امنیتی و دفاعی
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۱
گزارش خبرگزاری دانشجو از فرمانده جدید
حضرت آیت الله خامنه‌ای در حکمی امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده را به فرماندهی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳
معاون هماهنگ کننده ارتش به منظور ارزیابی عملکرد و میزان آمادگی یکان های ستادی و آموزشی فرماندهی دژبان کل ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز از مرکز آموزش شهید اسدی دژبان ارتش بازدید کرد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
رسته و تخصص‌های نیرو‌های مسلح - ۱
خبرگزاری دانشجو قصد دارد در قسمت امنیتی دفاعی سرویس سیاسی تحت پرونده ویژه به معرفی نشانه ها، رسته ها و تخصص های نیروهای مسلح اعم از سپاه،ارتش و ناجا بپردازد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۲
وزیر دفاع در برنامه نگاه یک:
امیر حاتمی درخصوص اولویت های صنعت دفاعی کشور گفت: اولویت اول ما موضوع موشکی است که در این حوزه وضعیت خوبی داریم و باید آن را ارتقا می دادیم.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸
فرمانده نیروی دریایی ارتش از تجهیز اولین ناوشکن ایرانی به "سامانه دفاع نزدیک کمند"، خبر داد.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
امیر حیدری:
فرمانده نیروی زمینی ارتش هوانیروز را امید ملت ایران در نفسگیر‌ترین لحظات دانست و گفت: در زلزله کرمانشاه وقتی راه‌های ورودی شهر‌ها بسته شده بود نگاه مردم منطقه به هوانیروز بود.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
فرمانده هوانیروز سپاه خبر داد؛
سردار رحمانی گفت: کمیسیون‌های مشترک مختلفی در هوانیروز سپاه و ارتش شکل گرفته و هدف ما ارتقاء سطح هماهنگی و آمادگی هوانیروز ارتش و سپاه است
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
امیر قربانی:
فرمانده هوانیروز ارتش گفت: امداد رسانی یکی دیگر از اقدامات هوانیروز است، از سوی دیگر در قطعه سازی پیش رفت‌های بسیاری داشته و امروز توان تامین همه نیاز‌های خود و حتی صادرات را داریم.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش
‎شبیه ساز پایه ثابت ارتقاء یافته بالگرد ۲۰۶ که از سوی معاونت تحقیقات و خودکفایی هوانیروز بهینه سازی و بروزرسانی شده با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش رونمایی شد.
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
معاون وزیر دفاع در مشهد:
معاون هماهنگ کننده وزیر دفاع با بیان اینکه دقت و سرعت موشک‌های ما روز به روز در حال افزایش است، گفت: جمهوری اسلامی از نظر قدرت دفاعی و نظامی در سطح "بازدارندگی" است.
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
فرماندار بانه خبر داد
فرماندار بانه گفت: چهار نفر از نیرو‌های مرزبانی شهرستان بانه در مسیر جاده بولحسن در درگیری با اشرار ضدانقلاب زخمی شدند.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین از آمادگی بسیج برای همکاری با سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار