۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۹

از عدالت تا ارتجاع

‌نمی‌شود کسی شعار برخورد با جاسوس‌ها را بدهد، اما زیر دست خودش جاسوس‌ها مشغول برپایی همایش باشند! مردم انتظار دارند با متخلفان، به سرعت و قاطعیت و به‌اشد وجه برخورد شود.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۵
یادداشت/ عبدالله عبداللهی

آیت‌الله خامنه‌ای و مهار دیکتاتوری احمدی‌نژادها

تقابل دو دیدگاه «دموکراسی مدیریت‌شده از طریق تنظیم مشارکت مردم» با «مردمسالاری حداکثری» موضوع دیرینه‌ای در تاریخ انقلاب اسلامی است. تمایل آیت‌ا... هاشمی به دیدگاه اول در فضای سیاسی ایران مشهور است.
۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۹

گفت و شنود؛ کاسه لیسی بازیگر زن

کیهان در گفت و شنود این شماره خود با عنوان «فی فی»، به ازظهارات دروغ بازیگر زن سینما درباره آشوب منسوبان فرقه تابنده در خیابان پاسداران اشاره کرده است.
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۶
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۸
یادداشت/ حسین شریعتمداری

جنایت تفاله‌های داعش در پوشش دراویش

آزادی سارق بازداشت شده فقط یک بهانه بوده و درویش - داعش‌ها از قبل برای آشوب و اغتشاش با هدف بی‌ثبات نشان دادن ایران اسلامی مأموریت یافته بودند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۶
یادداشت/ مهدی محمدی

پروژه تخریب ایران و زمان تصمیم بزرگ

دشمن بستری از نارضایتی را در داخل آماده می‌بیند، یک شبکه همکار پای کار هم دارد که بدون هزینه در حال ترویج خشونت و سوق دادن اعتراض به سمت براندازی است.
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۹

ماجرای حمله اتوبوس دیوانه به پلیس چه بود

شبی که آتش در «گلستان هفتم» زبانه می‌کشید و دراویش چماق و قمه به‌دست، خیابان پاسداران تهران را سر زبان‌ها انداخته بودند، رد شدن از حلقه‌های پلیس و رسیدن به جمع دراویش خشونت‌طلب، کار ساده‌ای به نظر نمی‌رسید. ما، اما خود را به قلب آتشی رساندیم که در گلستان هفتم بپا شده بود.
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰

«مایلند» به خانه هنرمندان می‌رود

نمایش کمدی مایلند به نویسندگی و کارگردانی هومن رستگار از روز جمعه 4 اسفند ماه، اجراهای خودرا در سالن انتظامی خانه هنرمندان آغاز می‌کند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۹