دیگر رسانه‌ها
۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
علی اکبر صالحی:
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: امروز صنعت هسته ای در آستانه تحولی بنیادین قرار گرفته و امیدوارم شاهد شکوفایی و بالندگی بیش از پیش این صنعت باشیم.
۱۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
میرزاده:
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: وزارتخانه‌های علوم و آموزش و پرورش تا پایان سال ۹۷ فرصت دارند تا قانون حذف کنکور را اجرایی کنند.
۰۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
نقوی حسینی:
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هدف نهایی انتصابات اخیر در کاخ سفید را براندازی جمهوری اسلامی دانست.
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰
بانوان فعال در توئیتر به مناسبت روز زن با هشتگ #زنان_خیابان_یاسر به پروژه برخی افراد معلوم الحال در راستای مقابله با فرهنگ عفاف وحجاب واکنش نشان دادند.
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۴:۱۲
عضو سابق شورای شهر تهران گفت: کسانی که در شهرداری کار می‌کنند از خارج نیامده‌اند، این‌ها، جوانان همین شهر و همین مملکت هستند، اینجا اگر بخواهند کسی را بیرون کنند و کسی را بیاورند درست نیست.
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۵
توهین‌های اخیر رئیس جمهور نه تنها حامیان داخلی، بلکه مجری‌ها و کارشناسان بی ‌بی سی فارسی را هم که عموما هوای اعتدالیون داخل ایران را دارند، نیز کلافه کرده است!
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
روزنامه زنجیره‌ای شرق در یادداشتی به قلم «صادق زیباکلام» به روابط تیره و تار جریان اصلاحات با دولت پرداخته و نوشت: بسیاری از مردمی که به روحانی رای داده‌اند از رای خود پشیمان شده‌اند، ولی اصلاح‌طلب‌ها باید مسئولیت حمایت خود از رئیس‌جمهور را بپذیرند.
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
حتما شما هم بار‌ها اعلام آمادگی مسئولین محترم برای انجام یک کار یا اجرای یک طرح مشخص و ایضا جمله «فلان کار باید انجام یا فلان مشکل باید برطرف شود» را از زبان این بزرگواران در سطوح و بخش‌های مختلف شنیده‌اید، در واقع طی چند سال اخیر، این واژه‌ها و واژگان مشابه آن به قدری مورد استفاده قرار گرفته و تکرار شده‌اند.
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶
یادداشت/ حسین شمسیان
در تابلوی بزرگ و خوش طرحی اسم و عکس یکی از اساتید دانشگاه را چاپ کرده‌اند و از سخنرانی او درباره چالش‌های مهم پیش روی و معضلات اجتماعی کشور خبر داده‌اند.
۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۴
سال ۸۲، ۷۲ درصد از سهام یکی از بزرگ‌ترین کارخانه‌های تولیدی دولتی و باسابقه ۵۰ ساله در رشت، به بهانه اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی به تاراج کارگزارانی‌ها رفت.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۵
وزیر ناکارآمد و پرگوی راه و شهرسازی می‌گوید هر حادثه‌ای رخ می‌دهد، به جای اصلاح فرآیندها، سریعا دنبال یک نفر می‌رویم که با آن درگیر شویم.
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱
برخی از مدعیان اصلاحات و سلبریتی‌ها و نمایندگان فراکسیون امید در اقدامی سخیف و البته مسبوق به سابقه، با استدلال‌های پوچ به دفاع تمام قد از اراذل و اوباش جنایتکار پرداختند.
آخرین اخبار