تشکل‌های دانشگاهی
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۶
نامه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌وتحقیقات خطاب به روحانی:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم و تحقیقات طی نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور نوشت: آقای روحانی! خلع سلاح نیروی نظامی افتخار نیست، بلکه اوج تحقیر اوست.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران:
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران با صدور بیانیه ای اعلام کرد: آموزش و پرورش و سیستم آموزش عالی کشور در کارنامه چهل ساله خود نمره قابل قبولی نسبت به عملکردشان در امور تربیتی و پرورشی کسب نکرده‌اند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶
کیان خبر داد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی از مخالفت با درخواست صدور مجوز تجمع دانشجویان برای سومین بار خبر داد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸
بسیج دانشجویی شهید رجایی خطاب به لاریجانی:
بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت دبیری شهید رجایی در نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضائیه نوشت: خواهشمندیم ضمن تفکیک یاغیان از فریب خورندگان، برخوردی قاطع و سخت با جنایتکاران حوادث اخیر داشته باشید.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴
از گوشه کنار نشریات دانشجویی؛
گذشته درخشان جنبش دانشجویی در انقلاب اسلامی و افول آن از کارگزاران تا اعتدال نتیجه سیاست‌های دولت‌ها و تغییر اوضاع کشور.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
گلرو در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: معاونت فرهنگی وزارت بهداشت به ستادی برای تاسیس تشکل‌های یکبارمصرف تبدیل شده است.
۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۷
در مسیر مبارزه با فساد و برقراری عدالت؛
عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی ضمن انتقاد از وجود نرده‌های جداکننده مسئولان و مردم در نماز جمعه تهران گفت: مانع اصلی مبارزه با فساد و برقراری عدالت، نگاه اشرافی‌گری در کشور است.
۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
جمعه بازار نشریات دانشجویی
نشریات دانشجویی در هفته گذشته تیتر‌ها و سرمقاله‌‍‌های خود را به مهمترین مسائل روز کشور و حواشی پیش آمده در حوزه های مختلف اختصاص دادند.
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶
نامه سرگشاده دبیر سابق اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل به احمدی نژاد:
مهدی بلوکات، دبیر سابق اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل نامه ای به محمود احمدی نژاد در خصوص نامه اخیرش به رهبری نوشت و مواردی را متذکر شد.
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۸
ماجرای یک سفر متفاوت تشکیلاتی
درست هنگام شروع سفر ما، بارش برف در تهران و سایر شهر‌ها به اوج رسید. جاده‌ها بسته شد! ریل‌های قطار یخ زد! و دید خلبان‌ها در برف و کولاک از بین رفت و هواپیما‌ها زمین گیر شد!
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۰
نامه سرگشاده بسیج اساتید تهران بزرگ به وزرای کشور و اطلاعات:
غفلت از اصول اولیه حرفه‌ای، انتشار پیام‌های خیالی از پایتخت و ام القرای جهان اسلام را در پی داردخبرگزاری فارس: غفلت از اصول اولیه حرفه‌ای، انتشار پیام‌های خیالی از پایتخت و ام القرای جهان اسلام را در پی دارد
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
گزارش/ واکنش توییتری‌
ارم نیوز از سایت‌های وابسته سعودی نوشت: یک هواپیمای نظامی (!) در بالای منزل تابنده در منطقه گلستان پاسداران به پرواز در آمده بوده و نیروهای امنیتی از تظاهرات‌کنندگان عکس گرفته‌اند تا آنها را بازداشت کنند!
آخرین اخبار