قضایی و انتظامی
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۸
مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت با هشدار به خانم‌های راننده اعلام کرد: اخیراً افرادی تحت پوشش امداد خودرو با سواستفاده از عدم آشنایی خانم‌ها با مسائل فنی خودرو جلوی آنان را می‌گیرند و می‌گویند خودرو دچار نشستی بنزین است و هر لحظه احتمال وقوع آتش سوزی است.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
انتقاد دادستان تهران از یکی از مسؤلان سابق
دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: کسانی که خود مسبب مشکلات کشور محسوب می‌شوند، امروز که برخی متهمان تحت تعقیب قانونی قرار گرفتند ...
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۷
دادستان عمومی و انقلاب تهران از محاکمه عوامل اصلی آشوب خیابان پاسداران در اولین فرصت خبر داد و گفت: امیدواریم ظرف یک هفته تا ۱۰ روز آینده متهمان اصلی و کسانی را که ممکن است دلایل کمی علیه آن‌ها باشد، بتوانیم تعیین تکلیف کنیم.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
فردا صورت می‌گیرد
مراسم ترحیم و بزرگداشت شهدای فاطمیه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ فردا از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار خواهد شد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۳
مرکز اطلاع رسانی پلیس اعلام کرد: هیچ بازداشتی باردار از دراویش نزد پلیس نیست و همه مردان بازداشت شده نیز تحویل مراجع قضایی شدند.
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۳
جعفری دولت آبادی:
دادستان تهران از صدور کیفر خواست در مورد عامل شهادت سه نفر از ماموران ناجا خبر داد.
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹
رئیس دادگستری تهران وعده داد
رییس کل دادگستری تهران در جمع خبرنگاران گفت: دستگاه قضا وظیفه دارد درجهت پاسداری از مردم نسبت به کسانی که اغتشاش می‌کنند، امنیت مردم را به خطر می‌اندازند، به شدت و به سرعت برخورد کند.
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
در آشوب‌ شب گذشته در خیابان پاسداران 3 نفر از پرسنل نیروی انتظامی و 2 نفر نیز از نیروهای بسیجی به شهادت رسیدند.
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴
سخنگوی ناجا اعلام کرد
با دستگیری ۳۰۰ نفر از آشوب گران و شهادت ۳ پلیس و ۲ بسیجی ناآرامی‌ها در خیابان پاسداران به پایان رسید.
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۱
آشوب به راه افتاده از سوی تعدادی از دراویش گنابادی با تلاش مأموران نیروی انتظامی به پایان رسید، اما در این واقعه ۳ مأمور ناجا و دو بسیجی به شهادت رسیدند.
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۲
انتشار فیلمی در فضای مجازی نشان می دهد در تجمع آشوبگرانه دراویش گنابادی در خیابان پاسداران تهران امشب برای دومین بار با خودرو به نیروهای پلیس حمله شده است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱
مرد جوان مسافربر که با بردن زنان جوان به حاشیه شهر آن‌ها را مورد تجاوز قرار می‌داد بازداشت شد.
آخرین اخبار