سایر حوزه‌ها
۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۹
عزت‌الله ضرغامی:
ضرغامی با بیان اینکه بعضی موقع سیاسیون بزرگ نیاز دارند که کوچکتر‌ها و جوان‌تر‌ها آنان را قدری عقب بکشند، عنوان کرد: تحقیر و توهین و بی اعتنایی و تهدید راه مقابله با منتقدین و معترضین جوان نیست. آنان را به رسمیت بشناسیم.
۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
نرگس سلمیان زاده هنرمند نقاش کشورمان به تازگی در شهر دبی نمایشگاه انفرادی خود را به میزبانی Art Hub gallery برگزار کرده است.
۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴
نمایشگاه نقاشی‌های هنگامه عابدین با عنوان «جدی نگیر» جمعه 17 آذرماه 96 در گالری گلستان افتتاح می‌شود.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۶
آمدنیوز خبر جعلی تکذیب قتل عبدالله صالح را از کانال خود حذف کرد.
۰۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷
گفتگو با الهام فخاری عضو شورای شهر تهران و نایب رییس کمسیون فرهنگی درباره مشکلات صنفی و مسائل مرتبط با کسب و کار در راسته جنوبی کتابفروشی‌های انقلاب و فعالیت دستفروشان به مناسبت هفته کتابخوانی.
۰۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱
نمایشگاه نقاشی‌‌های مریم (صدف) کباری با عنوان «ذهن سبز» از روز جمعه ۳ آذرماه برپا می‌شود.
۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
نمایش «پا برهنه در پارک» به کارگردانی مریم باقری، روز شنبه، بیستم آبان ماه با اجرای ویژه هنرمندان به روی صحنه می‌رود.
۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲
کتاب «عبدالحسین نوشین» که توسط احسان حاجی پور تالیف و گردآوری شده است با تیراژ 1000 نسخه توسط انتشارات ایده راهی بازار کتاب شد.
۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
رئیس و نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران شامگاه جمعه ۱۲ آبان به تماشای نمایش های «دولت ضعیفه» و «اسطوره می شوم» در تماشاخانه ایران شهر نشستند.
۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸
نمایش «نذار این خواب تعبیر بشه» به نویسندگی و کارگردانی مهدی نصیری تا 24 آبان‌ماه، ساعت 18 در مجموعه سایه تئاترشهر میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.
۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۷
پایگاه اینترنتی «جاست استایل» دیروز خبر عجیبی منتشر کرد: «شرکت ال‌سی‌وایکیکی ترکیه تامین آزمایشی تولید پوشاک از ایران را آغاز کرد، اقدامی که احتمالا موجب واردات ۳/۲۳ میلیون دلاری پوشاک توسط این شرکت ترک از ایران طی ۱۸ ماه آینده خواهد شد.»
۰۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
علی اکبر ثابت کسایی در یادداشتی به نمایش «بوی خواب» نوشته محمد چرمشیر و کارگردانی سهراب سلیمی پرداخته است.
آخرین اخبار