سایر حوزه ها
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷
مجری برنامه ثریا در واکنش به بیانیه وزارت خارجه:
تهیه‌کننده و مجری برنامه «ثریا» گفت: تاکنون چندبار از اعضای تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای برای حضور در این برنامه و گفت‌وگو با منتقدان دعوت کرده‌ایم، اما متاسفانه صلاح ندانسته‌اند در برنامه حضور یابند.
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۱
کدخدایی در نشست خبری:
سخنگوی شورای نگهبان در تشریح تعریف رجل سیاسی گفت: مدیر و مدبر بودن و آگاهی از مسائل سیاسی مذهبی از عمده‌ترین مصادیق تعریف رجل سیاسی است که...
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۷
تقدیم استوارنامه سفرای جدید کشورهای کوبا، قبرس ، لهستان، غنا و شیلی، سفر معاون اول رییس جمهوری به استان البرز و نشست سالانه اتحادیه توسعه همکاری های دوستانه اقتصادی و تجاری چین و آفریقا در پکن از مهم ترین رویدادهای امروز (شنبه) ایران و جهان است.
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۹
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی شنبه ۳۰ دی ۹۶ به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۶
عبدالله گنجی مدیر مسئول روزنامه جوان به اظهارات اخیر صادق زیباکلام واکنش نشان داد.
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵
ضرغامی:
رئیس اسبق رسانه ملی گفت: انقلاب، خدمات بزرگی انجام داده که «حجاب معاصرت» مانع از درک درست آن است، ولی به آسیب های قابل توجهی هم دچار شده که...
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۴
دو اقدام اخیر قوه قضاییه یعنی منع دریافت عوارض در آزادراه قزوین-زنجان و نیز قطع دست سارق در خراسان رضوی را باید به فال نیک گرفت.
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
آیت‌الله امامی‌کاشانی در نمازجمعه تهران:
خطیب نمازجمعه تهران گفت: بدانیم اگر به مشکلات محتاجان نرسیم ممکن است دشمنان برای رسیدن به اهداف خود بر دوش گرفتاران سوار شوند.
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸
رباتی امروز (جمعه) وارد کشتی سانچی خواهد شد و گزارش مربوط به نتایج این ارزیابی ها را در ساعات پایانی روز ارائه خواهد کرد.
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
حجت الاسلام رئیسی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: عزیزانی را در این حادثه از دست دادیم که در زمره مجاهدان کشور در جنگ اقتصادی بودند.
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹
کبگانیان:
دبیر ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور گفت: ۸۰ درصد واردات کالری غذایی کشور تراریخته است.
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
زارعی طی نامه‌ای خطاب به سردار سلیمانی:
عضو هیئت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس طی نامه‌ای خطاب به سردار سلیمانی آورد: وقتی صدایت را شنیدیم که برای هتک حرمت نشانه هویت ملّی گفتی که کاش به جای پرچم ایران ده بار می‌سوختی! به پاس مجاهدت‌ها و برای خستگی‌هایت در پیکار با دشمنان می‌گویم؛ کاش به جای تو صد بار سوزانده شوم تا تو و پرچم افراشته‌ات بر فرق عالم در اهتزاز باشید.
آخرین اخبار