خراسان شمالی
۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست|
طی چند روز گذشته، در یکی از سینما‌های بجنورد فیلم هالیوودی هنجار شکن اکران شد. این فیلم که حاوی صحنه‌های دور از شان بود، باعث شد در استان واکنش‌هایی را شاهد باشیم.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
در گرامیداشت روز دانشجو صورت گرفت؛
در مراسم بزرگداشت روز دانشجو در مجتمع آموزش عالی شیروان، نماینده‌ مردم این شهر به یکی از دانشجویان گفت: شما مغزتان به اندازه گنجشک است!
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
قربانی در جمع دانشجویان بجنوردی:
نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: طرحی در مجلس به امضای نمایندگان رسیده که طبق آن بناست ۲۰ درصد استخدامی‌های کشور به نخبگان تخصیص داده شود.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱
با حضور تمام تشکل‌های دانشجویی؛
کرسی آزاداندیشی با موضوع «دانشجو و جامعه» به همت هیئت دانشجویی المهدی دانشگاه بجنورد، با حضور نماینده تمام تشکل‌ها، کانون‌ها و انجمن‌های علمی برگزار شد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
به مناسبت روز دانشجو؛
مراسم بزرگداشت روز دانشجو در مجتمع آموزش عالی اسفراین با همکاری تشکل‌های دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
گزارش|
از ابتدای هفته، اولین المپیاد ورزشی دانشجویان خراسان شمالی آغاز شد. دانشگاه بجنورد میزبان افتتاحیه این المپیاد بود و مسابقات در سه دانشگاه پیام نور بجنورد، فرهنگیان و اشراق در حال برگزاری است.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۴
به همت بسیج دانشجویی؛
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه بجنورد روز سه‌شنبه، ۲۰ آذر مناظره‌ای با موضوع «بررسی عملکرد دولت و مجلس در سیاست خارجی و اقتصاد» در این دانشگاه برگزار می‌شود.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
گزارش|
حسن روحانی بدهی خود به مردم خراسان شمالی را عدم سفر انتخاباتی به این استان اعلام کرد؛ این درحالی است که حجم بسیار بالای وعده‌های روی زمین مانده این دولت صدای همه را درآورده است.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶
محمدزاده در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دارالفنون بجنورد گفت: آقای قربانی اخیرا گفتند «چون جریان سیاسی ما استیضاح فلان وزیر را رد کرد، ما هم مجبور به رد استیضاح شدیم.» در صورتی که آن وزیر در طی دوسال دوره وزارتش هیج کاری برای استان ما نکرد.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۵
دهقانی در نماز جمعه اسفراین:
دبیر انجمن اسلامی دانشگاه فنی اسفراین گفت: تقویم فهمیده که اقتصاد داخلی ایران اسلامی نیاز به تحصیل‌کنندگان داخلی و دلسوز دارد، که چرخ معیوب اقتصاد را به گردش در آورد.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
موسوی در گفتگو با دانشجو:
عضو شورای شهر بجنورد گفت: در بحران‌های اجتماعی، مشکلات اقتصادی و در شرایطی که شکاف‌های طبقاتی افزایش یافته، تکیه بر تقوا و ظرفیت علمی جوانان، دانشگاهیان و دانشجویان ضروری است.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
از ۱۷ تا ۲۸ آذرماه؛
اولین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی خراسان شمالی از ۱۷ تا ۲۸ آذرماه در دانشگاه بجنورد آغاز می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار