سخن دو سردار از «انتقام» خون شهید حججی/ «ضرب شستی» دیگر در راه است؟

سخن دو سردار از «انتقام» خون شهید حججی/ «ضرب شستی» دیگر در راه است؟

در کنار واکنش‌های احساسی هموطنان نسبت به شهادت جانسوز شهید حججی، در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته شاهد بودیم که دو فرمانده ارشد نظامی کشورمان در پیام‌هایی که صادر کردند، از «انتقام» خون پاک شهید حججی سخن گفتند.
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۲
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱

داعشی‌هایی که محسن حججی به هلاکت رساند

محسن ماقبل از شهادتش ضربه سنگینی به تروریست‌ها وارد کرده و خدا فقط می‌داند که چندتایی را آن روز هلاک کرد. این جمله‌اش هیچ‌وقت یادم نمی‌رود که به فرمانده می‌گفت حاجی هر کاری که دستور بدید من انجام می‌دهم فقط شما به من بگو کجا را باید بزنم.
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸

۱۱ ویژگی برتر اندروید O در آستانه انتشار

احتمالا گوگل آخرین نسخه‌ی سیستم‌عامل اندروید، موسوم به اندروید O را طی چند هفته‌ی آینده منتشر می‌کند. در این مقاله برترین ویژگی‌های این پلتفرم را بررسی می‌کنیم.
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۳
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۹
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۰
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۷

لانه نژادپرستی در کاخ سفید

به نظر نمی‌رسد پیامدهای درگیری در شهر شارلوتزویل به این زودی‌ها تمام شود، به خصوص اینکه سخنان اخیر دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور امریکا موج جدیدی از جنجال سیاسی به پا کرده است.
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۱
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
24 توصيه به شريعتمداري وزیر پیشنهادی وزارت صنعت:

وزارت صنعت سياستگذار است نه بنگاه‌دار

وزارت صنعت یکی از پرحاشیه‌ترین وزارت خانه‌های دولت یازدهم بود به طوری‌که برخی از آن به عنوان وزارت واردات یاد می‌کنند. از این رو بارسنگینی بر روی دوش آقای محمد شریعتمداری، وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم است.
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱

مصرف یک سوم برق تولیدی کشور توسط کولر‌ها

کولر‌ها و وسایل سرمایشی یک سوم مصرف برق کشور را در تابستان به خود اختصاص می‌دهند یعنی اگر مصرف برق در فصل گرما ۵۴ هزار مگاوات باشد حدود ۱۸ هزار مگاوات آن سهم وسایل سرمایشی است.
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۷
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
گزیده اخبار
برگزیده ها