امنیتی و دفاعی
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۳
قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص):
روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) با تکذیب خبر منتشره دربرخی رسانه‌ها و فضای مجازی پیرامون ورود این قرارگاه به پروژه‌های مسکن مهر پردیس اعلام کرد: در خصوص پروژه مسکن مهر پردیس ماموریتی به قرارگاه واگذار نشده است.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۱
دریادار سیاری:
معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: بالابودن توان رزمی، توان بازدارندگی کشور را نشان می‌دهد و تا زمانی که این اقتدار وجود داشته باشد، هیچ دشمنی فکر تجاوز به ایران را نمی‌کند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۸
در پی کسب عنوان نخست دانشگاه‌های علوم پزشکی همطراز درکشورصورت گرفت؛
سپاه نیوز: فرمانده کل سپاه در پیامی کسب عنوان نخست در میان دانشگاه‌های علوم پزشکی همطراز درکشور توسط دانشگاه علوم پزشکی حضرت بقیه الله الاعظم (عج) را تبریک گفت.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
وزیر دفاع گفت: دانشجویان، فرماندهان و افسران جنگ نرمی هستند که در عصر حاضر بیش از هر دوره‌ای باید آگاه‌تر و هوشیارتر در راه مبارزه با استکبار، مفهوم عدالتخواهی را در محیط بین الملل مطالبه کنند.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۹
هیات نظامی نیروی هوایی پاکستان از دانشگاه هوایی شهید ستاری نهاجا بازدید کردند.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۷
سردار غیب پرور:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج برای استحکام و برنامه ریزی طرح‌های خود حساب ویژه‌ای روی جوانان مستعد و انقلابی باز کرده است.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۹
با حکم سردار غیب‌پرور
رئیس بسیج سازندگی و معاون اجتماعی بسیج طی احکامی از سوی سردار غیب‌پرور منصوب شدند.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
سرلشکر صفوی:
دستیار ارشد فرمانده کل قوا گفت: بندر جاسک می‌تواند قسمت عمد‌ه‌ای از صادرت نفت ایران را خارج از تنگه هرمز و با حجم بالا به خود اختصاص دهد، بنابراین باید ...
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
سرلشکر جعفری:
فرمانده کل سپاه گفت: خدا اراده کرده که نور خود یعنی جوهره دین اسلام (انقلاب اسلامی) که شعار آن بر دستان ملت بزرگ ایران است به دنیا منتقل شود.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
سردار حاجی زاده مطرح کرد؛
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تائید خبر تست موشکی اخیر گفت: واکنش آمریکایی‌ها نشان می‌دهد که این تست برای آن‌ها بسیار مهم بود که فریادشان درآمد.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
سردار حاجی زاده در دانشگاه علم و صنعت:
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفتک بنده نمی‌خواهم کسی را متهم کنم، اما اگر نگاه به داخل باشد مسئولان به سراغ دانشگاه‌ها می‌آیند، ولی آقایان به کوچه پس کوچه‌های اروپا مسلط‌تر هستند و هر نیازمندی که دارند به سمت اروپا می‌روند. با این وجود این نگاه به سراغ دانشگاه نمی‌آید.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴
امیر سیاری:
معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه حضور در مسابقات نظامی موجب بازدارندگی است، گفت: استکبار به دنبال منزوی کردن ایران و ممانعت از حضور ما در عرصه‌های بین‌المللی بود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار