سلامت
۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲
نتایج یک بررسی نشان داد، وجود تلفن همراه در کنار افراد در طول شب تأثیرات نامطلوبی بر کیفیت خواب دارد و می‌تواند تبعات جبران ناپذیری به سلامت جسمی و روانی آن‌ها وارد کند.
۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
نتایج یک بررسی جدید نشان داد، تعریق شدید، به خصوص زمانی که فرد در حال ورزش کردن نیست یا تحرک زیادی ندارد، می‌تواند نشانه اولیه حمله قلبی باشد.
۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
رئیس انجمن جراحان زانو، آرتروسکوپی و آسیب ورزشی:
رئیس انجمن جراحان زانو، آرتروسکوپی و آسیب ورزشی با بیان اینکه اضافه وزن، عدم انجام ورزش‌های روزانه و کمبود ویتامین D. می‌تواند باعث ساییدگی زودرس مفصل زانو و آرتروز می‌شود گفت: حدود ۷۰ درصد از آرتروز‌های زانو در زنان است.
۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱
دانشمندان انگلیسی دریافتند که افراد مجرد در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به دمانس عقلی قرار دارند.
۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
دست‌های ما به طور طبیعی در اوقات بیداری، دچار یک لرزش بسیار خفیف و نامحسوس هستند که انقباض و استراحت علت این لرزشِ بسیار خفیف است.
۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۸
طبق نتایج یک مطالعه جدید، مصرف مکمل‌های ویتامین ممکن است موجب سوزش معده در برخی افراد شود.
۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۸
مدیر شبکه بهداشت و درمان سر پل ذهاب مطرح کرد
مدیر شبکه بهداشت و درمان سر پل ذهاب با اشاره به وجود کلینیک تخصصی در بیمارستان شهدای سرپل هاب، افزود: در این کلینیک، ۸ پزشک متخصص در رشته‌های مختلف مستقر هستند و روزانه حدود ۴۰۰ بیمار را ویزیت و معاینه می‌کنند.
۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۳
رئیس فراکسیون غذا و دارو مجلس:
رئیس فراکسیون غذا و دارو مجلس با انتقاد از ارائه آمارهای خلاف واقع رئیس سازمان غذا و دارو از تریبون رسانه ملی از عزم جدی مجلس برای پیگیری این موضوع خبر داد.
۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۱
در روزهای آلوده افراد باید هر روز ماسک مناسب را استفاده کنند.
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳
عضو آکادمی اقتصاد سلامت
عضو آکادمی اقتصاد سلامت با اشاره به کمبود منابع حوزه سلامت، گفت: امروزه متولیان سلامت و سازمان‌های بیمه‌گر پذیرفته‌اند که تن‌ها راه برون رفت از این چالش، مدیریت هزینه است.
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
دبیر اجرایی کنگره لیزرپزشکی عنوان کرد
دبیر اجرایی یازدهمین کنگره انجمن لیزر ایران، گفت: در هیچ جای دنیا اعتقاد بر این نیست که می‌توان از لیزر تراپی کم توان به جای درمان رایج پزشکی استفاده کرد.
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲
این قرص طبیعی، سوخت و ساز و متابولیسم بدن را افزایش داده و موجب کاهش وزن شما می‌شود.
آخرین اخبار