موسیقی
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷
علیرضا بیرانوند گفت: بر اساس سایت مقام معظم رهبری، 29 فروردین ماه سالروز تولد رهبر انقلاب اسلامی است و من هم در این خصوص قطعه‌ ای آماده کرده‌ ام که به زودی منتشر می‌ شود.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
علیرضا قربانی و سالار عقیلی خواننده‌های رسمی سرود تیم ملی ایران در جام جهانی شدند
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
نوربخش:
حمیدرضا نوربخش گفت: رویکردی که ما به صورت جدی پیگیر آن هستیم موضوع جدی کپی رایت است؛ اقتصاد مضمحل موسیقی به ویژه موسیقی سنتی ایرانی دچار مشکلات فراوانی است که باید برای آن چارجویی کنیم.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
ایرج رحمانپور خواننده نام آشنای موسیقی غرب کشور، کنسرت خود را هفتم اردیبهشت در تالار وحدت برگزار می کند.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
مراسم رونمایی از مجموعه برگزیده آثار لوریس چکناواریان آهنگساز و رهبر ارکستر سه شنبه ۲۸ فروردین به همت موسسه فرهنگی هنری «رادنواندیش» در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.
۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
پای فضل‌الله توکل، آهنگ‌ساز، ترانه‌سرا و نوازنده پیشکسوت بعد از ۴۰ سال به تلویزیون باز شد.
۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۹
اظهارنظر کیتارو درباره کنسرتش در ایران:
ماسانوری تاکاهاشی ملقب به «کیتارو» گفت: هنگام ساخت سری جاده ابریشم علاقه زیادی به نواهای موسیقی سنتی ایران در من به وجود آمد و موفقیت آن را در دنیا را تاثیری از هنر ایرانی‌ها می‌دانم.
۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۷
در جلسه مشترک بنیاد فرهنگی هنری رودکی و فدراسیون فوتبال، روند اجرایی ساخت و اجرای سرود تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی 2018 مورد بررسی قرار گرفت.
۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹
مجتبی کبیری گفت: کافی است مقایسه‌ای بین رقم دستمزد هنرمندان ایرانی که معمولا بین ۵۰ تا ۷۰ میلیون است با هنرمند خارجی که ۶۰-۷۰ هزار دلار یا یورو دریافت می‌کند، صورت گیرد تا متوجه علت قیمت‌گذاری کنسرت لودویکو اناودی بشویم.
۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳
رضا یزدانی با از دست دادن پدرش عزادار شد.
۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
حسین انتظامی، دستیار ارشد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در یادداشتی به تحولات ویژه وزارت ارشاد در سال ٩٧ و در حوزه صدور مجوزها اشاره کرد.
۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
ارکستر سمفونیک تهران آخر فروردین ماه اولین اجرای سال ۹۷ خود را با رهبر میهمان در تالار وحدت روی صحنه می‌برد.
آخرین اخبار