دیگر رسانه‌ها
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
با سخنرانی رئیسی.
مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله مهدوی کنی روز جمعه هفته جاری با سخنرانی تولیت آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
عبدالملکی نوشت
کسانی از مسئولین دیپلماتیک و اقتصادی دولت در جریان برنامه آمریکا برای خروج از برجام گفته اند به رغم خروج آمریکا از برجام، اگر طرف‌های اروپایی بمانند ما هم هستیم!
۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۱
حسین شمسیان:
شمسیان نوشت: وزارت اطلاعات، ضابط دستگاه قضایی است نه رقیب و دستگاه موازی با آن که بتواند درباره اقدامات و آراء آن قوه اظهار نظر کند. البته وزارت، یگانه ضابط قوه در این حوزه نیست و مجموعه هایی مثل اطلاعات سپاه، اطلاعات ارتش و اطلاعات ناجا هم همگی در همین حوزه نقش ضابط را دارند.
۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹
گفتگوی ویژه خبری؛
برنامه گفتگوی ویژه خبری شب گذشته با حضور کارشناسان به موضوع برجام و احتمال خروج ایالات متحده آمریکا از آن پرداخت.
۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۳
در یک فایل صوتی منتشرشده در فضای مجازی مطرح شد
احمدی‌نژاد این نگاه را که روحانی دورترین کاندیدا از گفتمان مطلوبش در سال ۹۲ بود را رد کرده و تصریح می‌کند: «یک موقع هست که جهت‌گیری‌های کلی کشور برای شما تبدیل به مساله می‌شود. چه کسی از روحانی [به گفتمان انقلاب]نزدیک‌تر بود. اتفاقا ایشان به نظر من [به گفتمان انقلاب]نزدیک‌تر بود؛ نه به این معنا که ایشان این‌ها را قبول داشت.»
۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۸
کارشناس مسائل سیاسی گفت: همچنان اما هشیار باید بود شرطی سازی محیط داخلی ایران مهم‌ترین نقطه طمع دشمن است.
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۸
دادستان تهران تشریح کرد
نهمین نشست شورای معاونان دادستانی تهران با موضوع تحقیقات پرونده‌های قضایی، با حضور تعدادی از معاونان دادستان، سرپرستان نواحی و روسای دوایر نظارت بر زندان‌ها و بازپرسان سه ناحیه از نواحی دادسرا، به ریاست عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران برگزار شد.
۰۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۴
محمد همشیره زاده که از مکه برگشته می‌گوید وضع ایرانی‌ها خیلی خوب بوده، افکار ما نفوذ کرده و بچه‌های عربستان، ایرانی را که می‌بینند با حماسه مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل می‌گویند.
۰۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸
سندی از مبارزات شهید عراقی در زندان رژیم پهلوی
ساواک درباره شهید مهدی عراقی گزارش داد: مشارالیه که محکوم به حبس ابد بوده، در اتاق ۴ بند ۶ به اتفاق محی‌الدین انواری، مکانی را برای رفع اشکالات مذهبی‌ها به وجود آوردند و کلیه افراد مذهبی اشکالات خود را در هنگام مطالعه کتاب، یادداشت [کرده]و پیش محمد مهدی ابراهیم عراقی و محی‌الدین انواری می‌برند و آن‌ها هم این اشکالات را از طریق مباحثات ایده‌آلیستی و ضد ماتریالیستی بر طرف می‌کردند.
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۱
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی دوشنبه ۲ مرداد ۹۶ به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
۰۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۶
بدنه و ظاهر کلی موشک صیاد ۳ شبیه خانواده استاندارد و باله‌های انتهایی شبیه به موشک‌های پاتریوت است، اما از نظر ارتفاع درگیری، این موشک هم طراز خانواده اس ۳۰۰ محسوب می‌شود.
۲۸ تير ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۴
خانم دکتر به صفت ظاهر برخوردار از حسن جمال بوده و به کمال زیبا و برخوردار از خوب روئی اند. علی رغم این وقتی قبل از کمک به ایشان از وضعیت تاهل شان پرسیدم متوجه شدم «خانم دکتر» هنوز ازدواج نکرده اند!
آخرین اخبار