لرستان
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
در سفر رئیس هیئت نمایندگی دانشگاه رادَن فَتَح اندونزی؛
در سفر رئیس هیئت نمایندگی دانشگاه رادَن فَتَح اندونزی از دانشگاه لرستان، تفاهم‌نامه‌ مشترک همکاری های علمی و پژوهشی بین این دو دانشگاه به امضا رسید.
۲۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
روز گذشته؛
خودرو پژوی حامل ۴ دانشجو دانشکده داروسازی خرم آباد، ساعت ۱۳ دیروز در ورودی شرقی شهر خرم آباد دچار سانحه شد.
۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
یادداشت دانشجویی/
نگاهی که به وضعیت فعلی جامعه و اعمال برخی سیاستمدارانی که در گذشته‌ی نه چندان دور بیاندازیم با توجه به وقایع تاریخی شباهت بسیار نزدیکی به صدر اسلام و مخالفین امام علی(ع) مشاهده می شود.
۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹
رئیس دانشگاه آزاد لرستان خبر داد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان از هدف‌گذاری این دانشگاه برای راه‌اندازی دانشکده پیراپزشکی در واحد خرم‌آباد خبر داد.
۰۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
یادداشت/
توهین به شهرمان فرصتی برای محک زدن رجال سیاسی صادق عمدتا حضرات پایتخت نشین (فارغ از هر گرایش سیاسی) چه میزان دغدغه‌مند، دلسوز و پیگیر اعاده حیثیت و استیفای حقوق شهرشان هستند.
۰۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
مسئول نهاد رهبری دانشگاه‌های لرستان:
مسئول نهادرهبری دانشگاه‌های استان لرستان گفت: اعتکاف دانشجویان دانشگاه لرستان با نظردانشجویان در نیمه شعبان یا رمضان برگزار می‌شود.
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
دانشجوی واحد آیت الله آملی:
دانشجوی واحد آیت الله آملی گفت: دانشجوی نمونه وقتی پروژه‌ای را آغاز می‌کند؛ برای اجرای آن ممکن است با هزار ابهام و مشکل رو به رو شود، ناامید نمی‌شود سخت کوش و آینده ساز است. با امید انگیزه و تلاش جلو می‌رود.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۴
بسیج دانشجویی دانشگاه آیت‌الله بروجردی خطاب به مجلس:
بسیج دانشجویی دانشگاه آیت الله بروجردی(ره) در بیانیه‌ای خطاب به نمایندگان مجلس اعلام کرد: اشتباهات و خطا‌های خود را به نظام منتسب نکنید.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۹
بسیج دانشجویی علوم پزشکی لرستان:
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در بیانیه‌ای اعلام کرد: از مسئولان استان و دانشگاه انتظار داریم در زمین بازی که برخی افراد سودجو و فرصت طلب طراحی کرده و اجرا می‌کنند، هوشیارانه عمل کنند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰
در نامه بسیج و جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان :
بسیج دانشجویی و جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان در نامه ای به ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان لرستان خواستار پیگیری مشکلات و تخلفات معاونت فرهنگی دانشگاه لرستان شدند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴
گودرزی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر واحد سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان گفت: امروز دانشگاه لرستان فاقد هرگونه خلاقیت و ابتکار فرهنگی است؛ به گونه‌ای که پاسداری از ارزش‌ها در آخرین اولویت این معاونت قرار گرفته است.
۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان:
اعضای جامعه اسلامی دانشگاه لرستان با ارسال نامه‌ای به ریاست دانشگاه از عملکرد معاونت فرهنگی و پیگیری مشکلات اصلی به وجود آمده در این معاونت شکایت کردند.
آخرین اخبار