سلامت
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۷
در نشست کمیته سلامت جنبش مردمی چهل سال انقلاب اسلامی مطرح شد:
در راستای سلسله برنامه های جنبش مردمی پاسداشت 40 سال انقلاب اسلامی، صبح امروز اولین شنبه انقلاب با عنوان کمیته سلامت در منزل پزشک جانباز 70 درصد آقای احمد خنجری برگزار شد.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
جامعه دامپزشکان ایران در مرداد ماه برگزار میکند:
بیستمین کنگره دامپزشکی ایران و اولین نمایشگاه تخصصی ایران وت یکم تا سوم مرداد در مصلی امام خمینی (ره) برگزار میشود.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
براساس داده‌هایی که توسط مرکز پیشگیری و کنترل بیماری‌های ایالات متحده منتشر شده است، سالانه حدود یک میلیون سقط جنین در این کشور رخ می‌دهد.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
«سلامتی که باشه همه چی درست می‌شه.» ساده‌ترین گفت‌وگویی که بین افراد انجام می‌شود همین جمله‌ای است که تاکید بر بزرگ‌ترین نعمت خداوند دارد؛ سلامتی.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
دبیر علمی همایش پزشکی آکادمیک ایران:
دبیر علمی همایش پزشکی آکادمیک با اشاره به رابطه‌ی مالی بین پزشک و بیمار گفت: این موضوع که پزشک هر چه بیشتر کار کند پول بیشتری به‌دست می‌آورد، سبب می‌شود که کیفیت ارائه خدمات به بیمار پایین بیاید.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
متخصص پوست و مو با اشاره به اینکه 20 درصد اگزماهای تماسی از نوع آلرژیک است،‌ گفت: درمان این بیماری علاوه بر پیشگیری بستگی به وسعت و انتشار آن دارد و پزشک داروی خوراکی یا تزریقی تجویز می‌کند.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
قاضی زاده هاشمی خبر داد
وزیر بهداشت گفت: دولت مصمم است مابه التفاوت نرخ ارز برای جلوگیری از افزایش قیمت کالاهای اساسی که دارو و برخی از تجهیزات پزشکی است را پرداخت کند.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به اینکه کم‌خونی ناشی از کمبود آهن در مردان می‌تواند نشانه‌ای از ابتلا به سرطان باشد، گفت: مردان دچار این مشکل نباید پیش از شناسایی علت کم‌خونی، قرص آهن مصرف کنند.
۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
قاضی‌زاده هاشمی:
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه وضعیت سلامت و بهداشت کشور خوب بوده، اما عالی نیست، گفت: ۵۰ درصد مردم کشور دارای اضافه وزن بوده و نمی‌دانند که دارای فشار خون هستند.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران توضیحاتی در مورد ریزش مو و تاثیر منفی استفاده از برخی شامپو‌ها ارائه داد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
معاون وزیر بهداشت گفت: آمارها نشان می‌دهد که «سونامی سرطان» در ایران رخ نداده و با اطمینان می‌توان گفت نرخ بروز سرطان در ایران حتی در مقایسه با کشورهای اروپایی که وضعیت بهتری در ثبت سرطان و همچنین پیشگیری و درمان زودهنگام دارند، هنوز پایین تر است.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
مجری برنامه ثبت سرطان در ایران گفت: با ارائه نخستین گزارش ثبت سرطان مبتنی بر جمعیت ایران، گام موثری در زمینه پیشگیری و تشخیص زودهنگام سرطان در کشور برداشته شد و می‌توان اغلب سرطان‌ها را با تشخیص زودهنگام، درمان کرد و از مرگ ناشی از سرطانها کاست.
آخرین اخبار