سایر حوزه ها
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰
اسامی راه یافتگان بخش فیلم و عکس دومین جشنواره فیلم و عکس راه آهن توسط هیأت داوران این جشنواره اعلام شد.
۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۸
وزیر ارشاد در اختتامیه جشنواره تجسمی فجر:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هنر‌های تجسمی ارتباط بی واسطه با مخاطب دارند و نیازمند ترجمه زبانی نیستند و باید ۸۰ میلیون ایرانی مصرف کننده کالا‌های هنر‌های تجسمی باشند.
۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۰
اختتامیه جشنواره تجسمی فجر.
مراسم اختتامیه دهمین جشنواره بین‌المللی هنر‌های تجسمی فجر هم‌اکنون در تالار وحدت و با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال برگزاری است.
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۵
گزارش/ کافه‌تعطیلات ۱۷
«کافه تعطیلات» هفدهم را به «اسفند» تقدیم می‌کنیم. به بهاری‌ترین ماه زمستان. به همه آن خانه‌تکانی‌ها و خرید رفتن‌ها. به بوی سبزه و تشت‌های پر از ماهی قرمز، که قرار است حال شهر را بهتر کنند.
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۶
در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) بانوی هنرشناس انگلیسی با حضور در دفتر مدیریت امور زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی به دین مبین اسلام مشرف شد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۳
رییس اداره آموزش و پرورش منطقه نوسود گفت: خیر هانی گرمله‌ای زمینی به مساحت ۱ هزارو ۷۵۰ متر برای پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت به آموزش و پرورش منطقه اهدا کرد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۵
نشست خبری پانزدهمین دوره «تصویر سال» با آرزوی صبر برای بازماندگان حادثه سقوط هواپیمای تهران – یاسوج و همچنین تشریح جزییات بخش‌های مختلف بزرگترین رویداد تصویری سال برگزار شد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۷
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مرحوم مظاهری با حسناتی که از خود برجای گذاشته است، حیات معنوی دارد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۳
آیت‌الله نوری‌همدانی:
یکی از مراجع عظام تقلید گفت: رویکرد کمیته امداد باید توسط صدا و سیما در جامعه اسلامی فرهنگ‌سازی و تبلیغ شود به همین علت رسانه‌ها باید بسترهای تبلیغی را در اختیار کمیته امداد قرار دهند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳
نمایش «خشم شدید فیلیپ هوتس» به کارگردانی علی زرین نهاد در پلاتو سه نقطه به صحنه می‌رود.
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۳
در مراسم اختتامیه جشنواره لباس کودک و نوجوان مطرح شد
دبیر نخستین جشنواره ملی پارچه و لباس کودک و نوجوان در آئین اختتامیه این رویداد گفت: آثار برگزیده جشنواره ملی لباس کودک و نوجوان به تولید انبوه می‌رسند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۳
معاون رئیس جمهور خبر داد
معاون رئیس جمهور گفت: بیش از ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات با نرخ بازپرداخت ۶ درصد به افرادی که در بخش گردشگری و صنایع دستی علاقه‌مند به فعالیت هستند، اختصاص می‌یابد.
آخرین اخبار