وب‌سایت‌ها
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۲
یکی از خواص انگور، صاف کننده و «مولد خون بودن» آن است. انگور قند خون را نیز تنظیم می‌کند. به علاوه انگور قرمز برای تصفیه‌ی خون و خون سازی از انگور سبز هم بهتر است.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
میرمحمد صادقی:
عضو اتاق بازرگانی تهران گفت: فعالیت‌های مهدی جهانگیری که منجر به بازداشت وی شده است هیچ ارتباطی به اتاق بازرگانی تهران نداشته است.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۷
چند ماه پیش یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه رای اعتماد به وزیر بهداشت، تأکید کرد که معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو، هم وارد کننده، هم صادر کننده، هم تولید کننده و هم فروشنده محصوات آرایشی و بهداشتی است.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۸
با توجه به اینکه برجام مدل رسیدن به تعریف‌های دوجانبه درباره برنامه هسته‌ای را پذیرفته، کمیسیون بسط این مدل را به سایر حوزه‌های امنیت ملی ایران بسیار مخاطره‌آمیز می‌داند.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸
از امیرانتظام تا دری‌اصفهانی؛ از بازرگان تا روحانی
اگر واقعا اقدامات دری قابل دفاع بود، کاش دولت به جای جاخالی دادن در پرونده او، نماینده‌ای به دادگاهش می‌فرستاد و خواستار برگزاری علنی دادگاهش می‌شد تا آفتاب حقیقت بر همگان بتابد.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت:دلیل انصراف هادی خامنه‌ای از ریاست دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برخی اختلاف نظرهای درون جبهه‌ای است.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴
در این میان موضع گیرهای قاطعی از سوی مقامات دولتی، مجلس و اکثریت جریان‌های سیاسی سبت به این اقدام آمریکا صورت گرفته است. محمدجواد ظریف، یک روز پس از سخنان جعفری، گفت: "واکنش ما بسیار تند است، طوری که آن‌ها هیچ وقت فراموش نمی‌کنند. "
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
مردم ایران حق دارند بدانند خوب یا بد چه شد که به برجام رسیدیم؛ چرا که برجام نه فقط حاصل یک مذاکرات دو ساله بلکه محصول یک فرایند بیست ساله و مجموعه‌ای پیچیده از راهبردها، تصمیمات و اقدامات موفق و ناموفق فنی و سیاسی است.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۵
دادستان عمومی و انقلاب ورامین می‌گوید ملاک قانون ۱۸ سال قمری است و قاتل ستایش نیز ۱۸ سال قمری دارد.
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
ناگفته‌هایی از مسائل مالی سران اقلیم کردستان عراق و ارتباطشان با اسرائیلذوالقدر: جدایی اقلیم کردستان از عراق دوام نمی‌آوردصدور حکم بازداشت اعضای کمیته ناظر بر همه‌پرسی اقلیم کردستاننوری المالکی: نتایج همه‌پرسی اقلیم کردستان باید لغو شود
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
با توجه وضعیت نگران‌کنندۀ «سازمان ملّی پرورش استعدادهای درخشان(سمپاد)»، در این پرونده ضمن بررسی تحولات اساسی آن در قالب چندین یادداشت و مصاحبه، دلایل اصلی تضعیف این نهاد راهبردی مورد بررسی قرار گرفته و نهایتاً بر اساس این دلایل، پیشنهاد‌هایی ارائه شده است.
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
توجه ویژه به استعدادهای برتر، در نظام آموزشی اغلب کشورهای جهان امری پذیرفته شده و پراهمیت است. دلایل این تأکید را می‌توان در «تسریع و تسهیل در پیشرفت کشور»، «تحقق عدالت آموزشی»، «پیشگیری از آسیب رساندن این افراد به کشور» و «پیشگیری از آسیب دیدن دانش‌آموزان استعداد برتر» جستجو کرد.
آخرین اخبار