ایلام
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
در حاشیه مناظره دانشگاه ایلام؛
نماینده فراکسیون امید با تهدید یک تشکل دانشجویی همسو با اصلاح‌طلبان و حامی دولت بار دیگر ماجرای «دستور می‌دهم بیرونتان کنند» خاتمی را این بار به روش «تا آخر سال حذف می‌شوید» تکرار می‌کند.  
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹
موافقان و مخالفان FATF در دانشگاه ایلام چه گفتند؟
دانشگاه ایلام میزبان حمید رسایی و جلال میرزایی، نمایندگان سابق و کنونی مجلس بود تا دلایل موافقت و مخالفت خود را نسبت به قانون FATF بیان دارند.
۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست
طبق اعلام مسئولان استان ایلام بیش از ۳۵۰ موکب مردمی و دانشجویی برای خدمات‌دهی به زوار حضور دارند و جامعه دانشگاهی نیز از هیچ کمکی برای خدمات‌رسانی به زوار اربعین دریغ نکرده‌اند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام:
رئیس دانشگاه علوم زشکی ایلام گفت: دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام برنامه‌های ویژه‌ای را حوزه بهداشت و درمان زائران اربعین حسینی در مرز بین‌المللی مهران تدارک دیده است.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱
نساری در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشگاه پیام‌نور استان ایلام گفت: موکب‌های دانشجویی این دانشگاه در مرز مهران برپا شد و دانشجویان در زمینه‌های مختلف از جمله خدمات بهداشت، فرهنگی و تغذیه به زوار خدمات ارائه می‌دهند.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
عامری نیا در گفتگو با دانشجو:
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ایلام از برگزاری مناظره بین حمید رسایی، نماینده مجلس سابق و جلال میرازیی، نماینده مجلس استان ایلام در مورد FATF خبر داد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
استاک در گفتگو با دانشجو:
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام از استقرار دانشجویان این دانشگاه در مرز مهران برای خدمات‌رسانی به زوار اربعین خبر داد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
خدادادی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام با بیان اینکه زوار و بویژه دانشجویان از سفر انفرادی پرهیز کنند، گفت: زواری که به صورت انفردای به اربعین می‌روند، سعی کنند تا در قالب کاروان به این مراسم اعزام شوند.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام از برپایی سه موکب دانشجویی در ایلام از سوی بسیج دانشجویی این دانشگاه خبر داد.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
گزارش |
گسترش مراکز مشاوره و حضور روانشناسان بالینی در دانشگاه می‌تواند برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی و بهبود سلامت روان دانشجویان تاثیرگذار باشد.
۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰
نعمتی در گفتگو با دانشجو:
معاون فرهنگی دانشگاه ایلام با اشاره به برنامه‌های ویژه سلامت جسم و روان دانشجویان در این دانشگاه گفت: دانشجویان ورودی جدید این دانشگاه از نظرسلامت جسم و روان مورد پالایش قرار می‌گیرند.
۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
طی نامه‌های جداگانه؛
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ایلام نمایندگان مردم در مجلس این استان را طی نامه‌‌های جداگانه به مناظره در مورد لایحه FATF دعوت کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار