سلامت
۰۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
دبیر انجمن صنفی جراحان عمومی کشور عنوان کرد: جامعه جراحان عمومی کشور معتقد است حضور فرد با تجربه در نظام پزشکی می‌تواند در احقاق حقوق پزشکان، واقعی نمودن تعرفه‌ها و بسیاری از حقوق قانونی پزشکان نقشی بی بدیل داشته باشد.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴
رئیس انجمن میکروب شناسی ایران مطرح کرد
رئیس انجمن میکروب شناسی ایران با اشاره به نقش میکروبیولوژیست‌ها در تولید واکسن گفت: هرچند سابقه طولانی در میان کشورهای منطقه برای ساخت واکسن داریم، ولی باید در این حوزه قویتر عمل کنیم.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
مدیرکل استاندارد تهران هشدار داد:
مدیرکل استاندارد تهران هشدار داد: آب معدنی با نام تجارتی "به آب- آکوا آلتورا"، تولیدشده در شرکت صبارود افشان غیراستاندارد است و از مصرف آن خودداری کنید.
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۰
وزیر بهداشت در اصفهان:
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سند درمان کشور در شهریورماه سال جاری ابلاغ می‌شود که در این سند مشخص شده در هر نقطه‌ای از ایران به چه تعداد تخت بیمارستانی و تجهیزات پزشکی نیاز است تا صدور مجوز و تأسیس داروخانه‌ها نیز سهولت پیدا کند.
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۳
دبیر انجمن داروسازان ایران مطرح کرد:
دبیر انجمن داروسازان ایران با انتقاد از دیرکرد پرداخت مطالبات داروسازان از بیمه‌ها گفت: سازمان‌های بیمه‌گر طی ۸ ماه گذشته حدود ۴ هزار میلیارد تومان به داروخانه‌ها بدهکار هستند.
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
عضو هیأت مدیره انجمن دندانپزشکی ایران شاخه اصفهان با اشاره به علائم ابتلاء به عفونت‌های لثه گفت: ارتباط عفونت‌های لثه با سکته‌های مغزی، سقط جنین، تولد نوزاد نارس و بسیاری ازبیماری‌های دیگر همچون دیابت کاملا ثابت شده است، اما متأسفانه توجه به درمان‌های لثه به درستی در بین عوام و مردم صورت نمی‌گیرد.
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۵
محققان دریافتند دو بیماری مزمن ریوی آسم و COPD (بیماری مزمن انسدادی ریه)، سالانه موجب مرگ حدود ۴ میلیون نفر در جهان می‌شوند.
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲
کشمش برای بدن بسیار مفید است و می‌تواند در درمان عارضه‌هایی مانند یبوست، ترشی معده و مشکلات جنسی مؤثر واقع شود. از دیگر فواید بسیار زیاد کشمش می‌توان به تأثیر مثبت بر بینایی و نیز حفظ سلامت دندان‌ها و استخوان‌ها اشاره کرد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲
معاون پایش محیط زیست استان تهران: هوای پایتخت ناسالم است.
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
با ورود هلال احمر به عرصه محیط زیست عنوان شد:
تیم‎های بهداشت و درمان هلال احمر در راستای اجرای برنامه ۵ ساله هلال احمر، در تمام استان‌ها بر اساس نیاز مردم حضور خواهند یافت. همچنین حضور در عرصه حفظ محیط زیست و منابع طبیعی به عنوان محورهای اصلی برنامه هلال احمر خواهد بود.
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
دبیر علمی و اجرایی ششمین همایش زیبایی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران:
دبیر علمی و اجرایی ششمین همایش زیبایی انجمن دندانپزشکان گفت: در جامعه ما تمایل به داشتن لبخندهای هالیوودی زیاد شده بنابراین بهترین راهکار انجام درمان صحیح و بی نقص توسط دندانپزشکان جهت کاهش عوارض احتمالی این درمان‌ها خواهد بود.
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
رئیس انجمن دندانپزشکان عمومی ایران:
رئیس انجمن دندانپزشکان عمومی ایران ضمن هشدار در مورد انجام بیلیچینگ خانگی، گفت: مردم فریب ارزان و در دسترس بودن بیلیچینگ خانگی را نخورند چراکه این مسئله ممکن است عوارض برگشت ناپذیری را به برای افراد به همراه داشته باشد.
آخرین اخبار