سیاست خارجی
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
در پاسخ به خبرگزاری دانشجو مطرح شد
رییس مرکز دیپلماسی وزارت خارجه در خصوص حضور یک زن ایرانی در کنفرانس مطبوعاتی پارلمان کانادا و درخواست اعمال تحریم‌ها علیه ایران گفت: چنین فردی نه ایرانی است و نه وجدان دارد.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۱
رضوی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: نشست سوئد با محوریت یمن به منزله پیروزی مطلق برای مقاومت و مردم منطقه است و در مرحله دوم پیروزی انصارالله محسوب می‌شود.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۳
ظریف:
وزیر امور خارجه گفت: تحریم‌ها هیچ‌گاه کارآمد نبوده‌اند، آن‌ها به مردم عادی آسیب وارد می‌کنند، اما سیاستی را تغییر نمی‌دهند.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
پیام دریادار خانزادی بمناسبت هفته پژوهش
امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، طی پیامی فرارسیدن هفته پژوهش را تبریک گفت.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
پیش‌از ظهر امروز صورت گرفت؛
وزیر امور خارجه کشورمان که در دوحه به‌سر می‌برد، پیش از ظهر امروز با شیخ عبدالله بن ناصر آل ثانی نخست وزیر قطر دیدار و گفتگو کرد.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
جلیلی:
عضو مجمع تشخیص مصلحت گفت: آن حرکتی که آنها دارند امروز انجام می دهند این است که به اصطلاح کیلومتر حرکت انقلاب را صفر کنند. وقتی از مسیر ۱۰۰ کیلومتری، ۴۰ کیلومتر آن را طی کردیم، باید مقابل آنکه دشمن بخواهد ما را صفر کند، ایستاد و بقیه راه را طی کرد.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶
صبح امروز؛
وزیر امور خارجه کشورمان به منظور شرکت در نشست بین‌المللی دوحه( Doha Forum ۲۰۱۸ ) عازم قطر شد.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۲
اظهارات احمد توکلی درباره پذیرش مشروط FATF، در تناقض با اظهارات قبلی اوست.
۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
ظریف در کنگره حزب ندای ایرانیان:
وزیر امور خارجه گفت: آنکه پشت میز مذاکره بود مردم بودند ما نبودیم. باید این مردم را باور کنیم و مردم هم اجازه ندهند که امید به آینده و غرور شان شکسته شود.
۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۶
هانی‌زاده در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: برخی سناتور‌ها نگاه بدبینانه‌ای به عربستان دارند و برای انتقام از دولتمردان سعودی آن‌ها را تهدید به تحریم و عدم همکاری می‌کنند، اما ....
۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۲
قاسمی در واکنش به نتایج مذاکرات طرف‌های اصلی بحران یمن در استکهلم ضمن استقبال از تفاهمات و توافقات صورت گرفته میان طرفین با نظارت نماینده دبیر کل سازمان ملل متحد، گام‌های مثبت اعتماد ساز و توافقات اولیه حاصله را برای استمرار گفتگو‌ها امیدوارکننده خواند.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۹
قاسمی گفت: ایران نقش سازنده‌ای در ترتیبات اجرایی گفتگو‌های یمنی - یمنی در سوئد ایفا کرده و همچنان در راستای طرح چهار ماده‌ای ارائه شده از سوی وزیر امور خارجه ایران راه حل نهایی بحران یمن را توقف جنگ و خونریزی و تداوم گفتگو‌های یمنی - یمنی می‌داند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار