خراسان جنوبی
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۴
همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه‌الزهرا(س)؛
هیات محبان المهدی (عج) دانشگاه بیرجند در سالروز شهادت دخت نبی اکرم(ص) میزبان اجتماع بزرگ هیات دانشگاه‌های بیرجند بود.
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل؛
همایش «نشر انقلاب» با حضور دو تن از مهمانان خارجی، به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند برگزار شد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
رئیسی در جمع دانشگاهیان خراسان جنوبی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: حمایت از گروه‌های جهادی دانشجویی در دستور کار آستان قدس رضوی است و از بسیج دانشجویی برای خدمت به محرومین حمایت می‌کنیم.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۵
نماینده بسیج اساتید خراسان جنوبی:
نماینده بسیج اساتید خراسان جنوبی گفت: تا زمانی که بین سازمان‌های دولتی، دانشگاه‌ها و عموم مردم فاصله باشد، برنامه‌ها منجر به تحول نخواهد شد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۲
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند گفت: یکی از مشکلات مهم خراسان جنوبی مشکلات سرمایه‌گذاری است که در حال حاضر زیرساخت‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری در این استان فراهم نیست.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵
دبیر شورای صنفی دانشگاه بیرجند:
دبیر شورای صنفی دانشگاه بیرجند گفت: با تعطیلی بین دو ترم موتورخانه را خاموش کرده بودند که با شروع ترم جدید وقتی موتورخانه را روشن کردند، با خرابی مواجه شد که اکنون مشکل آن حل شده است.
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
در مسابقات دانشگاه‌های منطقه ۹ کشور؛
تیم شطرنج دانشگاه بیرجند که برای شرکت در مسابقات شطرنج دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی به شیروان اعزام شده بود مقام دوم را کسب کرد
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۱
مهرشاد:
رییس دانشگاه صنعتی بیرجند گفت: در خراسان جنوبی در زمینه فناوری اطلاعات می‌توان اشتغال خوبی ایجاد کرد و باید دستگاه‌های دولتی را وادار به ارتباط بیشتر با دانشگاه کنیم.
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
عضو هیئت علمی دانشگاه بیرجند:
عضو هیئت علمی دانشگاه بیرجند گفت: استقلال‌طلبی، صدور انقلاب، حمایت از جنبش‌های اسلامی بر پایه شعار «نه شرقی و نه غربی» اولویت‌های انقلاب اسلامی ایران بود.
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی:
مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی گفت: دهمین دوره طرح ولایت از ۱۵ بهمن ماه تا ۱۵ فروردین ۹۷ در بسیج دانشجویی دانشگاه‌های خراسان جنوبی برگزار می‌شود.
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
رئیس ستاد دهه فجر خراسان جنوبی:
رئیس ستاد دهه فجر خراسان جنوبی گفت: به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن، حجت الاسلام رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی و نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری در جمع مردم بیرجند به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۳
مروج الشریعه:
استاندار خراسان جنوبی گفت: رشد، شکوفایی و بالندگی مراکز علمی و دانشگاهی یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران است و استقلال کشور در همه شئونات بستگی به مراکز دانشگاهی دارد.
آخرین اخبار