وب‌سایت‌ها
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶
علم الهدی در دیدار با دانشجویان:
آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی امام‌جمعه مشهد در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان گفت: بنده به هیچ وجه با موسیقی مخالف نیستم زیرا موسیقی شاخه‌ای از هنر است و آن چیزی که مخالفم، ابتذال است.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
یزدان مهر خبر داد
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: در سال گذشته در راستای ترویج فرهنگ ازدواج و حمایت از ازدواج دانشجویی ۱۱.۶ میلیارد تومان وام به بیش از ۵ هزار نفر پرداخت شد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۳
همکاری بسیج برای کشف کالا‌های احتکاری در استان‌ها
قیمت‌ها بالا می‌رود و پایین می‌آید و این نوسان نبض زندگی مردم را نامنظم کرده است، اما همه تلاطم بازار ناشی از تأثیر تحریم‌ها نیست، برخی که آب را گل‌آلود دیده‌اند دست‌به‌کارِ احتکار شده‌اند.
۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۷
مدیر عامل آب و فاضلاب استان تهران:
مدیر عامل آب و فاضلاب استان تهران با بیان این که ۳۵ درصد آب استان تهران در بخش شرب مصرف می شود، گفت: ۵۱ درصد آب استان تهران در بخش کشاورزی و مابقی در بخش صنعت و بهداشت مصرف می شود.
۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۲
پورابراهیمی خبر داد:
رئیس کمیسیون اقتصاد گفت:۹۰ نماینده استیضاح وزیر اقتصاد را امضا کرده بودند که۴۰ نماینده در نظر خود اصرار دارند و ۵۰ نماینده دیگر انصراف دادند.
۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۴
بر اساس نتایج یک نظرسنجی؛
نتایج تحقیقات جدید در بریتانیا نشان می‌دهد که هزینه‌های بالای تحصیلات عالی نیمی از دانشجویان را به فکر ادامه تحصیل در خارج کشور انداخته است.
۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
چیزی که برای من اهمیت دارد در شرایط فعلی نوع نظام حاکم بر ایران نیست. تا حالا نظام ایران جمهوری اسلامی و ولایت فقیه باقی بماند، سلطنت طلب شود، لائیک شود، این‌ها در این مرحله خیلی برای من اهمیتی ندارد. چیزی که برای من مهم است ایران است. خود یکپارچگی و تمامیت ارضی ایران است.
۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
رویترز تصویری زیبا از پرواز یک هواپیما و تلاقی آن با کره ماه منتشر کرده است که در نوع خود جالب توجه است.
۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶
در ۱۶ محور؛
دستورالعمل تامین ارزی جامعه علمی کشور تدوین و در ۱۶ محور برای اجرایی شدن به بانک مرکزی ارسال شد.
۲۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
رئیس مرکز جذب خبر داد؛
رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم گفت: جذب اعضای هیات علمی بر اساس آیین نامه اجرا می شود و در این خصوص مرکز جذب هیچ وقت سلیقه ای عمل نکرده است.
۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۱
در آستانه ایام حج ابراهیمی و آغاز اعزام حجاج بیت‌الله‌الحرام به سرزمین وحی
مقام معظم رهبری در خصوص فاجعه منا به صراحت فرمودند: «این فاجعه نباید فراموش شود»، اما خانواده شهدای منا از بی‌توجهی مسئولان به این حادثه عظیم در جهان اسلام، گلایه دارند.
۲۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴
لاریجانی:
معاون آموزشی وزیر بهداشت با اشاره به رتبه اول ایران در تربیت نیروی انسانی گفت: ۳۰ درصد تولیدات علمی کشور مربوط به حوزه علوم پزشکی است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار