لرستان
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
رئیس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد لرستان:
رئیس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد لرستان گفت: امسال برنامه‌های متفاوتی در حوزه پژوهش دانشگاه آزاد استان داریم که اجرای طرح‌های برون‌دانشگاهی از جمله آن‌هاست.
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۸
مختاری در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان گفت: طرح سوال از رئیس جمهور در مورد وضعیت موسسات مالی و اعتباری به دلیل پس گرفتن امضای تعدادی از نمایندگان مجلس از حد نصاب افتاد و از دستور کار مجلس خارج شد.
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶
مدیر تربیت بدنی دانشگاه لرستان:
مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه لرستان گفت: مرکز مشاوره ورزشی و تندرستی دانشگاه راه‌اندازی شد و آماده‌ ارائه خدمات به دانشجویان است.
۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
عضو هیئت علمی علوم پزشکی لرستان:
عضو هیئت علمی گروه معارف دانشگاه علوم پزشکی لرستان منت‌نگذاشتن و اذیت نکردن را شرط پذیرش انفاق ذکر کرد و گفت: صدقه از مصادیق انفاق است؛ اما می‌بایست قید فی سبیل‌الله در آن رعایت شده و منت آن گذاشته نشود.
۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
معاون دانشگاه لرستان خبر داد:
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان از اخذ مجوز دو رشته جدید کارشناسی ارشد در این دانشگاه خبر داد.
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان:
رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان گفت: اين خرده‌فرهنگ‌ها هستند كه ريشه را می‌سازند و اگر اشتباه باشند ناخودآگاه ساقه را نيز تحت شعاع قرار می‌دهند.
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵
مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری لرستان:
مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری لرستان گفت: گیاهان دارویی، گردشگری، خانه نخبگان و پلاسما و لیزر از جمله زمینه‌ها و حوزه‌های مهم فعالیت بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان لرستان است.
۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳
یک مدرس دانشگاه علمی کاربردی لرستان:
یک مدرس دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: ایجاد کمیته راهبردی توسعه گردشگری برای رونق صنعت توریسم در استان ضروری است.
۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱
رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان:
رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: به آموزش در حوزه گردشگری روی آورده‌ایم و به همین دلیل باید نگاه علمی به موضوع گردشگری در جامعه تقویت و نهادینه شود.
۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴
عضو هیئت علمی علوم پزشکی لرستان:
عضو هیئت علمی گروه معارف دانشگاه علوم پزشکی لرستان، دست یافتن به حکمت و عزت را مستلزم داشتن آرامش روحی ذکر کرد و گفت: رسیدن به فهم و درک معاد نیازمند داشتن یقین است.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان مطرح کرد:
رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: رشته‌های کاردانی این دانشگاه افزایش می‎یابد. در حال حاضر ۸۵۰ مرکز آموزش علمی کاربردی در کشور و ۳۲ مرکز نیز در استان فعالیت می‌کنند.
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان:
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان گفت: انتخابات شورای مرکزی و هیات نظارت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان با حضور نماینده واحد تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان برگزار شد.
آخرین اخبار