وب‌سایت‌ها
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹
مدتی است با بی سامانی در حوزه امور هنری وزارت ارشاد و اداره تئاتر برخی نمایش های مسئله دار و دارای جنبه های مختلف ضدمردمی، ضد دینی و مخالف اعتقادات و باورهای مردم و به نوعی تابوشکنی در برخی تماشاخانه های تهران به روی صحنه می رود و فصل عقده گشایی کارگردانان و بازیگران مسئله دار آغاز شده است.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
عضو هیات علمی دانشگاه تهران:
دولت دوازدهم همچون سال‌های گذشته با ارائه لایحه بودجه ۹۷ اراده‌ای برای اجرای اقتصاد مقاومتی که مطالبه رهبر انقلاب اسلامی است، ندارد.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴
روایت‌های غربی از خیانت‌های آل سعود به بیت المقدس
کار به جایی رسیده که حتی رسانه‌های رژیم صهیونیستی می‌گویند که، ولی عهد عربستان پیام داده که از تصمیم «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در مورد قدس پشتیبانی خواهد کرد.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۲
انتشار گسترده توئیتی جعلی منتسب به مولاوردی در کمترین زمان نشان داد که مسئولان باید پیش از آنکه فضای مجازی منجر به یک بحران در کشور شود، فکری برای انتشار شایعات در این فضا داشته باشند.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۹
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از ابلاغ نامه رئیس مجلس به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران برابر تورم خبر داد و گفت: قانون متناسب سازی حقوق این عزیزان در سال 97 اجرایی می شود.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
ماجرای اظهار نظر سحر قریشی درباره ورود زنان به ورزشگاه و حمله گروه‌های مخالف، گواه روحیه تمامیت خواهی گروه‌های با ظاهر آزادی خواه است.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
سرلشکر خلبان «علی اقبالی دوگاهه» در حالی که زنده به اسارت مزدوران عراقی درآمده بود، به دلیل ضربات مهلکی که نیروی هوایی ارتش ایران در نخستین ماه جنگ بر پیکر ماشین جنگی عراق وارد نموده بود به دستور صدام و برای ایجاد رعب و وحشت در بین سایر خلبانان کشورمان به فجیع‌ترین و بیرحمانه‌ترین وضع به شهادت رسید.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
سردار کریمی خبر داد
جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی گفت: ثبت نام فرزندان ایثارگر دارای سابقه حضور در مناطق عملیاتی تا دهم دی ادامه دارد.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
طبق اساسنامه دانشگاه آزاد در هر سال شش بار جلسه هیات امنا تشکیل می‌شود که دبیری آن نیز بر عهده رئیس دانشگاه است و ما در این چند سالی که عضو هیات امنا بودیم متوجه نشدیم که نقش یاسر هاشمی در تشکیل جلسات هیات امنا و محتوای آن چیست؟
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۱
لاریجانی از ٩٠ به بعد فردی معتدل است. کسی که واقعا دلسوز مملکت است و دوست دارد با همه تفکر‌ها کار کند. شاید یکی از دلایلی که ایشان را با مهر و لنگه‌کفش زده‌اند، به همین خاطر بوده است.
۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۶
حسینی:
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی گفت که این جبهه در حال آسیب شناسی عملکرد خود در انتخابات ۹۶ است.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۸
تصویر کمتردیده شده از رهبرانقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای با لباس محلی در سفری که پس از انقلاب به محل تبعیدشون داشتند.
آخرین اخبار