خراسان جنوبی
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: حضور دانشگاه را در همه عرصه‌ها اثبات کنید و مطالبه‌گری شما دستگاه اجرایی را وادار به تحرک می‌کند.
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
کریمی:
مسؤول سابق شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی گفت: دولت باید قبول کند که برجام شکست‌خورده و نباید دل به برجام اروپایی خوش کرد.
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
به میزبانی علوم پزشکی بیرجند؛
مسابقات والیبال دانشجویان پسر دانشگاه‌های خراسان جنوبی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند برگزار و به تیم‌های برتر حکم و کاپ قهرمانی اهداء گردید.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
معاون امور جوانان هلال احمر خراسان‌جنوبی:
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: دومین دوره از انتخابات مجامع دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر در این استان برگزار شد که دبیران مجامع دانشجویی و جوانان به مدت دو سال در این پست فعالیت می‌کنند.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی:
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی گفت: سلسله کارگاه‌های آموزش مهارت‌های زندگی با موضوع «پیشگیری از وقوع جرم» با هدف افزایش سطح آگاهی دانشجویان با مسایل و مشکلات روز جامعه برگزار گردید.
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
گنجی‌فر:
مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در حوزه توانمندسازی برنامه‌های علوم پزشکی بیرجند برگزاری دوره فلوشیپ سطح یک و دو و تعمیم آموزش‌ها به دانشجویان و کارکنان در دست اقدام است.
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
قائمی:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با کسب رتبه دوم در سال‌های ۹۴ تا ۹۶ رسیدن به دانشگاه برتر شرق کشور را هدف قرار داده است.
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۰
عضو هیات علمی دانشکده پرستاری قاین:
عضو هیات علمی دانشکده پرستاری قاین گفت: کتاب «پرستاری بهداشت محیط» مطابق سر فصل جدید وزارت بهداشت فروردین ۹۷ منتشر شد.
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
امام جمعه بیرجند:
نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی گفت: دانشگاهیان به عنوان وزرا، فرماندهان و افسران جنگ نرم بوده و دانشجویان سربازان جبهه الهی و انسانی دانشگاه هستند.
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۷
همزمان با روز معلم؛
رئیس دانشگاه فرهنگیان خراسان‌جنوبی گفت: همزمان با گرامیداشت روز معلم و هفته آموزش، دفتر جهاد دانشگاهی در دانشگاه فرهنگیان خراسان‌جنوبی اقدام به برگزاری نمایشگاه «نذر کتاب» کرد.
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۷
با همکاری انجمن ایرانی تاریخ؛
دبیر همایش ملی دیوان‌سالاری در شرق جهان اسلام گفت: همایش ملی «دیوان‌سالاری در شرق جهان اسلام» با حضور استادان و پژوهشگرانی از سراسر کشور ۱۸ و ۱۹ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
رئیس دانشکده پرستاری و مامایی علوم پزشکی بیرجند:
رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: سالانه ۲۵ فارغ التحصیل کارشناسی پرستاری داریم و تلاش می‌کنیم بتوانیم ماما با مدرک phd در بیرجند داشته باشیم.
آخرین اخبار