فناوری و آموزش
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
با حضور سردار حاجی زاده.
با حضور فرمانده هوافضای سپاه پاسداران از طرح اندیشکده اقلیم و آمایش بسیج اساتید رونمایی شد.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱
زارعی در نشست بسیج اساتید:
رئیس سازمان بسیج اساتید گفت: آغوش این سازمان برای همه سلایق باز است و می‌توانیم از طریق این تجمیع به دولت برای حل مشکلات مردم کمک کنیم.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰
طالبی در نشست بسیج اساتید:
عضو شورای مرکزی و بنیان گذاری بسیج اساتید دانشگاه شهیدبهشتی گفت: سپاه بسیج و ارتش در خدمت رسانی به مردم زلزله غرب کشور فعالیت مناسبی ارائه دادند و این نهاد‌ها خیلی خوب وارد میدان عمل شدند و بسیج اساتید دانشگاه شهیدبهشتی نیز با همکاری خیرین توانست ۶ دستگاه کانکس به ارزش ۲۱۰ میلیون ریال به زلزله زدگان اهدا کند.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵
فرهاد رهبر در نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن‌بازار؛
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار از ۱۵۰ محصول پژوهشی مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی بازدید کرد.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
کبگانیان عنوان کرد؛
دبیر ستاد نقشه جامع علمی کشور با اشاره به وضعیت توسعه فناوری‌های فضایی گفت: با انسجام ایجاد شده در این حوزه می توان نسبت به به روز رسانی سند جامع هوافضا اقدام کرد.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹
در دانشگاه شهید بهشتی؛
یازدهمین همایش پیشگامان الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با هدف تلاش برای مشارکت حداکثری دانشجویان و جوانان فعال در اندیشه‌ورزی درباره الگوی پیشرفت کشور آغاز شد.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۷
تا ۲۶ آذر ماه؛
به مناسبت هفته پژوهش ۲۲ تا ۲۶ آذر ماه هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴
باقری در دانشگاه شاهد تاکید کرد
قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تاکید کرد: اصلاح آیین نامه ترفیع اعضای هیات علمی در اختیار هیات امنای دانشگاه‌ها است و دانشگاه‌ها می‌توانند این آیین نامه را به گونه‌ای اصلاح کنند که اساتید فعالیت‌های علمی خود را متناسب و در مسیر حل مشکلات جامعه سوق دهند.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
مهلت ثبت‌نام داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۷ از سوی سازمان سنجش تمدید شد.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
با حضور معاون علمی فناوری رئیس جمهور؛
مراسم افتتاحیه هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار با حضور سورنا ستاری معاون علمی فناوری رئیس جمهور، منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و جمعی از روسای دانشگاه‌های برتر در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴
متقی طلب:
دبیر هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار گفت: ۳۰۰ داور طرح‌های تحقیقاتی این دوره را ارزیابی و ۶۵ دستاورد پژوهشی و فناوری در نمایشگاه امسال رونمایی می‌شود. همچنین ۶۵ کارگاه آموزشی نیز خواهیم داشت.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
غلامی در پاسخ به خبرگزاری دانشجو:
وزیر علوم با اشاره به هنوز اعداد و ارقام بودجه پژوهشی ۹۷ نهایی نشده گفت: برای جدول ۱۴ که در بودجه سال ۹۴ نیز حذف شده است جایگزینی قرار داده ایم.
آخرین اخبار