مجلس
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
کمیته بررسی انتخابات هیأت رئیسه مجلس فراکسیون امید در جلسه اخیر خود بر معرفی محمدرضا عارف به عنوان نامزد این فراکسیون برای انتخابات هیات رئیسه مجلس به اجماع رسیده است.
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵
فیاضی شجاعی اعلام کرد؛
دادستان دیوان محاسبات توضیحاتی درباره تخلف شرکت ملی پالایش و پخش در سال های ۹۴ و ۹۵ ارائه کرد.
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱
جمالی در گفتگو با «دانشجو» مطرح کرد
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی جلسه صبح امروز این کمیسیون درباره بررسی لایحه الحاق دولت ایران به کنوانسیون تأمین مالی مبارزه با تروریسم را تشریح کرد.
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
انتخابات هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در اجلاسیه سوم، روز چهارشنبه (۹ خرداد ماه) برگزار می‌شود.
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۸
جمالی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی گفت: حامیان تصویب این لایحه اعلام کرده اند که به کشورهای عضو حق تحفظ داده اند و تلقی کردن مصادیق ترویست در این لایحه باید به دستور شورای عالی امنیت برسد.
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۳
کریمی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به عدم فروش خودرو‌های داخلی از سوی برخی از خودروسازان گفت: این موضوع خارج از انصاف است چرا که خودروسازی ما در انحصار دو خودروسازی ایران خودرو سایپا است.
۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
سعیدی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: چنانچه غفلت کرده و لایحه پیوستن به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم را در مجلس تصویب کنیم نوعی طناب استعماری بر گردن کشور می اندازیم که به سادگی از آن خلاص نخواهیم شد.
۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۴
رضیان در گفتگو با «دانشجو» خبر داد
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از برگزاری جلسه کمیسیون متبوعش با وزیر صنعت، معدن و تجارت به منظور بررسی التهابات اخیر بازار خودرو خبر داد.
۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۳
نقوی حسینی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: قطعا جمهوری اسلامی ایران مراوداتش را با همه دنیا ادامه خواهد داد و وقعی به اظهارنظرات بی اساس و غیرمسئولانه نمی نهند.
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۱
لاریجانی در آیین بهره برداری از پروژه گازرسانی به دو روستای بخش کهک
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با وفاق و همدلی در کشور می‌توان بر مشکلات پیروز شد.
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: خط قرمز مذاکره کنندگان برای مذاکره با اروپا شروطی است که مقام معظم رهبری تعیین کردند که در مجلس تبدیل به قانون خواهد شد.
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
بیگی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: عموم اعضای فراکسیون به این موضوع که باید حسابمان را از تفکر برجام جدا کنیم تاکید دارند.
آخرین اخبار