وب‌سایت‌ها
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۵
تصمیم نمایندگان مجلس به ۱۴ سال ریاست علاءالدین بروجردی بر کمیسیون امنیت ملی مجلس پایان داد؛ تغییری که اصلاح طلب و اصولگرا برای به سرانجام رسیدنش خیز برداشتند تا رکورددار ریاست بر یک کمیسیون را تغییر دهند و حالا بعد از تحقق، حتی خود بروجردی هم ابراز خرسندی می‌کند.
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
با شروع جام‌جهانی علاوه بر کُری خوانی‌های طرفداران تیم‌های فوتبال، تب و تاب بازار شرط‌بندی هم بالا می‌گیرد. یک کارشناس امنیت اطلاعات می‌گوید: «در سال‌های اخیر مصوبه‌ای در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه مبنی بر جرم بودن و فیلتر شدن این وب‌سایت‌ها تصویب شد تا خدمات رسمی داده نشود.»
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
پایگاه سلطنت‌طلب با انتشار یادداشتی، از سه جهت به ستاره فوتبال ایران تاخته است.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۹
توافق برجام که قرار بود باعث ایجاد شکوفایی اقتصادی کشور شود و مسئولین کشور بارها اعلام کرده بودند که دیگر مردم روزهای سخت دولت قبل را نمی بینند متأسفانه طی ۲/۵ سال گذشته نه تنها وضع اقتصادی مردم بهتر نشده است بلکه مردم متوجه شدند که این وعدها سرابی بیش نبوده است.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۹
رسانه‌های استکباری بعد از ارتحال امام تصمیم به «بایکوت خبری رهبری» در دنیا گرفتند. تا صدا و تصویر و پیام ایشان به گوش جهانیان نرسد!
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
محمد نوری‌زاد از فعالان و محکومان فتنه ۸۸ از رهبر انقلاب درخواست کرده که برای ملاقات فرزندش از کشور خارج شود.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
اگروتروریسم یا بیوتروریسم کشاورزی یکی از جدی‌ترین و مهم‌ترین جنگ‌هایی است که در حال حاضر کشور در معرض آن می‌باشد و هدف اصلی این جنگ به خطر انداختن امنیت زنجیره غذایی کشور می باشد و دشمن از طریق واردات محصولات کشاورزی اهداف خود را اعمال می کند، بنابراین نظارت جدی بر واردات محصولات کشاورزی بویژه بذر ضرورت دارد.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
هر ساله صندوق بین المللی پول کشورهای برتر در زمینه درآمد سرانه را معرفی می کند در این گزارش قصد داریم که ۱۰ کشور برتر در این زمینه را معرفی کنیم.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۴
بنابر تازه‌ترین آماری که منتشر شده است، یک چهارم مردم آمریکا دچار بی‌خوابی‌های شبانه هستند و هر روز تعداد‌ آنها افزایش می‌یابد.
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
دانشمندان زوریخ ETH ادعا می کنند، "کوچکترین و ارزان ترین" بینی الکترونیکی برای کشف مردم را با در نظر گرفتن لرزه و زلزله، طراحی و توسعه داده اند. بینی یک مجموعه ای از حسگر ها برای تشخیص مواد مختلف است که هنگامی که در کنار هم قرار می گیرند، "اثر انگشت شیمیایی" حیاتی، حضور زندگی انسانی را نشان می دهد.
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۸
پس از اعتراضات فراوان والدین به تصمیم وزارت آموزش و پرورش کره جنوبی برای ممنوعیت یادگیری زبان انگلیسی، علاوه بر اینکه این قانون لغو شد، سیاست‌های دیگری برای آموزش زبان به دانش‌آموزان ابتدایی در نظر گرفته شد.
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۹
پس از اتفاقات روزهای اخیر در محدودسازی دسترسی به شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام و یا به عبارتی همان فیلتر این دو ابزار ارتباطی، مجدداً شاهد هجوم بسیاری از کاربران در استفاده از انواع فیلترشکن های موجود در بازار هستیم.
آخرین اخبار