سایر حوزه‌ها
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶
نماینده مردم بیرجند در مجلس:
نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی گفت: بالاترین پژوهش‌ها در دانشگاه بیرجند با کمترین اعتبارات انجام می‌شود و متأسفانه در کشور دیده نمی‌شود.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
فلاحتی:
نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی گفت: ما برای توسعه دانشگاه‌های کوچک کشور از جمله دانشگاه بزرگمهر قاین وارد دور باطل شده‌ایم و برای افزوده شدن نیروی کاری آن، شرط اجرای آمایش را جلوی پای ما می‌گذارند.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
حجت الاسلام رستمی در خراسان جنوبی:
حجت الاسلام رستمی در نشست روسای دانشگاه‌های خراسان جنوبی گفت: ظرفیت آموزش عالی در کشور بسیار خوب است در حال حاضر فقط ۳ درصد دانشجویان ما به خارج از کشور مهاجرت می‌کنند.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۶
نمایش «تجربه های اخیر» به نویسندگی امیررضا کوهستانی و کارگردانی سارا داروفروش که از اول مهرماه در خانه نمایش مهرگان روی صحنه رفته است به مدت پنج شب تمدید شد.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۷
«شاه لیر» اثر جاودانه شکسپیر که به زودی با کارگردانی مسعود دلخواه در سالن اصلی تئاتر شهر به روی صحنه می رود، مسابقه طراحی پوستر برگزار می کند.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
مدیر فرهنگی علوم پزشکی مشهد:
مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: نمایشگاه مفهومی دفاع مقدس با جانمایی بیش از ۶۰ عکس مفهومی در ساعات پر تردد دانشجویان به مدت یک هفته برگزار شد.
۰۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان همدان:
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان همدان گفت: اعزام عتبات ویژه کارکنان و اساتید، به صورت هوایی و زمینی در مهرماه ۹۷ انجام خواهد شد.
۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
کارگردان نمایش «شاه لیر» خبر داد؛
مهدی سلطانی به‎عنوان شاه لیر در اثر جاودان شکسپیر به کارگردانی مسعود دلخواه، نقش‌آفرینی خواهد کرد.
۰۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
با حکم مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛
مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم امین مختاری را به عنوان دبیر بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی منصوب کرد.
۰۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
برهانی‌فر:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی البرز گفت: افرادی که ظاهر متدین داشته و در جامعه سهم‌خواهی کرده و حقوق‌های نجومی دریافت می‌کنند با دشمنان خارجی همراهی دارند.
۰۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
جانشین بسیج دانشجویی آزاد همدان:
جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان گفت: فعالیت «گروه جهادی شهید سیدمیلاد مصطفوی» با وجود منابع مالی محدود و محدودیت زمان به لطف خدا و عنایت شهدا شروع به فعالیت کرد.
۰۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
معاون آموزشی دانشگاه اراک:
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه اراک گفت: این دانشگاه در سال تحصیلی جدید در سه رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی اقدام به پذیرش دانشجو کرده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار