سایر حوزه‌ها
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۹
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی پنجشنبه ۲۷ مهر ۹۶ به مسائل مهم روز اقتصاد، تجارت و صنعت پرداخته است.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۲
مرکز الکترونیکی غیردولتی آزمون‌های فنی و حرفه‌ای استان تهران افتتاح شد و مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران از افتتاح دومین مرکز در هفته آینده خبر داد.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
با توجه به فعالیت‌ها و دستاوردهای ایمنی در نمایشگاه ایپاس برآن شدیم از سال آینده علاوه بر برگزاری نمایشگاه ایپاس در داخل کشور حضور پر رنگتری با حضور غرفه‌های برتر در نمایشگاه‌های خارج از کشور داشته باشیم.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰
ثبت وام بازنشستگان ۹۶ (وام ضروری بازنشستگان) از شنبه ۲۲ مهر ماه به مدت یک ماه ادامه دارد.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
خبرگزاری فرانسه گزارش داد
چند روز پس از آنکه رئیس جمهوری امریکا خواهان منزوی‌تر شدن ایران شد، یک شرکت انرژی خورشیدی نروژی قراردادی برای سرمایه گذاری ۲.۵ میلیارد یورویی در ایران در طی ۵ سال آینده به امضا رساند.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵
مهلت تسویه مانده بدهی اقساط سهام عدالت ۴ روز دیگر به پایان می‌رسد و در صورتی که مانده بدهی اقساط سهام عدالت تسویه نشود، مشمولان طرح سهام عدالت مالک آن نخواهند بود.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸
سازمان هدفمندی یارانه‌ها؛
سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرد، یارانه نقدی مهرماه به ازای هر نفر ماهانه ۴۵۵ هزار ریال ساعت ۲۴ واریز و قابل برداشت می‌شود.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۲
مرکز آمار منتشر کرد
طبق گزارش جدید مرکز آمار ایران، یک میلیون و ۷۶۰ هزار جوان ایرانی در تابستان امسال بیکار بوده‌اند.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۶
معاون وزیر رفاه مطرح کرد
معاون امور رفاهی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از حذف بیش از ۴ میلیون نفر یارانه‌بگیر غیرنیازمند خبر داد و گفت: برخی افراد که بعضاً طلافروش بودند از یارانه کارگران ساختمانی استفاده می‌کردند.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۶
مشاور امور بانوان اتاق اصناف ایران خبر داد؛
اتاق اصناف طی سالیان گذشته در زمینه افزایش جایگاه زنان گام‌های متعددی برداشته که از جمله آن‌ها می‌توان به راه اندازی دفتر امور بانوان با هدف ارتقای توانمندی‌های زنان فعال اقتصادی در حوزه اصناف تولیدی، توزیعی و خدماتی اشاره کرد.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶
به منظور ارتقای فرهنگ خود ایمنی و مردمی کردن امنیت و ایمنی در سطح جامعه بیش از ۱۰ عنوان نشست تخصصی و کارگاه آموزشی در شانزدهمین نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۷ برگزار شد.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۳
معاون اول رئیس جمهور روز گذشته اعلام کرده که دولت در شش ماهه امسال ۱.۵ میلیون شغل ایجاد کرده است.
آخرین اخبار