ایران خودرو آغاز شد.
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱
تاکنون شاهد اعلام رسمی تخلفات نمایندگان انحصاری در این سال ها از قبیل تاخیرهای طولانی در تحویل و یا عدم تحویل خودرو و یا خدمات پس از فروش ضعيف نبوده ایم.
۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸
وزارت صنعت اعلام کرد:
۶۹ هزار و ۸۱۲ دستگاه خودرو ­در شهریور امسال تولید شد که ۹۹ درصد از حجم تولیدات به خودروهای گروه سبک و یک درصد دیگر به خودروهای گروه سنگین اختصاص داشت.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۵
سازمان خدمات پس از فروش سایپا به منظور تکریم مشتریان گروه خودروسازی سایپا به ویژه فرهنگیان و دانشجویان، طرح «مهر مطمئن» را به مدت یک هفته در کلیه نمایندگی‌های سایپا در سراسر کشور اجرا می‌نماید.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۶
عقب‌نشینی سازمان حمایت
معاون بازرسی سازمان حمایت:همه فعالیت‌های این شرکتهای اعلام شده غیرقانونی نیست؛ بلکه سایر فعالیت‌های این شرکتها اعم از فروش، مشارکت در تولید و فروش اقساطی مجاز است اما در حوزه پیش‌فروش خودرو، باید مجوزهای لازم را از وزارت صنعت، اخذ کرده باشند.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۰
گزارش/
دو هفته پس از پایان ثبت نام قیمت نهایی ۱۰۴ میلیون تومان برای این ماشین تعیین شد. جالب اینجاست پژو ۲۰۰۸ در امارات ۷۸ هزار درهم (۸۷ میلیون تومان) به فروش می‌رسد؛ آن هم بدون دخالت دست!
آخرین اخبار