ایلام
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهرستان ایوان:
مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهرستان ایوان گفت: امسال حوزه دانشجویی شهرستان ایوان قصد اعزام ۲۰۰ نفر دانشجو به مناطق عملیاتی «تنگه کوشک و سومار» و مناطق عملیاتی جنوب دارد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۵
در هنگام آواربرداری از خانه‌ای در سر پل ذهاب؛
نجف عبداللهی، دانشجوی ترم آخر پردیس شهید مدرس ایلام وقتی برای عملیات جهادی به کرمانشاه رفته بود، در عملیات آواربرداری زیر آوار ماند و به شهادت رسید.
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۹
جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) ایلام:
جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) ایلام گفت: در شرایطی که دشمن کمر همت بسته تا نسل امروز را از دستاورد‌های انقلاب دلسرد کند، باید بگوییم پایبندی شهیدان و رزمندگان این دیار به آرمان‌های اسلام، انقلاب را بیمه کرده است.
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
سرپرست جهاد دانشگاهی واحد ایلام:
سرپرست جهاد دانشگاهی واحد ایلام گفت: سرمایه‌گذاری در طرح‌های گردشگری استان ایلام می‌تواند برخی از مشکلات موجود به‌ویژه مشکل بیکاری جوانان را به میزان چشمگیری برطرف کند.
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
بهمن ماه جاری؛
مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ایلام در ۶ رشته در مقاطع کاردانی و کارشناسی برای نیمسال دوم تحصیلی ۱۳۹۷-۱۳۹ بدون آزمون دانشجو می‌پذیرد.
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
امام جمعه ایلام:
امام‌جمعه ایلام گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در استان ایلام منشا تحول بوده و آثار و برکات خوبی برای استان داشته است که باید در سایه همدلی و تفاهم کارها را پیگیری کرد.
۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰
رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام:
رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام گفت: پرکردن خلاء ارتباطی بین صنعت و دانشگاه‌ها از نقش‌های اصلی جهاد دانشگاهی در سطح کشور است.
۰۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی ایلام:  
سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی ایلام بدهکاری میلیاردی دانشگاه و حقوق عقب مانده‌ پرسنل را از جمله مشکلات موجود عنوان کرد و از همه‌ دلسوزان خواست به حل این مشکلات کمک کنند.
۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
قائم مقام وزیر بهداشت:
قائم مقام وزیر بهداشت با بیان اینکه روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی مسئول سلامت تک‌تک افراد جامعه هستند، از همه کارکنان، پزشکان، پرستاران و خانواده علوم پزشکی کشور به خاطر مشکلات مالی و تاخیر در پرداخت‌ها عذرخواهی کرد.
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
سرپرست جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام:
سرپرست جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام بر ضرورت تشکیل اتاق فکر نقشه راه توسعه IT در استان تاکید کرد.
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲
در نشست بررسی مشکلات و چالش‌های فوریت پزشکی ایلام؛
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: با توجه به صعب‌العبور بودن جاده‌های مواصلاتی استان جهت اعزام بیماران و مصدومان حوادث، نیاز مبرم به بالگرد فوریت پزشکی محسوس است.
۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۷
پایگاه شاخص های اساسی علم خبر داد
بر اساس آخرین نتایج اعلام شده از سوی پایگاه شاخص‌های اساسی علم (ISI - ESI) عضو هیئت علمی دانشکده علوم پایه دانشگاه به جمع دانشمندان یک درصد پراستناد در سطح دنیا پیوست.  
آخرین اخبار