خراسان جنوبی
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
بسیج دانشجویی قاینات:
شورای تبیین مواضع بسیج در شهرستان قاینات طی بیانیه‌ای، برگزاری برنامه‌ای با همکاری دفتر فرهنگی دانشگاه بزرگمهر که همراه با پخش موسیقی تند و رقص دانشجویان بود را محکوم کرد.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۶
داریوش سجادی:
روزنامه نگار مقیم آمریکا گفت: تنها دغدغه آمریکا درباره ایران این است که نظام مقتدر دو قطبی شرقی و غربی را برهم زده و خواستار زیست مستقل براساس مبانی معرفت شناختی خود شده است.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه بیرجند:
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه بیرجند از احداث مرکز نوآوری دانشگاه بیرجند خبر داد و گفت: به دنبال توسعه فعالیت های پژوهشی در دانشگاه بیرجند هستیم.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: خدمت به مردم کار دانشجوی بسیجی است و تفکر جهادی باید با همت دانشجویان به تمامی مسئولان تزریق شود.
۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
به همت شورای صنفی کارکنان دانشگاه بیرجند؛
جلسه پرسش و پاسخ کارکنان پردیس شوکت‌آباد دانشگاه بیرجند با حضور رئیس و مدیران دانشگاهی برگزار شد و احمد خامسان، رئیس این دانشگاه به دغدغه‌های کارکنان برای بهبود عملکرد دانشگاه پاسخ داد.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷
بیانیه بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی در واکنش به توهین روزنامه بهار:
در پی انتشار تصویر وقیحانه و هتاکانه روزنامه بهار؛ شوراى تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی در بیانیه‌ای ضمن درخواست برخورد قاطع با هر نوع بی احترامی افراد متخلف، پشتیبانی تام و تمام خود از ولایت مطلقه، ولی فقیه را اعلام کرد.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳
خامسان در واکنش به فوت یک دانشجوی دانشگاه بیرجند؛
رئیس دانشگاه بیرجند در واکنش به فوت یکی از دانشجویان این دانشگاه در اثر سوءمصرف مواد مخدر، از دانشجویان خواست تا براساس مسئولیت اجتماعی خود به دوستان و همکلاسی‌های خود هشدار دهند.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست
گروه‌های جهادی دانشجویی در خراسان جنوبی به کمبود آب در روستا‌های مرزی توجه ویژه دارند و برای حل این مشکل پیش قدم شده‌اند.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۷
با تایید انتخابات از سوی شورای نظارت؛
مدیر دانشجویی دانشگاه بیرجند از تایید انتخابات شورای صنفی این دانشگاه خبر داد و گفت: در اولین جلسه این شورا، سیده بهاره مرتضوی به عنوان دبیر شورای صنفی دانشگاه انتخاب شد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲
مدیر روابط عمومی دانشگاه بیرجند:
مدیر روابط عمومی دانشگاه بیرجند در خصوص فوت یکی از دانشجویان این دانشگاه به دلیل سوءمصرف مواد مخدر و الکل گفت: این اتفاق در یکی از روستاهای مجاور دانشگاه رخ داده است.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۵
ولی‌پور در نماز جمعه بیرجند:
دبیر شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: تا زمانی که آرشیو امنیت ملی آمریکا اسناد دخالت این کشور در کودتای 28 مرداد را منتشر کرد، برخی باور نکردند که این ماجرا یک کودتای آمریکایی-انگلیسی بوده است.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
به مناسبت ۱۶ آذر؛
دبیر شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی، نمایندگان بسیج دانشجویی فردوس، قائنات و طبس سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه بیرجند، طبس، قائنات و فردوس خواهند بود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار