تشکل‌های دانشگاهی
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
لاریجانی؛
معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت:۱۰ درصد متخصصین برتر می‌توانند مستقیم به دوره فوق تخصص در رشته‌های مورد نیاز کشور وارد شوند و این مصوبه از سی و هفتمین دوره آزمون ارتقاء رشته‌های تخصصی بالینی به بعد قابل اجرا است.
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴
بانکی‌پور در گفتگو با دانشجو:
کارشناس برجسته امور خانواده و ازدواج از بزرگترین معضل ازدواج دانشجویی از تصور عمومی تا واقعیت زندگی‌های دانشجویی و راه‌حل‌های آن می‌گوید.
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
این روز‌ها موضوع خانه‌های میلیاردی مسئولان در برخی رسانه‌ها مطرح شده است. شاید به این بهانه بازنشر گزارش خانه دکتر ولایتی که در سال ۹۵ در هفته نامه پنجره منتشر شدخالی از لطف نباشد.
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران:
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام کرد: مسئولان یا سریعا اقدام عاجلی برای سامان دادن وضع نابسامان اقتصادی انجام دهند و یا اینکه کنار بروند تا جوانان انقلابی کار را دست گرفته و امنیت اقتصادی و معیشتی مردم را تامین کنند.
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۰
جمعه بازار نشریات دانشجویی؛
نشریات دانشجویی در این هفته، با تیتر‌ها و سرمقاله‌‍‌های خود را به مهمترین مسائل روز کشور و حواشی پیش آمده در حوزه‌های مختلف اختصاص داده اند که با هم تعدادی از آن‌ها را می‌خوانیم.
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
طی احکامی محمدصابر باغخانی به عنوان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی و حمیدرضا محمدی به عنوان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه جامع امام حسین (ع) معرفی شدند.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
با حضور در بهشت زهرا؛
مدیر روابط عمومی سارمان بسبج اساتید گفت: رئیس و معاونین سازمان بسیج اساتید کشور و جمعی از استادان دانشگاه‌های تهران باحضور در مزار آن شهید والامقام و اهدای تاج گل، با آرمان‌های استاد تراز انقلاب اسلامی تجدید پیمان خواهند کرد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران:
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران با صدور بیانیه‌ای ضمن در خواست از مسئولان سایر قوا برای رفع مشکلات معیشتی مردم نوشت: برخی‌ها می‌خواهند با فشار دادن گلوی اقتصادی ملت، دوقطبی معیشت-موشک را ایجاد کنند.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
پاتوق نشریات دانشجویی؛
آخرین و جدیدترین شماره نشریات دانشجویی تشکل‌های و کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه‌های کشور را بخوانید و دانلود کنید.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
خط‌کش۱۷/صریح با عباسی‌مهر/بخش دوم
مهدی عباسی مهر از ادوار دفتر تحکیم وحدت گفت: اگر قرار باشد تحزب به فاکتوری برای دست اندازی و اعمال قدرت در درون تشکل‌ها تبدیل شود قطعا این تحزب آینده هر تشکلی را نابود می‌کند.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۲
جنبش عدالتخواه در واکنش به اظهارات فیروزآبادی:
جنبش عدالتخواه دانشجویی اعلام کرد: از آنجاکه متصدی ملک مزبور ستاد اجرایی فرمان امام (ره) است معقولانه به نظر می‌رسد که ستاد اجرایی در این خصوص شفاف‌سازی کرده و به بیان ابعاد ماجرا بپردازد.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶
دبیر واحد سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر:
دبیر واحد سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر گفت: برخی افراد سبک مغز بدون توجه به تجربه برجام دم از مذاکره با آمریکا می‌زنند.
آخرین اخبار