زنجان
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
استاندار:
استاندار زنجان گفت: ما با ارائه تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان از آنها حمایت و پشتیابی خواهیم کرد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
معاون بهداشت دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان:
معاون بهداشت دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان گفت: سرطان روده بزرگ در جهان بعد از سرطان‌های پستان و پروستات و ریه، چهارمین سرطان با بیشترین میزان بروز است و در ایران به ازای هر یکصد هزار نفر، بیش از ۱۱ نفر مبتلاست.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱
سریع القلم در دانشگاه علوم پزشکی زنجان:
استاد علوم سیاسی دانشگاه شهید بهشتی گفت: وقتی که دلایل مختلف را مطالعه می‌کنم آخر سر به مسائل فرهنگی می‌رسم که به نظرم می‌آید علت‌العلل مشکلات توسعه ایران در دایره فرهنگی است.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: افتتاح بخش پیشگیری کلینیک تخصصی بیماران کلیوی به لحاظ هزینه‌ای و تاثیرگذاری، کارآمد خواهد بود و امیدواریم بزودی شاهد بهره‌بردای از بزرگترین مرکز دیالیز خیرساز کشور هم باشیم.
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۹
یادداشت دانشجویی/
برخی مدعیان روشنفکری روز‌ها را در سواحل آنتالیا و شب‌ها در کازینو‌های لاس وگاس مشغول خوشگذرانی هستند و حتی حملات تروریستی هم نمی‌تواند آنان را از سفر به این گونه شهر‌های تفریحی باز دارد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
رئیس دانشگاه آزاد زنجان:
رئیس دانشگاه آزاد زنجان در مراسم نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دانشگاهیان با وحدت، نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب می‌کنند.
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷
میلی‌منفرد در دانشگاه زنجان:
سرپرست سابق وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در چند سال گذشته و به ویژه امسال دانشگاه‌ها با عدم محقق شدن بودجه مصوب دولت مواجه شده‌اند و باعث شده که دانشگاه‌ها حتی در پرداخت حقوق پرسنلی با مشکل مواجه شوند.
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴
بیگدلی:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان گفت: نباید اجازه داد تا بی‌کفایتی برخی مسئولین، نگاه‌ها نسبت به اصل انقلاب را منحرف و ذهن جوانان را نسبت به دستاورد‌های این انقلاب مشوش کند.
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶
دبیر سیاسی سابق جامعه اسلامی دانشگاه زنجان:
دبیر سیاسی سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان گفت: فرهنگ یکی از دستاویز‌های غرب برای ضربه زدن به تفکر ایران است و هجمه‌های فرهنگی سالیان متمادی است که ایران را به یک میدان جنگ تبدیل کرده است.
۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۴
احمدی:
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس دانشگاه زنجان و معاون دانشجویی وی باید تدبیر کرده و غائله رخ داده در خوابگاه صدرا را حل کنند و اگر کوتاهی در این مورد رخ داده، امروز باید پیرامون آن تدبیر گردد.
۰۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴
رنج مضاعف در خوابگاه دانشجویی؛
گویا حواشی خوابگاه صدرا زنجان تمامی ندارد و افزایش ناگهانی هزینه خوابگاه صدرا به یک میلیون تومان برای دانشجویانی که گا‌ها در معیشت خود نیز مشکل دارند، مشکلات زیادی را در برابر آنان قرار داده است.
۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
قزلباش:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: شایعترین علل مرگ و میر در کشور و دنیا بیماری‌های قلبی، عروقی و مغزی است و سکته مغزی دومین عامل مرگ افراد در ایران است.
آخرین اخبار