موسیقی
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
بنیاد رودکی در حالی از برگزاری همایش‌ها در تالار وحدت سخن گفته است که اساسنامه این نهاد اجازه برگزاری هر گونه همایشی در تالار وحدت را نمی‌دهد. همایش‌ها باید جنبه هنری داشته و زیرمجموعه سازمان‌های مرتبط با وزارتخانه‌ها باشد.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱
تالار وحدت در فعالیتی قابل تامل به اجاره یک مارک لوازم آرایشی درآمد تا جولانگاه بزرگان هنر بدل به جولانگاه مرگ تعقل شود. مسئولان و همراهان بنیاد رودکی در چنین شب فاجعه‌باری، به تماشاب نزدیک بازی های جام جهانی نشسته اند!
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴
آیین نامه برگزاری جشنواره موسیقی فجر که توسط کارشناسان هنری و حقوقی تدوین شده است، از سوی دفتر موسیقی منتشر شد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
نمایش «۱دقیقه و ۱۳ثانیه» در روز پنجشنبه، ۳۱خرداد با حضور محمد علیزاده افتتاح می‌شود.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
فریدون بیگدلی گفت: در زمان ما صدامحوری وجود داشت و خواننده باید از صدای خوبی برای خوانندگی برخوردار می‌بود و مهارت خواندن می‎داشت اما امروز ابدا چنین مسئله‌ای وجود ندارد و یک خواننده فقط ظاهر خوبی داشته باشد کافی است.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۹
مهلت ارسال آثار به دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان تا ۴ تیرماه تمدید شد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد:
علی ترابی گفت: برای انتخاب دبیر جشنواره چندین نفر از دبیران و کارشناسان دانشگاه‌های معتبر موسیقی و همینطور از اهالی موسیقی دعوت خواهد شد تا دور هم جمع شوند و طی جلساتی دو گزینه به معاونت هنری وزارت ارشاد اعلام کنند.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
گزارش «دانشجو» از حواشی اعزام دولتی‌ها به روسیه؛
آیا وزارت ارشاد نمی‌توانست این هزینه‌های دریافتی از اسپانسر‌های نامرئی را صرف امور کمک رسانی به هنرمندانی کند که با مشکلات عدیده اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند؟
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
پس از آنکه اخبار سفر چند نماینده مجلس به جام جهانی روسیه خبرساز شد، چندی پیش اعضای ارکستر‌های دولتی وزارت ارشاد برای اجرای آهنگی که به شدت مورد انتقاد مخاطبان و کارشناسان قرار گرفته بود، به روسیه اعزام شدند.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹
شهرداد روحانی گفت: طی روز‌های اخیر این سوتفاهم وجود آمده که ما به دلیل جام جهانی به روسیه سفر کردیم؛ در حالی که این طور نیست و هدف از سفر گروه ما به روسیه اجرایی کردن تفاهم نامه بنیاد رودکی و کنسرواتوار چایکوفسکی است.
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
«دانشجو» از افزایش مسافران دولتی روسیه گزارش می‌دهد؛
پس از آنکه اخبار سفر چند نماینده مجلس به جام جهانی روسیه خبرساز شد، صبح امروز اعضای ارکستر‌های دولتی وزارت ارشاد برای اجرای آهنگی که به شدت مورد انتقاد مخاطبان و کارشناسان قرار گرفته بود، به روسیه اعزام شدند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸
گروه موسیقی «رستاک»، تازه‌ترین آلبومش را با عنوان «بهار» در دو نسخه صوتی و تصویری منتشر کرد.
آخرین اخبار