لرستان
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
مختاری در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه لرستان گفت: شاهد عملکرد منفعلانه بعضی تشکل‌ها هستیم که با توجه به فضای کشور و دانشگاه‌ها واقعا ظلم به جنبش دانشجویی است.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
پرونده ویژه | اردوی جهادی ۹۷
نهمین دوره اردو‌های جهادی پزشکی گروه جهادی بسیج دانشکده پزشکی دانشگاه شاهد ۱۶ تا ۱۸ مرداد در استان لرستان برگزار شد.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۶
پرونده ویژه | اردوی جهادی ۹۷
مسئول جهادسازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان لرستان گفت: بیش از ۱۲۰۰ نفر از دانشجویان جهادگر بسیجی در قالب ۱۴ گروه جهادی دانشجویی برای خدمات رسانی به مناطق محروم استان لرستان اعزام می‌شوند.
۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۳
بسیج دانشجویی دانشگاه‌های لرستان خطاب به نمایندگان مجلس:
بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی لرستان در نامه‌‌ای از نمایندگان مجلس خواستند بهترین راه حل نابسامانی‌های اخیر بازار طلا و ارز را بیابند و با تدوین قوانینی مناسب و کارآمد، جلوی سودجویی‌های سازمان یافته را سد کنند.
۲۸ تير ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
کدام شهر، کدام دانشگاه؟
شهر آبشار‌های ایران دانشگاه‌های مهمی را در خود جای داده است که دانشجویان برای رسیدن به صندلی این دانشگاه‌ها با هم رقابت می‌کنند؛ دانشگاه آیت الله بروجردی یکی از این دانشگاه‌هاست.
۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
طی جلسه‌ای؛
شش عضو هیئت علمی دانشگاه لرستان با تصویب هیئت ممیزه، به رتبه‌ دانشیاری ارتقاء یافتند.
۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
جعفری در گفتگو با دانشجو:
مسئول سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه ملایر با بیان اینکه روحانی باید سال‌های باقیمانده دولت را برای خدمت به مردم خرج کند، گفت: آقای روحانی! این سه سال را همانند گذشته کشور به بیراهه نبرید که آیندگان در این باره قضاوت خواهند کرد.
۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
درخواست نمایندگان لرستان از طیبی:
نمایندگان استان لرستان در دیدار با رئیس جهاد دانشگاهی، خواستار توسعه فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در شهرستان‌های استان لرستان شدند.
۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه لرستان:
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه لرستان گفت: مسئولان کشور باید به فکر راه حلی برای معضلات اقتصادی باشند و از دولت یازدهم به عنوان مخاطب باید‌های اقتصادی انتظار می‌رود به جای منحرف کردن اذهان عمومی به مشکلات اقتصادی کشور رسیدگی کنند.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
رئیس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد لرستان:
رئیس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد لرستان گفت: دانشگاه آزاد لرستان از محل دوره‌های تخصصی آزمایشگاهی و کارگاهی درآمدزایی خواهد کرد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
رئیس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد لرستان:
رئیس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد لرستان گفت: امسال برنامه‌های متفاوتی در حوزه پژوهش دانشگاه آزاد استان داریم که اجرای طرح‌های برون‌دانشگاهی از جمله آن‌هاست.
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۸
مختاری در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان گفت: طرح سوال از رئیس جمهور در مورد وضعیت موسسات مالی و اعتباری به دلیل پس گرفتن امضای تعدادی از نمایندگان مجلس از حد نصاب افتاد و از دستور کار مجلس خارج شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار