سایر حوزه ها
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۸
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی پنجشنبه ۲۸ دی ۹۶ به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰
سعید شکوری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
رسانه‌های غربی و امپراتوری خبری دشمنان دنیای اسلام، همواره با استفاده از شگردهای گوناگون در پی خنثی سازی یا کم رنگ جلوه نمودن مسأله فلسطین به عنوان مسأله اساسی و حیاتی دنیای اسلام هستند که در این نوشتار به این موضوع و توطئه سکوت پرداخته شده است.
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
آیت الله مکارم شیرازی نسبت به اظهارات رئیس جمهور در خصوص جواز انتقاد از معصومین واکنش نشان داد.
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۱
رییس سازمان پزشکی قانون می‌گوید درخواست کرده‌اند تا سه تن از اجساد کشف شده نفتکش سانچی برای شناسایی هویت جان‌باختگان به ایران منتقل شود.
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۵
دومین روز سیزدهمین کنفرانس اتحادیه بین المجالس سازمان همکاری اسلامی در تهران،میزگرد آسیب شناسی ناآرامی های اخیر از دیدگاه جامعه شناسان، نشست خبری کمیته ویژه رسیدگی به حادثه نفتکش سانچی از مهم ترین رویدادهای امروز (چهارشنبه) ایران و جهان است.
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۶
«ناطق نوری» از روحانی خواسته وقت بیشتری برای اداره کارهای دولت و رسیدگی به امور اجرایی بگذارد.»
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۶
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی چهارشنبه ۲۷ دی ۹۶ به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
ربیعی به خبرگزاری دانشجو پاسخ داد
علی ربیعی در خصوص دلیل استفاده از پرچم پاناما در نفت کش ایرانی برای صدور نفت گفت: این اتفاق از جهت اقتصادی و بازرگانی برای بهره مندی از حمل و نقل ارزانتر متداول و رایج است.
۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱
برای اولین بار منتشر شد
فیلم اولین بیانات امام خمینی(ره) در نوفل لوشاتو بعد از فرار شاه و همچنین پاسخ امام به خبرنگار خارجی در مورد جایگاه زنان در جمهوری اسلامی را مشاهده کنید.
۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۳
آغاز سیزدهمین نشست بین‌المجالس کشور‌های اسلامی در تهران، نشست بررسی حادثه نفتکش سانچی، سمینار علمی-کاربردی درس‌هایی از زلزله‌های اخیر کشور از مهمترین رویداد‌های امروز (سه شنبه) ایران و جهان است.
۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۵
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی دوشنبه ۲۶ دی ۹۶ به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۴
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه مدیران از جنس جهادی در کشور فراوان هستند، گفت: درصورت فراهم نکردن فضا و فرصت برای این مدیران دچار خسران می‌شویم.
آخرین اخبار