سایر حوزه‌ها
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
دبیر اسبق جامعه اسلامی محقق اردبیلی:
دبیر اسبق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی گفت: از دولت مردان کشور انتظار می‌رود اشتباهی که در برجام و مذاکرات انجام دادند را در حوزه اقتصاد تکرار نکنند.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
نماینده اتحادیه صنایع هوای و فضای کشور در اردبیل:
نماینده اتحادیه صنایع هوای و فضای کشور در اردبیل گفت: سومین دوره آموزشی فناوری پهباد، اصول ایمنی پرواز و مقررات هوایی پهپاد‌های غیر نظامی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
رئیس پیام‌نور اردبیل:
رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل گفت: با انعقاد تفاهم نامه‌ای با پارک علم و فناوری استان که از ۲ سال پیش در حوزه فناوری ایجاد شده،۱۰ شرکت دانش بنیان در مرکز رشد این دانشگاه مشغول فعالیت هستند.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۸
خنیفر در مشهد:
رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور در مشهد گفت: دانش آموزان روش‌های دفاع از ارزش‌های انقلاب را آموزش ببینند و معلمان باید در کلاس درس جنبش فکری ایجاد کنند.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
در نشست عفاف و حجاب دانشکده پرستاری اردبیل مطرح شد
برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی با موضوعات عفاف و حجاب در دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی اردبیل احیا می‌شود
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
با برگزاری انتخابات؛
تینا مولایی دانشجوی دانشگاه علوم پرشکی اردبیل با کسب بیشترین آراء به عنوان نمایندگان مدیران مسئول شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی وزارت بهداشت معرفی شد.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
رئیس اداره حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد:
رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: مسمومیت در یکی از استخر‌های زنانه مشهد ۲۷ نفر را روانه بیمارستان کرد.
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
رئیس دانشگاه صنعتی اراک:
رئیس دانشگاه صنعتی اراک گفت: به دلیل شکل نگرفتن حلقه‌های طرح و توسعه و فناوری و واحد‌های آر اند دی زمینه به کارگیری نیرو‌های متخصص در استان مرکزی ضعیف است.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
حجاریان:
تئوریسین اصلاحات به تبیین ماهیت دولت در جمهوری اسلامی و البته دولت روحانی در شرایط فعلی پرداخت و آن را شرایط تعلیق در تعلیق نام‌گذاری کرد.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
مدبرعزیزی:
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی گفت: چون تنها استراتژی دولت مذاکره بوده و شکست خورده به دنبال توجیه آن است و مطرح می‌کند که به دلیل روی کار آمدن ترامپ مذاکرات به شکست انجامیده است.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
حبیبی:
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: ۵ میلیارد تومان برای تجهیز آزمایشگاه مرکزی و کارگاه دانشکده‌ها اختصاص یافته و استقرار امکانات و تجهیزات پیشرفته دیگر نیز در طی ماه‌های آینده پیش‌بینی شده است.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۴
اطلاعات نادرست برخی از مشاوران تحصیلی برنامه های تبلیغاتی کنکور صدا و سیما ؛ داد سازمان سنجش و رتبه آورترین مشاور کنکور را نیز درآورد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار