کهگیلویه و بویراحمد
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد یاسوج:
هشدار می‌دهیم که انتقال پایتخت صهیونیستی به قدس باعث جریحه‌دار شدن احساسات پاک صدها میلیون مسلمان جهان شده و مسئولیت هرگونه تنش و درگیری متوجه آمریکا و رژیم صهیونیستی خواهد بود.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
خطاب به معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور یاسوج طی نامه ای خطاب به معاون استاندار بیان کرد: مشکلات ساختاری و نبود زیرساخت‌های ابتدایی دانشجویی و آموزشی مسئله علم و علم آموزی در دانشگاه پیام‌نور به مسئله‌ای فرعی تبدیل شده است.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
شب گذشته؛
شب گذشته خوابگاه دانشجویی پسرانه دانشجویان دانشگاه یاسوج در منطقه زیرتل این شهر دچار آتش سوزی شد. این حادثه ساعت یک و ۱۰ دقیقه بامداد سه شنبه، ۲۱ آذرماه رخ داد.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۱
در حمایت از قدس صورت گرفت
دانشجویان با سردادن شعارهایی، تصمیم‌گیری آمریکا در حمایت از رژیم غاصب اسرائیل در منطقه غرب آسیا را نتیجه غفلت و خواب دولت‌های ساده لوح در منطقه دانستند.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۰
صبح امروز؛
صبح امروز تجمع اعتراضی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تشکیل شد.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد:
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اولین جلسه کرسی نظریه‌پردازی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج فردا با موضوع «والدی حق است یا موهبت» برگزار می‌شود.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۲
سید مجتبی بنی‌هاشمی:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور لنده گفت: امروز دانشگاه در ساختمانی قرار دارد که شیفت صبح مدرسه ابتدایی و شیفت بعد از ظهر در اختیار دانشگاه پیام نور لنده است.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۲
در آستانه روز دانشجو؛
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج در آستانه روز دانشجو اقدام به برگزاری مناظره در سالن آمفی تئاتر این دانشگاه کرده است.
۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳
به مناسبت هفته وحدت صورت گرفت
همایش بزرگ خوابگاه‌های خودگردان خواهر شهر یاسوج به مناسبت هفته وحدت و به همت بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
۱۴ آذرماه؛
همایش «نقش دانشگاه‌ها در کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی با محوریت اعتیاد» ۱۴ آذرماه درآموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران یاسوج برگزار می‌شود.
۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
امام جمعه قلعه رئیسی:
امام جمعه قلعه رئیسی در خطبه های دیروز نماز جمعه گفت: دانشگاه محل تربیت و تعالی است اما امروز جریانات سیاسی از دانشجویان استفاده ابزاری می‌کنند ؛ این خیانت به دانشجو است.
۰۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲
مسئول بسیج دانشجویی استان:
مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد با تشکر از اعلام آمادگی دانشجویان دانشگاه‌های استان، برای حضور در خدمت‌رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه، گفت: اعزام دانشجویان جهادی یادآور حضور قشر دانشگاهی در دفاع مقدس می‌باشد که بهترین صحنه‌ها را رقم زدند.
آخرین اخبار