بازار
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
یورو در بازار آزاد به قیمت ۱۶ هزار تومان به فروش رفت که نسبت به دیروز تفاوت چندانی نداشت، دینارعراق هم همچنان با قیمت ۱۳ هزار تومان به فروش رفت.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۹
قیمت خودرو‌ها در بازار آزاد تفاوت چندانی با دیروز نداشت، پراید ۱۳۱ با قیمت ۳۲ میلیون ۵۰۰ هزار تومان به فروش رفت و تیبای صندوق دار هم با قیمت ۳۹ میلیون تومان قیمت گذاری شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
سکه بهار آزادی با پیش گرفتن از سکه امامی به قیمت ۴ میلیون ۴۵۰ هزار تومان رسید.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
قیمت هر قطعه سکه طرح قدیم یا همان سکه امامی ۴ میلیون و ۷۰ هزار تومان به فروش رسید که این مبلغ نسبت به روز گذشته شاهد ریزش ۲۲۰ هزار تومانی بوده است.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲
پراید ۱۱۱ با کاهش قیمت پانصد هزار تومانی به ۳۵ میلیون ۵۰۰ هزارتومان رسید، پراید ۱۳۱ نیز با کاهش یک میلیونی با قیمت ۳۲ میلیون تومان مبادله شد.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار آزاد امروز به قیمت ۴۱۰ هزار تومان فروخته که نسبت به دیروز کاهش ۱۰ هزار تومانی را نشان می‌دهد.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
قیمت خودروهای تولید داخل در بازار امروز نسبت به روز گذشته تغییر چندانی نداشت و تغییرات قیمت اغلب خودرو بین 500 هزار تا یک میلیون تومان بود.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
پرونده ویژه دانشجو برای کسب و کار نو؛
عادل طالبی عضو هیئت مدیره اتحادیه کسب و کار‌های نو می‌گوید این اتحادیه باعث شده تا کسب و کار‌های نو متولی داشته باشد و بسیاری از مشکلات آن در روند درست حل شود.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
پراید ۱۱۱ با افزایش قیمت نسبت به هفتهقبل به قیمت ۳۶ میلیون تومان رسید، پراید ۱۱۱ نیز با قیمت ۳۳ میلیون تومان به فروش رفت.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
سکه بهار آزادی با افت محسوس به قیمت ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده و سکه طرح قدیم یا همان سکه امامی نیز با قیمت ۴ میلیون ۳۵۰ هزار تومان قیمت گذاری شد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
رئیس کل بانک مرکزی نوشت: برای کنترل و هدایت نقدینگی، کند کردن روند رشد تورم و متعاقبا کاهش تدریجی آن، اخذ مجوزهای لازم برای اصلاح تدریجی آن و خصوصا ساماندهی بازار ارز و حرکت در مسیر نرخ ارز تعادلی، برنامه‌های مشخصی داریم.
۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
عضو کمیسیون عمران:
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: روند کنونی قیمت بازار مسکن نزولی بوده و این احتمال می رود که روند تداوم پیدا کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار