سایر حوزه ها
۰۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
همزمان با فرا رسیدن سالروز ازدواج امام علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) در اول ذیحجه فرهنگ‌سراهای پایتخت برنامه‌های ویژه ای به مناسبت این روز برگزار می‌کنند.
۰۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۰
گزارشی درباره وزیر جدید ارشاد؛
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حالی معرفی و انتخاب شده که سید عباس صالحی در زمینه رفع نگرانی‌های رهبر انقلاب در حوزه فرهنگ که ایشان به عنوان «ولنگاری فرهنگی» معرفی می‌کنند در دولت یازدهم اقدامی انجام نداده و امروز هم برنامه کافی برای آن ارائه نکرده است.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
تعدادی از پژوهشگران و مخاطبان کتابخانه ملی می‌گویند که روند دیجیتال‌سازی منابع این کتابخانه به کندی انجام می‌شود؛ به گونه‌ای که این گمانه مطرح شده که آیا بخش دیجیتال این کتابخانه تعطیل شده است؟
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰
هشتادوهفتمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات با پرونده‌ای ویژه درباره آگاهی‌های کاذب ناشی از حضور در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
مراسم اختتامیه جشنواره «فامیل چتر خانواده» با معرفی و تجلیل از حلقه‌های فامیلی فعال و برتر شهر تهران در فرهنگسرای رازی برگزار می‌شود.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
ابراهیم حقیقی:
داور جشنواره‌های عکس و پوستر معتقد است: گرافیست‌های جوان چنان سهل‌انگار شده‌اند که به جای اینکه بروند اصل اثر را در مکان درست آن بیابند، سراغ اینترنت می‌روند و همه تصاویر با کیفیت پایین رایج در اینترنت به پوستر تبدیل می‌شود.
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۷
قسمت ١۵٧ مجموعه طنز دکترسلام در روزهای پایانی هفته جاری منتشر می‌شود
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵
آیین اختتامیه طهران پیک
اختتامیه مسابقه عکاسی طهران پیک به همت فرهنگسرای شهر در کاخ موزه گلستان به کار خود پایان می‌دهد.
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
با رای قاطع نمایندگان مجلس شورای اسلامی سیدعباسی صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۹
انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران
در نخستین دوره اهدای نشان عکاس سال مطبوعاتی ایران، امید وهاب‌زاده عکاس خبرگزاری فارس نشان عکاسی سال ۹۶ را از آن خود کرد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۶
تفرشی مطرح کرد:
بیش از ۶ دهه از کودتای آمریکایی-انگلیسی 28مرداد می‌گذرد، وزارت خارجه آمریکا با انتشار اسنادی ابعاد جدیدی از این کودتا را مطرح می کند.
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
مدیر اجرایی «کمپین ملی کیف مهربانی»:
علی مظاهری گفت: یکی از اهداف اصلی این کمپین، پیشگیری از به ورطه جرم و بزه افتادن کودکان بازمانده از تحصیل است.
آخرین اخبار