امنیتی و دفاعی
۰۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
سردار غیب پرور در مشهد:
رئیس سازمان بسیج و جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج با طلایی خواندن دوره طرح ولایت، عنوان کرد: این دوره واقعاً یک فرصت طلایی برای قشر جوان ما که در کوران حوادث قرار دارد، است.
۰۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع:
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع گفت: رضایت فرماندهی معظم کل قوا از این سازمان افتخاری بالایی بوده چرا که این سازمان طلایه‌دار اجرای فرامین رهبری در حوزه فرماندهی است.
۰۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
همایش سالانه هیأت معارف جنگ شهید سپهبد صیاد شیرازی به مدت دو روز با حضور معاونت‌های آموزش ستاد فرماندهی کل آجا و معاونین آموزشی نیروهای ارتش در تهران برگزار شد.
۰۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۲
صبح امروز
فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در پایگاه شهید حسینی بیرجند از بخش‌های مختلف این پایگاه بازدید کرد.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲
سرلشکر باقری در آئین تودیع و معارفه وزیر دفاع:
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: رای بالای نمایندگان به امیر حاتمی پشتوانه عظمی برای نیروهای مسلح، نظام جمهوری اسلامی و قدرت بازدارندگی کشور خواهد بود.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳
سردار جلالی:
رئیس سازمان پدافند غیرعامل به مناسبت ۳۱ مرداد روز صنعت دفاعی پیامی صادر کرد.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۸
طی پیامی
سرلشکر محمدعلی جعفری در پیامی از نقش آفرینی‌های سرلشکر صالحی در تقویت اخوت و برادری بین سپاه و ارتش و ارتقای قدرت دفاعی و نظامی کشور قدردانی کرد.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
سردار دهقان:
وزیر سابق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، گفت: در وزارت دفاع هیچ وزیری نسبت به وزیر دفاع قبل در مقام نقد برنیامده و سیاست‌های دوره‌های قبل در جهت پیشرفت صنعت دفاعی تداوم یافته است.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
با حضور سرلشکر باقری و سردار شیرازی
مراسم تودیع و معارفه وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور سرلشکر باقری و سردار شیرازی برگزار شد.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
امیر روزخوش:
فرمانده پایگاه هوایی شهید بابایی اصفهان، گفت: نیروهای این پایگاه با فلسفه شهید و شهادت آشنا هستند و اجازه نمی‌دهند خون شهیدان بخصوص شهید محسن حججی پایمال شود.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲
امیر سرتیپ نصیرزاده گفت: گروه تکفیری داعش به سرکردگی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی به دنبال نا امن کردن منطقه و تجزیه آن هستند.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
امیر سرتیپ دوم خلبان روزخوش و دیگر فرماندهان پایگاه شهید بابایی با حضور در منزل شهید محسن حججی با خانواده این شهید والامقام دیدار کردند.
آخرین اخبار