تشکل‌های دانشگاهی
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲
یادداشت دانشجویی/
تهدید تشکل دانشجویی اصلاح طلب ایلام توسط جلال میرزایی نماینده لیست امید، از نکات عجیبی است که تنها در این سال‌ها میتوانیم شاهد باشیم. براین اساس، باید پرسید مسئولیت رفتار این نماینده بر عهده چه کسی است؟
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۱
گفتگوی داغ با «سیدکمیل حسینی»| قسمت دوم
سید کمیل حسینی متخصص جامعه و جنسیت از اصالت همجنس‌بازی یا همجنس‌گرایی، مستندسازی‌های علمی در مورد ژنی و هورمونی بودن همجنس‌بازی، دوجنسه‌ها و ترنس‌ها و راه حل مشکلات آنها می‌گوید.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۹
دیدار شورای مرکزی جنبش عدالتخواه با عباسی؛
اعضای شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی با «حسن عباسی» دیدار و پیرامون حکم صادره برای وی گفتگو کردند.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۲
در بیانیه دفتر تحکیم وحدت مطرح شد
امروز و در حاشیه نمازجمعه تهران، بیانیه تحلیلی دفتر تحکیم وحدت پیرامون جنگ اقتصادی و اوضاع آشفته بازار ارز میان نمازگزاران توزیع شد. متن کامل این بیانیه در ادامه تقدیم می‌شود.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۵
گفتگوی داغ با «سیدکمیل حسینی»| قسمت اول
سید کمیل حسینی متخصص جامعه و جنسیت از همجنس‌بازی، نحوه برخورد ادیان با آن، آغاز روند علمی‌سازی آن و شاخص‌های حقیقی پیشرفت می‌گوید.
۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۸
خط‌کش ۲۸| صریح با سردارآبادی| بخش دوم
امین سردرآبادی از ادوار اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: تلاش جنبش دانشجویی برای حل مشکلات مردم موجب اصلاح و بازتولید امید می‌شود.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۶
رحیم‌پور ازغدی:
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه ما حق نداریم که به حاکمان و مسئولان فاسد اجازه حاکمیت بدهیم، گفت: ما به عنوان مردم این حق را نداریم که به افراد فاقد شرایط و فاسد رای دهیم که بر ما حاکم شوند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶
کاظمی در گفتگو با دانشجو:
دبیر واحد تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: مجمع مهر ماه نمایندگان اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان از امروز با محوریت موضوعات تشکیلاتی و با هدف ارتقا سطح تشکیلاتی اعضا آغاز به کار کرد.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
گزارش توئیتری دانشجویان|
همان دانشجویانی که تا دیروز شعار با روحانی تا 1400 می دادند و جایشان در صندلی های جلویی سخنرانی های تبلیغاتی روحانی بود،امروز حتی به سالن راه داده نشدند
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
پازوکی در مناظره دانشگاه تهران:
استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی با تاکید بر اینکه ما باید قوی شویم و اجازه ندهیم اجنبی در امور کشورمان دخالت کند، گفت: برجام و یا اف‌ای تی اف مشکل ایران را حل نمی‌کند
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
زیباکلام:
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران در مناظره بررسی ابعاد سیاسی و اقتصادی FATF گفت: هویت جریان تندرو و مخالف با FATF مبارزه و دشمنی با غرب و آمریکاست
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
شاکری در مناظره دانشگاه تهران:
کارشناس مدیریت مالی در مناظره بررسی ابعاد سیاسی و اقتصادی FATF گفت: واقعیت این است دو سوم مقامات سیاسی نمی‌دانند اف‌ای تی اف چیست
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار