بوشهر
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مجوز اولین آزمایشگاه کنترل تست‌های سریع کشور توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از سازمان غذا و دارو برای احداث در گمرک بوشهر اخذ شد.
۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
رئیس دانشگاه آزاد بوشهر:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر از ایجاد ۷ مرکز تحقیقاتی در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی در سال ۹۷ خبر داد.
۱۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵
عضو بسیج دانشجویی علوم پزشکی بوشهر:
جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در زمان اجرای برگزاری کنسرت در بوشهر برق کل شهر قطع شد و بسیج دانشجویی در کنار مردم خواستار شناسایی خاطیان این ماجرا است.
۱۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۵
گزارش/
قصه قصه غصه است. دردی که شانه های کوچک پسر سه ساله نمی تواند آن را تحمل کند او که سهل است بزرگتر و قوی تر از رضا هم تحمل چنین دردی را ندارند مگر می توان درد پدری را دید که کنار خیابان پلاستیک جمع می کند و نمی تواند خرج خانه را بدهد و ناراحت نشد. مگر می توان کودکی را دید که چند روز جز نان چیزی برای خوردن ندارد راه گلویتان بسته نشود .
۱۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
در ایام نوروز انجام می‌شود
دانشجویان دانشگاه علمی و کاربردی بوشهر آستین همت بالا زدند تا در ایام نوروز برای خانواده کپر نشین خانه تهیه کنند.
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
مسئول گروه جهادی افسران ولایت بسیج دانشجویی بوشهر:
مسئول گروه جهادی افسران ولایت بسیج دانشجویی بوشهر بر مهارت و آموزش روستاییان تاکید کرد و گفت: گروه جهادی با استفاده از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی، دوره‌های مهارتی و آموزشی در راستای اشتغال‌زایی را برگزار می‌کند.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۷
فراهانی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه حوزه فرهنگ یک حوزه دشوار و حساس است، گفت: اگر بخواهیم در حوزه فرهنگی به پیشرفت‌های لازم دست یابیم، باید تعامل ویژه‌ای با دانشجویان داشته باشیم.
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۱
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه خلیج‌فارس:
بسیج دانشجویی دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر با انتشار بیانیه‌ای خواستار شفافیت در روند اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس شورای اسلامی شدند.
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹
سه تشکل انقلابی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
سه تشکل انقلابی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در واکنش به انتخاب چهره ماندگار این شهر در بیانیه‌ای اعلام کردند: انتخاب چهره ماندگار بوشهر با معیار‌های انقلاب همسو نیست.
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
رئیس اورژانس کشور:
رئیس اورژانس کشور گفت: تصادف مهدی قائدی، بازیکن تیم استقلال به خیر گذشت و حال هافبک تیم استقلال خوب است و جای نگرانی نیست.
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
شب گذشته؛
مهدی قائدی، هافبک جوان استقلال که برای کار‌های مربوط به دانشگاهش به بوشهر رفته بود، شب گذشته در حادثه رانندگی مصدوم و روانه بیمارستان خلیج فارس شد.
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴
رئیس اداره مشاوره دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:  
رئیس اداره مشاوره و پایش سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از دانشجویان خواست برای شرکت بهتر در امتحانات، توصیه‌های روانشناسی و پزشکی را مدنظر قرار دهند.
آخرین اخبار