کهگیلویه و بویراحمد
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
با حکم وزیر بهداشت؛
سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی مجید شیرانی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهرکرد منصوب کرد.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۸
با حضور مسئولان؛
اولین جشنواره دانشگاهی رویش با حضور مسئولان در دانشگاه یاسوج آغاز به‌کار کرد.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
خطاب به رئیس کل دادگستری و استاندار کهگیلویه و بویراحمد؛
جمعی از تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های یاسوج در بیانیه‌ای اعلام کردند: رصد‌های میدانی، نشان می‌دهد که سیستم قضایی استان دادگاه‌های تجدید نظر، به طرق مختلف به تخفیف و تعلیق‌های کم نظیری تنزل پیدا می‌کنند.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد:
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد در نامه‌ای به مجمع نمایندگان مجلس اعلام کرد: طرح رتبه‌بندی معلمان را به گونه‌ای پیش ببرید که موجب رسیدن ارتفاع سطح علمی و فرهنگی معلمان شود.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰
نماینده شاهین‌شهر در نشست با دانشجویان یاسوج:
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: کسانی که نظام محاسبات فکری‌شان انقلابی نیست؛ بلکه بر چارچوب غرب‌ها شکل گرفته است، نباید در رأس تصمیم گیری‌ها باشند.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۷
همراه با ترک سالن صورت گرفت
جشن روز دانشجو در دانشگاه فرهنگیان یاسوج به گونه‌ای متفاوت برگزار شد؛ تعدادی از دانشجویان بعد از اینکه رئیس دانشگاه پشت تریبون قرار گرفت، سالن را ترک کردند!
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
الهی در نماز جمعه دهدشت:
نماینده جنبش دانشجویی در کهگیلویه گفت: دانشجو به عنوان یک جوان مومن انقلابی پیگر وظایف مطالبات مردمی است و مسئولان بای بر خود ببالند که دانشجویان به فکر پیشرفت کشور خود هستند.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
یادداشت دانشجویی|
معاون امور بانوان رئیس جمهور؛ شما حاضر نشدید صحبت‌های زنان مظلومی را بشنوید که در سرزمین من دارند خاک می‌خورند و کسی به فکرشان نیست. آیا از آمار بالای طلاق و خودکشی در استان چیزی به شما گفتند؟!
۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
رستگار در گفتگو با دانشجو:
جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یاسوج گفت: لغو مناظره رسایی و جلایی پور توسط انجمن اسلامی دانشگاه، نشان‌دهنده عجز این جریان فکری در دفاع از تفکرات لیبرالی جریان وابسته به خود می‌باشد.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸
از سوی تشکل اصلاح طلب؛
مناظره حجت الاسلام حمید رسایی و حمید رضاجلایی پور که بر اساس برنامه و با اخذ مجوز قرار بود در دانشگاه فرهنگیان استان برگزار شود ،به دلایل نامعلومی در دقیقه ۹۰ لغو شد.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶
معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج:
معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: دانشجویان، جهادگران جبهه علم و دانش هستند که با فعالیت‌های فرهنگی و علمی خود موجب رشد و ارتقای سطح علمی دانشگاه‌ها می‌شوند.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۵
با حضور مسئولان کشوری؛
همایش ملی نماز، سلامت جسم و جان، سیری در سیره و فرهنگ رضوی با حضور مسئولان کشوری و استانی و همچنین استقبال پرشور آحاد مردم در یاسوج برگزار شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار