خراسان شمالی
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
رباط‌جزی:
رئیس دانشگاه کوثر بجنورد گفت: علاقمندان تا فرداشب فرصت بارگزاری مقالات خود در سایت همایش ملی مقاومت را دارند و پیش بینی می‌شود که تعداد آثار از ۲۰۰ مقاله بیشتر شود.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱
امام جمعه بجنورد:
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: دانشجویان باید استقلال فکری خود را از دست ندهند و تشکل‌ها در مقابل تهدیدها حتی می توانند تبدیل به فرصت شوند.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
در پی سخنان اخیر ترامپ؛
دانشگاهیان دانشگاه آزاد بجنورد در راستای محکومیت تصمیم اخیر ترامپ تظاهرات اعتراض‌آمیزی برپا كردند.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹
حجت‌الاسلام نوری:
معاون دانشجویی دانشگاه آزاد بجنورد گفت: آمریکا از هیچ کمک تجهیزاتی و مالی به اسرائیل دریغ نکرده و هر ساله در آمریکا بودجه هنگفتی برای کمک به اسرائیل در نظر گرفته می شود.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰
در حمایت از قدس؛
بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد و دولتی بجنورد ضمن محکوم کردن تصمیم شیطانی ترامپ در مقابل مساجد دانشگاه خود تجمع اعتراضی برگزار می‌کنند.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
به میزبانی دانشگاه آزاد؛
یادواره «نه واحد عشق» روز چهارشنبه ۲۲ آذرماه در دانشگاه آزاد اسلامی شیروان برگزار خواهد شد.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۸
آخوند سرافراز:
مدیر حوزه علمیه هدایتی ابریشم شهرستان راز جرگلان گفت: حماقت جدید از رئیس جمهور احمق آمریکا به نفع اسلام خاصه فلسطینیان است و باعث حرکت و پیدایش انتفاضه جدیدی خواهد شد.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
بر اساس اعلام پایگاه (ISI-ESI):
بر اساس جدیدترین اعلام پایگاه (ISC)، نام محمد حاتمی عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی فنی اسفراین به لیست دانشمندان یک درصد دنیا اضافه شد.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
به همت بسیج دانشجویی؛
مراسم گرامیداشت روز دانشجو و جشن هفته وحدت به همت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی اسفراین در سالن آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار خواهد شد.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳
گزارش/
اجرای موسیقی توسط دو نفر از بانوان در جشن آغاز امامت حضرت ولی‌عصر(عج) در دانشگاه پیام‌نور بجنورد صدای امام جمعه این استان را هم درآورد.
۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۲
بسیج دانشجویی شیروان:
بسیج دانشجویی شهرستان شیروان در پی تغییر نام میدان ۹ دی توسط شورای اسلامی شهر با صدور بیانیه‌ای، ضمن ابقای این نام، خواستار نصب یادمانی مناسب از سوی مسئولان برای این میدان شد.
۰۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
بی‌تعارف با نمایشگاه پژوهش خراسان شمالی؛
نمایشگاه «دستاوردهای پژوهشی خراسان شمالی» که باید به‌عنوان یک نمایشگاه برند و ویژه هرساله دستاوردهای نوآورانه پژوهشگران استان را در معرض دید جامعه قرار دهد، همچنان در بی‌رونقی تمام برپا می‌شود.
آخرین اخبار