قزوین
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
در مناظره با موضوع «برجام و CFT؛ داده‌ها و گرفته‌ها»؛
مناظره با موضوع «برجام و CFT؛ داده‌ها و گرفته‌ها» به همت انجمن اسلامی دانشجویان با حضور سید محمود نبویان و علی شکوری راد در دانشگاه امام خمینی (ره) قزوین برگزار شد.
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
نائینی در مراسم گرامیداشت هفته پژوهش؛
رئیس دانشگاه امام خمینی(ره) گفت: تبدیل پژوهش به فرهنگ عمومی جامعه، حمایت از نخبگان و پژوهشگران به عنوان مواردی لازم در چرخه تبدیل علم به صنعت هستند که در این زمینه متاسفانه قدری ضعیف عمل شده است.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
پرونده ویژه|نگاهی به‎ مراکز رشد دانشگاهی
مدیر مرکز رشد واحد‌های فناور و توسعه کارآفرینی گفت: در کارآفرینی، دانشگاه امام خمینی(ره)، حمایت‌های بلاعوض را دارد، به دانشجویان مشاور خوبی هم ارائه می‌شود.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷
با حضور دانشجویان سراسر کشور؛
اختتامیه جشنواره سراسری دانشجویی و هنری ققنوس به میزبانی مازندران از ۲۳ تا ۲۵ آذرماه امسال با حضور دانشجویان هنرمند از سراسر کشور برگزار می‌شود.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
با موضوع برجام و CFT؛
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشگاه امام خمینی(ره) گفت: مناظره‌ای با موضوع برجام و cft، داده‌ها و گرفته‌ها فردا با حضور حجت‌الاسلام سید محمود نبویان و علی شکوری‌راد در این دانشگاه برگزار می‌شود.
۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶
طهرانچی:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه‌ها باید در بخش همکاری‌های پژوهشی و فعالیت‌های تجاری سازی پژوهشی ورود کنند و تمرکزشان تنها بر روی آموزش نباشد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۳
از ۲۴ تا ۳۰ آذرماه؛
مدیر امور پژوهش دانشگاه امام خمینی با اشاره به برگزاری نمایشگاه دستاورد‌های پژوهشی فناوری استان گفت: این نمایشگاه از ۲۴ تا ۳۰ آذرماه به میزبانی دانشگاه پیام‌نور استان قزوین با بیش از ۵۰ غرفه برگزار می‌شود.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد:
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی از ارائه ۳۵ مقاله، دو گزارش کشوری و ۶ سخنرانی (با محوریت شرایط آموزش عالی در جهان امروز) در کنفرانس آسایهل ۲۰۱۸ خبر داد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱
طهرانچی در نشست آسایهل:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه‌های خصوصی نقش تعیین‌کننده‌ای در توسعه کشور‌ها برعهده دارند؛ چرا‌که دولت‌ها توان بر دوش کشیدن بار آموزش عالی را ندارند.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴
ظهر امروز؛
دبیر شواری صنفی دانشگاه امام خمینی (ره) گفت: جمعی از دانشجویان دانشگاه امام خمینی (ره) ظهر امروز در اعتراض به مشکلات صنفی این دانشگاه تجمع کردند.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین‌المللی خمینی(ره):
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین طی بیانیه‌ای به حضور یکی از محکومان فتنه در این دانشگاه واکنش نشان داد.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
به مناسبت روز حسابدار|
استاد دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) گفت: دانشگاه‌ها متاسفانه کمترین امکانات پژوهشی و بودجه فنی را دارند، دانشجویان رشته حسابداری لابراتوار و سایت نیاز دارند؛ اما متاسفانه  بودجه‌ای برای این کار وجود ندارد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار