فناوری و آموزش
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۳
در چهار رشته تحصیلی؛
طبق اعلام دانشگاه شهید بهشتی، وزارت امور خارجه فرانسه فراخوان بورس ایفل ۲۰۱۹ را در چهار رشته مقطع تحصیلات تکمیلی ارائه داد.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
به مناسبت هفته پژوهش؛
نخستین جشنواره فناوری در صنعت نساجی با تقدیر از طرح‌های برتر این حوزه، در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی؛
نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران در تاریخ ۳ الی ۶ دی ماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
مهاجرانی:
رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان گفت: جامعه موفق هم زن موفق و هم مرد موفق می‌خواهد از طرفی جامعه توسعه یافته نیز ...
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
منصور غلامی:
وزیر علوم: وظیفه مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری حمایت از طرح‌ها و ایده‌ها به سمت تولید، فناوری، کاربردی شدن و تجاری سازی است.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
اللهیاری:
اللهیاری با اشاره به ارسال بیش از هشت هزار طرح دانش آموزی در سراسر کشور به دبیرخانه بیستمین جشنواره خوارزمی افزود: امروز نیز ۳۱ طرح دانش آموزی به عنوان برگزیده معرفی و تجلیل می شوند.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۵
پرونده ویژه| پژوهش از حرف تا عمل
رییس دانشگاه تهران با اشاره به جمعیت زیاد دانشجویان تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه گفت: علیرغم اهمیت فراوان کاربردی کردن پایان‌نامه‌های دانشجویان در راستای رفع نیاز‌های کشور، اما تعداد این پژوهش‌ها کم است.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۶
برومند در گفتگو با دانشجو:
معاون پژوهشی وزارت علوم گفت: ما در این هفته دستاوردهای حاصل از پژوهش اندیشمندان را نیز عرصه و به مردم معرفی خواهیم کرد .
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
زرقی در میزگرد پژوهشی مطرح کرد؛
معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با اشاره به تهیه منشور اخلاق فناوری برای رفع دلواپسی‌های اخلاقی در این حوزه گفت: معتقدم که تشویق پژوهشگران تخلفات پژوهشی را کاهش می‌دهد.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
در دهه پایانی آذرماه؛
قائم مقام وزیر علوم در امور بین‌الملل گفت: نمایشگاه علمی دانشگاهی ایران با حضور ۳۰ مرکز علمی و دانشگاهی در دهه پایانی آذرماه در اربیل اقلیم کردستان برگزار می‌شود.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
به منظور توانمندسازی مربیان؛
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای از انعقاد تفاهم‌نامه با کشور آلمان در زمینه آموزش و توانمندسازی مربیان خبر داد.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶
خانیکی در نشست علمی پژوهش و رسانه:
استاد دانشگاه علامه طباطبایی گفت: رسانه تنها ابزار برای انتقال دستاورد‌های پژوهشی نیست؛ بلکه رسانه یک چرخه هوشمند بین نهاد پژوهشی و مردم است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار