سلامت
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
مدیرکل امور فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو الزامات این سازمان برای برچسب‌گذاری محصولات و فرآورده‌های غذایی تراریخته را تشریح کرد.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
روئینی در گفتگو با «دانشجو»:
رئیس مجموعه داروخانه‌های دانشکده داروسازی و داروخانه‌های بیمارستانی گفت: ما اکنون در شرایط جنگی هستیم و لمس این مساله برای مسوولین سخت است.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
وزیر بهداشت مطرح کرد
وزیر بهداشت، از هندوستان به عنوان یکی از قدرت‌های مهم در حوزه دارو و واکسن نام برد و گفت: ظرفیت ایران و منطقه، بازار بسیار خوبی برای هندوستان به شمار می‌آید.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
چه عواملی باعث می‌شود که یک کودک به بزرگسالی باهوش و بااستعداد تبدیل بشود؟ آیا هوش تنها بوسیله ژنتیک تعیین می شود ؟
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۲
حامد برکاتی:
مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت گفت: بهترین سن بارداری بین ۲۰ تا ۳۵ سال است، البته برخی سن آغاز بارداری را ۱۸ سال می‌دانند. اما ...
۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به اینکه روند ابتلا به سرطان در کشور به دلیل افزایش سالمندی رو به گسترش است، گفت: سال گذشته ۳۰۰۰ میلیارد تومان هزینه درمان سرطان در کشور شد.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸
وزیر بهداشت در حاشیه سفر به کشور هندوستان با نخست وزیر این کشور دیدار کرد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به آغاز طرح امداد و نجات زمستانه از فردا در جاده‌های کشور، گفت: ۱۲۴۵ پایگاه ثابت و موقت امدادی برای اجرای این طرح در حالت آماده‌باش قرار دارند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
وزیر بهداشت به منظور حضور در اجلاس بین المللی سلامت مادر و کودک که در دهلی نو برگزار می‌شود، وارد هند شد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
رییس اداره کل تجهیزات پزشکی:
رییس اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت در نشست با معاون وزیر بهداشت ارمنستان گفت: ما حدود هزار شرکت تولیدکننده تجهیزات پزشکی در ایران داریم که این عدد در مقایسه با یکصد شرکت دارویی در کشور، بسیار قابل ملاحظه بوده و عدد بزرگی است.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
سال‌های بعد از پایان جنگ، دکتر «جلیل کلانتر هرمز» فرشته نجات جانبازانی می‌شد که صورت‌هایشان در جنگ آسیب‌دیده بود و حالا این جراح پلاستیک معروف ایرانی، دربست به‌صورت رایگان در خدمت همه بیماران محروم این مرزوبوم است.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۷
مطالعه جدید نشان می‌دهد بیماری مزمن کلیوی در مردان بیش از زنان منجر به نارسایی کلیوی و مرگ می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار