صنفی و دانشجویی
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت : ثبت نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از فردا شنبه ۲۵ آذر ماه در سایت لبیک به نشانی www.labbayk.irآغاز می شود.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
قابل توجه دانشجویان علاقمند
هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از بهمن ۹۶ آغاز و اردیبهشت ۹۷ به پایان می‌رسد و وام ویژه عتبات همچون دوره‌های گذشته به زائرین دانشگاهی اعطا خواهد شد.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
بعد از دو سال حضور موفق در جشنواره های داخلی و خارجی؛
«فهرست مقدس» به کارگردانی و تهیه کنندگی محمدهمدانی که به عنوان بهترین فیلم بلند انیمیشن جشنواره فیلم فجر انتخاب شد؛ در مدارس و دانشگاها اکران می‌شود.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱
تا ۱۵دی ماه؛
دانشجویان علاقه‌مند شرکت در هفدهمین جشنواره پایان نامه سال دانشجویی تا ۱۵ دی ماه فرصت دارند در این جشنواره ثبت نام کنند.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
محمدیان در نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضاییه:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها در نامه ای خطاب به آیت الله آملی لاریجانی نوشت: صمیمیت و سعه صدر شما در گفت و گوی چالشی با دانشجویان مایه افتخار مسئولان است.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱
با حضور غلامعلی حداد عادل؛
اعضای کارگروه مشاوره شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه ۱۴۴ این شورا که با ریاست غلامعلی حداد عادل بود، انتخاب شدند.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
توضیحات صدوق درباره شهریه واحد جبرانی:
رئیس دانشگاه شهید بهشتی در واکنش به دریافت شهریه بابت واحدهای جبرانی و پیش‌نیاز گفت: بدون مصوبۀ وزارت علوم و هیئت امنا، دانشگاه دیناری از دانشجو اضافه دریافت نمی‌کند.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶
از سوی معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد؛
معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج دومین جشنواره سراسری نشریه‌های دانشجویی این دانشگاه را اعلام کرد.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
کی‌نژاد عنوان کرد؛
رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی به مشکل دانشگاه‌ها در کمبود اعتبار و ردیف برای جذب اعضای هیأت علمی و اعتراض دانشگاه‌ها در خصوص عدم تکمیل ساعات موظفی اساتید در اشاره کرد.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴
با حضور نمایندگان کشور های مقاومت؛
نمایندگان محور مقاومت در دانشگاه تهران: دستور ترامپ در مورد قدس آغاز یک انتفاضه جدید برای آزادی ابدی فلسطین است.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
صدیقی:
رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با اشاره به کمبود امکانات خدمات دانشجویی در دانشگاه‌ها گفت: شورای گسترش بدون توجه به فضای خدمات دانشجویی با مجوز جدید واحد دانشگاهی موافقت نکند.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴
توکلی خبرداد
ثبت‌نام آزمون کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال ۹۷ در ۶گروه آموزشی و ۱۴۰ کدرشته از پنجشنبه ۱۶آذر، آغاز و امروز چهارشنبه ۲۲آذر پایان می‌پذیرد.
آخرین اخبار