زنجان
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
کدام شهر؟ کدام دانشگاه؟
داشگاه زنجان در سال ۱۳۵۳ با عنوان مدرسه عالی کشاورزی و دامپروری تاسیس شد که سرانجام در سال ۱۳۷۰ عنوان دانشگاه زنجان را از سوی وزارت فرهنگ و آموزش عالی وقت کسب کرد.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
رکابی در گفتگو با دانشجو:
دانشجوی ارشد رشته تربیت بدنی دانشگاه آزاد و عضو تیم ملی سنگنوردی از استان زنجان به عنوان عضو فیکس تیم ملی در مسابقات آسیایی جاکارتا به رقابت خواهد پرداخت.
۲۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
از ۱۶ تا ۱۹ شهریورماه؛
دانشگاه زنجان میزبان سی و سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور شد.
۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲
طی اطلاعیه‌ای؛
دانشگاه زنجان تاریخ مصاحبه دکتری بدون آزمون را به تفکیک رشته طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد.
۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶
دبیر اجرایی جشن فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد زنجان:
دبیر اجرایی جشن فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد زنجان گفت: جشن فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد زنجان با حضور خانواده دانشجویان و اجرای برنامه‌های متنوع نیمه اول شهریور ماه برگزار خواهد شد.
۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹
ایمانی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشگاه زنجان گفت: اردوی جهادی برادران دانشگاه زنجان روز گذشته با مشارکت ۱۵ نفر از بسیج این دانشگاه در روستای قره‌داش آغاز شد.
۱۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
طبق روال سال‌های گذشته؛
دانشجویان دانشگاه زنجان و دانشجویان دانشگاه‌های دولتی در صورت تمایل می‌توانند در کلاس‌هاى ترم تابستانی این دانشگاه ثبت‌نام کنند.
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۲
یادداشت دانشجویی/
تنها ۴ بند از fatf توسط نمایندگان بررسی خواهد شد بنابراین واقعا جای تعجب دارد که نمایندگانمان تا به حال در جریان fatf نبوده و تاکنون به بررسی آن نپرداخته‌اند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه زنجان:
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه زنجان گفت: مسئولان به وظیفه خود در حوزه فرهنگ در کنار فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و نظامی عمل کنند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
با همکاری وزارت خارجه؛
با پیگیری مستمر دفتر همکاری‌های علمی بین‌المللی و معاونت پژوهشی و فناوری قرارداد همکاری بین دانشگاه زنجان و موسسه مطالعات بین المللی آسیای میانه امضا شد.
۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
رئیس بسیج سازندگی زنجان:
رئیس بسیج سازندگی استان زنجان گفت: اردو‌های جهادی دانشجویی بعد از ماه رمضان در زنجان آغاز به‌کار می‌کنند و در چند روز آینده نام نویسی برای حضور در این دوره‌ها شروع می‌شود.
۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
یادداشت دانشجویی/
پرسنل امور فرهنگی باید دغدغه مند، پیگیر، پرجنب و جوش و انتقاد پذیر باشند. وظیفه‌ی افرادی که بر سمت مسئولیت در این امور هستند تنها آمدن، حضور داشتن در اتاق و نهایتا گرفتن چند تصویر برای سندیت نیست.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار