خراسان جنوبی
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۳
در گرامیداشت روز شهرستان قائنات؛
یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی و پنج شهید فردا در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه آزاد قائنات برگزار خواهد شد.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند:
بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند در حمایت از قدس و محکوم کردن سخنان ترامپ بیانیه‌ای صادر کرد.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴
آیت‌الله عبادی:
نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی گفت: محققین قدمی بردارند و تالیف پایان‌نامه دانشگاه‌ها را به این مهم اختصاص دهند زیرا نقطه اصلی گسترش فساد در جهان را اروپا است.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۸
ابراهیمی:
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان فردوس گفت: آل سعود باید از صدام ملعون بابت اعتمادهای پوشالی به آمریکا درس عبرت گرفته باشد.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۸
بیکدلی:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بزرگمهر قائنات گفت: حماقت و اشتباه آمریکا شعله‌های بیداری اسلامی را در منطقه روشن‌تر می‌کند و شرایط برای آمریکا و اسرائیل سخت‌‌تر خواهد شد.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۹
صلاحی:
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: اعلام قدس به عنوان پایتخت اسرائیل از سر ناچاری و شکست در تحولات اخیر منطقه خصوصا هلاکت داعش در عراق و سوریه است.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
سرپرست بسیج دانشجویی قاین:
سرپرست دفتر بسیج دانشجویی شهید مفتح قاین گفت: روز دانشجو نشان دهنده ايستادگي دانشجويان در برابر نظام سلطه است كه سينه خود را در برابر تيرهای استعماری دشمن سپر كردند.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۲
در همایش روز دانشجو دانشگاه آزاد بیرجند؛
مدیر موسسه مصاف ایرانیان گفت: یک کشور در آستانه تحول هستیم و جوانان خلاق، باهوش و پرانرژی داریم و باید از تمام ظرفیت‌های خودمان استفاده کنیم، تا بتوانیم مسیر پیشرفت را طی کنیم.
۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲
دستجردی:
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: بدون ترديد برگزاری جشنواره بین المللی سیمرغ يکی از بزرگترين رويدادهای فرهنگی در سطح ملی است.
۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱
مسئول بسیج دانشکده فنی ابن‌حسام بیرجند:
مسئول بسیج دانشکده فنی ابن‌حسام بیرجند گفت: به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو و با همکاری معاونت فرهنگی و بسیج دانشجویی دانشکده فنی ابن‌حسام بیرجند، در مراسمی از دانشجویان نخبه تجلیل خواهد شد.
۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
دانشجوی معترض دانشگاه:
فعال دانشجویی دانشگاه بزرگمهر قاین گفت: کیفیت وعده شام به دلیل اینکه مسئولان در دانشگاه حضور ندارند، به شدت پایین است و دانشجویان نسبت به این مسئله اعتراض دارند.
۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۶
به مناسبت نابودی داعش؛
در همه این سالها کم نبودند روزهایی که از دشمنان خارجی و وادادگان داخلی طعنه و کنایه شنیدید و کم نبودند شیاطینی که همرزمان شهیدتان را به باد توهین و افترا گرفتند.
آخرین اخبار