سایر حوزه ها
۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۶
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی یکشنبه ۲ مهر ۹۶ به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
جلیلی در جمع مردم روستای کریم آباد رشتخوار:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم روستای کریم آباد رشتخوار حاضر شد و به ایراد سخنرانی پرداخت.
۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱
در دوران دفاع مقدس بسیاری از فتوحات در سایه اقدام «تمیز» با فرمان «آتش به اختیار» صورت گرفته است و مردم بدون آنکه دستوری به صورت سازمان‌یافته، ارگانی و رسمی از جایی دریافت کنند و چرتکه‌ها به صدا دربیایند به میدان رفتند و از کیان کشور دفاع کردند.
۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸
آیت‌الله راستی‌کاشانی در سال ۱۳۵۸ از طرف امام خمینی به سمت نمایندگی امام (ره) در سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی که ادغام گروه‌های هفتگانه امت واحده، منصورون، موحدین، صف، فلاح، بدر و توحیدی فلق بود، درآمد.
۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۹
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی شنبه ۱ مهر ۹۶ به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
۳۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۵
سردار نجات در دستخط:
جانشین سازمان اطلاعات سپاه با بیان اینکه اگر طرح سپاه پذیرفته می‌شد، فاو از دست نمی‌رفت، گفت: فتنه‌گران در سال ۸۹ به جبهه‌النصره نامه نوشتند.
۳۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۳
آیت الله صافی گلپایگانی در دیدار وزیر آموزش و پرورش :
یکی از مراجع تقلید، با تاکید بر اهمیت شغل و رسالت معلمی گفت: مردم و مسئولان هم باید قدر و منزلت این شغل را بدانند و همیشه قدردان و سپاسگزار این عزیزان باشند.
۳۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹
خطیب جمعه تهران:
حجت الاسلام کاظم صدیقی در نماز جمعه تهران گفت: برخی در انقلاب ما از کرده‌های خود پشیمان هستند و به عمرسعد می‌مانند که در لشکر امام علی (ع) بود، ولی حب دنیا وی را از امام جدا کرد؛هرکه به امام خود خیانت کند، عاقبت عمرسعد را خواهد داشت.
۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸
آیت‌الله حسین راستی کاشانی یار دیرین امام (ره) و عضو اسبق مجلس خبرگان و جامعه مدرسین حوزه علمیه، پس از تحمل سال‌ها بیماری و در سن ۹۰ سالگی دعوت حق را لبیک گفت.
۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۸
سردار غیب پرور:
رئیس سازمان بسیج گفت:شهید حججی و امثال حججی ها، هم کامل دشمن را شناختند و هم مردانه با دشمن ستیز داشتند و آن همان کاری است که حسین بن علی در شناخت یزید کرد.
۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۴
وزیر اسبق ارشاد:
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: آثار شکست آمریکا در سخنان گستاخانه رئیس جمهور آمریکا علیه نظام جمهوری اسلامی ایران در مجمع عمومی سازمان ملل آشکار شده است.
۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۱
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی پنجشنبه ۳۰ شهریور ۹۶ به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
آخرین اخبار