وب‌سایت‌ها
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱
داعشی‌هایی که محسن حججی به هلاکت رساند
محسن ماقبل از شهادتش ضربه سنگینی به تروریست‌ها وارد کرده و خدا فقط می‌داند که چندتایی را آن روز هلاک کرد. این جمله‌اش هیچ‌وقت یادم نمی‌رود که به فرمانده می‌گفت حاجی هر کاری که دستور بدید من انجام می‌دهم فقط شما به من بگو کجا را باید بزنم.
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
۱۱ ویژگی برتر اندروید O در آستانه انتشار
احتمالا گوگل آخرین نسخه‌ی سیستم‌عامل اندروید، موسوم به اندروید O را طی چند هفته‌ی آینده منتشر می‌کند. در این مقاله برترین ویژگی‌های این پلتفرم را بررسی می‌کنیم.
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۱
«خود واقعیتان» را به اشتراک بگذارید/ آیا در روزگار اخیر، باید از مفاهیم غیر‌مقبولمان فرار کنیم؟
«در خانه کتابی خوانده‌ام. احساس باسوادی و مهم‌بودن ملموس شده است در وجودم. کتاب را به جای آنکه در کیفم بگذارم، در دست می‌گیرم، به طوری که دیگران بتوانند آن را ببینند.
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
وزارت صنعت سياستگذار است نه بنگاه‌دار
24 توصيه به شريعتمداري وزیر پیشنهادی وزارت صنعت:
وزارت صنعت یکی از پرحاشیه‌ترین وزارت خانه‌های دولت یازدهم بود به طوری‌که برخی از آن به عنوان وزارت واردات یاد می‌کنند. از این رو بارسنگینی بر روی دوش آقای محمد شریعتمداری، وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم است.
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
مصرف یک سوم برق تولیدی کشور توسط کولر‌ها
کولر‌ها و وسایل سرمایشی یک سوم مصرف برق کشور را در تابستان به خود اختصاص می‌دهند یعنی اگر مصرف برق در فصل گرما ۵۴ هزار مگاوات باشد حدود ۱۸ هزار مگاوات آن سهم وسایل سرمایشی است.
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
«بیطرف» آشنا به مشکلات آب‌وبرق است/ حل مشکل مالی صنعت برق با اجماع مدیریتی در بخش اقتصادی
عضو کمیسیون انرژی مجلس:
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: برای یافتن راهکاری جامع و عملیاتی برای حل مشکلات مالی صنعت برق نیاز به اجماع مدیریتی در بخش‌های مهم اقتصادی دولت است.
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۹
در کشورهای پیشرفته همه دانشگاه نمی‌روند!
یک کارشناس حوزه کار با بیان اینکه تربیت نیروی انسانی در کشورهای پیشرفته به گونه‌ای است که همه به دانشگاه نمی‌روند، تاکید کرد که نظام صلاحیت حرفه‌ای در کشور باید طراحی و اجرایی شود.
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶
آخوندی تغییر عقیده ندهد، سونامی گرانی مسکن رخ می‌دهد
بی تردید اگر آخوندی تغییر عقیده ندهد شاهد سونامی گرانی مسکن خواهیم بود چرا که دولت در زمان تاریکی و عمیق ترین رکود قرن به سر می برد.
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹
دولت یازدهم برنامه تخصصی برای افزایش اشتغال نداشت
ربیعی در طول ۴ سال گذشته نتوانست طرحی برای حل مشکلات بنگاه های تعطیل یا نیمه فعال کشور ارائه دهد، چرا که به نظرم تجربه کار اجرایی گسترده ای در کشور نداشت.
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶
تخلف بانک‎های دولتی در نرخ سود سپرده
رقابت سودی بانک ها کار را به جایی رسانده که بانک های دولتی هم مجبور به پرداخت سودهای بالا شده اند این درحالی است که بانک های دولتی باید پیشتاز اجرای مصوبات شورای پول و اعتبار باشند.
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۸
ماجرای میرزاولنگ افغانستان و اشتباه رسانه‌های ایران
از حدود چند روز پیش مسأله‌ای با عنوان «کشتار شیعیان» در منطقه «میرزاولنگ» در شمال افغانستان به خبر اول در رسانه‌های دنیا به ویژه رسانه‌های جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده است.
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۲
شجاعی و حاج صفی با تیم فوتبال داعش هم بازی می‌کنند!
لبخند زدن به دشمن بشریت و بازی کردن با تیمی که زیر پرچم جلاد بازی می‌کند، خودش یک کار کاملا سیاسی و در واقع، آلوده کردن ورزش به سیاست صهیونیستی است.
آخرین اخبار