خراسان شمالی
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
در راستای مسمومیت بیش از ۱۰۰ دانشجو؛
مسئول بهداشت شورای صنفی دانشگاه کوثر بجنورد با اشاره به مسمومیت بیش از ۱۰۰ دانشجوی این دانشگاه گفت: برخی دانشجویان گفته‌اند دیگر غذای سلف را نمی‌خورند و دانشگاه باید پول غذایشان را برگرداند.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۷
صفر تا صد مشکلات دانشگاه کوثر بجنورد؛
از روز چهارشنبه دانشجویان دانشگاه کوثر بجنورد به بیمارستان مراجعه می‌کنند. تعداد دانشجویان اینک به ۱۰۱ نفر رسیده است و مسئولان اوضاع را تحت کنترل می‌دانند.
۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
گزارش توئیتری |
کاربران فضای مجازی در پاسخ به تحریم‌های اخیر دولت آمریکا علیه شرکت‌های مرتبط با سپاه پاسداران با هشتگ بسیجی‌ام واکنش نشان دادند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳
چاه‌بلندی در گفتگو با دانشجو:
نایب دبیر شورای صنفی دانشگاه بجنورد گفت: انتخابات شورای صنفی دانشگاه بجنورد 21 آبان برگزار می‌شود و ثبت‌نام متقاضیان از ۲۹ مهرماه آغاز خواهد شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
یزدان پناه در گفتگو با دانشجو:
مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری خراسان شمالی گفت: سه سال است که میراث فرهنگی، راهنمای مسافر نوروزی را به دانشجویان فعال در کانون‌های ایران گردی واگذار کرده است.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
۲۰ تشکل دانشجویی خطاب به شورای نگهبان:
۲۰ تشکل دانشجویی خراسان شمالی در بیانیه‌ای از شورای نگهبان خواستند از تصویب لایحه استعماری cft جلوگیری کند تا دچار خسارت‌های بیشتر نشویم.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
دهقانی در گفتگو با دانشجو:
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین گفت: انجمن اسلامی دانشجویان این دانشگاه بدون وابستگی به هیچ حزب، جناح و جهت‌گیری مواضع، اهداف سیاسی والای خود را دنبال می‌کند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
حجت‌الاسلام یعقوبی:
نماینده ولی‌فقیه در بجنورد در مراسم معارفه مسئولان بسیج دانشجویی خراسان شمالی گفت: یکی از میدان‌هایی که دانشجویان باید خود را در آن ببینند، جنگ رسانه‌ای است.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
به مناسبت سالروز دیدار رهبری با دانشجویان خراسان شمالی؛
رهبر معظم انقلاب شش سال قبل در ماه مهر سفری به استان خراسان شمالی داشتند که با جمعی از جوانان، نخبگان و دانشجویان دیدار کردند؛ دیداری که سخنان بسیار مهمی در آن بیان شد.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
باغچقی در گفتگو با دانشجو:
دبیر خواهر قرارگاه احمدی روشن خراسان شمالی گفت: با وجود ظرفیت عظیم کشاورزی و گردشگری در استان اگر مشاغل خانگی تقویت شود بسیاری از مشکلات خراسان شمالی از نظر اقتصادی حل خواهد شد.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
۲۳ مهرماه؛
مسئول بسیج دانشجویی خراسان شمالی گفت: مراسم معارفه مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مراکز استان در ۲۳ مهرماه برگزار می‌شود.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
در گفتگو با فارغ‌التحصیل ممتاز مطرح شد
سهیلا صادقی، دانشجویی که ادعا می‌کند طرحش می‌توانست در محل زندگی‌اش، یعنی بجنورد پیاده‌سازی شود؛ اما مسئولان توجهی به آن نکردند و این موضوع ...
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار