همدان
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۳
حجت الاسلام رستمی:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به اینکه کاهش سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی در کشور مشکلی است که وجود دارد، گفت: پیشرفت‌ها و دستاورد‌های نظام کمتر توجه مردم را جلب می‌کند.
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
در مراسم معرفی محققان برتر کشور؛
محمدعلی زلفی‌گل، استاد تمام گروه شیمی آلی دانشگاه بوعلی همدان، پژوهشگر برتر کشور در سال ۹۷ شد.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۵
در حوزه پژوهش‌های بنیادی؛
دانشجوی دانشکده شیمی دانشگاه بوعلی، موفق به کسب رتبه دوم پژوهش‌های بنیادی گروه فناوری‌های شیمیایی در بیستمین جشنواره جوان خوارزمی شد.
۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
معاون دانشجویی دانشگاه بوعلی:
معاون دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا گفت: وقتی شهری دچار زلزله یا هر حادثه طبیعی دیگری می‌شود، موضوعی که حائز اهمیت است، آمادگی و بازگشت به شرایط عادی با کمترین آسیب است که این امر نیازمند آگاهی و شناخت می‌باشد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
۲۷ و ۲۸ آذرماه؛
مدیر امور پژوهشی دانشگاه بوعلی سینا همدان برنامه‌های هفته پژوهش دانشگاه‌های استان همدان را تشریح کرد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
دانشجو گزارش می‌دهد
شفافیت مالی دانشگاه‌ها مطالبه‌ای است که دانشجویان علوم پزشکی همدان آن را مطرح کرده اند و گام‌های مهمی برای پاسخ مسئولان برداشته اند.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
در جلسه با فرماندار مطرح شد
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی ملایر در جلسه با فرماندار این شهرستان گفت: بسیج دانشجویی ملایر آمادگی دارید در جهت پیشرفت و ارتقای شهرستان کمک حال مسئولان و مدیران شهرستان باشد.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۱
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اسدآباد در بیانیه‌ای:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اسدآباد طی بیانیه‌ای نسبت به برگزاری جشن روز دانشجو و پخش موسیقی غیرمجاز در این مراسم، بیانیه‌ای صادر کرد.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
در مراسمی؛
آیین تکریم حجت‌الاسلام حاج احمد فراهانی و معارفه حجت‌الاسلام عباسی، به‌عنوان مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ملایر برگزار شد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
دبیر شورای صنفی دانشگاه ملایر:
دبیر شورای صنفی دانشگاه ملایر گفت: هشت نفر از دانشجویان دانشگاه با علائم مسمومیت به بیمارستان مراجعه کردند که پس از بررسی مشخص شد مشکل این دانشجویان شیوع ویروس سرماخوردگی در دانشگاه است.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳
نظری در نماز جمعه ملایر:
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی ملایر گفت: دولت و مجلس باید در این شرایط سخت اقتصادی به فکر بهبود وضعیت معیشت مردم باشند، نه فکر سازش و پیوستن به معاهدات و کنوانسیون‌ها.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
به مناسبت روز دانشجو؛
مرتضی جهانی مقدم، دبیر جامعه اسلامی دانشگاه بوعلی همدان، به مناسبت روز دانشجو در خطبه‌های نمازجمعه این هفته همدان سخنرانی می‌کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار