تشکل‌های دانشگاهی
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۲
با احکام جداگانه وزیر بهداشت؛
وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی روز سه شنبه با احکامی جداگانه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت را منصوب کرد.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۲
رحیم پورازغدی
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه برخی روش‌های دهه شصت برای تحقق آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی قداست ندارند، افزود: باید روش‌ها و تاکتیک‌ها برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی تغییر کنند البته برخی می‌خواهند این شعار‌ها را عوض کنند.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۰
حداد عادل در نشست انجمن مستقل:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حرف من این است که هر جا می‌دانید که قوه قضائیه از عدالت خواهی دور شده آن را بنویسید و بگویید. ۹۹ درصد از مسائل کشور آن قدر محرمانه نیست که نشود آن‌ها را به دانشجویان گفت.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۹
دانشجویان انقلابی در سفارت ونزوئلا اعلام کردند
دانشجویان انقلابی عصر امروز با حضور در سفارت ونزوئلا هم بستگی خود را با این کشور اعلام کردند و گفتند هر چند که فاصله جغرافیایی زیادی بین ایران و ونزوئلا است، اما دل مردم ایران و ونزوئلا قرابت خاصی با یکدیگر دارد و ما مطمئن هستیم که پیروز خواهیم شد.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۴
مصباحی مقدم در نشست انجمن مستقل:
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: عربستان از روی حسادت به هر دری می‌زند که موقعیت برتر نسبت به ایران پیدا کند و در واقع دستیابی به این موقعیت را در وابستگی به استکبار دنبال می‌کنند.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
گزارش/
در آخرین ورژن آقازاده‌های امیدی، از فرزند دهه هفتادی محمدعلی وکیلی نماینده تهران در مجلس رونمایی شد. مهدی وکیلی فرزند ٢٦ ساله نماینده اصلاح‌طلب مجلس به‌عنوان مدیرعامل شرکت صنعتی کاوشگران آتیه صبا منصوب شده است.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰
یادداشت دانشجویی/
بانک‌ها تورم را ایجاد کرده در حالی که خود هیچ‌گونه ضرری از ایجاد آن نمی‌برند. به‌عبارتی با سرمایه‌گذاری سرمایه‌های موجود در حساب‌های جاری، عامل ایجاد تورم شده در حالی که به‌ هیچ‌ عنوان پاسخگو نیستند.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف خطاب به کرباسیان:
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف در نامه‌ای خطاب به وزیر اقتصاد و امور دارایی کشورمان نوشت: ملت ایران در اصلاح کلیه ساختارهای اقتصادی فساد زا پشتیبان دولت هستند
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
به همت سازمان بسیج دانشجویی؛
کتاب گناه نابخشودنی توسط معاونت بررسی و تحلیل سازمان بسیج دانشجویی منتشر شد.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
علامه جوادی آملی در جمع دانش‌پژوهان طرح ولایت:
استاد حوزه علمیه قم گفت: ما حق نداریم اسلامی حرف بزنیم، ولی قارونی عمل کنیم. قارون می‌گفت: من درس اقتصاد بلد بودم و ثروت کسب کردم، من چه کاری به غیر دارم.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۶
نشست نقدوبررسی عملکرد وزارت علوم
نشست «نقد وزارت علوم دولت یازدهم» با حضور محمد امین سلیمی، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی و ابوالفضل مظاهری، دبیر اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل در خبرگزاری دانشجو برگزار شد.
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۶
سعیدی کیا:
رئیس سازمان بنیاد مستضعفان تصریح کرد: در منطقه یک آزاد راه تهران شمال هفت مناقصه برگزار شده که شرکت‌های پیمانکاری بنیاد تن‌ها در یک مناقصه برنده شده و بقیه به بخش خصوصی واگذار شده اند.
آخرین اخبار