خراسان شمالی
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰
عضو انجمن علمی معماری دانشگاه آزاد بجنورد:
عضو انجمن علمی مهندسی معماری دانشگاه آزاد بجنورد گفت: امکانات دانشگاه در حوزه آزمایشگاهی و کارگاهی نسبتا مناسب است، اما مشکل ما استفاده از این امکانات است؛ متاسفانه اساتید از این امکانات استفاده نمی‌کنند.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰
فخرفاطمی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو مطرح کرد
دبیر انجمن علمی مهندسی برق دانشگاه آزاد بجنورد گفت: دانشگاه آزاد بجنورد سطح علمی خوبی دارد؛ اما کمبود امکانات بخصوص در رشته‌های مهندسی خیلی شدید است؛ به عنوان مثال آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌ها از امکانات بالایی برخوردار نیستند.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰
فرزانه در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بجنورد با اشاره به حمله وحشیانه ائتلاف عربی علیه مردم یمن گفت: سکوت بعضی رسانه‌ها در داخل کشور در خصوص این موضوع جای بسی تفکر دارد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
هراسانی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر انجمن علمی مهندسی شهرسازی دانشگاه بجنورد گفت: ضعفی که در داخل دانشگاه مشاهده می‌شود، فقدان روحیه علم طلبی است؛ یعنی روحیه‌ای که برای ساخت یک جامعه نیاز است، در بین دانشجویان وجود ندارد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
داربر در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
دانشجوی ممتاز مهندسی صنایع دانشگاه بجنورد گفت: یکی از نوآوری‌های دانشجویان این دانشگاه راه‌اندازی مرکز تحقیقات شهید نظم بجنوردی است که با پیگیری‌های مداوم آن‌ها تاسیس شده و از طرح‌های دانشجویان حمایت می‌کند.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
سعیدی در گفتگو با دانشجو:
مسئول راهبردی بسیج دانشجویی خراسان شمالی گفت: عربستان به عنوان آلت دست جریان طاغوت در مقطع زمانی که افکار عمومی متوجه بازی‌های جهانی است، از غفلت عمومی استفاده کرده است.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۴
گزارش توئیتری دانشجویان/
پس از پیروزی ایران در جام جهانی، عده‌ای سعی داشتند در فضای مجازی با تخریب بازیکنان تیم ملی فوتبال بخصوص مهدی طارمی، مهاجم خوب تیم برای کاروان ایران حاشیه‌سازی کنند و طعم شیرین این پیروزی را از بین ببرند.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
فردین در گفتگو با دانشجو:
عضو انجمن علمی رشته برق دانشگاه بجنورد با بیان اینکه سطح علمی برخی اساتید دانشگاه ضعیف است، گفت: دانشگاه بجنورد با کمبود آزمایشگاه در رشته‌‌های فنی و مهندسی مواجه است.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
پیروز در گفتگو با دانشجو:
فعال دانشجویی دانشگاه بجنورد گفت: فلسفه اصلی وجود دانشگاه بحث آموزش است؛ اما در دانشگاه بجنورد مسئله آموزش در آخرین رده‌بندی قرار دارد و مسئولان برای جذب بودجه دانشجو جذب می‌کنند.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
محرابی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بجنورد با بیان اینکه صهیونیست‌ها همزمان با برگزاری مسابقات بزرگ جنگ و کشتار علیه مسلمانان راه می‌اندازند، گفت: جام جهانی فوتبال باعث سکوت در برابر وحشی‌گری‌ها نشود.
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
یزدانی در گفتگو با دانشجو مطرح کرد
بسیج دانشجویی خراسان شمالی یکی از فعالترین تشکل‌های این استان است که همواره سعی داشته به عنوان بزرگترین تشکل دانشجویی، تاثیر بسزایی در استان بگذارد؛ اما متاسفانه توجه‌ای به نیرو‌های نخبه‌ بسیجی نمی‌شود.
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
گزارش/
برخی از اصحاب رسانه خراسان شمالی از دعوت استانداری خراسان شمالی به مراسم ضیافت افطاری استقبال به عمل نیاوردند و در این مراسم شرکت نکردند.
آخرین اخبار