سلامت
۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰
دبیر علمی سی و پنجمین کنگره بین المللی رادیولوژی ایران:
دبیر علمی سی و پنجمین کنگره بین المللی رادیولوژی ایران، چشم، تیروئید و اندام‌های جنسی را ۳ عضو آسیب پذیر در مقابل اشعه ایکس برشمرد و گفت: حفاظت در برابر اشعه برای بیماران امری ضروری است.
۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱
رئیس جمعیت هلال‌احمر در واکنش به ماجرای برکناری دبیر کل این جمعیت گفت: رفتن دبیرکل صحت ندارد، ولی آینده قابل‌پیش‌بینی نیست.
۳۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
نتایج یک مطالعه جدید نشان می‌دهد فیبر موجود در رژیم غذایی به حفظ سلامت مغز کمک می‌کند.
۲۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۸
اهدای اعضای بیمار مرگ مغزی بجنوردی در روز تاسوعای حسینی به پنج بیمار نیازمند زندگی دوباره بخشید.
۲۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹
سخنگوی وزارت بهداشت:
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: باتوجه به تأسیس بیمارستان‌های مجهز و کلینیک‌های ویژه در شهرستان‌ها، مسئولان استانی باید کاری کنند که بیماران اکثر خدمات درمانی را در استان و شهرستان‌های خود دریافت کنند.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴
برگزاری جلسه کمیته امداد و نجات ستاد اربعین با حضور دبیرکل جمعیت هلال‌احمر:
دبیرکل جمعیت هلال‌احمر در جلسه کمیته امداد و نجات ستاد اربعین که با حضور نمایندگان مختلف دستگاه‌های متولی در ارائه خدمات به زائران در اربعین برگزار شد از آغاز رسمی عملیات درمان و امداد و نجات از ۲۶ مهرماه در داخل کشور و عراق خبر داد.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۲:۵۸
برخی از شرکت‌های خصوصی با استفاده از نام بیمه سلامت و با تهدید مردم اقدام بازاریابی برای صدور کارت ارایه خدمات درمانی کرده‌اند.
۲۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
تفاهمنامه همکاری بین جمعیت هلال احمر و ستاد کل نیرو‌های مسلح در راستای ارتقای امنیت و اقتدار دفاعی، اقتصادی و اجتماعی کشور منعقد شد.
۲۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
پزشکی قانونی استان تهران اعلام کرد: ۵۷ نفر در ۴ ماهه نخست امسال به دلیل سوختگی در پایتخت، جان خود را از دست داده‌اند.
۲۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
سرپرست اورژانس کشور:
سرپرست اورژانس کشور گفت: با توجه به نیاز‌های جامعه در نظر داریم اورژانس ویژه بانوان را به زودی احداث کنیم تا به این قشر خدمات ویژه ارائه شود.
۲۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
متخصصان تغذیه بر این اعتقادند که در وعده‌های صبحانه و ناهار دانش‌آموزان باید مخلوطی از مواد غذایی شامل سبزیجات، میوه‌ها، شیر و لبنیات و گوشت و مواد پروتئینی باشد.
۲۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
یک استاد دانشگاه تغذیه گفت: مسافران در طول سفر از رستوران‌های بین‌راهی و نامعتبر استفاده نکرده و از مصرف فست‌فود‌ها نیز پرهیز کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار