ایلام
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
یادداشت دانشجویی|
چه باید کنیم و چه بگوییم که افرادی همچون رؤسای دانشگاه و استانداران ما همیشه پایشان گیر بوده و سیل مردم از لحاظ بصیرتی بر آنان پیشی گرفته‌اند؛ گرچه سوار بر BMW نیستند.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
پرونده ویژه|نگاهی به مراکز رشد دانشگاهی
مرکز رشد واحد‌های فناوری دانشگاه ایلام تسهیلاتی را از جمله اعطای وام تا سقف ۸ میلیون تومان را به منظور حمایت از دانشجویان، اساتید و کارآفرینان در نظر گرفته است.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
یادداشت دانشجویی|
مثلی داریم که می‌گوید فلانی حرف زدن اگر بلد نیست حرف نزدن هم بلد نیست؟! این مثل، مثل رئیس دانشگاه ایلام شده است که نه جا می‌شناسد و نه جایگاه...
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
امام جمعه مهران:
امام جمعه شهرستان مهران با انتقاد از حواشی سخنان رئیس دانشگاه ایلام گفت: سخنانساختار شکنانه رئیس دانشگاه ایلام برای انحراف دانشجویان از مطالبه‌گری است.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹
با انتخاب ۹ نفر عضو اصلی؛
دور دوم انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه ایلام برگزار شد و اعضای اصلی و علی‌البدل انتخاب شدند.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
رئیس دانشگاه ایلام:
رئیس دانشگاه ایلام از اجرای ۴۵۰ برنامه در سطح دانشگاه در سال گذشته خبر داد و گفت: سهم دین در جامعه دانشگاهی بسیار بالاست و مسجد این دانشگاه کارکرد‌های واقعی خود را پیدا کرده است.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
به مدت سه روز؛
اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مدت سه روز در مناطق محروم این استان برگزار شد.
۰۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه آتش‌سوزی بیمارستان آیت الله طالقانی هیچگونه تلفات جانی نداشته است، گفت: تمامی بیماران بخش زنان به بیمارستان‌های شهدای زاگرس و کوثر انتقال داده شدند.
۰۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
با تأکید بر زیارت اربعین؛
نشست علمی مشترک اساتید دانشگاه ایلام و دانشگاه واسط عراق با موضوع مناسبات فرهنگی ایران و عراق با تأکید بر زیارت اربعین در دانشگاه ایلام برگزار شد.
۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۳
با حضور ۱۴ تیم؛
تیم فوتسال دانشجویان دانشگاه ایلام، موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات فوتسال دانشجویان دختر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور شد.
۰۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۳
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
شرکت رویش سبز ایلام، بزرگترین شرکت تولید کننده گیاهان دارویی توانسته است سطح زیر کشت محصولات گیاهان دارویی را از نیم به ۲۰ هکتار برساند و در حال حاضر یکی از بزرگترین مزارع تولید گیاهان دارویی در غرب کشور است.
۰۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
سرپرست مدیریت دانشجویی دانشگاه ایلام:
سرپرست مدیریت دانشجویی دانشگاه ایلام گفت: دانشجویان دانشگاه زمان برخورد با مشکل، تنها راه موجود را اعتراض می‌دانند و کسی زحمت رایزنی و گفتگو برای حل مشکل را به خود نمی‌دهد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار