سلامت
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴
قاضی‌زاده هاشمی:
وزیربهداشت با اشاره به اینکه ۹۶ درصد داروی مصرفی کشور در داخل تولید می‌شود، گفت: بیش از ۲۰۰ هزار دانشجو در رشته‌های مختلف پزشکی مشغول تحصیل هستند.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
پادوانی با موفقیت جراحی شد و خطر قطع نخاع این بازیکن رفع شد.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸
مهران زمان زاده، مدیر عامل انجمن دیابت شرق تهران گفت: اتوبوس دیابت در قالب تور جهانی با هدف افزایش سطح آگاهی جوامع در زمینه دیابت و با شعار تغییر دنیای دیابت به راه افتاده است و قرار است از روز شنبه پنجم اسفندماه حرکت کند.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
متخصصان ایرانی با درخواست سازمان جهانی بهداشت و به منظور بررسی مراقبت‌ها و پیشگیری از بیماری‌های واگیر به افغانستان اعزام شدند.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۸
مدیر عامل انجمن دیابت شرق تهران گفت: اتوبوس دیابت در قالب تور جهانی با هدف افزایش سطح آگاهی جوامع در زمینه دیابت و با شعار تغییر دنیای دیابت به راه افتاده است.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۷
قاضی‌زاده هاشمی:
وزیر بهداشت گفت: ۱۱۷ سفره خانه و رستوران غیرمجاز که اقدام به عرضه قلیان می‌کنند شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شده اند، اما پس از صدور حکم ...
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۴
فلوشیپ مادر و جنین گفت: مبتلایان به دیابت و خانم‌هایی که سابقه سقط مکرر دارند و نوزاد کم وزن به دنیا آورده‌اند و خانم‌هایی که به علت پرفشاری خون، نوزاد خود را از دست داده‌اند باید به متخصص فلوشیپ مادر و جنین مراجعه کنند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
عضو انجمن رادیوتراپی و انکولوژی با اشاره به اینکه درمان سرطان با بهره‌گیری از تکنولوژی IMRT در ایران محقق شد، گفت: 50 درصد بیماران مبتلا به سرطان در صورت تشخیص به‌موقع قابلیت درمان قطعی دارند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷
پژوهشگران می‌گویند که فرورفتن در آب سرد می‌تواند درد را فوراً تسکین دهد. شاید این امر برای سرعت بخشیدن به بهبود بعد از جراحی‌های دردناک، ارزش بررسی داشته‌باشد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
رئیس فراکسیون غذا و دارو در مجلس گفت: بی‌تردید بیماران خاص به دلیل شرایطی که دارند باید مورد عنایت ویژه‌ای قرار بگیرند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
دبیر علمی کنگره استروک ایران گفت: تزریق بوتاکس به عنوان یک روش درمانی موثر می‌ تواند به بیماران سکته مغزی کمک قابل توجهی کند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۹
عضو هیأت رئیسه انجمن سکته مغزی ایران گفت: در کشور ما حدود ۲۰ درصد سکته‌های مغزی در افراد جوان و زیر ۵۰ سال رخ می‌دهد.
آخرین اخبار