موسیقی
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
حمید شاهنگیان در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
آهنگساز و نوازنده پیشکسوت گفت: هنرمند باید هنرش دیده شود تا انگیزه پیدا کند تا در این زمینه تلاش بیشتری بنماید و جشنواره‌ها نیز برای دیده شدن و ارائه اثر هنری مهم است.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۱
اولین قسمت از برنامه «تب تاب» با اجرای «باربد بابایی» امشب روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
از وقتی یا علی (ع) گفتند برای مرهم گذاشتن بر زخم‌های کودکان مبتلابه‌سرطان، ۴ سال می‌گذرد. حالا نه‌فقط با خدمات درمانی بلکه با اجرای برنامه‌های آموزشی و هنری، سفیر امید زندگی این نوگلان شده‌اند. نخستین کنسرت کودکان مبتلابه‌سرطان، جدیدترین هدیه جوانان خوش‌فکر اراکی به این کودکان بود.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۷
مدیرکل دفتر موسیقی:
مدیرکل دفتر موسیقی گفت: خیلی اوقات افسوس می‌خورم که از صداقت مردم سوء استفاده می‌شود تا جریانی به یک بحث اقتصادی خاصی برسد.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶
ستاد برگزاری پنجمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرّم) اسامی هنرمندان برگزیده و تقدیرشدگان بخش‌های مختلف این دوره را منتشر کرد.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
محمدرضا عیوضی می‌گوید در گذشته تجربه‌ خوانندگی برای رویدادهای ورزشی و مسابقات دربی را داشته است.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۰
درحالی که برخی از سلبریتی‌ها فقط در عمل شعار حمایت از وطن را سر می‌دهند، استاد حسین علیزاده که به نشان شوالیه فرانسه پشت کرده، نشان شهروندی شیراز را از این نشان برتر می‌داند.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۴
ازدحام شدید در کنسرت یک خواننده رپ در ایتالیا باعث کشته شدن ۶ نفر زیر دست و پای جمعیت و زخمی شدن ۵۹ نفر شد. حال ۱۰ نفر از زخمی‌ها وخیم اعلام شده است.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
به همت بنیاد دعبل خزاعی، دور جدید از سلسله نشست‌های آیین گفت‌وگو با موضوع؛ «نقد آسیب‌شناسی مداحی» برگزار می‌شود.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
بهنام بانی به شوخی‌هایی که با شادی پس از گلش در فضای مجازی می‌شود، واکنش نشان داد.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
آلبوم موسیقی «هرچه بود گذشت» با یادواره ای از اسدالله ملک نوازنده فقید موسیقی ایرانی و هنرمندی سامان احتشامی، بابک شهرکی و همایون کاظمی در دسترس مخاطبان قرار گرفت.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۳
اجرای یک گروه هنری ویژه بانوان به دلیل رعایت‌نکردن قوانین و مقررات شورای نظارت و ارزشیابی اداره کل هنر‌های نمایشی لغو شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار