سیاست خارجی
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲
در جمع خبرنگاران مطرح شد
وزیر امور خارجه ایران بر ضرورت همکاری و گفتگوی کشور‌های منطقه برای مقابله با افراط و داعش تاکید کرد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
ظریف:
وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به سیالیت شرایط دوران معاصر گفت: محاسبه غلط باعث سقوط خواهد شد و محاسبه صحیح باعث قدرت یافتن خواهد شد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
سفیر سابق ایران در لبنان و سوریه:
رئوف شیبانی در تبیین دلایل ارائه لایحه تحریمی علیه مقاومت اسلامی نُجَباء از سوی کنگره آمریکا گفت: مجموعه محور مقاومت -از جمله نُجَباء- مانع از تحقق طرح آمریکایی ـ صهیونیستی در منطقه شده و آن را به چالش کشیده‌اند.
۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۴
بعیدی‌نژاد:
سفیر ایران در لندن گفت: ایران و انگلیس هر دو بر حفظ اعتبار برجام و مخالفت با هر گونه تغییر برجام به هر صورتی که توسط ترامپ پیشنهاد می‌شود اتفاق نظر دارند که ...
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸
عراقچی در گفتگو با بی‌بی‌سی طرح کرد
معاون وزیر خارجه کشورمان در گفت‌وگو با شبکه بی‌بی‌سی گفت این یک واقعیت است که مطالبات مردم از برجام برآورده نشده است و اظهارات رئیس جمهور آمریکا درباره برجام مانع توسعه اقتصادی ایران بوده است.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹
شمخانی در دیدار با وزیر خارجه هلند:
دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان در دیدار با وزیر امور خارجه هلند، گفت: شواهد گسترده حاکی از تلاش بی‌وقفه آمریکا برای احیای گروه‌های مسلح تروریستی در منطقه و شمال آفریقاست.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱
ولایتی در دیدار با وزیر خارجه هلند:
مشاور رهبر معظم انقلاب در امور بین‌الملل، گفت: روابط مناسب ایران و هلند در زمینه فرهنگی وجود داشته و امید است روابط دوجانبه هر چه بیشتر و به صورت ساختاری افزایش یابد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
روحانی در دیدار وزیر خارجه اسپانیا:
رئیس جمهور با بیان اینکه پس از امضاء و اجرای توافق هیچ دلیلی برای چانه‌زنی مجدد و مذاکره وجود ندارد، گفت: جمهوری اسلامی ایران تا زمانی که طرف مقابل به تعهدات خود در برجام عمل کند، نسبت به آن پایبند خواهد بود.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
ظریف در گفت‌وگو با شبکه «پی بی اس»:
وزیر امور خارجه گفت: نفوذ ما از طریق مردم است. ما روابط بسیار خوبی با دولت‌های منطقه داریم. عربستان، فشار، ترس و وحشت و پول تحمیل می‌کند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
صبح امروز؛
آلفونسو داستیس وزیر امور خارجه اسپانیا با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۸
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (چهارشنبه) میزبان وزرای خارجه اسپانیا و هلند در تهران است.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۶
ایزدی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
کارشناس مسائل آمریکا گفت: مسئولین می‌توانند در فردو و نطنز اقداماتی انجام دهند که نشان دهد اگر امریکا از برجام خارج شود ایران هم به سادگی می‌تواند...
آخرین اخبار