قم
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶
یادداشت دانشجویی |
در رتبه بندی ۱۹۳ کشور جهان، ایران در رتبه هجدهم از نظر حجم تولید ناخالص داخلی خود در سال ۲۰۱۷ قرار گرفته است که نسبت به سال قبل تغییری نداشته است.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲
۲۳ و ۲۴ آبان ماه؛
عضو هیات رئیسه انجمن زمین شناسی ایران از برگزاری همایش ملی با محوریت علوم زمین شناسی در روز‌های ۲۳ و ۲۴ آبان ماه سال جاری در استان قم خبر داد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
گزارش توئیتری دانشجویان/
کودتای ضد دولت مصدق پس از آن امکان‌پذیر شد که ابتدا دولت آمریکا طی عملیاتی موسوم به «عملیات آژاکس» ایران را در آشوب و هرج و مرجی فرو برد که راه را برای سقوط مصدق هموار کرد.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵
به همت جامعه اسلامی دانشجویان؛
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم، مشکلات این دانشگاه در زمینه آموزشی، علمی و صنفی را طی نامه‌ای به جلال رضایی نور سرپرست جدید دانشگاه صنعتی قم ارسال کرد.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
مسئول علمی بسیج دانشجویی قم:
مسئول علمی بسیج دانشجویی استان قم گفت: مسئولین بسیج دانشجویی قم روز گذشته در دیداری با امیرآبادی نماینده استان قم در مجلس طرح CGT را برای وی تبیین کرده و خواستار حمایت از این طرح در مجلس شدند.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
در نامه‌ای به نمایندگان مجلس؛
مسئول علمی بسیج دانشجویی استان قم گفت: مسئولان بسیج دانشگاه‌های استان قم در نامه‌ای به نمایندگان مجلس، خواستار تصویب قانون CGT در مجلس و برگزاری جلسه‌ای با مسئولان بسیج دانشگاه‌های استان قم شدند.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸
یادداشت دانشجویی/
آقای روحانی اعتراف می‌کنم شما سیاستمدار بسیار قدرتمندی و بسیار باهوش هستید که قاعده‌ی قدرت و سیاست در ایران را بلدید.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۷
کدام شهر؟ کدام دانشگاه؟
دانشگاه قم پس از تلاش‌های شهید آیت‌الله بهشتی و شهید باهنر در اواخر سال ۵۸ بر اساس تصویب شورای انقلاب اسلامی، زیر نظر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تحت عنوان «مدرسه عالی تربیتی و قضایی طلاب قم» تأسیس شد.
۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
مادر نفر سوم کنکور ریاضی در گفتگو با دانشجو:
مادر نفر سوم کنکور ریاضی گفت: تمرکز بهار روی درس خواندن بود و بر ای درس، برنامه‌ریزی داشت.
۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
یادداشت دانشجویی/
فوری‌ترین و مهم‌ترین اقدام در راستای حمایت عملی و نه شعاری از تولید در کشور، لزوم ایجاد هزینه‌های سنگین بر فعالیت‌های سوداگرانه است.
۳۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
رهسپارفرد در گفتگو با دانشجو:
معاون دانشجویی دانشگاه قم گفت: مبلغ یک میلیارد تومان با صندوق رفاه امور دانشجویان بسته شده تا خوابگاه‌های دانشگاه قم تعمیرات اساسی شود.
۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰
با حکم وزیر علوم؛
طی حکمی از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، حجت الاسلام دیرباز رییس دانشگاه قم به سمت مدیر شبکه ملی جامعه و دانشگاه استان قم منصوب شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار