همدان
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
محمدی در گفتگو با دانشجو:
عضو شورای مرکزی قرارگاه شهید احمدی روشن گفت: افرادی که به بهانه سهمیه‌ها به خانواده معظم شهدا، ایثارگران و رزمندگان بی‌احترامی می‌کنند یا مغرض‌اند یا جاهل؛ که در هر دو صورت باید پاسخگوی اعمال خود باشند.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۰
برومند در جمع معاونان پژوهش و فناوری منطقه ۴:
معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم گفت: آموزش باید متحول شود و دانشجوی فارغ‌التحصیل آمادگی کارآفرینی را داشته باشد. این امر در گرو آموزش صحیح دانشجو در راستای انجام پروژه‌های تیمی با نگاه خلاقانه است.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۲
رئیس دانشگاه بوعلی در نشست معاونان پژوهش و فناوری منطقه ۴:
رئیس دانشگاه بوعلی همدان گفت: آسیب‌شناسی در حوزه پژوهش یکی از بحث‌های جدی ما است و این موضوع به صورت جزء در استان‌ها و شهر‌ها بررسی شود تا بتوانیم راهبرد کلی پژوهش آموزش عالی کشور را تدوین کنیم.
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه بوعلی سینا:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سینا گفت: اساتید باید در زمینه های مختلف برای دانشجویان الگو باشند و دانشجویان نیز با تأسی از رفتار استاد خود در مسیر پیشرفت و تعالی حرکت کنند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
بادامی‌نجات در گفتگو با دانشجو:
رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر همدان گفت: بیش از ۱۷۰ نفر از دانشگاهیان همدان در کمیته‌های تخصصی مرکز مطالعات پژوهش‌های شورای شهر همدان حضور دارند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
با دعوت انجمن ریاضی کره جنوبی؛
عضو هیأت علمی گروه ریاضی دانشگاه بوعلی سینا، به عنوان سخنران کلیدی به چهاردمین کنفرانس بین المللی زنان کره در علوم ریاضی (kwms) دعوت شد.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا:
رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا با بیان اینکه مقدمات راه‌اندازی دانشگاه بین‌المللی D8 در این دانشگاه فراهم شده است، گفت: دانشگاه D8 از مهرماه سالتحصیلی 98-97 به شیوه جدید آموزشی دانشجو پذیرش خواهد کرد.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه بوعلی:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سینا گفت: اساتید باید در زمینه‌های مختلف برای دانشجویان الگو باشند و دانشجویان با تأسی از رفتار استاد خود در مسیر پیشرفت و تعالی حرکت کنند.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
فراشی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ملایر گفت: دوگانگی در شعار و عمل در حمایت از مقاومت در بین نمایندگان مجلس موج می‌شود؛ چرا که از سوی به طرح‌هایی مانند fatf رای می‌دهند و از سوی دیگر در راهپیمایی شرکت می‌کنند.
۱۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
راه موفقیت 9/
جای خالی قرآن در دانشگاه‌ها مهم‌ترین خلأ است؛ این خطر حس می‌شود که قرآن در دانشگاه‌ها حضور چشم‌گیر ندارد و متاسفانه خیلی از دانشگاه‌ها حاضر نیستند محافل و کرسی‌های تلاوت در دانشگاه برگزار کنند.
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
موسوی بهار در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به پیشرفت ۲۵ درصدی عملیات ساخت مرکز جامع سرطان همدان گفت: ۵۰ درصد پروژه توسط بنیاد فرشچیان انجام و ۵۰ درصد دیگر توسط دانشگاه علوم پزشکی همدان تکمیل و تجهیز خواهد شد.
۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
در قالب کارگاه های مشاوره؛
اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان ۱۸ کارگاه روان آموزشی برای دانشجویان در حوزه مدیریت استرس، رفتار جرات مندانه و ارتباط موثر برگزار کرد.
آخرین اخبار