سلامت
۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
معاون دفتر سلامت روان وزارت بهداشت عنوان کرد
معاون دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت، گفت: احساس آرامش در محیط کار، منجر به افزایش بازدهی و توانمندی افراد می‌شود.
۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
مشاور وزیر بهداشت توصیه کرد
مدیر کل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت، گفت: خوابیدن برای تقویت بدنی روزه داران توصیه می‌شود، اما زمان آن هنگام غروب آفتاب و افطار که در طب ایرانی به «خواب مرگ» معروف است، نباشد.
۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
یک متخصص تغذیه با بیان اینکه از باقلا برای شادابی پوست استفاده می‌شود گفت: می‌توان برای درمان لک‌های پوست نیز از این گیاه استفاده کرد.
۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
رئیس اداره اورژانس هوایی کشور عنوان کرد؛
رئیس اداره اورژانس هوایی کشور با اشاره به خرید ۶ بالگرد جدید برای اورژانس هوایی گفت: تاکنون بیش از ۲۰ هزار مصدوم و بیمار توسط اورژانس هوایی در کشور منتقل شده‌اند.
۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸
محققان می‌گویند شبی دو قاشق چای‌خوری عسل می‌تواند سرفه‌های آسمی را در خواب کمتر کند.
۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
متخصص جراح لثه:
متخصص جراح لثه با اشاره به اینکه فاصله کشیدن دندان تا کاشت ایمپلنت نباید طولانی شود، گفت: اغلب افراد زمانی اقدام به کاشت ایمپلنت می‌کنند که به دلیل گذشت زمان طولانی، استخوان به مرور زمان تحلیل رفته و از تراکم آن کاسته شده است.
۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
یک کارشناس طب سنتی گفت: کسانی که مبتلا به رفلاکس معده (ناشی از سردی معده) هستند، از مصرف جعفری نفع می‌برند، زیرا باعث کاهش رطوبت معده می‌شود همچنین ماسک جعفری موجب خونرسانی بهتر به پوست شده و به شادابی آن کمک می‌کند.
۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶
متخصص بیماری‌های کلیوی روزه داری را زمانی مناسب برای دریافت غذای کمتر، کاهش وزن و درمان کبد چرب دانست.
۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
متخصص کودکان با اشاره به اینکه نوزادان مبتلا به کم کاری ید با غربالگری تشخیص داده می‌شوند، گفت: تأخیر در تشخیص و درمان کم کاری تیروئید شدید می‌تواند منجر به ناتوانی ذهنی و کوتاهی قد شود.
۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
سخنگوی اورژانس کشور از افزایش آمار فوت‌شدگان بر اثر مصرف قارچ‌های سمی به ۱۵ نفر خبر داد. همچنین ۷ توصیه مهم در خصوص مسمومیت با استفاده از قارچ تشریح شد.
۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
ستاد مرکزی اطلاع رسانی دارو‌ها و سموم سازمان غذا و دارو، عامل مسمومیت‌های اخیر قارچی را اعلام کرد.
۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
با بالا رفتن سن آثار گذر زمان را می‌توان به صورت خطوط و چروک‌های ریز و درشت در پوست صورت مشاهده کرد. تقریبا هیچ انسانی را روی زمین پیدا نمی‌کنید که پیر شدن پوستش را دوست داشته باشد، زیرا اغلب ما دوست نداریم کهولت سن خود را هر روز در آینده ببینیم و آن را به خود یادآوری کنیم.
آخرین اخبار