سایر حوزه‌ها
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲
فرماندار شهرستان شوش از پرداخت یک ماه دیگر از حقوق معوق کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه خبر داد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
در نامه به رئیس جمهور مطرح شد؛
در نامه کانون تفکر شبکه تحلیلگران اقتصاد مقاومتی به رئیس جمهور ضمن تاکید بر ضرورت افزایش وام ازدواج به 30 میلیون تومان آمده است: «منابع قرض الحسنه مردم در بانک‌ها،کفایت لازم برای این افزایش را دارد و نیازی به بودجه دولت یا سایر منابع بانکی نیست».
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۸
رییس اتحادیه قنادان: اجازه جریمه کردن نداریم؛
در روز‌های گذشته خبری مبنی بر جریمه شدن یک شیرینی‌فروشی به‌دلیل حراج محصولاتش در رسانه‌ها و کانال‌های خبری دست به دست شد.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۸
رئیس هیأت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان مطرح کرد؛
رئیس هیأت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان با اشاره به مشکلات فراوان بر سر راه تولیدکننده ایرانی در شرایط کنونی گفت: بیش از آنکه تحریم‌های خارجی تولیدکننده را از پای درآورد، خودتحریمی‌های داخلی وی را زمین‌گیر کند.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
چهارمین نشست بررسی همکاری در زمینه ایمنی دریانوردی دریای خزر امروز با حضور 5 کشور ایران، روسیه، قزاقستان، ترکمنستان و جمهوری آذربایجان در تهران برگزار شد.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
کیخا در نشست با شورای ملی زعفران:
رئیس کمیسیون کشاورزی، گفت: دولت اگر قرار است حمایتی از بخش کشاورزی داشته باشد باید آن را در زنجیره تولید اعمال کند و نباید دولتی فکر کنیم.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
وزیر نیرو گفت: میانگین بارش تا ۱۶ آذر در کل کشور ۸۵ میلی متر بوده که در مقایسه با سال گذشته ۲۲۰ درصد افزایش یافته است.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹
عضو کارگری شورای عالی کار با انتقاد از جامعه کارفرمایی برای مقاومت در برابر افزایش دستمزد، عدم همراهی گروه کارفرمایی با افزایش دستمزد را مبتنی بر اصل تضاد منافع عنوان کرد.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴
رضا ترکاشوند:
دبیر کانون صرافان ایرانیان گفت:­ بازار متشکل ارزی که همه اجزا و معاملات آن شفاف باشد آرزوی ۷۰ ساله سیستم ارزی کشور است.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
تقوی‌نژاد گفت: به زودی دادسرای ویژه جرایم مالیاتی در تهران تشکیل خواهد شد تا جرایم مالیاتی به صورت متمرکز، در یک محل خاص بررسی شود.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
رئیس مرکز آمار ایران گفت: در روش مدرن آمارگیری کیفیت و دقت آمار افزایش پیدا می‌کند و فرآیند پیاده سازی این روش آمارگیری در کشور شروع شده است.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
دبیرکل جامعه‌ حسابداران رسمی بر لزوم راه‌اندازی جنبش ملی پاسخ‌گویی و شفافیت تأکید کرد و گفت : شفافیت و حساب‌خواهی باید به مطالبه ملی تبدیل شود و کلیه آحاد ملت آن را به صورت فراگیر درخواست کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار