خراسان شمالی
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۶
پرونده ویژه | اردوی جهادی ۹۷؛
در روز‌های داغ تابستان، فعالیت‌های جهادی نیز بازارش داغ است. دانشجویان جهادگر خراسان شمالی در سراسر شهرستان‌های استان به یاری مردم محروم شتافتند.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
حاشیه‌های سخنرانی دانشجویان در نماز جمعه؛
حضور دانشجویان در تریبون‌های نماز جمعه‌ این هفته خراسان شمالی پر از حاشیه‌های خوب و بد بود.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
یادداشت دانشجویی/
روز تولد هر آدمی، روزی نیست که به دنیا می‌آید، بلکه روزیست که می‌فهمد از زندگی‌اش چه می‌خواهد و به دنبال چیست؟
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹
معزی فر در خطبه های پیش از نماز جمعه:
دبیر شورای تبیین مواضع خراسان شمالی گفت: به جای غش کردن برای معاهدات بین المللی یا بهتر است بگوییم آمریکایی، مثل FATF که باعث خود تحریمی داخل کشور می‌شود به ظرفیت و توان جوانان داخلی اهمیت بدهید.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
دبیر شورای تبیین مواضع خراسان شمالی:
دبیر شورای تبیین مواضع خراسان شمالی گفت: دانشجویان بسیجی این هفته به طور همزمان در پنج شهرستان خراسان شمالی به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه حضور خواهند داشت.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
پرونده ویژه | اردوی جهادی ۹۷
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان شیروان گفت: بسیج دانشجویی شهرستان شیروان امسال توانست ۹۰ جهادگر را در قالب پنج گروه به منطقه قوچ خانه واقع در نقطه صفر مرزی ارسال کند.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
روایت دانشجویی | پرونده هفدهم | اردوی جهادی
روزی که به خانه تک‌تکشان می‌رفتیم، رسیدیم به منزل پیرمردی مهربان. چشمانش ضعیف اما دلی روشن داشت. با وجود زنی بیمار و فرزندی معلول، خوشرو و مهربان بود.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۳
قاسمی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی بجنورد گفت: دولت در پی تصویب و حتی اجرای FATF است و برای پوشاندن این قضایا به دنبال حواشی قضیه و تایید شورای نگهبان هستند.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
مسئول اجرایی نهاد رهبری در دانشگاه بجنورد:
مسئول اجرایی نهاد رهبری در دانشگاه بجنورد گفت: به دلیل مشکلات مالی برنامه‌های نهاد رهبری برای افزایش ازدواج کاهش پیدا کرده است؛ با این حال برنامه‌های محوری از سمت نهاد رهبری برگزار خواهد شد.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
به بهانه روز ازدواج؛
در شرایطی که هر روز ازدواج برای جوانان و بخصوص دانشجویان سخت‌تر می‌شود، باید فرهنگ ازدواج زوج‌هایی را ترویج داد که در نهایت سادگی و صمیمیت زندگی خود را آغاز کردند.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
روایت دانشجویی | پرونده هفدهم | اردوی جهادی
اردوی جهادی پر از لحظه‌های تلخ و شیرین است؛ از بغضی که در گلو چنگ می‌زند تا شادی که در چشمهایمان برق میزد. اردوی جهادی یک زندگی است؛ یک زندگی که باید تجربه‌اش کرد!
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
محمدیان در گفتگو با دانشجو:
دبیر قرارگاه احمدی روشن بسیج دانشجویی خراسان شمالی گفت: بسته جدید ارزی می‌تواند شروعی برای تغییرات اصلاحی و ساختاری در اقتصاد کشور باشد و تاثیرات مثبتی بر شرایط کشور دارد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار