مبارزه با فساد
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵
در حالی که رضا ضراب، تاجر ایرانی ترک این روزها در دادگاهی در نیویورک مشغول افشاگری در خصوص راه های دور زدن تحریم های ایران است، بار دیگر ابعاد مختلف تجارت مرموز و قابل توجه طلای ترکیه و امارات مورد توجه قرار گرفته است.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۶
بی قانونی و تخلفی که در سازمان توسعه تجارت (بنا به مستندات) انجام شده سبب نگرانی و تأسف کارشناسان و دلسوزان نظام شده چرا که سازمانی که باید حامی و پشتیبان سامانه ستاد باشد در صف اول قانون گریزی وعدم توجه به سامانه ستاد قرار گرفته است.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱
مسعود خوانساری بیان کرد
رئیس اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه اوضاع فساد روز به روز وخیم‌تر شده است، گفت: در حال حاضر ۱.۵میلیون نفر در حال مهاجرت از کشور هستند که عمدتا افراد نخبه و تحصیلکرده کشور را در برمی‌گیرد.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
فرار ۱۲۰۰۰ میلیارد تومانی مالیاتی کارت‌های بازرگانی یک‌بار مصرف
کارت‌های اجاره‌ای بازرگانی به مساله این روز‌ها تبدیل شده و اعلام شده که از طریق این کارت‌ها ۱۲۰۰۰ میلیارد تومان فرار مالیاتی اتفاق افتاده است.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۸
حاجی بابایی در گفت‌وگو با دانشجو:
عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: باید بررسی شود که آیا دولت کارامدی لازم را در قبال مناطق آزاد دارد یا خیر؟ بعضی مناطق آزاد با گذشت ۱۰ سال هنوز فعال نیستند.
۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰
پژمان‌فر در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: بالاخره دیر یا زود مشخص خواهد شد آقایان در پشت پرده ایجاد فروشگاه‌های خارجی چه تعهداتی داده اند.
۰۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۴
گمرک ایران اعلام کرد: ورود مسافری گوشی تلفن همراه آیفون X. با رعایت ضوابط از پیش اعلام شده گمرک ممنوع نیست.
۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۳
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: در جامعه‌ای که اخلاق ناسالم رواج یابد، اختلاس‌های سه تا چهار هزار میلیارد تومانی رقم می‌خورد.
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵
مدیرکل دفتر مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی ضمن قدردانی از زحمات مجریان طرح ریجستری، این طرح را در راستای اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز برشمرد.
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۵
خبرگزاری دانشجو گزارش می‌دهد
کرباسیان زمانی که سکان‌دار گمرک بود، سهم قاچاق کالا از مبادی رسمی را ۶۵۰ تا ۷۰۰ میلیون دلار عنوان کرده بود، اما حالا در سخنانی قابل تأمل و با یک چرخش ۱۸۰ درجه‌ای، معتقد است گمرک از هر پلیدی مبراست!
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۰
نوروزی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
سخنگوی کمیسیون قضائی گفت: ما در قانون مبارزه با مواد مخدر نیز اعلام کردیم که باید با سران قاچاقچیان اصلی مواد مخدر مبارزه کرد نه با حاملان جزء.
۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
در نامه‌ای به نوبخت مطرح شد
رئیس دیده بان شفافیت در نامه‌ای به رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص وجود شبهات رانتجویانه در خصوص فعالیت یک شرکت خصوصی در نظام جدید بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد سوالاتی را مطرح کرد.
آخرین اخبار