قضایی و انتظامی
۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۹
معاون فرهنگی قوه قضائیه:
معاون فرهنگی قوه قضائیه با بیان اینکه مسئولان قضایی نیز از دستور دادن به قضات در خصوص صدور حکم پرهیز دارند، گفت: این امر ممنوع است و حتی شخص رئیس قوه قضائیه دستوری به هیچ قاضی نداده است.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
جانشین فرمانده انتظامی پایتخت با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی موادمخدر در جنوب تهران، گفت: در بازرسی از خودروی این متهم ۸۵۱ کیلوگرم انواع موادمخدر کشف شد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ:
رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، با اشاره به کشف یک انبار کالا‌های قاچاق در دولت آباد، گفت: در بازرسی از این انبار، بیش از ۹ هزار لاستیک، لوازم منزل، خودرو و آشپزخانه قاچاق کشف شد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور:
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، گفت: عدم توجه به جلو و عدم رعایت حق تقدم عامل بیش از ۶۳ درصد تصادفات درون شهری در آبان ماه بوده است.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵
از سوی پلیس راه
پلیس راه کشور محدودیت‌های ترافیکی برای جاده‌ها و شریان‌های مواصلاتی بین شهر‌ها برای آخر هفته اعلام کرد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۶
با همکاری پلیس ۳ استان انجام شد؛
فرمانده انتظامی استان سمنان از انهدام دو باند مسلح قاچاق مواد مخدر با همکاری پلیس سه استان خبر داد و گفت: در این دو عملیات، بیش از یک تن مواد افیونی کشف شد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴
معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر:
معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف بیش از ۱۳ تُن انواع مواد مخدر و روان‌گردان در هفته اخیر در کشور خبر داد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از دستگیری فردی خبر داد که در شبکه‌های مجازی برای افراد مشهور به‌ویژه ستاره‌های سینما مزاحمت ایجاد می‌کرد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
سردار مهری:
رییس پلیس راهور ناجا گفت: حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد تخلفات رانندگی توسط تجهیزات هوشمند ثبت می‌شود و همین موضوع باعث کاهش برخورد پلیس با مردم شده است.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
معاون وزیر دادگستری:
معاون حقوق بشر و امور بین‌الملل وزیر دادگستری گفت: بر اساس اصلاح بخش پنجم قانون مجازات اسلامی که قوه قضاییه تدوین کرده است و در انتظار تصویب مجلس قرار دارد، همه قوانین حوزه سلامت به روزرسانی می‌شوند.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
مدیرعامل یک شرکت خصوصی با تخلف ارزی در اصفهان به ۲۵ میلیارد جریمه نقدی محکوم شد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
از سوی رئیس قوه قضائیه
رئیس قوه قضائیه آئین‌نامه اجرایی نحوه برگزاری دوره‌های آموزشی حین خدمت ضابطان نظامی را ابلاغ کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار