سیاست خارجی
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
در مصاحبه با یورونیوز
معاون حقوقی و بین‌المللی وزارت خارجه در مصاحبه با شبکه خبری یورونیوز گفته است که برجام در آی سی یو است چرا که مهم‌ترین نقطه تعادل خود را از دست داده است.
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۲
امیرعبداللهیان:
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت: توهین بی‌شرمانه ترامپ به مردم ایران ساده لوحی سیاسی او را نشان می‌دهد.
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۱
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان در گفتگوی اختصاصی با نشریه ایتالیایی به تشریح مسائل مختلف منطقه‌ای و بین المللی پرداخت.
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۰
در پاسخ به پامپئو؛
وزیر امور خارجه در پاسخ به سخنرانی چندی پیش «مایک پامپئو» و خواسته‌های ۱۲گانه او، فهرستی از مطالبات ایران از آمریکا را منتشر کرد و تأکید کرد که کشوری که برجامِ مورد تایید شورای امنیت را زیرپا می‌گذارد، نباید از ایران انتظار مذاکره مجدد داشته باشد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۵
معاون وزیر خارجه ایران در دیدار مقام وزارت خارجه فرانسه به استمرار حضور منافقین و فعالیت آنان در خاک فرانسه اعتراض کرده و خواستار ممانعت از اقدامات این گروه تروریستی در این کشور شد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۱
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در بازدید از مرکز نظام ایمنی هسته‌ای نروژ پیشنهاد برقراری ارتباط مراکز ایمنی هسته‌ای دو کشور و تعمیق روابط و همکاری‌های دوجانبه را مطرح کرد که مورد استقبال طرف نروژی قرار گرفت.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۴
در چارچوب رایزنی‌های مستمر سیاسی میان ایران و فرانسه، پنجمین دور گفتگو‌های سیاسی دوجانبه به ریاست سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه و مونتاین برگزار شد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱
وزیر امور خارجه کشورمان در مقاله‌ای که فردا منتشر خواهد شد، به شروط پمپئو وزیر امور خارجه امریکا پاسخ می‌دهد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
کاظم غریب‌آبادی به جای رضا نجفی نماینده دائم ایران در سازمان‌های بین‌المللی در وین شد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه اقدامات کشورهای اروپایی در مقابله با سیاست‌های خصمانه آمریکا در قبال برجام کافی نیست، گفت: حفظ این توافق در گرو مقابله جدی با سیاست‌های ترامپ است.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۵
نمایندگان ایران، روسیه، ترکیه و دی میستورا توافق کردند
نمایندگان سه کشور ضامن روند آستانه و نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه توافق کردند که دور جدید رایزنی‌ها درباره کمیته قانون اساسی سوریه چند هفته دیگر در ژنو برگزار شود.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۷
قاسمی ضمن محکومیت بیانیه مداخله جویانه آمریکا:
سخنگوی وزارت امور خارجه به بیانیه وزارت امور خارجه آمریکا در خصوص قصاص متهم، محکوم و معترف به شهادت چند تن از شهروندان و پرسنل نیروی انتظامی در حادثه خیابان پاسداران واکنش نشان داد.
آخرین اخبار