کهگیلویه و بویراحمد
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: نمایشگاه دستاورد‌های طرح تحول نظام سلامت، نمایانگر اقدامات و عملکرد انجام شده در راستای ارتقای خدمات درمانی به بیماران و افزایش تجهیزات بیمارستانی است.
۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳
حسن‌پور در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
معاون حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کنگره شهدای دانشجوی استان کهگیلویه و بویراحمد در سه دوره برگزاری می‌شود که بخش دانشگاهی آن در اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد.
۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
به مناسبت دومین کنگره شهدا؛
دانشجویان دانشگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد نسبت به گردآوردی مستندات و خاطرات از خانواده شهدا، برای دومین کنگره شهدای دانشجو این استان اعلام آمادگی کردند.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰
در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو مطرح شد
دبیرشورای تببین مواضع بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: احداث پتروشیمی «دشت سقاوه» با نابود کردن اکوسیستم منطقه فاجعه به بار می‌آورد و این اقدام به قیمت نابودی زمین‌های کشاورزی تمام می‌شود.
۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: وظیفه دانشجو مطالعه دقیق برای مطالبه مقتدرانه و دقیق است؛ یعنی در مقابل ما مسئولان طوری مطالبه گری کنید که بدانند حرفی برای گفتن دارید.
۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
مسئول بسیج دانشجویی یاسوج:
مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ایام عید ۱۰ گروه جهادی در بیش از ۱۶ روستای محروم استان کهگیلویه و بویراحمد مستقر شدند و به انجام خدمت رسانی و محرومیت زدایی پرداختند.
۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به افزایش ۱۱ درصدی رشد بودجه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رشد بودجه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ۲۳ درصد اعلام شده است.
۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
از اواخر اسفندماه تا کنون؛
گروه جهادی شهید محمد ابراهیم همت که از اواخر اسفند ماه ۹۶ برای محرومیت زدایی به مناطق محروم شهرستان لنده اعزام شدند، همچنان در این مناطق حضور دارند و خدمات رسانی می‌کنند.
۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
بحرانی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول قرارگاه‌نور بسیج دانشجویی دانشگاه‌های قزوین گفت: در اردو‌های جهادی نوروز امسال، بالغ بر ۱۸۰میلیون تومان خدمات رایگان توسط دانشجویان جهادگر قزوینی به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه و مناطق محروم طارم‌سفلی استان قزوین ارائه شد.
۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳
یاداشت دانشجویی/
برای ولایتمداری عنوان‌های قراردادی و ادعایی بسیجی، سربازی، سرداری، طلبه و حتی فرزندی و برادری و خانوادگی مصونیتی و تضمینی نمی‌آورد و تنها تا آخرایستادن ملاک است.
۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل؛
اردوی تفریحی- تشکیلاتی «رویش ۲» در روزهای ۲۲ تا ۲۴ به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه یاسوج در اردوگاه امام جعفر صادق(ع) برگزار می‌شود.
۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: بودجه حوزه آموزشی دانشگاه علوم پزشکی افزایش می‌یابد و امیدواریم بتوانیم با این شرایط هرچه سریع‌تر و بهتر اهداف معاونت آموزشی را پیگیری می‌کنیم.
آخرین اخبار