خراسان جنوبی
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۹
۲۹ و ۳۰ آبان؛
همایش ملی مدلسازی و فناوری‌های جدید در مدیریت آب ۲۹ و ۳۰ آبان در دانشگاه بیرجند برگزار می‌شود.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۰
با صدور حکمی از سوی وزیر بهداشت؛
سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با صدور حکمی از سوی قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت انتصاب شد.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۱
رستم‌پور در گفتگو با دانشجو:
دبیر شورای صنفی دانشگاه بیرجند گفت: وزیر علوم قول داد تا ظرف مدت ۱۸ ماه یک خوابگاه ۲۵۰ نفره به نام سرو ۵ تاسیس شود و خوابگاه ابوذر داخل شهر تعطیل شود.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۰
در جلسه با وزیر علوم مطرح شد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند در جلسه نمایندگان تشکل‌های دانشجویی با وزیر علوم گفت: مباحث فرهنگی در دانشگاه بیرجند ذبح شده است. یا معاونت فرهنگی دانشگاه با وزارت علوم غریبه است یا عمدا سنگ اندازی می‌کند.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
رستم‌پور در گفتگو با دانشجو:
دبیر شورای صنفی دانشگاه بیرجند گفت: در برنامه حضور وزیر علوم در دانشگاه بیرجند ترتیبی برای دیدار وی با دانشجویان تدارک دیده نشده بود و همین امر موجب اعتراض دانشجویان شد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
سردار نقدی در اجلاسیه شهدای دانشجو:
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه یکی از الزامات اقتصاد مولد را نقدینگی دانست و گفت: اگر نقدینگی در کشور وجود ندارد چطور در چهار دقیقه 50 هزار پراید به فروش رفته است.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳
حجت‌الاسلام رستمی در اجلاسیه شهدای دانشجو:
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها گفت: سردمداران آمریکا اقدامی نبوده که علیه ایران و کشور‌های اسلامی انجام ندهند و به دنبال از بین بردن امید و باور جوانان هستند.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
وزیر علوم در اجلاسیه شهدای دانشجو:
وزیر علوم در اجلاسیه شهدای دانشجو خراسان جنوبی گفت: تعداد زیادی از شهدا دانشجو و دانش‌آموز هستند و شهدا همواه در دل مسیر اهل دانش بوده و خواهند بود.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹
سازنده در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بیرجند گفت: امسال برای اولین بار با مساعدت‌های انجام شده رئیس دانشگاه آزاد بیرجند، امکان حضور در راهپیمایی اربعین برای دانشجویان فراهم شده است.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۵
جهت شرکت در اجلاسیه شهدای دانشجو؛
وزیر علوم روز جمعه جهت شرکت در اجلاسیه شهدای دانشجوی استان خراسان جنوبی، به بیرجند خواهد رفت.
۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۰
نماینده، ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده، ولی فقیه در استان خراسان جنوبی گفت: محیط دانشگاه به دلیل جایگاه خاصی که در افکار عمومی دارد برگزاری اجلاسیه شهدای دانشجو و اساتید بسیار ارزشمند است.
۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
با حضور ۳۰۰۰ دانشجو و استاد؛
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: اجلاسیه شهدای دانشجو با حضور بیش از ۳۰۰۰ نفر از اساتید و دانشجویان، پیش از کنگره ملی ۲۰۰۰ شهید استان خراسان جنوبی برگزار می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار