مبارزه با فساد
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۴
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس انتقاد کرد
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس، با انتقاد از نفوذ دلالان در حوزه دارو، بر ضرورت تسریع روند ممانعت از واردات دارو‌های بی‌کیفیت و گران به کشور در جهت حمایت از تولیدکنندگان داخلی تاکید کرد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
ماموران گمرک یک محموله قاچاق دارو را کشف کردند.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته ی نظارت بر ساماندهی بازار ارز در کمیسیون متبوعش خبر داد.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶
رئیس پلیس تهران بزرگ از کاهش ۱۰۰ تومانی قیمت ارز در بازار آزاد تهران به دنبال اجرای عملیات ۱۰ دقیقه‌ای پلیس پایتخت خبر داد.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱
یک مقام آگاه گفت: در ادامه برخوردهای قانونی با سوداگری مخرب در بازار ارز 755 حساب دلالان ارزی با گردش مالی 20 هزار میلیارد تومانی بلوکه و مسدود شد.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵
ماموران گمرک دوغارون در بازرسی از کامیون های ورودی به کمک سگ های مواد یاب موفق شدند مقدار ۱۰ کیلو گرم بذر ماده مخدر گل را از یک دستگاه کامیون کشف کنند .
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴
ماموران گمرک یک محموله قاچاق دندان مصنوعی کشف کردند.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
مصوبه هیأت وزیران در خصوص اجازه به نهاد ریاست جمهوری در خصوص ارائه برخی خدمات درمانی، اقامتی و رفاهی برای مقامات و مسئولین سیاسی و اداری کشور از محل اعتبارات مصوب مربوط (رفاهی) با رای هیأت عمومی دیوان عدالت اداری ابطال شد.
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳
ماموران گمرک از داخل کاپشن، ۳۰۹ گرم ماده مخدر از نوع شیشه کشف و ضبط کردند و همچنین ۱۰ کیلو نقره از دور کمر یک مسافر توسط ماموران گمرک کشف و ضبط کرد.
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
مسئلهٔ تراریخته‌ها ذیل بیوتروریسم قابل تعریف است و یک نوع دشمنی و طراحی جدید محسوب می‌شود.
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
صدور گاز مجانی به ترکیه سرانجام به پایان رسید و از این به بعد ایران بابت صدور گاز به ترکیه، از این کشور پول دریافت خواهد کرد. وزارت نفت بهمن‌ماه سال گذشته بر اساس حکم دادگاه، اقدام به صادرات گاز مجانی به ترکیه کرده است.
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
ثروتی:
نماینده سابق مجلس گفت: دیوان محاسبات مجلس در گزارش تفریغ بودجه ۹۵، تمام تخلفات را مطرح نکرده است. حدود ۷ هزار تخلف در بودجه ۹۵ صورت گرفته که ...
آخرین اخبار