قزوین
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: ۳۰۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه‌های قزوین در قالب اردو‌های راهیان نور به مناطق جنگی ۸ سال دفاع مقدس اعزام می‌شوند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۷
در پیامی؛
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین، خبر تاسف آور سقوط هواپیمای مسافربری تهران_یاسوج را به ملت بزرگ ایران، خانواده و همچنین بازماندگان آن‌ها تسلیت گفت.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۸
در اقدامی شبانه و مخفیانه؛
تعدادی از کارمندان خدماتی دانشگاه آزاد بارجین قزوین به همراه ماشین آلات دانشگاه اقدام به قطع درختان و فضای سبز کنار دانشگاه کردند.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳
در سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی رباتیک؛
تیم علمی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین، عنوان نایب قهرمان اختراعات و ابتکارات را در سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی رباتیک کسب کرد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۵
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین:
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در بیانیه‌ای اعلام کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی ملت ایران بدون شک برگ زرینی در تاریخ بشریت بوده است.
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱
به مناسبت دهه فجر؛
«جشن بزرگ انقلاب» به مناسبت دهه فجر و به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه قزوین و با همکاری صدا و سیمای این استان برگزار می‌شود.
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
نگاهی به یک معضل همیشگی/
یکی از عمده‌ترین مشکلاتی که دانشجویان برخی دانشگاه‌ها با آن مواجه هستند مربوط به انتخاب واحد و اعلام نشدن نمرات ترم قبل آنهاست که این موضوع ...
۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۴
به مناسبت دهه فجر؛
دانشگاه پیام نور مرکز قزوین به مناسبت دهه مبارک فجر مسابقات ورزشی بین دانشگاه‌های استان قزوین برگزار می‌کند.
۰۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین خطاب به نماینده مجلس:
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین در نامه‌ای خطاب به داود محمدی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز خواستار پیگیری مجلس در موضوع لایحه اصلاح قانون مديريت خدمات كشوری شد.
۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
حجت‌الاسلام حیدری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد قزوین گفت: با توجه به آمار‌ها ازدواج دانشجویی از موفق‌ترین و سالمترین ازدواج‌هاست و رشد شخصیتی در دانشگاه‌ها به نحوی است که...
۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۴
یکم بهمن ماه؛
هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان، با اعزام اولین کاروان دانشجویی از قزوین آغاز شد.
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۳
رئیس دانشگاه آزاد قزوین:
رئیس دانشگاه آزاد قزوین گفت: استان قزوین سه واحد و یک مرکز دارد و مدتی است که مطالعات اجرای این طرح ناحیه‌بندی آغاز شده است.
آخرین اخبار