وب‌سایت‌ها
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۱
بعد از غنی سازی
۱۲ کتاب از آیت‌الله خامنه‌ای که در سال‌های قبل از انقلاب به چاپ رسیده بود؛ بعد از گردآوری و غنی سازی در قالب مجموعه ۶ جلدی “زلال حکمت” منتشر شد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰
نگاهی به روند بازسازی مناطق زلزله‌زده؛
برخی از زلزله‌زدگان غرب کشور این روز‌ها با روند کند بازسازی و ناامیدی از ساختن دوباره خانه‌هایشان عطای بازسازی را به لقایش می‌بخشند و راهی شهر‌های دیگر می‌شوند.
۲۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح دو فوریتی کنترل بازار ارز در صحن علنی یکشنبه مجلس مطرح می شود.
۲۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
وزیر امور خارجه ایران در سفری پنج روزه به چهار کشور آفریقایی و آمریکای جنوبی با مقامات سنگال، برزیل، اروگوئه و نامیبیا ابعاد مختلف مناسبات دوجانبه را بررسی کرد.
۱۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۷
در گفتگو با شبکه العالم؛
رئیس‌جمهور عراق در خصوص میانجیگری عراق بین ایران و آمریکا گفت: در دولت پیشین آمریکا نقش میانجیگر ایفا کرده‌ایم، ولی در دولت کنونی آمریکا چنین کاری انجام ندادیم.
۱۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
اگر در گذشته عربستان با حمایت مالی و نظامی علیه ایران فعالیت می کرد امروز به صورت مستقیم وارد این تقابل شده و بن سلمان آشکارا از کشاندن جنگ و درگیری به داخل کشور سخن می گوید.
۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲
دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء طی مصاحبه‌ای با بیان اینکه «مجاهدت این جنبش با نابودی داعش به پایان نمی‌رسد» تصریح کرد: مقاومت عراق راهبرد‌های متعددی برای اخراج اشغالگران در اختیار دارد.
۱۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
ابطحی در گفت‌وگو با فارس خبر داد
نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس گفت: با وجود تلاش عده‌ای از نمایندگان مجلس جهت یک‌فوریتی بررسی شدن طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان، ما معتقدیم طرح باید به‌صورت ۲ فوریتی در دستور قرار گیرد.
۱۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲
سرهنگ محبت خانی:
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست از همکاری پلیس ۱۱۰ با سازمان محیط زیست خبر داد و گفت: مردم می‌توانند علاوه بر تماس با سامانه ۱۵۴۰ سازمان محیط زیست با برقراری تماس با پلیس ۱۱۰ تخلفات مشاهده شده در روز طبیعت را گزارش کنند.
۱۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
عضو کمیسیون تلفیق مطرح کرد
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس با بیان اینکه دولت تمایل دارد تا کسری بودجه خود را از طریق افزایش قیمت ارز جبران کند گفت: اظهارات رئیس کل بانک مرکزی آسیب جدی به اقتصاد کشور وارد کرده است.
۱۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
رئیس سازمان زندان‌ها تشریح کرد
رئیس سازمان زندان‌ها با اشاره به کمبود تجهیزات و عدم تامین زیرساخت‌های لازم برای ساخت زندان‌ها گفت: طبق قانون باید زندانیان مواد مخدر را به اردوگاه‌های با نگهداری شرایط خاص منتقل کنیم که متاسفانه شرایط ساخت این اردوگاه‌ها آنطور که مورد انتظار بود محقق نشده و ساخت این اردوگاه‌ها بدلیل فقدان بودجه با تاخیر مواجه شده است.
۱۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۶
جنگل نشینان مازندران درآستانه ۱۳ فروردین (۱۳ بدر) برای حفاظت از جنگل، به صورت خودجوش زغال و هیزم برای مسافران تامین کردند.
آخرین اخبار