تشکل‌های دانشگاهی
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۷
نقیب‌زاده در دانشگاه علوم‌ و تحقیقات:
استاد جامعه شناسی سیاسی اظهار کرد: اگر ما یک بمب اتم به حیفا و تلاویو بزنیم آن‌ها هزار بمب اتم بر روی ما می‌ریزند و بعد ما هم نابود می‌شویم با این وجود اگر نمی‌توانیم بی خود شعار ندهیم.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
سجادی در دانشگاه علوم و تحقیقات:
تحلیلگر ساکن آریزونا آمریکا گفت: متاسفانه یک انگیزشی در دولت مشاهده می‌شود که از طریق بحران‌های معیشتی بتوانند بدنه حکومت را به استیصال بکشانند و بعد بگویند مردم بریده‌اند و با این وجود چاره‌ای نداریم که باید به سمت برجام‌های دیگر برویم.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
یادداشت دانشجویی/
وابستگی کشور به پیام رسان‌های خارجی خطراتی را به دنبال دارد اما آنچه باعث نوعی مقاومت اجتماعی در مقابل این رفع وابستگی می‌شود مسئله بی‌اعتمادی به دستگاه‌های امنیتی و کیفیت نه چندان مطلوب نمونه‌های بومی این پیام رسان‌ها است.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۵
عبدالملکی در جمع دانشجویان:
عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) گفت: بانک مرکزی غرق دیپلماسی عمومی آمریکا شده و زمانی که ما از سلطه دلار حرف می زنیم آقایان می گویند این توهم است.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
رجبی دوانی در جمع مسئولان استانهای بسیج دانشجویی:
مورخ و پژوهشگر تاریخ اسلام گفت: دانشجویان بسیجی جهت تسریع در رسیدن به تمدن نوین اسلامی، دغدغه رهبری را از مسئولان مطالبه کنند.
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
گزارش/ واکنش دانشگاهیان به حادثه پارک طالقانی
ساعت ۱۱ صبح دیروز فیلمی جنجالی منتشر شد. در این فیلم مامور پلیس زن، از دختر جوان درخواست می‌کند که همراه آن‌ها سوار خودرو ون شود که این فرد ...
۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
جمعه بازار نشریات دانشجویی
نشریات دانشجویی در این هفته، با توجه به آغاز سال جدید با تیتر‌ها و سرمقاله‌‍‌های خود را به مهمترین مسائل روز کشور و حواشی پیش آمده در حوزه‌های مختلف اختصاص داده اند که با هم تعدادی از آن‌ها را می‌خوانیم.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
جمعی از دانشجویان دانشگاه علم و صنعت خطاب به احمدی نژاد:
جمعی از دانشجویان و دانشگاهیان دانشگاه علم و صنعت در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور سابق نوشتند: کاش شما به جای عبرت شدن در تاریخ، از تاریخ عبرت می‌گرفتید.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
یادداشت دانشجویی/
اگر ما معتقدیم که اکثریت مسئولان کشور پاکدست و خدوم هستند که ان‌شاءالله هستند، پس چه بهتر که سلامت آنان را در معرض دید عموم بگذاریم تا بهانه از دست بدخواهان گرفته شود.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
بسیج دانشجویی ۲۰ دانشگاه تهران خطاب به رئیس جمهور:
بسیج دانشجویی ۲۰ دانشگاه تهران در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور ضمن تاکید بر ضرورت تثبیت دستاورد‌های نظامی مقاومت نوشتند: چانه‌زنی روی توان موشکی، نتیجه‌ای جز بمباران شدن و بی‌دفاع ماندن ملت ایران ندارد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۵
واکنش توییتری‌ها به استعفای معاون محیط زیست
مدنی یکی از متهمینی است که می‌بایست مشخص شود ارتباطی میان او و دیگر عوامل شبکه جاسوسی وجود داشته است یا خیر؛ اما کاوه مدنی نه تنها مورد سؤال جواب جدی قرار نگرفت بلکه پس از انتشار تصاویر رقص جنجالی وی، دیگر به ایران بازنگشت و از خارج کشور استعفا داد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۵
کارشناس مسائل بین الملل در مراسم اکران مستند فروشنده ۲:
سیدمصطفی خوش چشم، کارشناس مسائل بین الملل امروز در مراسم اکران مستند فروشنده ۲ در دانشگاه صنعتی شریف گفت: دشمن برای ایجاد اختلال در کشور ۲۰ مولفه را طراحی کرده که نتایج اقدامات آن‌ها در شهریور و آبان تشدید می‌شود.
آخرین اخبار