امنیتی و دفاعی
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۹
دریادار سیاری:
معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: ما در برابر استکبار جهانی ایستاده‌ایم و هرکس بخواهد تعرضی به ما بکند پاسخ سختی دریافت می‌کند.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵
وزیر دفاع:
وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه روابط ایران و عراق از استحکام قوی و خاصی برخوردار است، گفت: روابط دو کشور تحت تاثیر شیطنت‌های مداخله‌جویانه قرار نخواهد گرفت.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
سردار یزدی:
فرمانده سپاه محمدرسوال الله (ص) تهران گفت: تضعیف قدرت سپاه و از بین بردن ولایت فقیه از مهمترین اهداف دشمنان کشور و در راس آن‌ها آمریکا است.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴
سرلشکر موسوی در جمع خبرنگاران:
فرمانده ارتش همچنین در پاسخ به سؤالی مبنی بر برخی تلاش‌ها برای ایجاد تفرقه بین سپاه و ارتش گفت: این‌ها موفق نمی‌شوند و فقط خود را خسته می‌کنند.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
دریادار خانزادی در نشست خبری:
فرمانده نیروی دریایی ارتش از حضور ۳۵ هیئت عالی رتبه فرماندهان نیرویی دریایی جهان در اجلاس تهران خبر داد.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵
سرلشکر موسوی در همایش تجلیل از مدافعان حرم:
فرمانده ارتش با بیان اینکه قضاوت‌های ناصحیح درباره سپاه، تازگی ندارد،گفت: از روز نخست ایجاد سپاه، شاهد سخنان خصمانه درباره آن بوده‌ایم، هستیم و خواهیم بود.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۵
عبدالله گنجی:
مدیر‌مسئول روز نامه جوان نوشت:در يک سال گذشته سپاه، صدا و سيما و قوه قضائيه مورد حمله روحاني بوده‌اند و هر سه در همين يک سال تحريم شده‌اند. اين اشتراک نگاه بين غرب و روحاني را چطور مي‌توان توجيه و تفسير کرد؟
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
با حکم فرمانده کل سپاه
سرلشکر جعفری در حکمی سردار علی فضلی را به سمت فرماندهی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) منصوب کرد.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۴
سردار غیب‌پرور در مراسم تجلیل از مدافعان حرم:
رئیس سازمان بسیج گفت: حضور فرمانده ارتش در مراسم گرامیداشت روز پاسدار، نشان‌دهنده اتصال و وحدت ارتش، سپاه و بسیج است و این حضور، دارای پیام است.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۱
سرلشکر موسوی:
فرمانده کل ارتش با بیان اینکه بزرگترین آرمان و آرزویم محو و نابودی رژیم صهیونیستی است، گفت: سپاه و ارتش برادرند و در هر جنگی قرار است پیش مرگ هم باشیم.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
سردار غیب پرور:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به صحبت های اخیر یکی از مسئولان کشور گفت: این صحبت ها از بلندگوهای رسمی قطعا نمی‌تواند جایگاه سپاه را تضعیف کند.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷
سردار سلامی در سخنرانی پیش از خطبه:
سردار سلامی با بیان اینکه جبهه مقاومت بسیار قدرتمند از گذشته است تصریح کرد: دیده‌اید که جبهه مقاومت چگونه تکفیری‌ها را جارو کرد شما صهیونیست‌ها هرگز از آن‌ها قوی‌تر نیستید.
آخرین اخبار