صنفی و دانشجویی
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۳
کلانتری در گفتگو با دانشجو:
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد با اشاره به ابلاغ بخشنامه عفاف و حجاب گفت: همه واحدهای دانشگاه آزاد ملزم به اجرای این آیین نامه هستند.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
پرونده ویژه| حکایات دخانیات
دانشجو دلش می‌خواهد به یک چیزی بچسبد؛ یک همدم همیشگی که آیین خاص خودش را داشته باشد، از استرس‌های هرروزه رهایش کند، از داشتنش حس خوبی بگیرد، و ترجیحاً در جیب جا شود.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۲
«آقازاده کجا بودن؟» تیتر یک این شماره «دانشجویان» است که جزئیات تازه از حضور آقازاده‌های خارج از کشور در دانشگاه‌های داخلی دارد.
۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۳
با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛
طرح توانمندسازی «صدف» به منظور بالا بردن توانایی‌های شغلی ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی برای ورود به بازار کار با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اجرا می‌شود.
۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۱
آخر هفته با اخبار دانشگاهی| صنفی و فرهنگی
خبر‌هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در سطح دانشگاه‌ها منتشر شد، برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را دربر گرفت و برای آن‌ها حائز اهمیت بود. از این رو گزیده‌ای از آنان را منتشر نمودیم.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۵
وزیر علوم در دیدار دانشجویان ممتاز و استعداد‌های برتر با مقام معظم رهبری:
وزیر علوم گفت: ورود دانشگاهیان برای بررسی عمیق سند "الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت" و ارائه پیشنهاد‌ها برای ارتقای آن را مطاع و وظیفه خود می‌دانیم.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
قابل توجه زائران اربعین حسینی؛
کسانی که قصد سفر به پیاده روی اربعین را دارند لازم است که برای مواجه با مشکلات کمتر به موارد و توصیه‌های امدادی توجه کنند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
به میزبانی کشور ایتالیا؛
سی امین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان ۱۲ لغایت ۲۳ تیرماه ماه سال آینده در شهر ناپل کشور ایتالیا برگزار می‌شود.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
طی اطلاعیه‌ای؛
دانشگاه تربیت مدرس درخواست انتقال دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های خارج به این دانشگاه را بررسی می‌کند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
کبگانیان خبر داد
دبیر ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور گفت: قرار شد، ستاد آماری از وضعیت اشتغال دانش آموخته‌ها تهیه کند تا تدوین سیاست‌های اجرایی بهبود وضعیت اشتغال دانش آموختگان آغاز شود.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳
سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی:
نماینده مردم مشهد در دوره دهم مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص دانشجویان ایرانی مقیم هند باید طی قراردادی با دولت هند جهت حل مشکلات دانشجویان انجام شود.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
دانشگاه پیام نور اعلام کرد
معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور از تسهیلات جدید این دانشگاه برای ثبت نام دانشجویان تکمیل ظرفیت (بر اساس سوابق تحصیلی) خبر داد و گفت: دانشجویان مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور می‌توانند با پرداخت فقط نصف شهریه ثابت ثبت نام کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار