سیاست خارجی
۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۲
عابدینی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
یک کارشناس مسائل رسانه و خاورمیانه گفت: دیگر روی بن سلمان به عنوان یک پادشاه در عربستان نمی‌توان حساب باز کرد. محمد بن نایف خالد بن سلمان و احمد بن عبدالعزیز به عنوان گزینه‌های جانشین بن سلمان محسوب می‌شوند.
۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۲
ظریف:
وزیر خارجه گفت: ما پیش شرطی برای گفتگو با آمریکا نداریم، اما لازمه هر مذاکره‌ای نه اعتماد بلکه احترام متقابل است.
۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
وزیر امور خارجه با اشاره به حادثه ربوده شدن مرزبانان در میرجاوه، گفت: دولت پاکستان اذعان داشته به شرط همکاری ایران پیگیر پیدا کردن مرزبانان خواهیم بود.
۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۲
روابط عمومی وزارت خارجه ایران در واکنش به خبرسازی و شایعه پراکنی یک شبه رسانه ضد انقلاب درباره ظریف اعلام کرد خبرسازی متوهمان ارزش تکذیب هم ندارد.
۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۲
مدیر خاورمیانه و آسیای غربی دپارتمان سیاسی دبیرخانه سازمان ملل متحد، با حسین جابری انصاری دستیار ارشد وزیر خارجه در امور ویژه سیاسی و مذاکره کننده ارشد ایران در امور سوریه و یمن دیدار کرد.
۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
نمایندگان ایران، روسیه و هند در نشست سه جانبه بنیاد روسکی میر به بررسی، بحث و تبادل نظر در خصوص تهدیدات جهان امروز و مشکلات همکاری های منطقه ای پرداختند.
۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۵
ظهره‌وند در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
سفیر سابق ایران در افغانستان با بیان اینکه اتحادیه اروپا ابتدا برادری خود را ثابت کند و در موضوع برجام نقش خود را به درستی ایفا کند، و پس از پشت سر گذاشتن این مرحله به دنبال افتتاح دفتر در ایران باشد.
۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۶
FATF در بیانیه‌ای از ایران خواسته تا 9 بند را در فرصت 4 ماه اجرایی کند. منتفی دانستن حق شرط ایران، اجرای خودتحریمی و الزامی بودن ارائه تراکنش‌های بانکی کشورمان به FATF از جمله بندهای مذکور است.
۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۱
قاسمی عنوان کرد؛
سخنگوی وزارت خارجه تلاش مقام‌های آمریکایی برای نسبت دادن دخالت و تاثیرگذاری در انتخابات کنگره آمریکا به ایران را از اساس نادرست و ناراست و ناشی از نوعی توهم ناشناخته خواند.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
ساجدی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
یک کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: آمریکایی‌ها عنوان می‌کنند تحریم‌های نفتی ایران را از ۱۳ آبان کلید خواهند زد، اما امروز این قدر تحت فشار کشته شدن این روزنامه نگار عرب هستند که ...
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۲۸
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با اظهار تاسف از حادثه تصادف قطار در شمال هند، با دولت و ملت این کشور و خانواده قربانیان ابراز همدردی کرد.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۱
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با اظهار تاسف از حادثه تصادف قطار با مردم در شمال هند، با دولت و ملت این کشور و خانواده قربانیان ابراز همدردی کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار