دیگر رسانه‌ها
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۶
آنچه مغفول مانده واگذاری برخی زیرمجموعه مرکز نشر و تنظیم آثار - نظیر سایت جماران - به کسانی است که سابقه فتنه دارند که با اصل انقلاب و خط امام مسئله دارند و عداوت خود را در طول یک دهه گذشته به نمایش گذاشته‌اند.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰
روایت خواندنی از نحوه متلاشی شدن یک شبکه فساد/
شبکه‌ای گسترده از دختران که با هماهنگی تعدادی از افراد داخلی و خارجی اقدام به راه اندازی و ارائه اسکورت در دبی کرده بودند بعد از گذشت ۳ سال از شروع فعالیت شان شناسایی و دستگیر شدند.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷
شاهدان عینی در تماس‌های مکرر خبر دادند
شاهدان عینی در تماس‌های مکرر اینترنتی و تلفنی از برهنه کردن و بازداشت مسافران ایرانی توسط مأموران فرودگاه بلگراد صربستان خبر دادند.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۹
دبیرخانه کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین تصریح کرد که جهان فهمید ملت فلسطین در سایه سکوت کشورهای عربی و سازمان‌های بین‌المللی در مقابل ظلم به‌پا خاستند تا به حقوق مشروع خود دست یابند.
۰۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۹
آیت‌الله محمدی‌ری‌شهری در نامه‌ای خطاب به سردار سلیمانی:
عضو مجلس خبرگان رهبری در پیامی به سردار قاسم سلیمانی، شکست گروهک تروریستی داعش را تبریک گفت و تأکید کرد: جریان تکفیری هیچ‌گاه به اهداف شوم و خطرناک خود دست نخواهد یافت.
۰۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۰
تولیت آستان قدس رضوی
تولیت آستان قدس رضوی گفت: دشمن تلاش می کند تا مسئله فلسطین را به یک موضوع حاشیه ای تبدیل کند.
۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸
مهدی مطهرنیا:
بیشترین هزینه‌ها در ساحت‌های متفاوت در ارتباط با مبارزه با داعش چه در عراق و چه در سوریه را جمهوری اسلامی ایران پرداخته است هر چند که سوریه و عراق، چون جغرافیای حرکت داعش بودند هزینه‌های بیشتری را ممکن است پرداخت کرده باشند.
۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
به نظر می‌رسد یکی از امتیازات مهم در زمینه امداد و خدمات رسانی در زمان زلزله‌های شدید که اکثر دستگاه‌ها و ارگان‌ها غافلگیر می‌شوند، آمادگی و به اصطلاح بیدار باش نیروهایی همیشه آماده به خدمت از جمله نیروهای مسلح باشد.
۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲
حسین شریعتمداری:
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: کیهان هیچ و پوچ بودن برجام را علی‌رغم اغراق‌های آنچنانی دولتمردان بر ملا کرده بود و امروزه همه می‌بینند که اسب زین شده را داده و افسار پاره تحویل گرفته‌ایم.
۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۵
یادداشت/ سید یاسر جبرائیلی
حامیان رویکردی که مبارزه با لیبرالیسم را محدود به رقابت انتخاباتی می‌داند و البته طیف غالب و صاحب ابزار و امکان جریان انقلابی است، تا حدود زیادی از مساله «هدایت قدرت» غفلت کرده اند.
۰۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۳:۳۶
محمدجواد لاریجانی:
محمد جواد لاریجانی با بیان اینکه امریکا همیشه طلبکار باقی می ماند و برجام را قبول نمی کند، گفت که امریکا از برجام خارج نمی شود بلکه فقط با غر زدن سعی در این دارد که به تعهدات خود عمل نکند.
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
با سخنرانی رئیسی.
مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله مهدوی کنی روز جمعه هفته جاری با سخنرانی تولیت آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.
آخرین اخبار