لرستان
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۷
بیژن یزدانی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
قائم مقام دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان گفت: قانونا و حقا کشوری به نام اسرائیل وجود ندارد که بتواند پایتختی داشته باشد.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰
علی باقری در دانشگاه لرستان:
معاون سابق دبیر سازمان امنیت ملی گفت: کسانی که برای مذاکره‌ی موشکی نظریه پردازی کرده و یا بسترسازی می‌کنند، یا دیوانه هستند و یا مزدور دیوانه!
۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۱
صالحی‌زاد در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر روابط عمومی جامعه اسلامی دانشگاه لرستان گفت: همایش حقایق برجام با موضوع بررسی برجام و قراردادهای دولت در هفدهم آذر ماه در دانشگاه برگزار کند.
۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱
رئیس دانشگاه لرستان؛
رئیس دانشگاه لرستان در آیین گرامیداشت روز دانشجو گفت: از پیام‌های مهم روز دانشجو، استکبارستیزی، مطالبه‌گری، پرسشگری، استبدادستیزی و عدالت‌محوری است.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۸
رحمانی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه لرستان گفت: دانشگاه باید فضایی زنده و پویا داشته باشد و دانشجویان هیچ‌گونه ابایی از بیان مطالبات به حق خود نداشته باشند.
۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۷
یک بررسی علمی نشان داد
نتایج بررسی‌های دو پژوهشگر نشان داد: نقاط ضعف مدیریت شهری در توسعه راهبردی صنعت گردشگری خرم‌آباد بر نقاط قوت آن غلبه دارد.
۰۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
با حضور استاندار لرستان؛
نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان لرستان با حضور استاندار در سالن بزرگ ورزشی امام علی (ع) دانشگاه لرستان افتتاح شد.
۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱
دانشجوی دانشگاه پلدختر در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
دانشجوی دانشگاه پلدختر گفت: با تذکر رئیس دانشگاه لرستان به پیمانکار در گرفتن اثر انگشت و امضا از دانشجویان برای تحویل قاشق و چنگال این روش ناسنجیده از این دانشگاه برچیده شد.
۰۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان لرستان؛
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان لرستان به مناسبت هفته بسیج بیانیه‌ای صادر کرد و در آن تأکید داشت: صحنه دانشگاه به عنوان مبدأ تحولات جامعه نیازمند تربیت مدیرانی در تراز انقلاب اسلامی است.
۰۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۳
رئیس دانشگاه لرستان:
رئیس دانشگاه لرستان با ارسال پیامی شکست گروه تروریستی، صهیونیستی داعش را تبریک گفت.
۰۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۵
در دانشگاه لرستان؛
نخستین کنفرانس بین‌المللی آموزش و پرورش تطبیقی، دوم و سوم آذرماه در دانشگاه لرستان برگزار شد.
۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
به همت دانشجویان دانشگاه لرستان؛
جشنواره‌ی فروش غذا به نفع بیماران هموفیلی لرستان با استقبال دانشجویان دانشگاه لرستان در دانشکده فنی و مهندسی این دانشگاه برگزار شد.
آخرین اخبار