سایر حوزه‌ها
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
«بدون تماشاگر» به کارگردانی امیر اخوین و «گذر لوطی هاشم» به کارگردانی حسین تبریزی عنوان نمایش‌های تازه‌ای است که از بیست آذرماه در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
خانزادی در دانشگاه علوم کشاورزی:
فرمانده نیروی دریای ارتش در پاسخ به تقویت و ساخت تجهیزات و تسلیحات نظامی و دفاعی دریایی با وجود فشار اقتصادی گفت: اگر این بخش تقویت نشود، دشمن دوباره پای خود را روی شانه‎های ما بگذارد.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
بلیت نمایش «شاه لیر» با کارگردانی مسعود دلخواه دوشنبه و سه شنبه این هفته برای دانشجویان تمامی رشته‌های تحصیلی با ۵۰ درصد تخفیف ارائه می‌شود.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۶
محمدمهدی چمران و علی مطهری به این سوال که «فرزندت کجاست؟» پاسخ دادند.
۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۱
یکی از چهره‌های فراری خارج نشین که به ادعای خودش سابقه بیست سال مبارزه علیه جمهوری سلامی را دارد طی یادداشتی در رادیو فردا به تشریح دلایل عدم تاثیر تحریم‌ها بر نفوذ منطقه‌ای ایران پرداخت.
۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
نمایشگاه نقاشی‌های مرضیه باقری با عنوان «شام، تهرانپاریس» جمعه ۲ آذرماه در گالری آس افتتاح می شود.
۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
محمدی در جمع خبرنگاران:
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: با توجه به امضای تفاهم نامه بین سازمان حج و زیارت، بانک ملت و ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، پرداخت تسهیلات بانکی برای اعزام دانشجویان به عتبات عالیات از امروز آغاز شد.
۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۹
گروه 8 نفره کولی های نمایش «شاه لیر» به کارگردانی مسعود دلخواه که از 20 آبان در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود، معرفی شدند.
۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
"لبخند ژکوند" اثر هنری فرشته ستایش, نقایش ایرانی است که از سال گذشته تا به امروز افتخارات بین المللی بسیاری را کسب کرده است و در نهایت توسط موزه هنر مدرن و معاصر تورین برای قرار گرفتن در کلکسیون دائمی این موزه بین‌المللی پذیرفته شد.
۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
پیش فروش "شاه لیر" به کارگردانی مسعود دلخواه و بازی مهدی سلطانی، بهاره رهنما، الهام پاوه نژاد، محمد صادق ملک و دیگر هنرمندان از پنجشنبه، ۱۰ آبان آغاز می شود.
۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
جمعه، یازدهم آبان، بحث و گفتگوى آزاد با موضوع شكسپير و با تمركز بر روى نمايشنامه "شاه لير" که با کارگردانی دکتر مسعود دلخواه در تئاتر شهر به روی صحنه میرود برگزار می شود.
۰۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
قاسم زارع بازیگر با سابقه تئاتر, سینما و تلویزیون و شهره قمر بازیگر سینما و تئاتر به کوچه پس کوچه های تهران قدیم و به لاله زار هتل کاتوزیان پیوستند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار