سیاست خارجی
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۶
بعیدی‌نژاد:
سفیر ایران در انگلیس یادآور شد: هنگامی که نیکی هیلی نمایش ساختگی اجرا می‌کرد عربستان سعودی با سلاح‌های امریکایی در حال کشتار مردم یمن بود.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
قاسمی اعلام کرد
سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه بحث تحدید حدود دریای خزر به هیچ وجه نهایی نشده، تصریح کرد: ایران در مواضعش در این زمینه تجدیدنظری نداشته است.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
سفارت ایران در تفلیس در اطلاعیه ای به هموطنان ایرانی هشدار داد که ادعای اقامت اروپا از طریق پناهندگی در گرجستان، دام افراد کلاهبردار است و از آنها خواست که به افراد ناشناس اعم از ایرانی و خارجی در این زمینه اعتماد نکنند.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۹
وزیر امور خارجه کشورمان در پیام توئیتری به نمایش تبلیغاتی نماینده آمریکا در سازمان ملل واکنش نشان داد.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
«فدریکا موگرینی»، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در جلسه‌ای در بخشی از سخنان روز سه‌شنبه خود در پارلمان اروپا مدعی شد که رازی را درباره مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه ۱ + ۵ افشا کند.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
مجلس نمایندگان آمریکا با تصویب طرحی از مقام‌های وزارت خزانه داری خواستند تا گزارشی را درباره اموال و دارایی‌های رهبران ارشد ایران منتشر کند.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۶
روحانی در دیدار رییس جمهور ترکیه:
رییس جمهور با تاکید بر اینکه تهران آماده گسترش روابط دوجانبه، چندجانبه و منطقه‌ای با ترکیه است، به فرصت‌های بزرگ سرمایه‌گذاری در ایران از جمله در حوزه نفت، گاز، صنعت و حمل و نقل اشاره کرد و اظهارداشت: ایران از حضور و مشارکت سرمایه‌گذاران ترکیه‌ای استقبال می‌کند.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
دهمین جلسه کمیسیون مشترک برجام به ریاست عراقچی و اشمید در هتل کوبورگ وین از صبح امروز آغاز شده است.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵
طرح سناتورهای جمهوری‌خواه یعنی «باب کورکر» و «تام کاتن» بی‌سرانجام ماند تا مهلت ۲ ماهه دونالد ترامپ به کنگره برای بازنگری در توافق هسته‌ای میان ایران و ۱ + ۵ بدون نتیجه به پایان برسد.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۹
در گفت‌وگو با دانشجو مطرح شد
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اقدام ایالات‌متحده علیه فلسطین بیش‌‌از اینکه برتجارت آمریکا موثر باشد،تجارت ترامپ را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۰
وزارت علوم سوریه اعلام کرد: براساس تبادل فرهنگی میان این کشور و جمهوری اسلامی ایران، ۱۴۲ دانشجوی سوری در دانشگاه‌های ایران پذیرش می‌شوند.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۱
بخش مطبوعاتی سفارت ایران در جمهوری آذربایجان اعلام کرد
بخش مطبوعاتی سفارت ایران در جمهوری آذربایجان خبر منتشر شده مبنی بر سفر حسن روحانی به باکو را درست ندانست و اعلام کرد که وزیر خارجه ایران قرار است در آینده نزدیک به باکو سفر کند.
آخرین اخبار