همدان
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰
در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو؛
هواپیمای تهران به مقصد یاسوج با ۶۶ سرنشین و خدمه از رادار خارج شد. چند ساعت بعد بدون اینکه سیگنالی از هواپیما در دسترس باشد خبر سقوط هواپیما در همه خبرگزاری‌ها مخابره شد!
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
دانشجویان همدانی در بهت به سر می‌برند
شاپور یاری‌پور، استاد دانشکده دندانپزشکی همدان که به همراه همسرش ژیلا قلی پور و فرزند کوچکش شه‌بد به یاسوج سفر می‌کردند، در حادثه سقوط هواپیمای تهران به یاسوج جان خود را از دست دادند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷
استاد دانشگاه بوعلی سینا:
پژوهشگران دانشگاه بوعلی سینا برای کاهش تحرک فلزات سنگین در خاک و آلوده شدن خاک و آب‌های زیرزمینی، کاربرد نانوذرات فلزی به عنوان جاذب را پیشنهاد داده‌اند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
فعال دانشجویی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:
یکی از دانشجویان ساکن در خوابگاه الغدیر دانشگاه بوعلی همدان گفت: سقف کاذب خوابگاه الغدیر دانشگاه بوعلی همدان در پنج ماه اخیر ۲ بار فرو ریخته است؛ شاید دفعه بعد ماجرا به همین سادگی نباشد!
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۶
رئیس دانشگاه پیام نور همدان خبر داد
رئیس دانشگاه پیام‌نور همدان از برگزاری نخستین دوره جشنواره کشوری رویش ویژه کانون‌های دانشجویی سراسر کشور به میزبانی دانشگاه پیام‌نور مرکز همدان خبر داد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
به کمک نانو جاذب‌ها؛
پژوهشگران دانشگاه بوعلی سینا به منظور کاهش تحرک فلزات سنگین در خاک و آلوده شدن خاک و آب‌های زیرزمینی، نانو جاذب‌هایی را پیشنهاد دادند که می‌توان از آنها در صنعت تصفیه آب و فاضلاب و نیز کشاورزی استفاده کرد.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همدان:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان وجود امنیت پایدار در کشور را حاصل مجاهدت رزمندگان و شهدای مدافع حرم دانست.
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹
رئیس دانشگاه صنعتی همدان:
رئیس دانشگاه صنعتی همدان گفت: بخش‌هایی برای اشتغال دانشجویان در سال سوم تحصیل تحت عنوان دفتر شکوفایی نوآوری و مرکز نوآوری در این دانشگاه در حال شکل‌گیری است.
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
با تأیید وزارت بهداشت؛
رشته اتاق عمل در مقطع کارشناسی پیوسته در دانشگاه آزاد همدان با تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی راه‌اندازی می‌شود.
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
رئیس دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای همدان:
رئیس دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای همدان اعلام کرد: در دانشگاه اصل بر مدرک‌گرایی نیست و دانشجویان برای ورود به بازار کار آماده می‌شوند.
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
رئیس دانشگاه صنعتی همدان خبر داد
رئیس دانشگاه صنعتی همدان از افتتاح دانشکده فناوری‌های نوین علوم فرشچیان در همدان خبرداد و گفت: این دانشکده با بیش از ۳.۵ میلیارد تومان اعتبار از طرف بنیاد فرشچیان احداث شده است.
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۵
به علت برودت هوا؛
ستاد دانشگاه و دانشکده‌های استان همدان امروز ۲ ساعت دیرتر آغاز به کار می‌کنند.
آخرین اخبار