حوادث
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۸
دقایقی پیش، زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۴.۱ ریشتر کوهبنان کرمان را لرزاند.
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۹
جوانی که در فاصله ۱۷ روز به دو بانک در مشهد دستبرد زده بود، در حالی با تلاش شبانه روزی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به دام افتاد که با پول‌های سرقتی لوازم منزلش را تغییر داده و یک دستگاه خودروی پی کی اقساطی نیز خریده بود!
۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۲
همزمان با شروع طرح امداد نوروزی، ۵ مصدوم حادثه ترافیکی در اتوبان کرج-تهران توسط اورژانس هوایی به مرکز درمانی منتقل شدند.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷
تحقیقات جنایی برای افشای راز قتل زنی مجهول الهویه در محدوده شهرک غرب تهران با تشکیل پرونده ای در شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران کلید خورد.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰
سرپرست سازمان اورژانس کشور گفت: در چهارشنبه سوری امسال ۴ نفر فوت و ۳۴۴۶نفر مصدوم شدند.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۰
سرپرست سازمان اورژانس کشور با اشاره به مصدومیت ۲۰۸۲ نفر در چهارشنبه آخر سال در سراسر کشور، گفت: این آمار نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد کاهش داشته است.
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۹
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی دزفول گفت: در سومین حادثه چهارشنبه‌سوری در دزفول، دو نوجوان براثر انفجار ترقه دست‌ساز دچار سوختگی شدید شدند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۸
کولیوند گفت: ۱۸ مصدوم دچار قطع عضو شدند و ۱۰۳ عابر نیز مصدوم شدند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۱
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از انفجار در بالکن یک منزل مسکونی در خیابان اردستانی کرج خبرداد و گفت: در اثر این حادثه یک پسر و دختر زیر ۲۰ سال دچار مصدومیت شدند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۴
مصدومان چهارشنبه آخرسال تا ساعت ۱۸:۳۰ سه شنبه ۲۲ اسفند به آمار ۴۴۰ نفر رسید. این آمار برگرفته از آمار آسیب‌های ۲۲ روز اخیر چهارشنبه آخرسال از اول اسفندماه است.
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۳
معاون شهرسازی شهرداری تهران گفت: به نسبت سال های ۹۰ و ۹۱ میزان حوادث چهارشنبه سوری بسیار کاهش داشته و به کمتر از نصف رسیده است.
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۲
بیشترین تعداد مصدومین چهارشنبه آخرسال طی ۲۲ روز در تهران با ۷۷ نفر، آذربایجان غربی با ۵۲ نفر و آذربایجان شرقی با ۳۸ نفر ثبت شده است. همچنین در زمینه فوتی در مراکز درمانی نیز گزارش ۳ نفر مربوط به تهران، زنجان و همدان ثبت شده است.
آخرین اخبار