زنجان
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۲
یادداشت دانشجویی/
تنها ۴ بند از fatf توسط نمایندگان بررسی خواهد شد بنابراین واقعا جای تعجب دارد که نمایندگانمان تا به حال در جریان fatf نبوده و تاکنون به بررسی آن نپرداخته‌اند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه زنجان:
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه زنجان گفت: مسئولان به وظیفه خود در حوزه فرهنگ در کنار فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و نظامی عمل کنند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
با همکاری وزارت خارجه؛
با پیگیری مستمر دفتر همکاری‌های علمی بین‌المللی و معاونت پژوهشی و فناوری قرارداد همکاری بین دانشگاه زنجان و موسسه مطالعات بین المللی آسیای میانه امضا شد.
۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
رئیس بسیج سازندگی زنجان:
رئیس بسیج سازندگی استان زنجان گفت: اردو‌های جهادی دانشجویی بعد از ماه رمضان در زنجان آغاز به‌کار می‌کنند و در چند روز آینده نام نویسی برای حضور در این دوره‌ها شروع می‌شود.
۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
یادداشت دانشجویی/
پرسنل امور فرهنگی باید دغدغه مند، پیگیر، پرجنب و جوش و انتقاد پذیر باشند. وظیفه‌ی افرادی که بر سمت مسئولیت در این امور هستند تنها آمدن، حضور داشتن در اتاق و نهایتا گرفتن چند تصویر برای سندیت نیست.
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
با تاکید بر تبادلات علمی؛
در تفاهم نامه همکاری که بین دانشگاه زنجان و دانشگاه خوان (Jaén) اسپانیا منعقد شد بر تبادل استاد، محقق و دانشجو بر طبق قوانین مندرج در تفاهم نامه تاکید شد.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
دبیر اجرایی اولین کنفرانس ملی کاتالیست ایران:
دبیر اجرایی اولین کنفرانس ملی کاتالیست ایران گفت: کنفرانس ملی کاتالیست ایران به همت دانشگاه زنجان و با همکاری انجمن شیمی ایران برگزار خواهد شد.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
به میزبانی جهاددانشگاهی زنجان؛
هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران با رقابت ۳۲ تیم در سالن اجتماعات شهید نوری مجتمع جهاددانشگاهی زنجان برگزار گردید.
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۱
فرجی:
مدیرکل فرهنگی دانشگاه زنجان گفت: در معاونت فرهنگی، انجمن‌ها، کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی در سال گذشته حدود ۸۰۰ برنامه فرهنگی و هنری و سیاسی را برگزار کردند.
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۰
هنرمند پیشکسوت زنجانی:
هنرمند پیشکسوت زنجانی گفت: نمایشگاه نقاشی باغ اسرار به همت باشگاه علمی فرهنگی دانشجویان جهاددانشگاهی زنجان و با آثاری از سبک رئالیسم و نوین برگزار گردید.
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳
مدیر روابط عمومی دانشگاه زنجان:
مدیر روابط عمومی دانشگاه زنجان گفت: در جریان سفر دو زمین شناس دانشکده برگ (F BERG) و دانشگاه صنعتی کوشیتس (TUKE) کشور اسلواکی به دانشگاه زنجان، قرارداد پژوهشی بین‌المللی مشترکی منعقد شد.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲
قزلباش:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: ارائه خدمات درمانی باکیفیت به مردم، اولویت کاری دانشگاه علوم پزشکی است و بهترین مسئله در حوزه درمان، پیشگیری از ابتلا به بیماری است.
آخرین اخبار