مجلس
۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
عضو فراکسیون جوانان مجلس، با تشریح مراحل اجرای قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان گفت: رئیس صدا و سیما به دلیل انتصاب مستقیم از سوی رهبر انقلاب، مشمول قانون نمی شود.
۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اولویت بررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز موافقت کردند.
۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ارجاع موضوع «معافیت های قانونی جانبازان و خانواده‌هایشان» به کمیسیون اجتماعی موافقت کردند.
۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با گزارش کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره مسکوت ماندن طرح ساماندهی بازار خودرو مخالفت کردند.
۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
نمایندگان مجلس تخلف سازمان برنامه و بودجه در عدم تخصیص کامل عوارض برق دریافتی به حمایت از صنعت برق طبق قانون بودجه را به قوه قضائیه ارسال کردند.
۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳
بیانیه فراکسیون نمایندگان ولایی
فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس طی بیانیه‌ای جنایت تروریستی روز گذشته اهواز را محکوم کرد.
۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸
لاریجانی در نطق پیش از دستور:
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امسال حجم انبوه سلاح‌های مدرن مانور اقتدار و استقلال کشور بود. این صحنه برای قدرت‌های چپاول‌گر قابل تحمل نیست.
۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با دستور کار بررسی سؤال نماینده مردم اصفهان از وزیر نیرو آغاز شد.
۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۴
پورمختار در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی گفت:هدف محتکران از این اقدام ایجاد کمبود مصنوعی و افزایش قیمت‌ها در بازار است و راه برخورد با این موضوع هم این است که تمامی کالا‌های کشف شده با قیمت تعیین شده در بازار عرضه شود.
۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۶
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن تسلیت به بازماندگان شهدای حادثه تروریستی اهواز، اعلام کرد که ضرورت دارد نیرو‌های امنیتی و انتظامی در اسرع وقت نسبت به شناسایی عوامل و ایادی این حادثه تروریستی اقدام کرده و آنان را به سزای اعمال ننگین‌شان برسانند.
۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی مجلس از بررسی حادثه تروریستی اهواز در این کمیسیون خبر داد.
۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳
سالک در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: سوال ما این است که می‌خواهند شادی را در چه چارچوبی ایجاد کنند. آیا به دنبال شادی در چارچوب ولنگاری بین المللی و بی بندوباری جهانی هستند یا می‌خواهند فضای شاد را در چارچوب ارزش‌های انقلاب رقم بزنند؟!
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار