کهگیلویه و بویراحمد
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
طی مراسمی؛
شریفی با حکمی از طرف مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان جانشین جدید حوزه خواهران بسیج دانشگاه دولتی یاسوج منصوب شد.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
مسئول اسبق بسیج دانشجویی علوم پزشکی یاسوج:
مسئول اسبق بسیج دانشجویی علوم پزشکی یاسوج در نامه‌ای به رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اعلام کرد: آدرس غلط به جریان دانشجویی باعث شده تا تشکل‌های دانشجویی با مشکلات مردم بیگانه باشد.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
به مناسبت ماه رمضان؛
دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های کچساران میان محرومان و نیازمندان، سبد غذایی به ارزش هرکدام یک میلیون ریال توزیع کرد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
طی حکمی؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان را منصوب کرد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵
مهدوی مطلق در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی استان کهگلویه بویراحمد گفت: اردو‌های جهادی از دهه اول تیرماه آغاز می‌شود و تا نیمه اول شهریورماه سال جاری نیز ادامه دارد.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
در تربیون آزاد بسیج دانشجویی در روز قدس؛
همزمان با حضور پرشور مردم کهگیلویه و بویراحمد در راهپیمایی روز قدس، بسیج دانشجویی این استان اقدام به برگزاری تریبون آزاد مردمی در خصوص لایحه FATF در میان راهپیمایان کرد و مردم نسبت به تصویب FATF هشدار دادند.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
در اقدامی خودجوش؛
دانشجویان دانشگاه‌های شهر گچساران در اقدامی خودجوش با تهیه بسته‌های افطاری ساده اقدام به توزیع بسته‌های غذایی در میان افرادی که همچنان مشغول به خدمتند، کردند.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد کهگلیویه و بویراحمد:
تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد کهگلیویه و بویراحمد در بیانیه‌ای مشترک ضمن اعلام مخالفت جدی با اعمال نفوذ و لابی گری نمایندگان مجلس در دانشگاه اعلام کردند: فضای علمی نباید به میدان منفعت طلبی عده‌ای خارج از دانشگاه تبدیل شود.
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
رئیس سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد:
رئیس سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پروژه پتروشیمی بویراحمد تحت شعاع حامیان و مخالفان سیاسی قرار گرفته و توجهی به اعتراضات به حق جامعه دانشگاهی و مردمی نمی‌شود.
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
همزمان با میلاد کریم اهل بیت؛
به همت بسیج دانشجویی شهرستان گچساران و هیئت رزمندگان اسلام ضیافت افطاری برای ۲۰۰۰ نفر برای دانشجویان دانشگاه گچساران و مردم تدارک دیده شد.
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یاسوج:
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یاسوج در نامه‌ای اعلام کرد: مسئله FATF در دستور کار مجلس قرار گرفت؛ از نمایندگان استان تقاضا داریم مخالفت جدی و صریح خود را با این قرارداد استعماری در مجلس اعلام کنند.
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
به همت اداره مشاوره و سلامت روان؛
آزمون کتاب نبض ازدواج ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی، به همت اداره مشاوره و سلامت روان در مسجد دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد.
آخرین اخبار