قضایی و انتظامی
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸
معاون منابع انسانی قوه قضائیه عنوان کرد
معاون منابع انسانی قوه قضائیه با بیان اینکه ٥٤٠٠ نفر از سال ٩٠ تا ٩٦ جذب قوه قضائیه شده‌اند، گفت: بیش از ۷ هزار همکار قضایی داشتیم که به ١١ هزار نفر رسیده است.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۸
رئیس پلیس پایتخت گفت: 3 نفر از عاملان اصلی ایجاد رعب و وحشت در فضای مجازی در شهرری و فرودگاه امام خمینی(ره) شناسایی و دستگیر شدند.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۰
آیت‌الله آملی لاریجانی در نشست صمیمی با دانشجویان:
رئیس قوه قضاییه، علم و تقوی را دو بال ارزشمند برای تعالی و پیشرفت دانشجویان دانست و بر ضرورت تلاش علمی و تهذیب نفس تاکید کرد.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲
سردار مهماندار خبر داد
رئیس پلیس راهور پایتخت گفت: ٧ هزار موتور سوار متخلف در کلاس‌های آموزشی برای بهبود فرهنگ تردد موتورسواران شرکت کرده و گواهی آموزشی دریافت کردند.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰
سرهنگ یارمحمدی خبر داد
رئیس اداره ۵ آگاهی تهران بزرگ گفت: باند ۸ نفره راهزنان و آدم ربایان که اقدام به راهزنی از کامیون‌ها در مبادی ورودی شهر تهران می‌کردند، دستگیر شدند.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، بهره‌گیری از مشاور در فرایند رسیدگی به پرونده‌های کودکان و نوجوانان را واجد کارکردهای حقوق بشری و موثر در دفاع از عملکرد حقوق بشری کشورمان دانست.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱
سردار رحیمی:
رئیس پلیس پایتخت از دستگیری عاملان ایجاد رعب و وحشت در فضای مجازی خبر داد.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
دادستان کرمانشاه خبر داد:
دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از کشف و ضبط بیش از یک میلیون نخ انواع سیگارهای خارجی در محور بیستون به کرمانشاه خبر داد.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راه ناجا محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته را اعلام کرد.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
رئیس پلیس پیشگیری ناجا مطرح کرد
رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: اگر پلیس قانونمند و مجری خوب قانون باشد به این معنا که قانون قاطعانه و مؤدبانه اجرا شود قانون پذیری فراگیر می شود، زیرا اجرای قاطعانه قوانین در ارتقای منزلت اجتماعی پلیس موثر است.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا اعلام کرد
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: حدود ٣٢ درصد تصادفات برون شهری آبان امسال بر اثر بی توجهی رانندگان به جلو به وقوع پیوسته ا
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۶
سردار مهری :
رئیس پلیس راهور کشور گفت:به ازای واردات هر خودرو خارجی، 6 دستگاه خودرو فرسوده اسقاط می‌شود و تردد خودروهای فرسوده تا زمانی که معاینه فنی دارند، ایرادی ندارد.
آخرین اخبار