خراسان شمالی
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
گزارش توئیتری دانشجویان خراسان شمالی/
آیت‌الله مهمان‌نواز، نماینده مردم خراسان‌شمالی در مجلس خبرگان در سن ۹۲ سالگی دار فانی را وداع گفت و باعث عزادار شدن مردم این استان شد.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
مسئول بسیج دانشجویی خراسان شمالی:
مسئول بسیج دانشجویی خراسان شمالی گفت: آیت‌الله مهمان نواز یک چهره انقلابی در استان خراسان شمالی بود و امیدواریم مجموعه بسیج دانشجویی بتواند بزودی مجموعه آثار وی را جمع‌آوری کرده و منتشر کند.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
فرهادی:
دبیرسابق شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان شمالی گفت: آیت‌الله مهمان نواز فردی با بصیرت و مومن بود که تا پایان عمر پای انقلاب ایستاد و هیچ‌گاه از مسیر حق خارج نشد.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
به همت انجمن مهندسی مکانیک دانشگاه بجنورد؛
نشست علمی تخصصی با موضوع «آلودگی هوا و راه‌کار‌های مقابله با آن» با سخنرانی پرفسور گودرز احمدی در دانشگاه بجنورد برگزار خواهد شد.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
اصغری‌راد:
مسئول برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی بسیج پیام‌نور بجنورد گفت: کرسی آزاداندیشی با موضوع «عدالت جنسیتی» چهارم اردیبشهت ماه در دانشگاه برگزار خواهد شد.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
کریمی قدوسی در دانشگاه علوم پزشکی بجنورد:
نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: مشکلاتی که بنا بود با برجام حل شود، هیچ تغییری نکرد. من به صراحت گفتم تحریم اصلی که باید رفع شود تحریم‌های حوزه دلار است، هم اکنون هم ما نمی‌توانیم پول نفتمان را بگیریم.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
به همت جمعی از مردم خراسان شمالی؛
مراسم گرامیداشت سالروز تولد شهید ابراهیم هادی با نام «دوست آسمانی من» و با حضور خانواده معزز شهدا و ۷۰۰ نفر از مردم برگزار شد.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴
یادداشت دانشجویی/
خراسان شمالی بیش از یکصد گونه گیاه دارویی را در خود دارد و از این نظر ویترین شمال شرق کشور و یکی از غنی‌ترین استان‌های کشور از لحاظ تنوع گونه‌های گیاهی است.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
جلسه هم‌اندیشی در دانشگاه آزاد بجنورد؛
نخستین جلسه هم‌اندیشی و مطالبه‌گری دانشجویان دانشگاه آزاد بجنورد با حضور ریاست این دانشگاه و معاون فرهنگی و نماینده نهاد رهبری در دانشگاه، برگزار شد.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
با حضور معاون دانشجویی دانشگاه کوثر؛
شب شعر منطقه‌ای «به روايت عشق» با حضور شاعران برجسته منطقه‌ای و استانی به میزبانی دانشگاه کوثر بجنورد برگزار شد.
۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
با حضور کریمی قدوسی؛
جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی با موضوع ایران و آینده هسته‌ای با حضور کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد امروز در دانشگاه علوم پزشکی بجنورد برگزار می‌شود.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹
به همت بسیج دانشجویی؛
نخستین جلسه هم‌اندیشی و مطالبه‌گری دانشجویان دانشگاه آزاد بجنورد با رییس این دانشگاه روز چهارشنبه برگزار خواهد شد.
آخرین اخبار