کهگیلویه و بویراحمد
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
فرماندار بویراحمد در بازدید از اردوهای جهادی:
فرماندار شهرستان بویراحمد در مورد مشکل آب شرب روستای «میان تنگان» گفت: در صورت همکاری مردم برای گرفتن انشعاب و نصب کنتور، اعتبار لازم برای رفع این مشکل اختصاص داده می‌شود.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
یادداشت دانشجویی |
فرمانده کل سپاه در برابر زیاده خواهی به رئیس جمهور آمریکا نامه هشدار می‌نویسد، به جای اینکه وزیر دفاع آمریکا یا مقامات پنتاگون جواب دهند، جواب محکم فرمانده سپاه از داخل مجلس ایران با قلم علی مطهری داده می‌شود.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶
در نشست دانشجویی صورت گرفت
رئیس دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در بحث زمین‌های سروک ۲۵۰ پرونده تشکیل شد و زمین‌هایی که در آن ساخت و سازی صورت نگرفته بود، دیوارچینی‌ها و فنس‌بندی آن‌ها را تخریب کردیم.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
پرونده ویژه | اردوی جهادی ۹۷؛
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گچساران گفت: شرایط و آب هوایی روستای محروم آبریگون به گونه‌ای بود که دمای هوا در بعضی از روزها بالای ۵۳ درجه می‌رفت، اما با این وجود، جهادگران عزم خود را برای ارائه خدمات جزم کرده بودند.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴
در نشست دانشجویی صورت گرفت
مدیرکل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در بحث استخدام‌های فله‌ای که در استان کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفت، متوجه شدیم که در سال ۹۵، مدیری ۱۲ نفر از اقوام خود را استخدام کرده بود.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست
با فرارسیدن تابستان، جهادگران اردو‌های جهادی کم‌کم بار خدمت را می‌بندند و راهی مناطق محروم می‌شوند؛ این اردو‌ها با هدف توسعه مناطق محروم چندسالی است که برگزار می‌شود.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۸
پرونده ویژه | اردوی جهادی ۹۷
مسئول بسیج دانشگاه فرهنگیان یاسوج گفت: گروه جهادی سفیران هدایت دانشگاه فرهنگیان یاسوج با حضور بیش از ۳۰ دانشجو به روستاهای محروم شهرستان بویراحمد اعزام شدند.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷
معاون آموزشی دانشگاه یاسوج خبر داد
معاون آموزشی دانشگاه یاسوج گفت: با توجه به کاهش ورودی‌های دانشجویان دانشگاه‌ها در سال‌های اخیر، آیین‌نامه دانشجویان ممتاز و آیین نامه بورس تحصیلی دانشگاه یاسوج طراحی و تدوین شد.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
مدیر آموزشی دانشگاه یاسوج:
مدیر آموزشی دانشگاه یاسوج گفت: این دانشگاه از یکم مهر ۱۳۷۵ به صورت مستقل به ثبت نام و پذیرش دانشجو می‌پردازد و همچنین امسال از ۲۴ شهریور کلاس‌ها آغاز می‌شود.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
رئیس دانشگاه یاسوج:
رئیس دانشگاه یاسوج گفت: دانشگاه یاسوج سالیانه حدود دو هزار دانشجوی تحصیلات تکمیلی دارد که اگر پایان نامه‌های آن‌ها جهت دهی شود، می‌تواند به حل دو هزار مشکل استان کمک کند.
۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
پرونده ویژه | اردوی جهادی ۹۷
گروه جهادی دانشجویی جهادگر بسیجی مرحوم عباس دبیقی دانشگاه پیام نور یاسوج در کاری خداپسندانه و نوع دوستانه به مدت ۱۲ روز در روستای گنجگان از توابع شهرستان بویراحمد مستقر شدند.
۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۵
با حضور در مناطق محروم صورت گرفت
مدیرکل بازرسی استانداری کهگیلویه‌وبویراحمد به همراه مدیرکل نوسازی مدارس، از گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی استان بازدید کردند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار