قزوین
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
در میزگرد دانشجویی اعضای تیم‌ رباتیک آزاد قزوین مطرح شد
تیم باتیک دانشگاه آزاد قزوین تا سال ۲۰۰۵ مقامی کسب نکرده بود؛ ریاست دانشگاه نذر می‌کند به نیت ۵ تن، هر سال که مقام آوردند، کاپ‌ها را تقدیم به امام رضا(ع) کنند.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۷
نیک روش در مراسم معارفه مسئول بسیج دانشجویی قزوین:
مسئول سازمان بسیج دانشجویی گفت: اقتصاد لیبرال نمی‌تواند نسخه‌ای برای پیشبرد انقلاب اسلامی ارائه کند و وظیفه دانشگاه تربیت نیروی متخصص برخوردار از علم نافع است که بتواند مشکلات مردم را حل کند.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۱
طی حکمی؛
در مراسمی از زحمات مهدی برزگر، مسئول سابق بسیج دانشجویی استان قزوین تجلیل و حکم مسئولیت عباس کاظمی به‌عنوان مسئول جدید به وی اعطا شد.
۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
گزارش/
رهاسازی پسماندهای خطرناک در محیط زیست، چيزي جز سرطان برای مردمي که بایستی تاوان سوء مدیریت مسئولان ناظر را بدهند، نخواهد داشت.
۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۴
رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی:
رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین گفت: موضوع عفاف و حجاب نیازمند برنامه‌ای فرهنگی است که باید در این زمینه فرهنگ سازی شده و عملیاتی کار شود.
۳۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
کدام شهر، کدام دانشگاه؟
دانشگاه امام خمینی قزوین تنها دانشگاه بین‌المللی کشور و مرکز آموزش زبان فارسی است و به خاطر نزدیک بودن به پایتخت مورد توجه دانشجویان قرار گرفته است.
۲۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
در نشست سالانه در دانشگاه بین‌المللی قزوین:
در سی و پنجمین نشست سالانه اتحادیه دفتر تحکیم وحدت که در دانشگاه امام قزوین برگزار شد، مسئولیت واحد‌های مختلف این اتحادیه دانشجویی مشخص شد.
۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
در نشست دانشگاه بین‌المللی امام خمینی؛
همزمان با سی‌و‌پنجمین نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان سراسر کشور که در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی قزوین برگزارشد، اعضای جدید شورای مرکزی دفتر تحکیم دانشجویی انتخاب شدند.
۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷
ائمه جمعه در میزدگرد دفتر تحکیم وحدت:
سی و پنجمین نشست سالانه دفتر تحکیم وحدت با حضور ائمه جمعه قزوین، رشت و خرمشهر در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد.
۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
با شعار «مسئول مردمی، نظارت همگانی»؛
سی و پنجمین نشست سالانه دفتر تحکیم وحدت با شعار «مسئول مردمی، نظارت همگانی» در دانشگاه امام خمینی (ره) قزوین برگزار می‌شود.
۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
بهشتی نیا در گفتگو با دانشجو:
دبیر آموزش انجمن اسلامی دانشگاه بین المللی امام خمینی گفت: حضور زنان در جامعه، حوزه‌های مدیریتی و مسائل حقوقی با کم لطفی‌هایی مواجه شده که این مشکلات دامن گیر دانشگاه شده است.
۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
در میزگرد دانشجویی مطرح شد
اگر چه تحریم‌ها مشکلاتی را برای تیم‌های رباتیک ایران ایجاد کرده، ولی دانشجویان دانشگاه آزاد قزوین با درخشش خود در مسابقات جهانی ثابت کردند که با تلاش می‌توان تحریم‌ها را پشت سر گذاشت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار