قزوین
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۹
برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی دانشجویان؛
مهدی علیپور، سنگ‌نورد ملی‌پوش قزوینی در ترکیب تیم ملی سنگ‌نوردی دانشجویان برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی دانشجویان جهان راهی اسلواکی شد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰
به مناسبت روز بسیج اساتید؛
یادواره «شهدای علمی کشور» به مناسبت سالروز شهادت شهید دکتر چمران و روز بسیج اساتید به همت بسیج اساتید دانشگاه‌های قزوین برگزار می‌شود.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
در سطح کشور؛
بر اساس آخرین رتبه‌بندی ملی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) در میان تمامی دانشگاه‌های جامع کشور از نظر کیفیت تولید علم حائز رتبه چهارم شد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
۲۲ خردادماه؛
انتخابات شورای صنفی و رفاهی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی قزوین در راستای اعتلا و ارتقای دانشگاه و خوابگاه برگزار می‌شود.
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹
قهرمانان دانشجو ۴/
فاطمه اعتدادی، عضو تیم ملی فوتسال بانوان و دانشجویی رشته کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازاریابی دانشگاه تاکستان برایمان از برنامه‌ریزی بین درس و ورزش می‌گوید.
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۵
بحرانی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی قزوین گفت: امسال برآورد شده که چیزی حدود ۱۸ هزار دانشجو به اردو‌های جهادی اعزام شوند در تابستان امسال قرار است ۱۵۰۰ نفر اعزام شوند.
۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱
حضور دانشگاهیان؛
مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام(ره)، به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار می‌شود.
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
شهسواری در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج واحد خواهران دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: ویژه‌نامه سیاسی «حبه قند» که محتوای سیاسی، فرهنگی و اجتماعی دارد به مناسبت خروج آمریکا از برجام منتشر شد.
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
حسینی در گفتگو با خبرگزار دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی واحد خواهران دانشگاه فرهنگیان قزوین گفت: دانشجویان باید نقش خود را بشناسند و در تحقق وظایفشان تلاش کنند؛ چرا که وظیفه دانشجو گفتمان‌سازی و تصمیم‌سازی را بر عهده دارد.
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
طی نامه‌ای؛
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین طی نامه‌ای از نمایندگان این استان برای رای به لایحه FATF انتقاد کرد و از آنان خواست تا از اجرای این لایحه جلوگیری کنند.
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴
یادداشت دانشجویی/
با مرور مواضع دولتمردان می‌بینیم که مذاکرات با دشمن برای لغو تحریم‌ها بود؛ حال سوال اینجاست که آیا با خروج آمریکا از برجام و بازگشت مجدد تحریم‌ها باقی ماندن در برجام عقلانی است؟
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
نائینی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) گفت: برجام یک تراژدی برای رفع تحریم‌هاست و تحریم‌ها دست ما نیست که بخواهیم برداریم.
آخرین اخبار