ایلام
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی شهرستان ایوان یکی از مخترعان خلاقی است که توانسته است با ثبت اختراعی با عنوان سیستم هوشمند ضدسرقت خودرو آن را به نام خود ثبت کند.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
کدام شهر؟ کدام دانشگاه؟
دانشکده کشاورزی ایلام در سال ۱۳۷۱ با توجه به اهداف انقلاب مبنی بر توسعه فرهنگی و اقتصادی مناطق محروم و به برکت سفر رهبر انقلاب به این استان این دانشکده از دانشگاه رازی مستقل و به دانشگاه ایلام ارتقا یافت.
۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
سارایی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایلام با بیان اینکه مخالف اجرای طرح مناطق آزاد در مهران هستیم، گفت: این طرح در سایر مناطق ناکارآمد و بدون توفیق بوده است.
۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
علیپور در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی ایلام با بیان اینکه طرح ولایت استان ایلام با حضور دانشجویان بسیجی در مشهد آغاز به کار خواهد کرد، گفت: تربیت دانشجویان بصیر و دغدغه‌مند و نیروهای انقلابی از اهداف این طرح است.
۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۹
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان ایلام:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان ایلام در بیانیه‌ای خطاب به نماینده مجلس این استان اعلام کرد: در وضعیت کنونی باید منافع مردم و نظام در برابر لایحه FATF و دیگر لوایح درنظر گرفته شود.
۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۹
اسماعیلی در گفتگو با دانشجو خبر داد
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان ایوان با اشاره به فعالیت‌های گروه جهادی دانشجویان گفت: دانشجویان برای کمک به مردم در مناطق ایوان تمام تلاش خود را انجام دادند.
۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶
یادداشت دانشجویی/
مسئولی که دارایی هزار‌میلیاردی داشته باشد چطور می تاند درد کارگری را درک کند که برای روزی۵۰ هزار تومان از صبح تا شب زجر می‌کشد، ولی پول یک کیسه برنج هم نمی‌تواند تامین کند؟
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
مسئول روابط عمومی دانشگاه ایلام در گفتگو با دانشجو:
مسئول روابط عمومی دانشگاه ایلام گفت: کلاس‌های ترم تابستانی دانشگاه ایلام به صورت حضوری برگزار می‌شود.  
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۳
مسئول بسیج دانشجویی استان ایلام:
مسئول بسیج دانشجویی استان ایلام گفت: به مسئولان کشور اجازه تحمیل قرارداد‌های استعماری نظیر FATF را نمی‌دهیم که منافع ملت را پایمال کنند، وگرنه با واکنش انقلابی ملت مواجه خواهند شد.
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
با حضور معاونین؛
با حضور معاونین، مدیران، اساتید و کارکنان، سرپرست جدید دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰
برای استفاده دانشجویان؛
سالن بیلیارد دانشگاه ایلام برای استفاده دانشجویان و کارکنان این دانشگاه افتتاح شد.
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
با تصویب و موافقت اعضای هیات علمی؛
مدیر گروه اقتصاد دانشگاه ایلام گفت: با تصویب و موافقت اعضای هیات علمی گروه و با رایزنی و  هماهنگی انجام شده نمایندگی انجمن اقتصاددانان ایران در آینده نزدیک در دانشگاه ایلام راه اندازی خواهد شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار