سلامت
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
فصل پاییز، فصل به بار نشستن یکی از میوه‌های بسیار پرخاصیت و مفید است که دارای خواص شگفت‌انگیزی است؛ در این مطلب با خواص این میوه شگفت‌انگیز آشنا می‌شویم.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
چرا مردم نابینا می‌شوند؟ شاید سوال مهم‌تر این است؛ به چه دلیلی مردم به نابینایی و سایر اختلالات مبتلا می‌شوند؟ و اصلا یک سوال خیلی مهم‌تر اینکه در کدام سنین خطرات مربوط به چشم دو برابر می‌شود.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
ما با رژیم غذایی خود، علاوه بر تغذیه خودمان، میلیارد‌ها باکتری، ویروس و قارچ‌های در حال زندگی در بدن مان را که میکروبیوم روده را تشکیل می‌دهند نیز تغذیه می‌کنیم.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰
یک منبع آگاه در دیوان عالی کشور از نقض حکم پزشک تبریزی به اتهام قتل دو زن خبر داد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
استادیار گروه زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، گفت: سندرم PCOS یکی از بیماری‌های با شیوع بالا در زنان ایرانی است که علائم آن از دوران نوجوانی می‌تواند بروز کند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
نشست خبری سخنگوی وزارت بهداشت:
سخنگوی وزارت بهداشت، گفت: اکثر کسانی که دو دفترچه بیمه دارند یا جزو بیمه شدگان رایگان یا روستایی هستند و یا اینکه سرپرست ‏خانوار حق بیمه ثابتی را می‌دهد و افراد از آن دفترچه استفاده می‌کنند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
سردار عراقی‌زاده:
رئیس چهارمین کنگره آسیا پاسفیک، هدف اصلی چهارمین کنگره آسیا پاسفیک را تبادل تجربه و دانش در حوزه طب نظامی عنوان کرد و گفت: هیچ چیزی برای ما مهم‌تر از حفظ جان انسان‌ها نیست.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۶
مشاور وزیر بهداشت:
مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، از اعزام تیم‌های بازرسی به ۱۴ نقطه تهران برای برخورد با قاچاق تجهیزات پزشکی خبر داد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۴
محمدی در گفتگو با «دانشجو»:
دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور گفت: جمعیت هلال احمر کشور قبل از گرانی‌های اخیر مبلغ قابل توجهی را به سازمان تدارکات پزشکی اختصاص داده تا مشکل کمبود داروی مردم رفع شود.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۶
معاون وزیر بهداشت مطرح کرد
معاون درمان وزارت بهداشت، گفت: در ۱۳ سال اخیر، ۸ مرکز جدید کاشت حلزون اضافه شده و تعداد اعمال جراحی در سال به ۱۱۴۷مورد کاشت حلزون افزایش یافته است.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
مدیرکل بهداشت و درمان کمیته امداد خبر داد
مدیرکل بهداشت، درمان و امور بیمه کمیته امداد با اعلام اینکه ۱۶۰ هزار کودک دچار سوءتغذیه توسط وزارت بهداشت شناسایی‌شده‌اند، گفت: از این تعداد ۱۳۷ هزار کودک سبد غذایی دریافت می‌کنند و بقیه پشت نوبت دریافت سبد غذایی هستند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت:
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت، از به روز شدن پرداختی‌های داروخانه‌های طرف قرارداد بیمه سلامت خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار