سیاست خارجی
۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰
در پیامی؛
رییس جمهور در پیام های جداگانه‌ای فرا رسیدن عید سعید قربان؛ عید طنین انداز شدن نوای اطاعت و درخشش زیباترین جلوه های بندگی در برابر خالق یکتا را به سران کشورهای اسلامی تبریک گفت.
۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
زنگنه در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
سفیر سابق ایران در سازمان همکاری اسلامی گفت: آمریکا با لغو کمک ۲۳۰ میلیون دلاری به سوریه عملا عنوان کرد این کمک را وظیفه عربستان می‌داند و البته عربستان هم از این رویکرد استقبال کرد و پذیرفت که این کمک را انجام دهد.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۶
وزیر امور خارجه:
وزیر خارجه در کمیسیون امنیت ملی ودر پاسخ به سوال نمایندگان در مورد کنوانسیون دریای خزر، برجام، اقامت آمریکایی، تشکیل گروه اقدام در وزارت خارجه آمریکا و فعالیت اقتصادی سفرا شفاف‌سازی کرد.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴
قاسمی در نشست خبری:
سخنگوی وزارت خارجه در نشست خبری هفتگی خود با خبرنگاران و اصحاب رسانه در خصوص اظهارات مشاور رئیس جمهور آمریکا مبنی بر اینکه ایران قصد دخالت در انتخابات آمریکا را دارد، گفت: کافر همه را به کیش خود پندارد.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹
قاسمی در پاسخ به خبرگزاری دانشجو:
رئیس مرکز دیپلماسی رسانه‌ای وزارت خارجه در خصوص اظهارنظر اخیر رئیس سازمان گردشگری مبنی بر حذف صدور ویزای ایران از پاسپورت گردشگران خارجی گفت: به احتمال زیاد منظور مونسان صدور روادید به صورت الکترونیک بوده است.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
هانی‌زاده در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
یک کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: در حقیقت عربستان به دنبال آن است که به کمک امریکا هم سوریه را کنترل کند، هم امنیت رژیم صهیونیستی را تامین کند و هم تسلط کامل بر مرز‌های سوریه، عراق و اردن داشته باشد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
رهبر جریان حکمت ملی عراق ضمن تاکید بر نیاز مبرم عراق به دولتی مقتدر و خدمتگزار عنوان کرد: این دولت باید براساس شروطی که مرجعیت عالی دینی معین فرموده، قادر باشد به آرمان‌های ملت عراق جامه عمل بپوشاند.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
ظریف در پیامی به مناسبت درگذشت هفتمین دبیرکل سازمان ملل متحد:
وزیر امور خارجه در پیامی با گرامیداشت یاد مرحوم کوفی عنان هفتمین دبیرکل سازمان ملل متحد درگذشت او را تسلیت گفت.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶
ظریف در سالگرد کودتای28مرداد؛
وزیر امور خارحه کشورمان در توئیتی به مناسبت سالگرد کودتای۲۸مردادبه تشکیل «گروه اقدام» علیه ایران واکنش نشان داد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۸
غرقی در گفتگوبا خبرگزاری دانشجو:
یک کارشناس مسائل آمریکا گفت: تشکیل کارگروه اقدام علیه ایران در آمریکا به موازات درخواست‌های مذاکره از ایران تشکیل شد و چون آن‌ها شاهد این بودند که ایران ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۹
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی، درگذشت «کوفی عنان» دبیرکل اسبق سازمان ملل را تسلیت گفت.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۷
با توجه به اتمام دوره مسکوت ماندن ۲ ماهه؛
کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، فردا بعدازظهر لایحه «الحاق دولت ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم CFT» را مجددا بررسی می‌کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار