بوشهر
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
باربرز در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اردوی جهادی دانشجویی شهید ابراهیم همت امسال با حضور بیش از ۸۰ دانشجو در روستا‌های بوشهر برگزار می‌شود.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴
با اهدای کولر و وسایل روشنایی؛
مسئول گروه جهادی افسران ولایت گفت: به همت پیگیری‌های مجدانه جهادگران گروه جهادی افسران ولایت استان بوشهر یک دستگاه کولر گازی و وسائل روشنایی به همراه کمک هزینه کتاب‌های درسی فرزندان به خانواده نیازمند بوشکانی اهدا شد.
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
حجت الله پارمان:
مسئول گروه جهادی افسران ولایت گفت: بسیج و سپاه باید پیشتاز فقر زدایی و حایت از محرومین در مناطق محروم باشند
۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
گزارش/
آمار میلیونی دانشجویان کشور می‌تواند ظرفیت‌های بزرگی برای خلق و تحقق شعار سال باشد؛ اگر هر دانشجو برای تامین نیاز‌های روزمره خود از کالا‌های ایرانی استفاده کند، دیگر کارخانه‌ای بابت فروش نرفتن محصولاتش بسته نمی‌شود و کارگری بیکار نمی‌ماند.
۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
گروه موفق ۶/
اعضای گروه جهادی افسران ولایت که از دانشجویان دانشگاه علمی و کاربردی بوشهر تشکیل شده‌اند، یک روستا را به عنوان روستای هدف انتخاب و تلاش می‌کنند در مدت دو تا سه سال محرومیت را از چهره روستا بزدایند.
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰
رئیس دانشگاه آزاد بوشهر:
رئیس دانشگاه آزاد بوشهر با بیان اینکه با توجه به محدودیت زمانی در روند حل مشکلات، انجام فعالیت‌های دانشگاهی به صورت قبل و سنتی پاسخگوی نیاز امروز نخواهد بود، گفت: باید تصمیم گیری‌ها دقیق‌تر و حساب شده‌تر باشد.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
به همت مرکز مشاوره دانشگاه؛
مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت کارگاه مدیریت شکست عاطفی را ویژه دانشجویان این دانشگاه برگزار کرد.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
به همت دفتر نهاد رهبری در دانشگاه؛
ویژه برنامه‌های مسجد دانشگاه تربیت مدرس در ماه مبارک رمضان از سوی دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه اعلام شد.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
گروه موفق ۳/
دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گروه جهادی شهید ابراهیم هادی را به راه انداخته و آستین‌ها را بالا زده‌اند و تلاش می‌کنند تا قدمی در رفع محرومیت روستاییان این استان بردارند.
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
مسیر عشق ۲/
حسن رضایی در حالی جشن عقدش را در روستای سالم آباد دیّر برگزار کرد که خودش و دوستانش تا ظهر آن روز در روستا کارهای عمرانی و جهادی روستا را انجام می دادند.
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی بوشهر:
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر گفت: از امروز هر گونه سخن گفتن و برنامه ریزی درباره برجام را اتلاف وقت و از بین بردن بیش از پیش منابع و منافع کشور می دانیم.
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
در گفتگو با خبرگزاری دانشجو مطرح شد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی و کاربردی بوشهر گفت: کار جالبی که دانشجویان در حال انجام آن هستند، انتقال یک روستا از دل کوه به پایین کوه است.
آخرین اخبار