تشکل‌های دانشگاهی
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۰
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه درباره لغو سخنرانی صادق زیباکلام در این دانشگاه بیانیه صادر کرد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲
حجت‎الاسلام فلاح رفیع:
مسئول نهاد رهبری دانشگاه تربیت مدرس گفت: بنده به طور شفاهی و کتبی درباره‌ی خلاف آیین نامه بودن نشست ساختار شکنانه این دانشگاه و عواقب آن تذکر دادم.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
رحیم‌پور ازغدی در دانشگاه خواجه نصیر:
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: باید پاسخگویی، ابلاغ و امضای مصوبات در شورای عالی انقلاب فرهنگی به درستی صورت بگیرد؛ اما دولت‌ها خیلی به این موضوع مقید نیستند و اعتقادی به مصوبات شورا ندارند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
۷۶ بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان:
۷۶ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در نامه‌ای خطاب به وزیر آموزش و پرورش از موضع‌گیری دقیق و به موقع وی در قبال گزارش تخریبی خبر ۲۰:۳۰ و دفاع از جایگاه معلمان کشور تشکر کردند.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۰
در مناظره دهقان و وکیلی مطرح شد:
محمد دهقان گفت: ابتدا باید شفافیت در مجلس محقق شود تا ما از شورای نگهبان، مجمع تشخیص مصلحت نظام و قوه قضائیه بخواهیم که تصمیمات و آرای خود را شفاف به مردم اعلام کنند.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۳
بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس:
بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در بیانیه‌ای اعلام کرد: امروز بعد از گذشت ۴۰ سال از انقلاب، هنوز عده‌ای در همین دانشگاه درصدد راه‌اندازی جریانی هستند که دانشگاه را به کانون اجتماع عناصر سیاسی معاند تبدیل کنند.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۶
رحیم پورازغدی در دانشگاه خوارزمی:
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه اقتصاد برجامی قرار بود ظرف ۲ ماه مشکل آب مردم را حل کند، گفت: این هنر برجام و FATF است که آمریکا بدون جنگ اهداف خود را پیش ببرد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
یادداشت دانشجویی|
حاکمیت نادرست برخی افراد بر شریان‌های حیاتی دانشگاه فرهنگیان در سازمان مرکزی و مدیریت استان تهران بوده و متاسفانه بازی‌های سیاسی به این افراد جایگاه‌های مجددی داده که بعضا در حال ارتقاء هم است.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
کلهر در گفتگو با دانشجو:
مدیرکل دفتر مطالعات فرهنگی مرکز پژوهش‌های مجلس گفت: بلوغ عقلی و اجتماعی تابع تربیت است نه سن؛ چرا که هیچ کس در ۱۸ سالگی خود به خود بلوغ عقلی پیدا نمی‌کند.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۰
باقی در دانشگاه تربیت مدرس:
فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه بحثی که سال‌ها با دانشجویان داشتم این بود که انجمن‌ها تکلیف خود را روشن کنند، گفت: روش ما با روش جنبشی‌ها یکی نیست؛ ما فرزند زمانه خویش هستیم.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۴
ظریفیان در دانشگاه تربیت مدرس:
یک استاد دانشگاه با بیان اینکه دوره احمدی نژاد تقریبا نقش تعیین کننده‌ای در سرنوشت دانشگاه نداشت، گفت: اگر قرار است اتفاقی بیافتد باید در دانشگاه بیافتد.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۴
رائفی‌پور در دانشگاه امیرکبیر:
پژوهشگر سیاسی گفت: اگر شما مردم از عملکرد رییس جمهور خود ناراضی هستید، بروید سراغ نماینده‌های مجلس و از آن‌ها بخواهید که دولت را استیضاح کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار