کهگیلویه و بویراحمد
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۶
با ارسال متنی؛
قرارگاه مطالبه‌گر احمدی روشن بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال متنی، خواستار روشن شدن پشت پرده‌های ساماندهی جمعه‌بازار یاسوج شد.
۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵
مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی علوم پزشکی یاسوج:
مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: دو رشته کارشناسی ارشد در سال آینده در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج راه‌اندازی می‌شود.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست
دانشگاه آزاد گچساران به بهانه اینکه خوابگاه این دانشگاه طی قراردادی به دانشکده نفت دانشگاه دولتی واگذار شده است، به تعدادی از دانشجویان که حدود ۵۰ نفر هستند، خوابگاه اختصاص نداد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴
مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد:
مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای رفاه حال دانشجویان، کارمندان و اساتید دانشگاه برای حضور در مراسم اربعین تسهیلاتی از جمله وام و مرخصی تشویقی در نظر گرفته شد.
۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۹
گزارش |
دانشجویان دانشگاه فرهنگیان پردیس کوثر یاسوج به علت کمبود فضای خوابگاهی، هفته گذشته مقابل استانداری کهگیلویه و بویراحمد تجمع کردند؛ که این خبر ...
۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
مهدوی مطلق در نشست فصلی بسیج دانشجویی:
مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعتراض جریان‌ها و جنبش‌های دانشجویی به تصویب برجام و FATF این نوع حرکت‌های دشمن پسند در تاریخ کشور ثبت می‌شود.
۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
معاون فرهنگی علوم پزشکی یاسوج:
معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: تصمیم‌گیری‌های انضباطی در خصوص دانشجویان مسموم از مصرف مشروبات الکلی در فرصت مناسب از سوی مسئولان اتخاذ می‌شود.
۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
برسیاه در گفتگو با دانشجو:
معاون فرهنگی و اردویی بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ثبت‌نام دانشجویان برای کاروان دانشجویی دانشگاه‌های این استان برای پیاده‌روی اربعین آغاز شد.
۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۲
در اعتراض به وضعیت خوابگاه‌ صورت گرفت
دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد در اعتراض به وضعیت نامناسب خوابگاه این دانشگاه مقابل استانداری کهگیلویه و بویراحمد تجمع کردند.
۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
با امضای طوماری؛
دانشجویان دانشگاه یاسوج روز گذشته بعد از نماز عبادی و سیاسی در اقدامی خودجوش با تنظیم طوماری مواضع خود را در حمایت از حقوق ملت و مخالفت با FATF اعلام کردند.
۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
محمدی در نشست با دانشجویان:
معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: فعالیت‌های فرهنگی موجب ارتقای سطح اجتماعی دانشجویان و آمادگی حضور آنان در جامعه می‌شود.
۰۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
۳ نفر از دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به علت مصرف مشروبات الکلی دچار مسمومیت شدند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار