قم
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۱
دبیر خواهران جامعه اسلامی دانشگاه صنعتی قم خبر داد
دبیر خواهران جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم از برگزاری برنامه تریبون آزاد با موضوع "حقوق دانشجویی" به همت جامعه اسلامی دانشجویان خبر داد.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۵
بیانیه بسیج استان قم؛
آتش ترامپ بازنده‌ای جز نتانیاهو نخواهد داشت و قطعا آن رژیم پلید در خشم مسلمانان سوزانده خواهد شد.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
به مناسبت روز دانشجو در علوم پزشکی قم؛
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان باید اجازه دهند که آزادی بر فضای دانشگاه حاکم باشد چرا که دانشجویان فرزندانی هستند که باید به زبان مشترک با آنها به نتیجه رسید.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۸
ایرانی‌خواه:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: بسیج دارای برکات و جایگاه بسیار ارزشمندی است که به عنوان یک شجره طیبه در کشور به شمار می رود.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲
همایش «سبک زندگی دانشجویی» در دانشگاه علوم پزشکی قم؛
سید محمود انوشه در همایش روز دانشجو علوم پزشکی قم گفت: فرد فاقد عزت به نفس درگیر دروغگویی، توجیه و تهمت می‌شود و اکنون بسیاری از افراد درگیر این مشکل هستند.
۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴
جنتی‌نیا:
مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد قم گفت: سمیرا کلهرپور دانشجوی رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد قم موفق به کسب رتبه نخست مسابقات آمادگی جسمانی قهرمانی و انتخابی بانوان شد.
۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
حفیظی:
مسئول بسیج دانشگاه فرهنگیان استان قم گفت: تنها راه برون رفت از محاصره بحران اقتصادی، اهمیت دادن به اقتصاد مقاومتی در عرصه عمل می باشد.
۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵
رئيس دفتر فعاليت‌های قرآنی دانشگاه قم:
رئيس دفتر فعاليت‌های قرآنی دانشگاه قم گفت: نگاه ميان‌رشته‌اي به قرآن، مفاهيم و آيات را در نظر دانشجويان موثرتر و كاربردي‌تر خواهد كرد و دانشگاه قم نيز در اين راستا برپايي نشست‌هايي را در دستور كار خود داده است.
۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
جامعه اسلامی دانشگاه صنعتی قم:
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم با صدور بیانیه‌ای در پی نابودی سیطره شجره خبیثه داعش اعلام کرد: پیروزی جبهه مقاومت راه تسلط کافران بر مومنان را بست.
۰۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۵
مسئول گروه رسانه‌ای «راز رسانه»:
عمران چراغی گفت: عدم اتحاد جبهه رسانه‌ای انقلاب اسلامی بزرگترین ضعف و مشکلی است که باعث ایجاد شکاف عمیق بین نیروهای دلسوز و دغدغه مند انقلابی شده است.
۰۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
مسئول بسیج دانشجویی استان قم:
داود محبی به مناسبت هفته بسیج گفت: همایش جوانان مومن انقلابی با سخنرانی رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور روز یکشنبه پنجم آذرماه برگزار خواهد شد.
۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
ایرانی‌خواه:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: رفع مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر از جمله وظایف دانشگاه بوده که همواره بر این امر تاکید داریم.
آخرین اخبار