کشتی و وزنه برداری
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
برنامه برگزاری پنجمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان اعلام شد.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
یونس امامی، عضو تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات جهانی بوداپست گفت: هیچ پیشنهادی از سوی تیم‌های باشگاهی برای حضور در لیگ جهانی نداشتم که بخواهم قرارداد ببندم.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۲
نخستین اردوی تیم ملی کشتی آزاد با حضور سرمربی جدید در حالی آغاز خواهد شد که نام رضا یزدانی، مهدی تقوی و سید احمد محمدی هم در جمع اردونشینان دیده می شود.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان از برگزاری مسابقات کشتی آزاد و فرهنگی نوجوانان قهرمانی استان اصفهان به میزبانی فلاورجان خبر داد.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
در حالیکه تنها ۱۰ روز تا آغاز این رقابت‌ها زمان باقیست، تیم تایتان مرکوری آمریکا که طی سال‌های گذشته با ترکیبی از بهترین نفرات کشتی آمریکا در این رقابت‌ها حاضر بوده است، قصدی برای حضور در ایران ندارد و غایب بزرگ این رقابت‌ها خواهد بود.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
شهر ژیان چین در سال ۲۰۱۹ میلادی میزبان مسابقات کشتی بزرگسالان قهرمانی آسیا خواهد بود.
۰۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۵
مسابقات کشتی بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو در هفت روز برگزار خواهد شد.
۰۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
غلامرضا محمدی، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: حضور ما در رقابت‌های آلرُسا و آلانز نشان می‌دهد که از کشتی گرفتن واهمه نداریم و از میدان دادن به جوانتر‌ها نمی‌ترسیم.
۰۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴
ظهر روز گذشته جلسه‌ای میان علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری و کیانوش رستمی، قهرمان المپیک به میزبانی صالحی‌امیری، رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد.
۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
رقابت‌های کشتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو
با تصمیم کمیته بین المللی المپیک و اتحادیه جهانی کشتی در هر وزن تنها ۱۶ کشتی گیر می‌توانند در رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو شرکت کنند.
۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
پنجمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان روز‌های ۲۹ تا ۳۰ آذر ماه در شهر اردبیل برگزار می‌شود.
۰۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
هیات‌هایی که هنوز بلاتکلیف هستند؛
بلاتکلیفی برخی هیات‌های وزنه‌برداری استانهای کشور و عدم انتخاب رئیس برای آنها، شائبه های فراوانی را در خصوص مهندسی انتخابات رئیس فدراسیون بوجود آورده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار