فناوری و آموزش
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
قادری‌فر مطرح کرد
رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: ۳ هزار و ۵۰۰ شرکت دانش‌بنیان صنعتی از مرحله ایده‌محوری به کسب و کار رسیده‌اند.
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۰
۶ و ۷ تیرماه؛
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز، کارگاه بین المللی "آشنایی با روش‌های تحریک الکتریکی و کاربرد بالینی، پژوهشی و مطالعات شناختی آن" برگزار می‌شود.
۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۲
گفتگو با مهندس چمران/ بخش دوم
شهید چمران معتقد بود که بعنوان یک ایرانی و مسلمان باید به جایگاهی رسد که مغرورین آمریکایی را به خاک کشاند و نشان دهد که یک ایرانی و مسلمان می‌تواند از لحاظ علمی در جایگاهی قرار گیرد که مورد رشک دیگران باشد.
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
توسط مرکز همکاریهای بین المللی وزارت علوم ؛
مرکز همکاریهای بین المللی وزارت علوم به منظورتسهیل امور مربوط به شرکت اعضای هیات علمی در رویداد‌های علمی بین المللی سامانه تسهیلات ارزی اعضای هیات علمی را راه اندازی کرد.
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
در نشست مشترک با حضور وزیر علوم؛
تفاهم نامه دانشگاه علم وصنعت ایران با یک دانشگاه فرانسوی در نشست روسای دانشگاه‌های ایرانی و فرانسه در پاریس به امضا رسید.
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۰
۳ تا ۱۰ آذرماه؛
سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی توسط ریاست جمهوری معاونت علمی و فناوری و ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران برگزار می‌شود.
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
گفتگو با مهندس چمران/ بخش اول
مهندس مهدی چمران گفت: شهید مصطفی که در دل خانواده‌ای پرجمعیت پرورش یافت همانند برادران بزرگتر دارای هوش و استعداد خاصی بود، اختراع او باعث شد اولین گام برای تولید و استفاده از کالای داخلی برداشته شود.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۵
مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر:
نوروزی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر با اشاره به اینکه کار‌های نوآورانه در حوزه کشاورزی مظلوم واقع شده اند گفت: کار‌های پژوهشی نیرو‌های جوان اگر عملیاتی شوند می‌توانند مشکلات کشور را برطرف کنند.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۳
در نخستین رویداد نوآورانه و استارتاپی کوثر مطرح شد
در نخستین رویداد نوآورانه و استارتاپی کوثر (روناک) داروی مشکلات کشاورزی کشور شرکت‌های دانش بنیان با ایده‌های نوآورانه و استارتاپی در حوزه کشاورزی مطرح شد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۸
هاشمی:
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد گفت: به افرادی که سازماندهی یا غیرسازماندهی شده در داخل و خارج از کشور به دنبال فتنه گری در دانشگاه آزاد هستند می‌گوییم که با وجود مدیران انقلابی خواب شما هیچ وقت تعبیر نمی‌شود.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲
در دومین نشست «ایران ساخت» مطرح شد؛
دومین نشست هماهنگی «ایران ساخت» با حضور دبیرکل و دبیران بخش های تخصصی این رویداد برگزار شد. در این نشست پیشنهادهایی در عرصه اجرای هرچه بهتر جشنواره ارائه و مورد بررسی حاضران قرار گرفت.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶
دلیری خبر داد
معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی رئیس جمهوری گفت: در دوره‌ پیشین این جشنواره ایده‌های درخور توجه و خوبی به جشنواره راه یافت و امسال نیز ...
آخرین اخبار