خراسان جنوبی
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۴
مدیر فرهنگی پیام‌نور خراسان جنوبی:
مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی گفت: پیام نور در جدیدترین ارزیابی‌ها رتبه اول کیفیت آموزشی را در کنار دانشگاه صنعتی شریف کشور کسب کرده است.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
کدام شهر؟ کدام دانشگاه؟
دانشگاه بیرجند به عنوان قطب علمی و آموزشی شرق کشور و بزرگترین و قدیمی‌ترین مؤسسه آموزش عالی استان خراسان جنوبی با بیش از ۴۰ سال سابقه اقدام به تربیت نیروی متخصص کشور کرده است.
۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
نفر هفتم تجربی در گفتگو با دانشجو:
نفر هفتم کنکور تجربی گفت: پیش‌بینی چنین رتبه‌ای را می‌کردم، حتی انتظار رتبه بهتر را از خودم داشتم.
۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
با مشارکت استانداری؛
کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با محوریت تربیت جنسی با حضور ۷۰ نفر از مربیان بهداشت استان خراسان جنوبی و مشارکت استانداری در دانشگاه بیرجند برگزار شد.
۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
خطاب به ائمه جمعه خراسان جنوبی:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی در نامه‌ای خطاب به ائمه جمعه این استان، خواستار تبیین و روشنگری طرح CGT در خطبه‌های نماز جمعه شد.
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷
با صدور نامه‌ای به نمایندگان خراسان جنوبی؛
بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان خراسان جنوبی با صدور نامه‌ای به نمایندگان خراسان جنوبی در خصوص مشکلات اقتصادی و اشاره به لزوم تصویب طرح CGT این تشکل انقلابی را به طور جد پیگیر قضیه خواند.
۰۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
پرونده ویژه | اردوی جهادی ۹۷
بسیاری از روستا‌های خراسان جنوبی لب مرز واقع شده‌اند که امنیت مرز را تامین می‌کنند و حتی شهدای گرانقدری دارند که برای تامین امنیت در خطوط مرزی شهید شده‌اند و بچه‌های ما در این روستا‌ها به کار‌های جهادی می‌پردازند.
۳۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
رئیس گروه همکاری‌های علمی دانشگاه بیرجند:
رئیس گروه همکاری‌های علمی دانشگاه بیرجند گفت: با اجرایی شدن قرارداد همکاری این دانشگاه با دانشگاه‌های اروپا، همکاری‌های علمی و بین‌المللی این دانشگاه با دانشگاه‌های اتحادیه اروپا گسترش می‌یابد.
۳۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
مدبرعزیزی در گفتگو با دانشجو:
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: قرار است در زمینه اجرای طرح CGT از نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی مطالبه‌گری داشته باشیم.
۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰
زوج بیرجندی در گفتگو با دانشجو:
ولایتمداری همسرم برایم مهم بود؛ یعنی همسر آینده‌ام آیا حاضر است به خاطر حرف حضرت آقا از خیلی مسائل بگذرد یا نه؛ چرا که اولین امتحان ولایتمداری یک زوج جوان در مهریه و ازدواج آسان خود را نشان می‌دهد.
۲۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
مدبرعزیزی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند گفت: روزی که آب قطع شد، ایثار و گذشتی که آن روز دانشجویان جهادی از خود نشان دادند، بی‌نظیر بود.
۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
ولی‌پور مطلق در گفتگو با دانشجو:
مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند گفت: پاسخ حضرت آقا به نامه بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند، قوت و دلگرمی است تا بچه‌ها پای کار قرار گیرند و با انرژی بیشتری به اجرای برنامه‌ها بپردازند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار