بوشهر
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶
خدری در نشست با دانشجویان:
نماینده بوشهر گفت: شورای شهر بوشهر پس از یک سال از استقرار هنوز نتوانسته شهردار برای این شهر انتخاب کند، بنده تقاضای انحلال این شورا را به وزارت کشور می دهم.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
پس از سال‌ها تحمل درد و بیماری؛
استاد محمد رضایی، دانشمند و قرآن پژوه برجسته بوشهری بر اثر ایست قلبی و پس از سال‌ها تحمل درد و بیماری در سن ٧٥ سالگی به دیدار حق شتافت.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۴
کدام شهر؟ کدام دانشگاه؟
دانشگاه خلیج فارس که از نظر موقعیت جغرافیایی و همجواری با آب‌های نیلگون خلیج فارس و تأسیسات عظیم نفت و گاز منطقه ویژه پارس جنوبی به عنوان باند توسعه استان بوشهر تلقی می‌شود، در ابتدا نام «دانشگاه بوشهر» را بر خود داشت.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۷
جمعی از دانشجویان بوشهری:
جمعی از دانشجویان استان بوشهر خطاب به نمایندگان مردم استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع طرح سوال از رئیس جمهور و شرایط اقتصادی امروز حاکم در کشور نامه‌ای نوشتند
۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
با همکاری دانشگاه خلیج فارس؛
طرح هوشمندسازی بندر بوشهر با همکاری دانشگاه خلیجفارس در بخش مطالعات و پژوهش عملیاتی می‌شود.
۰۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۶
پرونده ویژه | اردوی جهادی ۹۷؛
 جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: از سه سال پیش تاکنون کانون بسیج جامعه پزشکی جابربن حیان و بسیج دانشجویی دانشگاه به صورت مشترک اردو‌های جهادی برگزار می‌کنند.
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی بوشهر:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی بوشهر در بیانیه‌ای نوشت: بازدید سرزده و تفتیش فضای دانشگاهی کشور از سوی بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی خیانتی بزرگ به ملت ایران است.
۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
کریمی در گفتگو با دانشجو:
دبیرشورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر گفت: مسئولان دولتی کنونی استان بوشهر ثابت کرده‌اند که توانایی رفع دائمی بحران بی‌آبی در استان بوشهر را ندارند.
۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
با برگزاری ترم تابستانی؛
برخی از دانشگاه‌های سراسر کشور مانند هر سال اقدام به برگزاری ترم تابستانی می‌کنند و در همین راستا دانشگاه خلیج فارس بوشهر نیز میزبان دانشجویان علوم پزشکی خواهد بود.
۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: قطعی برق در زمان یکی از امتحانات عملی سبب شد امتحان نیمه کاره رها و به روز بعد مولکول شود.
۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
ملاکی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تدبیر و راهکار مسئولان امر برای رفع کم‌آبی در همین حد بوده است که آب را نوبتی کنند و یا اینکه با تانکر به منازل مردم آب رسانی کنند!
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
باربرز در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اردوی جهادی دانشجویی شهید ابراهیم همت امسال با حضور بیش از ۸۰ دانشجو در روستا‌های بوشهر برگزار می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار