قم
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
رئیس دانشگاه صنعتی قم:
رئیس دانشگاه صنعتی قم گفت: مسئولان دانشگاه و تشکل‌های دانشجویی با وحدت و همدلی و همچنین با نصب العین قرار دادن منویات مقام معظم رهبری فضایی امن و شاداب علمی و فرهنگی را در دانشگاه ایجاد کنند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های قم:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های قم گفت: نهاد یک سازمان رسمی شناخته شده‌ای است که فعالیت کلان خود را در دو بخش دانشجویان و اساتید انجام می‌دهد.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
گزارش/
دانشجویان دانشگاه صنعتی قم دامنه اعتراضات خود را اینبار به توئیتر کشانده و نسبت به فعالیت‌های انجمن اسلامی دانشجویان در این دانشگاه ابراز تاسف کردند.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
گزارش/
این روزها سیاسی کاری و پرداختن به حاشیه از سوی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم، علاوه بر صدای مسئولین دانشگاه، صدای دانشجویان هم طیف خود را نیز درآورده است.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه صنعتی قم:
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه صنعتی قم گفت: ضد انقلاب به دنبال را‌ه‌اندازی پایگاه دانشجویی متمرکز خود با همان اهداف مدنظر در فتنه ۷۸ است و جریانی خاص درصدد احیای دوباره پایگاه مدنظر خود در دانشگاه‌ها هستند.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
در گفتگو با خبرگزاری دانشجو مطرح شد
دبیر خواهران جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم گفت: نگران معامله‌ قانون در خصوص ابطال انتخابات انجمن اسلامی صنعتی قم هستیم و نگرانی ما از اینجاست که قانون قربانی صندلی و میز ریاست شود.
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
دبیر تشکیلات جامعه اسلامی دانشگاه صنعتی قم:
دبیر واحد تشکیلات جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم گفت: رییس دانشگاه صنعتی قم در برخورد با ابطال انتخابات انجمن اسلامی دانشجویان قانون را قربانی منافع سیاسی نکند.
۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
مسئول نهاد رهبری دانشگاه صنعتی قم:
مسئول نهاد رهبری دانشگاه صنعتی قم گفت: من نسبت به هیات نظارت دانشگاه گلایه‌مندم؛ چرا که این هیات به وظیفه خود در قبال نظارت بر تشکل‌های اسلامی عمل نکرده است.
۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳
ایرانی‌خواه:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم گفت: توسعه زیرساخت آموزش اولویت‌دارترین حوزه‌ای است که باید مورد توجه قرار گیرد و سعی داریم در فرصت پیش رو در این بخش اقدامات قابل توجه انجام دهیم.
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
اکبری:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی قم گفت: بازدید از مناطق عملیاتی غرب کشور از دیگر برنامه های بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی قم است که برای اولین بار اجرا خواهد شد.
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
مدیر روابط‌ عمومی دانشگاه قم:
مدیر روابط‌ عمومی دانشگاه قم گفت: هفته پیش چهار تن از دانشجویان دختر دانشگاه قم دچار سانحه تصادف رانندگی شدند که از این چهار نفر یکی از آنان همچنان در کماست.
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۷
بیانیه بسیج دانشگاه صنعتی قم پیرو حواشی اخیر؛
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی قم پیرو حواشی اخیر این دانشگاه و اهانت شاعر مدعو توسط انجمن اسلامی در بیانیه‌ای نوشت: عده‌ای وقیحانه‌ اعتراضات شهرستان کازرون را حرکت براندازانه نشان می‌دهند.
آخرین اخبار