مجلس
۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۶
نماینده آبادان در مجلس:
نماینده مردم آبادان در مجلس با اشاره به رهاسازی آب و پمپاژ به رودخانه بهمنشیر، از تامین آب مورد نیاز نخیلات خبر داد.
۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۷
فلاحت پیشه درگفتگو با «دانشجو»:
رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: باید مسوولین اطلاع رسانی کنند که دانشگاه‌ها جزء پروتکل الحاقی هستند یا خیر؟ یعنی بازرسان آژانس اتمی اجازه بازدید را داشته اند یا خیر؟ زیرا کشور این پروتکل را پذیرفته و در همان قالب نیز عمل خواهد کرد.
۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۱
پزشکیان در تشریح نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی:
نایب رییس مجلس، نشست امروز ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با دستورکار مقابله با تحریم ها را تشریح کرد.
۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
نایب رئیس مجلس گفت: از لباسی که بر تن داریم تا خودرویی که برای حمل و نقل ساخته می شود به نوعی با نفت و گاز و پتروشیمی مرتبط هستند.
۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۸
کریمی قدوسی در گفتگو با «دانشجو»:
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مردم مالک انقلاب هستند و ما هم به عنوان وکیل آنان از این آرمانگرایی و آرمان خواهی به جد حمایت می‌کنیم، و باید بگوییم امروز اعدام مفسدین اقتصادی بزرگترین خواست و گرایش مردم است.
۲۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
نقوی حسینی در گفتگو با «دانشجو»:
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: حتی انگلیس و فرانسه هم جرات این را ندارند که به طور علنی بگویند ما با ایران مقابله نمی‌کنیم، ولی عملا اراده ای هم برای همکاری با ایران در آن‌ها دیده نمی‌شود.
۲۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۷
آزادی خواه در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
نماینده مردم ملایر گفت: اینکه ندای برجام برجام و خروج آمریکا از برجام را سر دهیم و بگوییم همه مشکلات کشور ناشی از خروج آمریکا از این معاهده است دروغی بزرگ و ساده انگاری است.
۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۷
رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس شورای اسلامی:
رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس با برگشتن سپنتا نیکنام به شورای شهر یزد مخالفتی ندارد، گفت: پرونده وی شنبه هفته آینده در صحن علنی مجمع مطرح می‌شود.
۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲
پزشکیان:
نایب رییس مجلس گفت: تاکنون مطالبات بیش از ۶ هزار نفر از سپرده‌گذاران با سپرده بیش از ۲۰۰ میلیون تومان در مؤسسات مالی و اعتباری غیر مجاز پرداخت شده است.
۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۶
بهمنی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
عضو کمیسیون اقتصادی گفت: اینکه بخواهیم برای سفرهای تفریحی و غیر ضروری ذخایر کشور را بیهوده خرج کنیم امری نابه جا و نابخردانه است.
۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
آزادی خواه در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: لزومی ندارد در شرایطی که کشور منابع ارزی محدودی در اختیار دارد به مسافرانی که قصد سفر تفریحی به کشورهای خارجی دارند ارز مسافرتی با نرخ 4200 تومان اختصاص یابد.
۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
پورابراهیمی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
رئیس کمیسیون اقتصادی گفت:تشکیل شورای هماهنگی اقتصاد قوای سه گانه، در حال حاضر بزرگترین ظرفیت برای دولت محسوب می شود.
آخرین اخبار