سایر حوزه ها
۰۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۲
آیت‌الله علوی گرگانی در دیدار با سردار غیب پرور:
آیت‌الله سید محمدعلی علوی گرگانی عصر امروز در دیدار رییس سازمان بسیج مستضعفین ضمن تقدیر از زحمات بسیجیان عنوان کرد: بنده افتخار می‌کنم در خدمت بسیجیان هستم.
۰۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
آیت الله مصباح یزدی:
این عالم دینی با بیان اینکه بسیج از افتخارات امام راحل است، گفت: مهمترین نقش بسیج، انتقال عملی مفاهیم حقیقی اسلامی به جامعه است.
۰۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۰
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی پنجشنبه ۲ آذر ۹۶ به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۱
جاعل عناوین وزارت اطلاعات و دفتر مقام معظم رهبری پس از دستگیری لب به اعتراف گشود که بخشی از آن در ویدئوی زیر قابل مشاهده می‌باشد.
۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۶
مراسم بدرقه روحانی در سفر به روسیه، هم اندیشی واحدهای نظارت بر قضات و حفاظت اطلاعات قوه قضاییه با حضور رئیس قوه قضاییه، اولین نشست خبری فرمانده جدید نیروی دریایی ارتش و اجلاس سه جانبه سران ایران، روسیه و ترکیه در سوچی از مهم‌ترین رویدادهای امروز (چهارشنبه) ایران و جهان است.
۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۸
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی چهارشنبه ۱ آذر ۹۶ به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲
«وقتی زلزله طبس آمد، اشرف پهلوی به برادرش محمدرضاشاه تبریک گفت و مژدگانی طلب کرد»!
۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۴
کنگره سراسری خانه کشاورز با حضور رئیس جمهوری، برگزاری سومین دور گفت و گوی سطح بالای ایران و اتحادیه اروپا این بار با موضوع «همکاری‌های هسته ای: پیشرفت‌ها و چشم اندازها» در اصفهان و نشست وزیران نفت و انرژی کشورهای عضو اوپک در وین از مهم‌ترین رویدادهای امروز ایران و جهان است.
۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۲
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی سه شنبه ۳۰ آبان ۹۶ به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰
سازمان بسیج طلاب و روحانیون به مناسبت هفته بسیج بیانیه‌ای صادر کردند.
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
در ایامی که بسیجیان شهرداری درحال خادمی به زوار اباعبدالله در مراسم پیاده روی اربعین و کمک به زلزله زدگان کرمانشاه بودند، برخی عوامل باسابقه در فتنه، اقدام به شکستن درب پایگاه بسیج شورای شهر تهران و تخریب اموال و سرقت اطلاعات و پرونده‌های بسیج کردند.
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰
آیین معارفه رییس جدید کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران با حضور رییس مجلس شورای اسلامی، نشست اقتصاد مقاومتی و توسعه شیوه‌های نوین آبیاری در سازمان برنامه و بودجه از مهم‌ترین رویدادهای امروز (دوشنبه) ایران است.
آخرین اخبار