صنفی و دانشجویی
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
غفاری:
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: باتوجه به پهنه وسیع جامعه دانشجویان، می‌توانند به عنوان بدنه موثر در عرصه دانشگاهی در کاهش آسیب‌های اجتماعی نقش موثری داشته باشند.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
۳۰ مرداد؛
مراسم معنوی قرائت دعای عرفه ۳۰ مردادماه مصادف با روز عرفه در مسجد دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
ویژه پذیرفته نشدگان در قرعه کشی عتبات دانشگاهیان؛
طرح «همراه لبیک» ویژه پذیرفته نشدگان در قرعه کشی عتبات عالیات از ۱۶ مرداد ماه آغاز شده و تا اول شهریور ماه در صفحه اینستاگرام لبیک ادامه دارد.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵
مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت خبر داد
مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت گفت: برنامه جامع آموزشی تحت عنوان «نظام نامه آموزشی کانون‌های فرهنگی» از مهر ماه به دانشگاه‌ها ابلاغ می‌شود و پس از آن همه فعالیت‌های آموزشی فعالان کانون‌های فرهنگی بر اساس آن انجام خواهد شد.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
یزدان مهر در گفتگو با دانشجو:
رئیس صندوق رفاه در خصوص دانشجویان بدهکار اجاره بهای خوابگاه‌ها گفت: معاونان دانشجویی در هنگام ثبت نام این دانشجویان همکاری لازم را خواهد داشت و هزینه‌ها در طول ترم دریافت می‌شود.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۱
به مدت سه روز؛
ثبت‌نام نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از امروز دوشنبه ۲۹ مرداد در سامانه منادا آغاز می‌شود.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۲
نگاهی متفاوت به «ازدواج دانشجویی»|
در حال حاضر ازدواج دانشجویی مزیتی ندارد بلکه خطرناک است چرا که آن حمایت‌هایی که باید خانواده، دولت و دیگر نهاد‌های مربوطه از جوان و دانشجو برای سر و سامان دادن زندگی اش انجام بدهند انجام نمی‌شود.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۴
ولایتی در مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد:
مراسم معارفه دکتر طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد، گفت: مجموعه دانشگاه آزاد باید برای حل مسائل کشور گام‌های اساسی بردارد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
براساس اطلاعیه مرکز خدمات آموزشی؛
مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت اعلام کرد: ۳۱ مرداد ۹۷ آخرین فرصت ثبت درخواست تسهیلات ارزی برای متقاضیان واجد شرایط رشته‌های علوم پزشکی است.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳
حجت‌الاسلام محمدیان:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: مقاومت‌هایی برای بازنگری در علوم انسانی وجود دارد و برخی از رشته‌ها حدود ۵۰ سال است که بدون بازنگری در دانشگاه‌ها تدریس می‌شوند.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
روایت بازدید از آسایشگاه جانبازان ثارالله
انگار طراوت و تازگی در روح اعضای خیریه دمیده شده بود، همه با اینکه از عیادت جانبازان برمی‌گشتند، اما انرژی مضاعفی گرفته بودند، هرکدام از اینکه توانسته اند به دیدار جانبازان بیایند و انرژی بگیرند بسیار خوشحال بودند.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
گزارش/
۳۰ مرداد و همزمان با ۹ ذی الحجه مراسم معنوی دعای عرفه امسال هم مانند سال‌های گذشته به میزبانی مساجد دانشگاه‌های تهران برگزار می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار