سایر حوزه‌ها
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
رامبد شکرابی، حدیث فولادوند، مرضیه صدرایی، بهرام سروری نژاد نمایش کمدی «پابرهنه در پارک» را برای پایان هفته شما پیشنهاد می‌دهند.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۳
رامبد شکرابی، حدیث فولادوند، مرضیه صدرایی، بهرام سروری نژاد در «پابرهنه در پارک» به ایفای نقش می‌پردازند.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۴
نمایشگاه نقاشی‌های فاطمه پاکدل با عنوان «مونولوگ» در گالری ویستا برگزار می‌شود.
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۹
مرتضی حسینی گفت: من با هرچیزی که با وطنم، مردم و شهدا مخالف باشد مخالفم. حتی اگر آن شخص برادر خودم باشد.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
نمایش عاشقانه «شب شرقی» به نویسندگی و کارگردانی ناصح کامگاری به روزهای پایانی نزدیک شد و تا جمعه بیست و یک مهر روی صحنه می‌رود.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
نمایش عاشقانه «شب شرقی» به نویسندگی و کارگردانی ناصح کامگاری به روزهای پایانی نزدیک شد و تا جمعه بیست و یک مهر روی صحنه می‌رود.
۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۹
گزارشی از صورتجلسه یک بانک
مقرر گردید ماهیانه، مبلغ ده میلیون ریال با عنایت قانون تجارت به اعضای محترم هیأت مدیره به عنوان حق حضور در جلسات پرداخت گردد.
۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۳:۲۲
مدیر تلگرام نیز در پاسخ به وزیر ارتباطات نوشت: قوانین تلگرام استفاده برای خشونت و نفرت پراکنی را ممنوع کرده است. ما از کاربران خود برای گزارش محتوای ناقض قانون، گزارش می گیریم.
۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
نمایش« آتن مسکو» نوشته ادوکیموس تسولاکیدیس به کارگردانی امیرحسین روح نیا اجرای روز دوشنبه هفدهم مهر ماه خود را، به حضور عکاسان اختصاص داده است.
۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶
نمایش«آتن مسکو» با حضور جمعی از اهالی تئاتر عصر روز چهارشنبه دوازدهم مهر‌ماه توسط الهام پاوه‌نژاد بازیگر سابق این نمایش در تماشاخانه باران افتتاح شد.
۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸
نمایش غسالخونه به کارگردانی مصطفی ملک ملکان تمدید شد و تا چهارده مهر در تالار حافظ میزبان مخاطبان است.
۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
نمایشگاه نقاشی‌های استاد نصرت الله مسلمیان و مراسم رونمایی از کتاب صد نسخه‌ای این هنرمند در گالری ایرانشهر برگزار می‌شود.
آخرین اخبار