زنجان
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
طی حکمی از سوی رییس دانشگاه؛
با حکم رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان، مصطفی محمدی به سمت جانشین معاون فرهنگی و امور دانشجویی منصوب شد.
۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
از امروز؛
اولین دوره تربیت مدرس آثار شهید مطهری در دانشگاه زنجان به همت موسسه بینش مطهر از امروز آغاز خواهد شد.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
رئیس جهاددانشگاهی زنجان:
رئیس جهاددانشگاهی زنجان گفت: علی‌رغم اینکه زنجان به لحاظ نرخ بیکاری، آمار کمتری را نسبت به سایر استان‌ها به خود اختصاص داده است؛اما در زمینه بیکاری فارغ‌التحصیلان با مشکلات جدی مواجه هستیم.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان:
رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان گفت: ساخت دانشکده علوم زیستی نیز در دست بررسی بوده و هم‌اینک با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته درصدد انجام کار‌های مقدماتی ساخت این دانشکده هستیم.
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۰
فعال دانشجویی دانشگاه آزاد واحد ابهر:
فعال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر گفت: فعالان دانشجویی که به صورت داوطلبانه مایل به انجام فعالیت های فرهنگی و علمی می‌باشند هیچگونه حمایتی از سوی مسئولین دانشگاه نمی‌شوند.
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۹
جزئیات فوت دانشجوی شوشتر؛
رئیس فوریت‌های پزشکی شوشتر گفت: علت مرگ دانشجوی دانشگاه هنر شوشتر توسط پزشک قانونی در دست بررسی است و تا مشخص‌نشدن نتیجه ...
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
استاندار:
استاندار زنجان گفت: ما با ارائه تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان از آنها حمایت و پشتیابی خواهیم کرد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
معاون بهداشت دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان:
معاون بهداشت دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان گفت: سرطان روده بزرگ در جهان بعد از سرطان‌های پستان و پروستات و ریه، چهارمین سرطان با بیشترین میزان بروز است و در ایران به ازای هر یکصد هزار نفر، بیش از ۱۱ نفر مبتلاست.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱
سریع القلم در دانشگاه علوم پزشکی زنجان:
استاد علوم سیاسی دانشگاه شهید بهشتی گفت: وقتی که دلایل مختلف را مطالعه می‌کنم آخر سر به مسائل فرهنگی می‌رسم که به نظرم می‌آید علت‌العلل مشکلات توسعه ایران در دایره فرهنگی است.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: افتتاح بخش پیشگیری کلینیک تخصصی بیماران کلیوی به لحاظ هزینه‌ای و تاثیرگذاری، کارآمد خواهد بود و امیدواریم بزودی شاهد بهره‌بردای از بزرگترین مرکز دیالیز خیرساز کشور هم باشیم.
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۹
یادداشت دانشجویی/
برخی مدعیان روشنفکری روز‌ها را در سواحل آنتالیا و شب‌ها در کازینو‌های لاس وگاس مشغول خوشگذرانی هستند و حتی حملات تروریستی هم نمی‌تواند آنان را از سفر به این گونه شهر‌های تفریحی باز دارد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
رئیس دانشگاه آزاد زنجان:
رئیس دانشگاه آزاد زنجان در مراسم نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دانشگاهیان با وحدت، نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب می‌کنند.
آخرین اخبار