تشکل‌های دانشگاهی
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
طهرانچی در جمع خبرنگاران:
رئیس دانشگاه آزاد گفت: پایان نامه و رساله‌ها در دانشگاه آزاد در قالب یک نظام موضوعات مشخص که به حل مسائل علمی کشور بیانجامند اجرا می‌شوند.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۹
رئیس جدید دانشگاه آزاد در نشست خبری:
طهرانچی در خصوص اصلاح ساختار هیئت علمی دانشگاه آزاد گفت: باید جوانان موفقی که با دستاورد‌های خوب علمی چه در دانشگاه‌های داخل و چه خارج از کشور فارغ التحصیل شده اند استفاده کنیم.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۵
طهرانچی در پاسخ به دانشجو:
رئیس جدید دانشگاه آزاد گفت: مهمترین مشکل ناکارآمدی آموزش عالی کشور است و در واقع کارآمدی دچار مشکل شده است نه کیفیت.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
بسیج اساتید دانشگاه خواجه نصیر خطاب به سران قوا؛
بسیج اساتید دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در نامه ای خطاب سران قوا نوشت: متاسفانه آنچه تاکنون مشاهده شده نوعی کُندی در رسیدگی به پرونده‌های مفسدین اقتصادی بوده که مردم را از عملکرد آن قوه گله‌مند ساخته است.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
بسیج اساتیددانشگاه پیام نور:
بسیج اساتید دانشگاه پیام نور همزمان با سالروز کودتای ننگین ۲۸ مرداد سال ۱۳۳۲ با صدور بیانیه ای نوشت: برخی خائنان با دمیدن بر طبل توخالی جنگ می‌خواهند ما را پای مذاکره بکشانند.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶
بسیج اساتید دانشگاه صدا و سیما:
بسیج اساتید دانشگاه صدا و سیما در پیامی به مناسبت درگذشت دو تن از اساتید عرصه سینما و تلویزیون کشورمان نوشت:. یاد و نام استاد عزت الله انتظامی و سید ضیاء الدین دری همواره بر تارک هنر و قلب‌های ما و دوستدارانشان خواهد درخشید.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
۳۰ دفتر انجمن اسلامی مستقل:
جمعی از دفاتر انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در نامه ای خطاب به نمایندگان مجلس نوشت: روند تصویب لوایح FATF  بر کشور در مجلس شورای اسلامی آن هم با شرایط کنونی، را نوعی تحمیل و خیانت برجام‌گونه به مردم و رهبری می‌دانند.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۱
یادداشت دانشجویی/
وعده دولت مبنی بر خروج ایران از لیست سیاه FATF صرفِ پیوستن به CFT اشتباه است، چون کمیسیون ذی ربط باید مشخص کند که کشور‌ها را با توجه به نوع عملکرد و پایبندی به توصیه‌ها در چه دسته‌بندی قرار دهد.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی:
بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه‌ای از اقدام رئیس سازمان بسیج مستضعفین در برخورد با محتکرین و حمایت از مستضعفین جامعه حمایت کرد.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع)
چهارمین دوره تعلیمی تشکیلاتی «عمار انقلاب» به همت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲
با هدف مطالبه‌گری از رئیس‌جمهور؛
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر اعلام کرد: کمپین «امضای ما تضمین است» به منظور مطالبه از رییس جمهور برای مذاکره با ما جوانان و دانشجویان دلسوز و دلواپس کشور و مردم ایران راه اندازی شد.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
از ۲۸ تیر تا ۲ شهریور؛
دبیر اجرایی سومین اجلاسیه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور گفت: سومین اجلاسیه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی با محتوای تربیتی و تشکیلاتی از 28 تیر تا 2 شهریور برگزار می شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار