صنفی و دانشجویی
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹
یزدان مهر:
رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: پرداخت وام به زائرین این دوره عتبات را از شهریور ماه آغاز کرده ایم و تا پایان مهرماه ادامه خواهد داشت.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
معاون فرهنگی دانشگاه خبرداد
معاون فرهنگی دانشجویی واحد علوم تحقیقات گفت: برنامه‌های مدونی در خصوص برگزاری کرسی‌های نظریه پردازی، آزاد اندیشی و تریبون‌های آزاد در این دانشگاه در دست بررسی است.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
روابط عمومی معاونت جهادسازندگی بسیج دانشجویی خبر داد
مسئول روابط عمومی معاونت جهادسازندگی سازمان بسیج دانشجویی گفت: ۳۲ گروه جهادی از ۱۸ استان و به ظرفیت بیش از ۱۱۰۰ جهادگر در اربعین امسال نقش آفرینی می‌کنند.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
دبیرخانه ستاد ملی اربعین:
دانشجویان مشمول ثبت‌نام مجوز خروج رایگان برای پیاده‌روی مراسم اربعین حسینی تا امروز برای ثبت‌نام مهلت دارند.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
معاون فرهنگی نهاد رهبری دانشگاه خبر داد
معاون فرهنگی نهاد رهبری در دانشگاه علمی کاربردی از برگزاری نخستین سوگواره رحمت واسعه با موضوع پیاده روی اربعین در این دانشگاه خبر داد.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
رییس اداره انجمن‌های علمی و دانشجویی وزارت بهداشت:
مشاور مدیر کل و رییس اداره انجمن‌های علمی و دانشجویی وزارت بهداشتبا اعلام این که مهلت ثبت نام در جشنواره دانشجوی نمونه تا پایان مهر ماه است، خبر داد: تا کنون حدود ۱۰۰۰ نفر در این جشنواره ثبت نام کرده‌اند.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵
یزدان مهر خبر داد
مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از خدمات ویژه این صندوق برای دانشجویان روشندل خبر داد.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
با حضور رئیس صندوق رفاه دانشجویان؛
خوابگاه مدرن و چند منظوره دانشگاه الزهرا با حضور یزدان مهر مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویانوزارت علوم، سرپرست و هیات رئیسه این دانشگاه به بهره‌برداری رسید.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
با مشارکت دانشجویان؛
انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران ششم آبان ماه ۹۶ برگزار می‌شود و دانشجویان می‌توانند در روزهای ۲۵، ۲۶ و ۲۹ مهرماه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
حاج جباری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
معاون دانشجویی دانشگاه شهیدبهشتی در پاسخ به اعتراضات دانشجویان به وضعیت اسکان آن‌ها گفت: اعتراض آن‌ها بیشتر جابه جایی بین خوابگاهی است که در حال حاضر امکان آن وجود ندارد.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
گزارش/
چند روزی که در خوابگاه باشی روی پله‌ها، کنار پنجره‌ یا از پشت در اتاق‌ها، صدای یک طرفه تلفن دانشجوها را می‌شنوی، گاهی صدای خنده تا سالن بعدی هم می‌آید؛ گاهی هم گریه‌های زجر آوری که نمی‌دانستی ناشی از چیست!
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
بر اساس منشور حقوق دانشجویی؛
«منشور حقوق دانشجویی» اخیرا توسط معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت علوم با هدف آگاه شدن دانشجویان از حقوق خود به دانشگاه‌ها ابلاغ شد.
آخرین اخبار