قم
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۲
شاکرین در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:
قائم مقام انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه قم گفت: هفتم اسفندماه دانشگاه قم میزبان خانواده شهدای مدافع حرم خواهد بود و مراسم بزرگداشتی برای این شهیدان برگزار می‌شود.
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴
شمسعلی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول کارگروه دانشجویی ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی گفت: فعالین دانشجویی مهدویت چندسالیست بصورت آتش به اختیار فعال بودن خود را حفظ کرده و در این ساختار با عنوان #شبکه_دانشجویی_مهدویت فعالیت خود را از مردادماه ۹۶ از سر گرفتند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
روز گذشته؛
سخنگوی آتش‌نشانی استان از آتش‌سوزی یک دستگاه خودرو پراید در دانشگاه قم خبر داد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
۱۰ اسفندماه؛
چهارمین همایش مرجعیت علمی با محوریت آموزش علوم پزشکی در تعالی نظام سلامت به همت دانشگاه آزاد اسلامی قم ۱۰ اسفندماه برگزار خواهد شد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲
در سال جاری؛
رئیس هیات مدیره شرکت تعاونی مصرف دانشگاه آزاد قم گفت: اعضای شرکت تعاونی دانشگاه آزاد قم در سال جاری از دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال خدمات برخوردار شده‌اند و اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال برنامه‌ریزی شده است.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶
وزیری در خطبه‌های پیش از نماز جمعه قم:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قم گفت: راهبرد برون رفت مشکلات اقتصادی کشور تنها با اجرای دقیق برنامه اقتصاد مقاومتی حاصل خواهد شد اما مسئولین باب واردات را در ناچیز‌ترین کالا‌ها به روی کشور‌های بیگانه باز نموده‌اند.
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم:
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: از چندین سال قبل پیگیر تدفین شهدای گمنام در دانشگاه علوم پزشکی بوده‌ایم و در ماه جاری با تدفین شهدای گمنام موافقت شده است.
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۳
معاون پژوهشی دانشگاه مفید قم:
معاون پژوهشی دانشگاه مفید قم گفت: جمعی از اساتید دانشگاه‌های قم شامگاه گذشته عازم سفر عتبات شدند که به علت غفلت راننده این حادثه تلخ اتفاق افتاد و محمدنقی نظرپور به علت ضربه مغزی به رحمت خدا فوت کرد.
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
رییس دانشگاه قم مطرح کرد
رییس دانشگاه قم گفت: گروهی از دانشگاه قم مامور شدند تا به ملایر رفته و پیگیر امورات اساتید شوند و هم‌اکنون در راه این شهرستان هستند.
۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰
مدیر دفتر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی قم:
مدیر دفتر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: کمبود موجود را پرستاران در قالب اضافه کاری و شیفت پوشش می‌دهند تا خللی در ارائه خدمت رسانی به همشهریان ایجاد نشود.
۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳
نامه‌ سرگشاده بسیج دانشجویی قم به وزیر ارشاد:
دبیر قرارگاه شهید زین‌الدین بسیج دانشجویی استان قم در نامه‌ای سرگشاده به سیدعباس صالحی، حضور افرادی از فتنه ۸۸ را در «جشنواره تئاتر فجر انقلاب اسلامی» متذکر شد.
۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
کارگردان مستند «سراب ذهاب»:
کارگردان مستند «سراب ذهاب» گفت: محرومیت‌های قبلی منطقه و زلزله‌های اخیر سبب شده بود که منطقه با مشکلات فراوان روبرو شود، ولی با کمک مردم و همت نیرو‌های مسلح و بسیج و مسئولان بزودی شاهد بازسازی این مناطق خواهیم بود.
آخرین اخبار