بی ادبی قاضی زاده در مواجهه با یک شهروند/ آقای وزیر هیچ کس مثل این دولت «فیزیوتراپی» بلد نیست!
حاشیه کلیپ منتشره از وزیر بهداشت در شبکه های اجتماعی

بی ادبی قاضی زاده در مواجهه با یک شهروند/ آقای وزیر هیچ کس مثل این دولت «فیزیوتراپی» بلد نیست!

در ساعات اخیر، فیلمی از وزیر بهداشت در شبکه های مجازی منتشر شد که در آن پیرمردی از شهرستان بجستان برای درددل و گفتن کمبود ها نزد وزیر بهداشت رفته است پس از آنکه خواسته اش را با وزیر مطرح می کند، با پاسخ بی ادبانه و تمسخر آمیز آقای دکتر قاضی زاده هاشمی مواجه می شود.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۸
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۵
در نشست خبری کنگره ملی خانواده عنوان شد؛

حال خانواده ایرانی مطلوب نیست/ لزوم هم‌افزایی دستگاه‌های دولتی و سازمان‌های مردم‌نهاد

رئیس بنیاد ملی خانواده با اشاره به اینکه خانواده ایرانی وضعیت مطلوبی ندارد و دچار آسیب‌های جدی شده است، گفت: اگر بخواهیم این آسیب‌ها را رفع کنیم راهی جز هم‌افزایی میان سازمان‌های مردم‌نهاد و دستگاه‌های مسئول وجود ندارد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۷
منطقی خبر داد؛

بومی‌سازی سیستم مدیریت هواپیما در کشور

دبیر ستاد توسعه هوایی و هوانوردی معاونت علمی گفت: سیستم مدیریت هواپیما در کشور بومی شده و تست‌های مورد نیاز را نیز انجام داده ایم و به نتایج خوبی رسیده ایم.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۹
آیت‌الله مجتهد شبستری

ارائه الگوی پیشرفت ۵۰ ساله پاسخی به القاءکنندگان «بن‌بست» در کشور بود

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: رهبر معظّم انقلاب با طرح این منشور- که نه‌تن‌ها برای پیشرفت کشور، بلکه برای پیشرفت جهان اسلام است- بار دیگر اعلام کردند که ما بن‌بست نداریم و باید مسیر پیشرفت آینده کشور را هم پیش‌بینی کنیم.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۷
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۵
فقهی‌زاده در همایش «اربعین میراث معنوی مشترک ملل جهان اسلام»:

«اربعین» قوام‌دهنده هویت فراگیر اسلامی است

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه اربعین قوام‌دهنده فرهنگ و هویت فراگیر اسلامی است، گفت: اربعین میراث جلوه‌گری فداکاری برای عقیده مقدس و ثابت قدم در مقابل طاغوت است.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۷
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۵
سردار کمالی خبر داد؛

فرصت یک ساله مشمولان برای تعیین تکلیف خدمت سربازی

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: مشمولان وظیفه حداکثر یک سال پس از فراغت از تحصیل فرصت دارند وضعیت سربازی خود را تعیین تکلیف کنند در غیر این صورت با مشکل مواجه شده و حتی مرتکب غیبت می‌شوند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۴
چلداوی:

اصلاح‌طلبان بدنبال رابطه‌ای از جنس ارتباط آمریکا و آل سعود هستند

عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت با اشاره به نامه ساختارشکنانه اساتید اصلاح‌طلب گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون اکثریت دوران مدیریت دست این‌ها بوده و در نامه خود راست می‌گویند، چون با تفکری که این‌ها دارند کشور به بن‌بست خورده است.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۱

نگرانی آمریکا و اروپا از عواقب تحریم نفت ایران

کارشناسان بین‌المللی معتقدند اگر عربستان نتواند تعهدات خود را به آمریکا در افزایش تولید نفت پس از تحریم نفت ایران انجام دهد، قیمت نفت به بیش از ۱۰۰ دلار خواهد رسید و این می‌تواند شرایط اقتصادی آمریکا و اروپا را برهم زند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۸
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۸

امیدبستگان به بیگانه به بن‌بست رسیده‌اند

عضو هیأت رئیسه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اینکه برخی‌ها عنوان می‌کنند ما در کشور به بن‌بست رسیده‌ایم ناشی از نگاه و امید داشتن به بیگانگان است و تا زمانی که ما این نگاه را داشته باشیم، وضعیت‌مان بهتر نخواهد شد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۰
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۰