سلامت
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶
وزیر بهداشت:
وزیر بهداشت، گفت: چنانچه دارویی مشابه تولید داخل دارد و از نظر کیفیت و اثربخشی با نوع خارجی تفاوتی ندارد، باید همان داروی ایرانی برای بیماران تجویز و توصیه شود و پزشکان باید کمک کنند.
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
براساس آمار پزشکی قانونی در دو ماه سال نخست امسال، ۱۵ هزار و ۴۶۵ نفر به دلیل آسیب‌های ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان تهران مراجعه کرده اند.
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰
معاون درمان وزارت بهداشت مطرح کرد
معاون درمان وزارت بهداشت از ابلاغ دستورالعمل مراکز بیماری‌های خاص خبر داد و گفت: در این دستورالعمل، بر استاندارد‌های خدمت به بیماران خاص تاکید شده است.
۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۶
متخصص مغز و اعصاب با توجه به عوارض قطع ناگهانی و خودسرانه دارو توسط بیماران مبتلا به صرع، گفت: این امر می‌تواند خطر بستری در بیمارستان، کُما و حتی مرگ را برای بیماران به همراه داشته باشد.
۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹
عینک اولین بار در قرن سیزدهم میلادی در اروپا استفاده شد. با تکامل صنعت چاپ در قرن پانزدهم استفاده از عینک افزایش یافت، اما در قرن حاضر و با اجرای برنامهٔ آموزش عمومی استفاده از آن گسترش یافته است. در اینفوگرافیک زیر اطلاعات جالبی در خصوص انتخاب بهترین عینک متناسب با چهره شما و همچنین اطلاعاتی در خصوص انواع صورت ها، آمده است.
۲۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
اگر می‌خواهید در دوران سالمندی استخوان‌هایی قوی و محکم داشته باشید در رژیم غذایی خود بازنگری کنید.
۲۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به انجام سالانه ۱۵۰ پیوند کبد در بیمارستان امام خمینی (ره) گفت: پیوند کبد زنده به زنده فقط برای اطفال به دلیل پایین بودن مرگ مغزی در این افراد انجام می‌شود.
۲۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸
متخصص رادیوتراپی و آنکولوژی گفت: با استفاده از روش IMRT در رادیوتراپی کمترین آسیب به بافت سالم بیمار وارد شده و بهترین درمان را برای تومور از طریق رادیوتراپی شاهد خواهیم بود.
۲۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۵
متخصص و جراح کلیه گفت: کیست‌های کلیه اغلب بی‌علامت هستند و به صورت اتفاقی در بررسی‌های سونوگرافی تشخیص داده می‌شوند.
۲۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
شاد بودن حالتی ناپایدار و گذرا است و بستگی به عوامل زیادی از جمله آب و هوا و حساب بانکی شما دارد. ما به شما پیشنهاد نمی‌کنیم که به یک حالت دایمی به نام شاد بودن برسید و در آن بمانید، اما راه‌های زیادی وجود دارد که یک یا حتی چندین بار در روز به جای عصبانیت، اضطراب و ناراحتی به شادی برسیم.
۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۸
پوشش خدمات بیمه تکمیلی در سال ۱۳۹۷ به اعضای صندوق اعتباری هنر بر اساس قرار داد منعقد شده با شرکت بیمه سرمد انجام می‌شود.
۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۹
بی‌توجهی به حجم و کیفیت پایین استخوان فک و لثه از مهمترین عوامل شکست و لق شدن ایمپلنت‌های دندانی است.
آخرین اخبار