امنیتی و دفاعی
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
امیر سیاری:
معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: امکانات لازم را در اختیار تولیدکنندگان فیلم های سینمایی «به وقت شام» و «سرو زیر آب» و «ماهورا» قرار داده بود.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹
سرلشکر باقری در جمع خبرنگاران:
رییس ستاد کل نیرو‌های مسلح با تاکید بر اینکه تا ماه‌های آینده کل سوریه باید پاکسازی شود، گفت: ارتش سوریه و حاکمیت قانونی این کشور دنبال آتش بس است.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
تفاهم نامه همکاری برای تولید محتوا در حوزه دفاع مقدس و انتقال این فرهنگ به نسل جوان میان ستادکل نیروهای مسلح و وزارت آموزش و پرورش منعقد شد.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
امیر حاتمی در جمع خبرنگاران:
وزیر دفاع گفت: با تلاش‌های نیروی دریایی ارتش و وزارت دفاع و دیگر نیروها کوچکترین مشکل امنیتی در منطقه مکران نداریم و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی با امنیت خاطر می‌توانند در این منطقه فعالیت کنند.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷
حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی اظهار داشت: اگر گروه‌هایی تن به سلطه ندهند، آمریکا این‌گونه رفتارها [تحریم و فشار به بهانه تروریسم] را انجام می‌دهد تا تعریف خودش را در دنیا حاکم کند.
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۳
سرلشکر باقری:
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در همایش ملی علوم و معارف دفاع مقدس در آموزش و پرورش گفت: قدرت های بزرگ امروز می خواهند فرهنگ خود را بر دیگران تحمیل کنند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
آیت‌الله شاهرودی در مجمع تشخیص:
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اقداماتی که امنیت عمومی جامعه را خدشه‌دار کند به هیچ وجه قابل قبول نیست و لازم است مسئولان با جدیت و قاطعیت برخورد‌های قانونی لازم را به عمل آورند و از نعمت ارزشمند امنیت صیانت کنند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
سردار عبداللهی:
معاون بهداشت، امداد، درمان و آموزش پزشکی سپاه با اشاره به خدمات طب رزمی در جبهه مقاومت اسلامی برای مقابله با تکفیری‌ها در عراق و سوریه گفت: پزشکان ایرانی و بهیاران عرصه طب رزم در جبهه مقاومت اسلامی در منطقه فعال هستند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵
فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ از مجروح حادثه تروریستی خیابان پاسداران تهران عیادت کرد.
۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵
امیر خلبان حسن شاه‌صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش به همراه جمعی از مسئولین عالیرتبه این نیرو با خانواده شهید بایرامی از شهدای حوادث اخیر تهران دیدار کردند.
۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
امیر پوردستان:
رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش با اشاره به جنگ بیوتروریسم گفت: امروز دیگر داعشی ها را با جلیقه انتحاری به میان ما نمی فرستند، آنها سربازان داعش را به میکروب های مختلف آلوده کرده و وارد کشور می کنند
۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۵
سرلشکر باقری:
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مدافعان مقتدر حریم امنیت اجازه تکرار نمایش‌هایی مانند خیابان پاسداران را نداده و با هر تهدیدی علیه امنیت شهروندان با قاطعیت برخورد خواهد شد.
آخرین اخبار