سیاست خارجی
۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۰
آب‌نیکی در گفت‌وگو با «دانشجو»:
معاون سابق سازمان انرژی اتمی در خصوص ادعای اخیر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی مبنی بر اینکه چهار روزه غنی سازی بیست درصدی را از سر می‌گیریم، گفت: از سرگیری غنی سازی بیست درصدی در یک فاصله کوتاه غیرممکن نیست، اما رسیدن به سطح تولیدات قبلی زمان بر است.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۶
عراقچی در دیدار معاون وزیر امور خارجه روسیه:
سرگئی ریابکوف و عباس عراقچی معاونان وزارت خارجه روسیه و ایران در مذاکرات مسکو تاکید کردند: رفتارها و مواضع ضدبرجامی هیات حاکمه آمریکا غیرمسئولانه و تنش‌زا است.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۸
حجت الاسلام رئیسی در دیدار با وزیر امور خارجه:
وزیر امور خارجه ظهر امروز با تولیت آستان قدس در حرم مطهر رضوی دیدار و گفتگو کرد.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۴
ظریف در گفتگو با سی‌بی‌اس نیوز:
وزیر امور خارجه گفت: ما هیچ گاه به آمریکا اعتماد نکردیم. هیچ یک از ما هیچ گاه به آمریکا اعتماد نداشتیم. این توافق مبتنی بر اعتماد نیست.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
عراقچی:
معاون وزیر امور خارجه ایران صبح پنجشنبه برای مذاکره با همتای روس و همچنین شرکت در نشست بین المللی خلع سلاح هسته‌ای وارد مسکو شد.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
امیرعبداللهیان:
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت: اروپایی‌ها اقدامات ترامپ را محکوم می‌کنند، اما نباید خوش‌باور باشیم و تصور کنیم که به راحتی در کنار ما قرار می‌گیرند و از آمریکا فاصله خواهند گرفت.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
رئیس جمهور ترکیه:
اردوغان گفت: موضع ترکیه در قبال تهران تغییری نکرده است
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
سیدعباس عراقچی معاون وزارت امور خارجه برای مذاکره با سرگئی ریابکوف همتای روس خود صبح امروز (چهارشنبه) وارد مسکو پایتخت روسیه شد.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳
نماینده کنگره آمریکا:
عضو مجلس نمایندگان آمریکا با اشاره به حمایت دولت کشورش از عربستان سعودی به عنوان «یکی از بزرگترین حامیان گروه‌های تروریستی» ادعای واشنگتن درباره مبارزه با تروریسم را «متناقض» خواند.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
سفیر چین در ایران:
سفیر کشور چین در ایران گفت: تبریز نقش مثبتی در منطقه به ویژه در جاده ابریشم دارد و ما از تاریخ و فرهنگ غنی این شهر، صنایع دستی و انقلاب مشروطه درس‌های زیادی یاد گرفته ایم.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۳
فضائلی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
یک کارشناس مسائل هسته‌ای گفت: اظهارات تیلرسون نشان داد آن‌ها به دنبال گزینه خروج از برجام نیستند. به طور کلی برجام برای ایالات متحده امتیاز محسوب می‌شود.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
روحانی در دیدار وزیر خارجه ازبکستان:
رییس جمهور تاکید کرد: ایران آماده است روابط دوجانبه، منطقه‌ای و بین المللی خود را با ازبکستان بیش از پیش توسعه و تعمیق دهد و در این مسیر هیچ مانعی وجود ندارد.
آخرین اخبار