فناوری و آموزش
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست|
بازی به عنوان یکی از بخش‌های مهم زندگی روزمره افراد مبدل شده و جهت دهی به آن می‌تواند علاوه بر درآمدزایی بخش مهمی از انتقال فرهنگ از یک قوم به قوم دیگر یا از یک کشور به سایر کشور‌ها باشد.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۲
معاون آموزشی دانشگاه علمی کاربردی:
معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به نگرانی‌های این دانشگاه برای دستیابی به سهم ۳۰ درصدی از آموزش‌های مهارتی در پایان برنامه ششم توسعه گفت: مهارت آموزی مسئله حساس کشور است.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۸
اخوان:
معاون آموزشی دانشگاه علمی کاربردی از آغاز تکمیل ظرفیت این دانشگاه طی روز‌های آتی خبر داد.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۴
کرمی نژاد در گفتگو با دانشجو:
دبیر انجمن علمی کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر گفت: هدف ما ارتقاء سطح علمی دانشجویان و برقراری ارتباط بین دانشجویان و شرکت‌ها است.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶
اسدی‌فرد:
مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی، گفت: با حمایت معاونت علمی و تفاهم با بیمه ایران، مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی می‌توانند از بسته اختصاصی خدمات بیمه برای آزمایشگاه‌ها با تخفیف ویژه بهره‌مند شوند.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
با تلاش محققان دانشگاه ادینبورگ؛
محققان دانشگاه ادینبورگ قصد دارند با الهام از دانه‌های قاصدک پهباد‌هایی را بسازند که در صورت وزیدن باد بیش از یک کیلومتر هم سفر کنند.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
در حاشیه اجلاس مجمع جهانی سلامت؛
معاون بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران از امضاء تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه تکنیکال برلین و دپارتمان مدیریت و اقتصاد سلامت این دانشگاه در حاشیه دهمین اجلاس مجمع جهانی سلامت خبر داد.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
طهرانچی:
سرپرست دانشگاه آزاد گفت: به زودی نتایج تمام تصمیمات اتخاذ شده در مراجعات حضوری داوطلبان پزشکی در سامانه‌های ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی اعمال و به داوطلبان اطلاع رسانی می‌شود.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
پس از بررسی و اثبات؛
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی هفت تن از روسا و معاونان آموزشی واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی را پس از محرز شدن تخلف آنان در پذیرش غیرقانونی داوطلبان پزشکی عزل کرد.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
آذری جهرمی در جمع خبرنگاران:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با توجه به افزایش نرخ ارز و افزایش تعرفه رومینگ در کشور عراق به زائران اربعین پیشنهاد می‌کنیم از سیم کارت عراقی استفاده کنند.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
از ۳۰ مهر؛
دانشگاه استاد فرشچیان که برای رفع یکی از حلقه‌های گمشده نظام آموزشی تاسیس می‌شود قرار است دوشنبه ۳۰ مهر ماه به طور رسمی کار خود را آغاز کند.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹
به منظور رفع مشکلات اعضای هیئت علمی ؛
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم گفت: رفع مشکلات رفاهی و اعطای تسهیلات درخور شأن به اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، کارکنان وزارتخانه، دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری تلاش ما است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار