لرستان
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۷
در ۵۴ غرفه؛
نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش، فناوری و فن بازار استان لرستان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان و رئیس پارک علم و فناوری لرستان آغاز به کار کرد.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
تشکل‌های دانشجویی لرستان خطاب به مدیران استانی:
تشکل‌های دانشجویی استان لرستان طی بیانیه‌ای خطاب به مدیران استانی اعلام کرد: اگر دغدغه تنگنا‌های معیشتی مردم لرستان، خواب شب را از شما نگرفته باشد، لیاقت حکمرانی در حکومت اسلامی را ندارید.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
با همکاری کانون هلال احمر دانشگاه؛
مانور آمادگی در برابر زلزله امروز، چهارشنبه ۲۱ آذرماه در خوابگاه دانشجویی دخترانه حضرت زینب(س) دانشگاه لرستان برگزار و نزدیک به ۲۵۰ نفر از دانشجویان، در آن شرکت داشتند.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۹
با هدف ترویج فرهنگ مطالعه؛
ایستگاه مطالعه با هدف ترویج فرهنگ مطالعه در دانشگاه لرستان برپا شد.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۳
از سوی کانون‌های فرهنگی؛
مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور و استقبال پرشور دانشجویان، رئیس، معاونان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
مختاری در سخنرانی نمازجمعه خرم‌آباد:
نماینده جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان در سخنرانی قبل از نماز جمعه خرم آباد گفت: امروز فضای عمومی دانشگاه‌ها بی صاحب مانده ودانشگاه‌های ایران عملا دانشجویانی تربیت میکنند برای یک رژیم سکولار نه یک نظام اسلامی.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
در شهرستان خرم‌آباد؛
نماینده جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان و عضو کمیسیون تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان خرم آباد خواهد بود.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه لرستان:
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه لرستان گفت: در سال‌های اخیر، اقدامات خوبی در دانشگاه لرستان برای تقویت پژوهش‌محوری کاربردی انجام شده و توانسته‌ایم مرکز رشد واحد‌های فناور و مرکز آپا را در دانشگاه راه‌اندازی کنیم.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲
با همکاری شورای صنفی دانشجویان؛
همایش پیاده‌روی دانشجویی با همکاری مشترک اداره تربیت‌بدنی دانشگاه لرستان و شورای صنفی دانشجویان در سایت مرکزی دانشگاه لرستان برگزار شد.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۶
مدیر گروه حقوق دانشگاه لرستان:
مدیر گروه حقوق دانشگاه لرستان گفت: استفاده از ظرفیت‌های اساتید در حوزه جرم‌شناسی و بین رشته‌ای ضروری است و در حوزه پیشگیری از وقوع جرم باید از ظرفیت دانشگاه‌ها و طرح‌های پژوهشی دانشجویان استفاده کرد.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲
فیضیان:
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه لرستان گفت: جایگاه پژوهش یک جایگاه مهم در مسیر پیشرفت کشورهاست و دانشگاه لرستان نیز از ایده‌های نو و پژوهش‌ها به‌ویژه پژوهش‌های کاربردی، حمایت می‌کند.
۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
کریمی راد در گفتگو با دانشجو:
دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه لرستان گفت: به مناسبت تقدیر از نفرات برتر المپیاد درون دانشگاهی، جمعه ۹ آذرماه جشن بزرگ دانشجو در دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار