موسیقی
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۵
کنسرت گروه «شهرزاد» با عنوان «راز» به سرپرستی و آهنگسازی آذر زرگریان، خوانندگی بهادر صحت و نی نوازی کاوه صادقی‌آزاد شنبه ۱۲اسفند در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۶
اولین آلبوم رسمی «سینا شعبانخانی» خواننده‌ موسیقی پاپ از امروز پنجم اسفند تحت «جادوی خاص» منتشر و روانه بازار موسیقی شد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
گروه ساکن روان به آهنگسازی بصیر فقیه نصیری و احسان بیرق‌دار در این اجرا منتخبی از دو آلبوم خود یعنی «ساکن روان» و «گاهی درخشش آفتاب» را اجرا می‌کنند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷
آهنگساز پیشکسوت حوزه موسیقی پاپ جدیدترین کنسرت خود را با اجرای آثار قدیمی و نوستالژیک روی صحنه می‌برد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۷
آهنگساز آلبوم «عاشقانه‌های فریدون مشیری» گفت: تنها با قرار دادن ساز ایرانی در کنار ساز کلاسیک غربی نمی‌توان مدعی ایجاد سبک تازه‌ای بود؛ متاسفانه معنای کار تازه انجام دادن تغییر کرده است.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
بر اساس نتیجه یک نظرسنجی؛
بر اساس یک نظرسنجی به ترتیب ۳ قطعه «بی رحمی»، «عموزنجیرباف» و «حال دلم با تو خوشه» بیشترین آرای مرحله نهایی برترین قطعه موسیقی پاپ در دیماه را به خود اختصاص دادند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۱
صدیق تعریف بعد از مدت‌ها در ایران روی صحنه می‌رود؛ آغاز این کنسرت‌ها برای همیاری و همدلی با کودکان زلزله غرب کشور است و کلیه عواید آن صرف کمک به زلزله زدگان خواهد شد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
مدیرکل دفتر تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به حضور خواننده آکادمی گوگوش در فضای هنری کشور گفت: این خانم را نمی‌شناسم اما قطعاً با پیشنه‌ای که دارد،‌ مجوز فعالیت هنری در داخل کشور ندارد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۲
ماکان بند در اولین حضور خود در تلویزیون، امشب مهمان برنامه دورهمی هستند
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۰
آلبوم موسیقی «کو؟» با آهنگسازی و خوانندگی «جلیل شعاع»، به زودی از سوی مؤسسه «نشر و پخش جوان» منتشر می شود.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵
کیهان کلهر نوازنده کمانچه و آهنگساز با همراهی اردال ارزنجان نوازنده مطرح باغلاما ترک‌تبار، اسفند ماه در تالار وحدت تهران روی صحنه می‌روند.
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸
آلبوم موسیقی متن فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» به آهنگسازی حبیب خزایی‌فر به زودی منتشر می‌شود.
آخرین اخبار