تشکل‌های دانشگاهی
۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۰
کریمی در گفت‌وگو با دانشجو مطرح کرد
معاون هنر و رسانه بسیج دانشجویی تهران بزرگ درباره حواشی کارگاه عملیات روانی این مجموعه گفت: این دوره ها صدای کسانی را درآورد که از آگاهی دانشجویان نگرانند.
۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴
با حضور آخرین سفیر ایران در شوروی؛
مستند پرزیدنت آکتور سینما با حضور آخرین سفیر ایران در شوروی در دانشگاه تربیت مدرس نقد و بررسی می‌شود.
۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲
یادداشت دانشجویی/
جناب آقای روحانی بنظرم دولت جنابعالی را باید دولت بی‌سابقه‌ها نامید دولتی بی‌سابقه در هجمه‌های وسیع علیه ارکان نظام، بی‌سابقه در هجوم بیرحمانه علیه سپاه، بی‌سابقه در دادن وعده‌های سراب‌گونه و بی‌سابقه در فساد و حقوق‌های نجومی و بی‌سابقه در رکود.
۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۱
یادداشت دانشجویی/
دولت می‌داند که بار روانی نابودی رسمی برجام بسیار بدتر از نتایج تقریبا هیچ فعلی است با این وجود به هر قیمتی می‌خواهد اسم برجام را ولو در مقابل نقضهای فاحش آن، زنده نگه دارند؛ لذا اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها هم این را فهمیده و بازی جدیدی شروع کرده اند.
۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸
به همت قرارگاه شهید احمدی‌روشن بسیج دانشجویی؛
توسط قرارگاه شهید احمدی‌روشن بسیج دانشجویی نمایشگاه دستاوردهای دانشجویی «همت ۴»، در آذر ماه ۹۶ برگزار خواهد شد.
۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
کمپین ۷ هزار نفری دانشجویان دکتری خطاب به روحانی:
کمپین ۷ هزار نفری دانشجویان دکتری در نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور نوشت: افت کیفی نظام آموزش عالی در کشور به بحران تبدیل شده است.
۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳
موسسه صلح زیبا و ۷۰ وکیل پایه یک دادگستری خطاب به گوترش:
سازمان دانشجویی موسسه صلح زیبا و ۷۰ وکیل پایه یک دادگستری در نامه‌ای خطاب به گوترش ضمن محکومیت جنایت‌های دولت میانمار علیه مسلمانان این کشور نوشتند: از تمامی ظرفیت‌های قانونی و قدرت خود برای توقف کامل جنایات در میانمار استفاده کنید.
۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵
پوتین اشتباه خود را اعلام کرده تا همگان از آن درس بگیرند اما برخی از موافقان آمریکا و غرب در داخل همچنان دست از همراهی خود برنداشته و هر رور سعی می کنند توجیه جدیدی برای اقدامات و دشمنی های غرب با ایران بیاورند.
۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲
گزارش/
مسئله جالب‌تر اینکه در بخشی از این منابع محتوایی به وضوح اشاره شده که " انتشار و جمع آوری این جزوه بدون حمایت مالی کمیسیون ملی اسرائیل غیر ممکن بود" و همچنین اشاره شده که " حمایت تحقیقاتی این جزوه‌ها توسط دانشگاه حیفا اسرائیل" انجام شده است.
۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۸
طی تفاهم نامه ای؛
دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر با آکادمی فیلم و رسانه دانشگاه هنر توکیو توافقنامه همکاری امضاء کردند.
۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
وقتی اصلاحات تغییر استراتژی می‌دهد
در حالی که طی یکی دو روز آینده، گزینه مورد نظر دولت برای تصدی وزارت پر حاشیه علوم، برای گرفتن رای اعتماد نمایندگان ملت به مجلس معرفی شود، تغییر موضع جالب جریان رادیکال اصلاح طلبان، در واکنش به قطعی شدن این گزینه، جالب به نظر می‌رسد.
۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
سخنگوی هیات رییسه مجلس خبر داد
سخنگوی هیات رییسه مجلس از معرفی «غلامی» و «اردکانیان» به ترتیب عنوان وزارای پیشهادی علوم و نیرو به مجلس خبر داد.
آخرین اخبار