سایر حوزه ها
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۰
آسیب‌شناسی عملکرد شورای عالی انقلاب فرهنگی در گفتگو با دکتر بنیانیان-قسمت دوم
دشمن به یک ترفند سازمان‌یافته‌ای دست پیدا کرده‌است که همزمان که ما را تحت فشار تهاجم فرهنگی خودش قرار می‌دهد، دائما برای ما مشکلات اقتصادی، سیاسی و نظامی ایجاد بکند که ما سرگرم حل این معضلات مقطعی بشویم تا او میوه‌های تهاجم فرهنگی خودش را بچیند. این دام بسیار خطرناکی است.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
با حکم شهردار تهران
شهردار تهران برای مرادخانی حکم مشاور هنری زد.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۸
گزارش/ کافه‌تعطیلات ۹
سوز سرمای شب‌ها و روزهای آخر پاییز، لذت آخر هفته را چند برابر می‌کند. در این ایام سرد ، بسته پیشنهادی آخر پاییزیِ این آخر هفته می‌تواند حال‌مان را بهتر کند. راستی خودتان را برای شمردن جوجه‌ها آماده کرده‌اید؟
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۷
بنیانیان در گفت‌وگو با دانشجو/ قسمت اول
دکتر حسن بنیانیان: حجم زیادی از عدم اجرای قوانین را در دولت‌ها داریم که معمولا نوبت به سیاست‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی نمی‌رسد.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۷
سیدعباس صالحی:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در لایحه نظام رسانه‌ای کشور اگر رگه‌هایی از نگاه دولتی وجود دارد، حتماً در گام‌های بعدی این نگاه تعدیل خواهد شد.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۶
آثار نقاشی خط مهرداد فلاح و مجسمه‌های علیرضا مجیدی در نمایشگاهی تحت عنوان «خروس‌نشان» در گالری فردا به نمایش درخواهد آمد.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷
معاون میراث‌فرهنگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی هرمزگان با اشاره به تخریب بخشی از دیوار قلعه پرتغالی‌ها در جزیره هرمز در روزهای گذشته گفت: علل تخریب این دیوار در دست بررسی است.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴
ساختمان اداره‌کل میراث‌فرهنگی کرمان در زلزله آسیب دید.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱
در بخش اسباب بازی
رئیس دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از درج هولوگرام شورای نظارت بر برگزیدگان بخش اسباب بازی جایزه فیروزه خبر داد.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵
این اثر به شما نشان می دهد که چگونه یک جامعه ی مدرن، خلاقیت و احساسات انسانی را نابود می کند.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
به مناسبت هفته پژوهش در فرهنگسرای رازی برگزار می شود
پژوهشی بر آیین چاووشی خوانی برنامه ایست تحقیقی در خصوص آیین کهن چاووشی خوانی که در روزشنبه 25 آذر ماه در فرهنگسرای رازی برگزار می شود.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۵
جلسه داوری ششمین سوگواره عاشورایی عکس هیأت برگزار و طی آن اسامی عکاسان منتخب اعلام شد.
آخرین اخبار