قم
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
میرسلیم در دانشگاه صنعتی قم:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در دوره تحریم باید با حفظ روحیه خودباوری، «ما می‌توانیم» را باید به صورت علمی و عملی نشان داد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
با ارسال نامه‌ای؛
انجمن علمی دانشگاه قم با ارسال نامه‌ای به رئیس سازمان بورس و انتقاد نسبت به نوسانات بازار سرمایه، خواستار پاسخگویی سریع و صریح این سازمان شد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۲
با حضور قاضی‌زاده صورت گرفت
اولین پیام رسان و اولین سامانه جامع حقوقی کشور به همت دانشجویان بسیجی دانشگاه صنعتی قم رونمایی شد تا برای شناساندن وکلای جوان و شناخته نشده فعالیت کند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
با صدور نامه‌ای؛
حجت الاسلام مازنی با صدور نامه‌ای، دعوت جامعه اسلامی دانشگاه قم برای مناظره را تکذیب کرد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۰
حشمتی در گفتگو با دانشجو:
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه صنعتی قم گفت: هفته جاری همایشی باعنوان «ما می‌توانیم» با سخنرانی میرسلیم در دانشگاه صنعتی قم برگزار می‌شود.
۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
رسایی در دانشگاه قم:
نماینده سابق مردم تهران در دانشگاه قم گفت: اولین دستور رهبر معظم انقلاب در سال ۹۵ بررسی FATF در شورای عالی امنیت ملی بود که تا امروز این اتفاق نیفتاده است.
۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
به مناسبت آغاز سال تحصیلی؛
مراسم خطبه‌خوانی خادمان حرم حضرت معصومه(س) به مناسبت آغاز سال تحصیلی با حضور دانشجویان جدید دانشگاه‌های استان قم و جمعی از مسئولین در حرم مطهر برگزار شد.
۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱
به همت جامعه اسلامی دانشگاه قم؛
حجج الاسلام رسایی و مازنی فردا به همت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه قم در این دانشگاه با هم مناظره می‌کنند.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵
با ارائه پایان‌نامه؛
دانشجوی دکتری رشته IT دانشگاه قم موفق به کسب گواهی‌نامه پایان‌نامه برتر جایزه پرفسور حسابی با عنوان «سیستم سلامت همراه برای سنجش و اندازه‌گیری میزان کالری مصرفی با استفاده از حسگر بدنی بی‌سیم» شد.
۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست
دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه قم با وجود گذشت دو هفته از آغاز سالتحصیلی با مشکل خوابگاه مواجهند و تکلیف آنان مشخص نیست.
۰۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰
یادداشت دانشجویی |
بزک‌کنندگان FATF با هدف خروج از لیست سیاه این سازمان در تلاطم تصویب این طرح‌ هستند؛ حال آنکه خروج کشور‌ها از لیست سیاه این سازمان باید با رای اجماع و مطلق همه‌ اعضا صورت بگیرد.
۰۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۱
رضایی‌نور در دیدار با خانواده شهدا:
رئیس دانشگاه صنعتی قم گفت: احساس دین بیشتری به این شهدای دانشجو داریم؛ چرا که پیشتازی امروز دانشگاه‌ها در عرصه‌های علم و فناوری ثمره‌ از خود گذشتگی شهدا بوده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار