۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۰
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۰

گفت و شنود؛ استارت!

یارو به دکتر گفت؛ پسرم فکر میکنه ماشینه! هر وقت میگم یه کاری انجام بده، میگه پنچرم، باطری ندارم و... دکتر گفت؛ چرا نیاوردیش معاینه کنم؟ یارو گفت؛ خواستم بیارمش و لی هرچی گوشش رو پیچوندم استارت نزد!
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۵
یادداشت/ علی خضریان

ما چقدر در مشکلات اقتصادی کشور مقصریم

در برهه‌هایی کشور دست مدیران گوناگون در عرصه اقتصادی بوده است که بعضا بدون سواد آکادمیک و با مدرک دیپلم بودند که بعدها به سمت گرفتن مدرک دکتری در حوزه اقتصاد رفتند و فکر می‌کردند...
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۱
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۵

گفت و شنود/ پررو!

پس این زنجیره‌ای‌ها چه می‌گویند؟ یعنی مسئله به این سادگی را درک نمی‌کنند یا وطن‌فروشی می‌کنند؟!
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۸

دور حقارت بن‌سلمان در ایستگاه منافقین

این شاهزاده جوان و بی‌تجربه در طول این مسیر دیدار‌هایی هم داشت که نه‌تن‌ها افزایش اعتبار و جایگاه آل‌سعود را به دنبال نداشت، بلکه اساساً ذره آبرو و اعتبار آل‌سعود را هم نابود کرد!
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۰

گفت و شنود/ شناسایی!

دو نفر با هم برای دزدی وارد خانه‌ای شده بودند که صاحبخانه متوجه شد وآن‌ها پا به فرار گذاشتند، صاحبخانه به یکی از آن‌ها گفت؛ گوساله بی‌شعور وایستا ببینم! طرف به دزد دیگر گفت؛ تو برو منو شناسایی کرده‌اند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۲:۵۱

مدیریت گذار از جمهوری اسلامی!

امریکایی‌ها فروپاشی از درون را راهبرد اولویت‌دار خود برای ایران انتخاب کرده‌اند و از بازگویی علنی آن ابایی ندارند. بخشی از این راهبرد یا ادراک‌سازی با هدف «نفوذ در اراده‌ها» صورت می‌گیرد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۳
یادداشت/ مهدی محمدی

ماموریت چه بود؟

واقعیت این است که ایران حدود یک ماه مانده به موعد تصمیم‌گیری ترامپ درباره برجام بیش از هر وقت دیگر نیاز به استدلالی قاطع داشت که نشان بدهد غرب یک طرف صالح برای مذاکره منطقه‌ای یا موشکی نیست.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۵
یادداشت/ سعدالله زارعی

تهاجم دیروز، هزینه زیاد، نتیجه اندک

ساعتی پس از پایان حمله سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه یک عرب خطاب به بن‌سلمان نوشته: «اگر بن سلمان کمی از پول‌هایی که به ترامپ، ترزا می و مکرون داد به دزدان دریایی سومالی می‌داد به نتایج بهتری می‌رسید.»
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۸
یادداشت/ غلامرضا انبارلویی

قوه قضائی یک گام به پیش

انتشار حکم قطعی محکومیت آقای بقایی و خراسانی با عناوین دولتی - معاون رئیس جمهور و سرپرست وقت نهاد ریاست جمهوری و ذیحساب نهاد ریاست جمهوری در فضای مجازی یا روزنامه های کثیرالانتشار و حتی رسانه ملی عمل به نص قانون است.
۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
۲۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
۲۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷