بوشهر
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
رئیس اورژانس کشور:
رئیس اورژانس کشور گفت: تصادف مهدی قائدی، بازیکن تیم استقلال به خیر گذشت و حال هافبک تیم استقلال خوب است و جای نگرانی نیست.
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
شب گذشته؛
مهدی قائدی، هافبک جوان استقلال که برای کار‌های مربوط به دانشگاهش به بوشهر رفته بود، شب گذشته در حادثه رانندگی مصدوم و روانه بیمارستان خلیج فارس شد.
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴
رئیس اداره مشاوره دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:  
رئیس اداره مشاوره و پایش سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از دانشجویان خواست برای شرکت بهتر در امتحانات، توصیه‌های روانشناسی و پزشکی را مدنظر قرار دهند.
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲
سهیلی‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دریایی خارک از احداث یادمان دانشجویان قربانی در نفتکش ایرانی سانچی در این واحد دانشگاهی خبر داد.
۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۲
گزارش/
هنوز هم باورمان نمی‌شود که بچه‌ها دیگر برای همیشه رفته‌اند. هنوز هم هر صبح به امید اینکه پوریا ما را برای نماز بیدار کند، چشمانمان را می‌بندیم. هنوز هم به هر ارگان و سازمانی زنگ می‌زنیم، ما را به نام سجاد عبدالهی می‌شناسند!
۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳
با حضور مسئولان و دانشگاهیان برگزار شد؛
مراسم بزرگداشت دانشجویان مهندسی دریانوردی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دریایی خارک قربانی نفتکش سانچی با حضور همکلاسی‌ها، دانشگاهیان و مسئولان استان بوشهر برگزار شد.
۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳
سهولی‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:
 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دریایی خارک گفت: مراسم یادبودیی به منظور گرامیداشت یاد و خاطره سه دانشجوی جان باخته در حادثه نفتکش ایرانی امروز در مسجد دانشگاه برگزار می‌شود.
۰۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۱
از سوی دانشمند جوان بوشهری؛
فاطمه فرشادپور، محقق و نظریه‌پرداز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، نظریه خود را در مورد اپیدمی پنهان هپاتیت C و راهکارهای ریشه‌کنی آن ارائه داد.
۰۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
با ارائه خدمت در همه روزهای کاری؛
میز خدمت، با تلاش مدیریت بودجه، تشکیلات، تحول اداری و بهره‌وری دانشگاه لرستان، شروع به فعالیت کرده است.  
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
تشکل‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
تشکل‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در پی حواشی به وجود آمده پیرامون لغو کنسرت هفته گذشته در این دانشگاه اعلام کرد: برگزاری هر گونه کنسرت در دانشگاه‌ها ممنوع است و استفاده از واژه‌ «لغو» برای برگزار نشدن آن مردود است.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶
دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت:
دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت گفت: آموزش می‌تواند دانشجویان را نسبت به مقررات آگاه کند و همین موضوع توانسته بسیاری از مراجعات به شورای انضباطی را کاهش دهد.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
به مناسبت روز دانشجو،
سخنرانی سعید زیباکلام پیرامون موضوع «جمهوری اسلامی و عدالت!» ساعت ۱۵ روز یکشنبه ۱۹ آذر ماه برگزار می‌شود.
آخرین اخبار