قضایی و انتظامی
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
قرارگاه اربعین نیروی انتظامی با نزدیک شدن به اربعین حسینی (ع) اطلاعیه‌ای صادر و نکاتی حائز اهمیت را برای زائران عنوان کرد.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸
اطلاعیه نیروی انتظامی:
قرارگاه اربعین نیروی انتظامی با نزدیک شدن به اربعین حسینی (ع) اطلاعیه‌ای صادر و نکاتی حائز اهمیت را برای زائران حسینی (ع) عنوان کرد.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
مدیرکل مشاوره و مددکاری اجتماعی ناجا:
مدیرکل مشاوره و مددکاری اجتماعی ناجا؛ معتقد است امروزه دانش آموزان وقت زیادی را سرگرم فضای مجازی هستند و، چون برخی والدین نسبت به آن آگاهی ندارند، با روحیه و روان نوجوان بازی می‌شود.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۸
سردار مهری:
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: طرح ویژه ترافیکی پلیس در اربعین حسینی از ۱۹ مهر آغاز شده و تا ۱۴ آبان ادامه خواهد داشت.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۵
جانشین قرارگاه مرکزی اربعین نیروی انتظامی:
جانشین قرارگاه مرکزی اربعین نیروی انتظامی گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته، امکان صدور ۴۸ ساعته گذرنامه به همراه ویزا برای زائرین اربعین فراهم شده است.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶
فرمانده پلیس راه کشور از آغاز طرح سراسری اربعین با آماده باش ۱۰۰ درصدی پلیس در تمام استان‌های کشور از فردا خبر داد.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰
دادستان کل کشور:
دادستان کل کشور گفت: بخشی از پرونده‌های تشکیل فساد مربوط به فساد مربوط به سوء مدیریت و بخشی ناشی از خیانت مدیران است، اما بدور از افراط و تفریط آن‌ها را بررسی می‌کنیم.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح از صدور قرار برای برخی از افراد احضارشده در پرونده حادثه تروریستی اهواز خبر داد.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
افسر پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، رشوه ۵۰۰ یورویی راننده خودروی ۲۰۶ را که شرب خمر کرده بود، رد کرد و راننده را به همراه رشوه پیشنهادی تحویل مأموران کلانتری داد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵
رئیس پلیس پایتخت با بیان این مطلب که هرگونه خرید و فروش ارز در خیابان، کوچه و چهارراه ممنوع است، گفت: با تمام سوداگران در حوزه ارز و دلار برخورد می‌شود و تعداد دیگری از آن‌ها امروز و روز‌های دیگر آینده دستگیر خواهند شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
رئیس قوه قضاییه بخشنامه‌ای خطاب به رؤسای کل دادگستری استان‌های سراسر کشور در خصوص رسیدگی خارج از نوبت درخواست تعدیل مهریه صادر کرد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۳
مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه جهت گسترش خدمات الکترونیک قضایی برای تکمیل ظرفیت دفاتر خدمات الکترونیک، از تمام متقاضیان واجد شرایط در تمامی حوزه‌های قضایی مراکز استان دعوت به همکاری می‌کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار