اصفهان
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
یادداشت دانشجویی|
بسیاری از ما کوله بار سفرخود را بسته‌ایم و برای عزیمت آماده می‌شویم تا تسلی دل مصیب دیده امام زمانمان باشیم پابه پای جابرابن عبدالله انصاری در مسیر عشق قدم برمی‌داریم.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۱
در بیست و سومین دوره مسابقات قرآن؛
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کاشان از کسب رتبه دوم این دانشگاه در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
در نمایشگاهی در کشور ایتالیا؛
هفت اثر از سفالینه‌های فلزفام کاشان ساخته عضو هیات علمی دانشگاه کاشان در نمایشگاه «پنج کشور، یک چشم‌انداز» در ایتالیا به نمایش گذاشته شد.
۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸
یادداشت دانشجویی |
آنچه که رسانه‌ها در این سال‌ها از کشور عربستان و شاهزاده آن معرفی کرده‌اند، چهره فردی مدرن و اصلاح طلب است که در مسیر اصلاحات اجتماعی و آزادی‌های فردی قدم بر می‌دارد.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱
دانشجویان دانشگاه کاشان خطاب به شورای نگهبان:
تشکل‌های دانشجویی دانشگاه کاشان در نامه‌ای خطاب به شورای نگهبان در مورد تصویب FATF اعلام کردند که سازمان بین الدولی FATF اساسا کارکرد واقعی ندارد.
۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶
بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی اصفهان:
بسیج دانشجویی شهید اصغر ملکی دانشکده علوم قرآنی اصفهان در بیانیه‌ای در مخالفت با FATF خطاب به نمایندگان مجلس نوشت: با انحلال نظام حقوقی ایران در سازمان FATF ریشه نهضت‌های اسلامی را می‌خشکانید.
۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
گزارش |
انگار دانشگاه غیر انتفاعی برای مدیری ساخته شده که مدتی پولی به جیب بزند و برود، وقتی با یکی از مسئولان دانشگاه غیر انتفاعی اصفهان صحبت کردم به من گفت: دانشگاه خودم برام مهمه نه بقیه غیر انتفاعی‌ها!
۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۷
مدیرکل فرهنگی وزارت علوم تحقیقات فناوری:
مدیرکل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: جشنواره ملی حرکت با رویکرد گفتگو محور از ۴ آذر ماه به مدت ۳ روز به میزبانی اصفهان برگزار خواهد شد.
۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰
به همت محققان؛
پژوهشگران یکی از شرکت‌های مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان موفق به تولید پلیمر سوپر جاذب کشاورزی شدند.
۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰
با کسب ۱۵۹ امتیاز؛
امید میرمسیب، دانشجوی مقطع دکترای رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، به عنوان دانشجوی پژوهشگر برجسته انتخاب شد.
۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
آذین خبر داد
رئیس دانشگاه آزاد اصفهان در خصوص هزینه تحصیل در این دانشگاه گفت: به‌منظور رفاه بیشتر دانشجویان، صندوق رفاه و بیمه دانشجویی، وام‌هایی را به‌صورت قرض‌الحسنه به دانشجویان پرداخت می‌کند.
۰۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
تفرشی در گفتگو با دانشجو:
مدیر گروه آموزشی دانشگاه کاشان از پذیرش ۷۰ درصدی دانشجویان بیوتکنولوژی ورودی ۹۳ این دانشگاه در کنکور کارشناسی ارشد خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار