مبارزه با فساد
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
در حالی روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های برخی از اخبار داده شده در خصوص پرونده اختلاس در بانکرینگ بوشهر را تکذیب می‌کند که اطلاعات جدیدی از این پرونده منتشر شده است.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۱
دادستان تهران با تاکید بر کاهش تعداد زندانیان مهریه، از صدور کیفرخواست برای پرونده‌ای خبر داد که ۱۵ متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور دارد که هنوز رسانه‌ای نشده است، گفت: پرونده‌ پیش فروش خودرو - دومین تجربه تلخ کشور بعد از موسسات مالی بوده است.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
اژه‌ای خبر داد
معاون اول قوه قضاییه با اشاره به اینکه در خصوص مسئله ورود غیرقانونی خودروها پرونده‌هایی تشکیل شده است، گفت: در این زمینه برخی عناصر گمرک و همچنین مالکان این خودروها تحت تعقیب قرار گرفته‌اند و این پرونده‌ها در حال رسیدگی هستند.
۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹
بنزین از پس سال‌های طولانی بار دیگر از در سیاست وارد شده است. سیاسی‌ترین کالای ایران مدتی بود در حاشیه زندگی می‌کرد، اما نه قیمت ارزان که فاصله قیمتی بنزین با آن سوی مرز‌ها بحرانی جدی را رقم زده است.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲
معاون سرمايه انسانی سازمان اداری و استخدامی كشور گفت: با تصويب هيات وزيران، مردم نيز می‌توانند حقوق و دستمزد مديران را در سامانه ملاحظه كنند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،گفت: بررسی بیشتر لایحه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که از سوی شورای نگهبان به مجلس برگشت زده شده جلسه ای هفته آینده در کمیسیون اقتصادی برگزار خواهد شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۸
از سوی مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام شد؛
در طرح شناسایی و دستگیری دلالان که روز گذشته با رصد‌های اطلاعاتی و دستور قضایی و طی ۲ مرحله در سطح بازار انجام شد، ۴۰ نفر دستگیر شدند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
حسینی‌کیا در گفتگو با دانشجو:
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر برندهای پوشاک قاچاق در کشور عرضه می‌شود اما متأسفانه هیچ برخوردی با عرضه‌کنندگان آنها صورت نمی‌گیرد درحالیکه نیروی انتظامی و سازمان حمایت باید با این معضل برخورد کنند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
از موارد نحوه واردات منجر به تخلف می‌شود و در همین خصوص گزارشی از واردات بی رویه کالاها، نحوه عملکرد گمرک در ورود و خروج کالا و دپوی کالا استخراج و جمع بندی آن تقدیم هیأت رئیسه مجلس می‌شود.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
معاون مالیات‌های مستقیم سازمان امور مالیاتی با صدور ابلاغیه‌ای بر لزوم ارایه صورت‌های مالی حسابرسی شده توسط دستگاه‌های مشمول، بانک‌ها و اعمال جریمه در صورت تخطی تاکید کرد.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۸
مأموران گمرک بازرگان با هوشیاری و رصد محموله‌های ورودی و خروجی در طی ۷ عملیات موفق به کشف و شناسایی ۱۷ مورد قاچاق انسان شدند.
۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
در میزگرد تخصصی اقتصاد مطرح شد؛
کارشناسان و اقتصاددانان محیط کسب‌وکار در ایران معتقدند عدم شفافیت،‌ فساد ساختاری و نوسان شدید نرخ ارز باعث نااطمینانی برای سرمایه‌گذاران در محیط کسب و کار شده و اعتماد به ورشکستگی را افزایش داده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار