سایر حوزه‌ها
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
مبارزه با تحریم‌های آمریکا با ارایه خدمات تخصصی رایگان به شرکت‌های تحریم شده خدمتی است که یکی از شرکت‌های دانش بنیان ارائه کرده است.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۳
یادداشت/
نشریه خط حزب الله در یادداشتی به بررسی جنگ اقتصادی دشمنان علیه نظام و انقلاب اسلامی ایران پرداخته و در آن بر لزوم تشکیل اتاق جنگ اقتصادی در کشور تاکید کرده است.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
سلیمی مطرح کرد؛
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس با انتقاد از تفاوت فاحش پرداختی به معلمان بازنشسته پیش از سال ۹۰ و پس از این سال، تصریح کرد: این اقدام نوعی تبعیض و بی عدالتی است که ...
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
رییس گمرک شلمچه از ممنوع شدن ورود خودرو‌های سواری به عراق خبر داد.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱
معاون گمرگ چذابه گفت: ترافیک کامیون‌ها در گمرک چذابه به دلیل بسته شدن مرز تجاری شلمچه است و مرز تجاری چذابه هم برای تردد کامیون‌ها از فردا بسته می‌شود.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی، بر لزوم تسهیل در تامین ارز زائرین اربعین حسینی(ع) تاکید کرد و گفت:بانک مرکزی باید مانع از رونق فضای سوداگری در بازار معاملات دینار عراقی شود.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۳
هیات وزیران جدول سن فرسودگی خودرو‌های شخصی اعم از سواری، ون استیشن و سواری کار را ۲۰ سال و خودروی عمومی سواری دوگانه سوز را ۱۰ سال تعیین کرد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
رئیس کل سازمان امور مالیاتی دریافت سفته با درج مبلغ ارزی به عنوان وثیقه غیرنقدی تعهدات ارزی در انجام امور مالیاتی را بلامانع و قابل اجرا اعلام کرد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰
نود و دومین مرحله یارانه نقدی مربوط به مهر ماه سال جاری ساعت ۲۴ روز پنجشنبه مورخ ۹۷.۰۷.۲۶ به حساب سرپرستان خانوار‌ها واریز و قابل برداشت خواهد شد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۷
با حکم هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا، محمد رضا سروش جانشین قاسم جهرودی در مدیریت عامل این شرکت شد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۴
گمرک ایران، از الکترونیکی شدن خروج موقت (کابوتاژ) خودرو به عتبات عالیات خبر داد و اعلام کرد: با استفاده از سامانه جامع گمرکی، امکان دوراظهاری برای خروج موقت خودرو فراهم شده است.
۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۹
روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد؛
بانک مرکزی به منظور رفاه حال زائران اربعین حسینی در حال رایزنی و انجام هماهنگی‌های لازم با سایر دستگاه‌ها برای تأمین ارز همراه زوار است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار