اصفهان
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷
معلمی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
جانشین اسبق اداره کل سیاسی سپاه پاسداران گفت: دانشجویان بسیجی موظف هستند مطالبات به حق مردم را مرتب فریاد بزنند و به مسئولان از طریق قانونی گوشزد کنند.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
رئیس دانشگاه اصفهان:
رئیس دانشگاه اصفهان گفت: ۳ سال است که تجهیزاتی که برای آزمایشگاه‌های دانشگاه اصفهان خریداری می‌شود، از محصولات تولید داخل است.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
با صدور پیامی؛
بسیج دانشجویی ۲۰ دانشگاه بزرگ استان اصفهان با صدور پیامی از مواضع فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی در خصوص اتحاد سپاه و ارتش تقدیر کرد.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲
مسؤول سازمان بسیج اساتید استان اصفهان:
مسؤول سازمان بسیج اساتید استان اصفهان گفت: نخستین اندیشکده تخصصی در استان اصفهان با عنوان اندیشکده شهر اسلامی به مناسبت روز بسیج اساتید در آخرین روز خرداد افتتاح می‌شود.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
امام جمعه اصفهان:
امام جمعه اصفهان گفت: اساتید بسیجی باید پاسخ‌گوی شبهات و سؤالات ایجادشده در ذهن دانشجویان باشند.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴
فرمانده سپاه صاحب‌الزمان استان اصفهان:
فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: فضای دانشگاه‌ها باید گرم‌تر شود تا دانشجویان نسبت به آینده امیدوار شوند؛ چراکه دشمن در تلاش است تا به جامعه ما ناامیدی القا کند.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
صفرزاده در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: دانشگاه فرهنگیان اصفهان از دانشگاه‌های اثرگذار در سطح کشور است و در سال ۹۷ چند رخداد مهم فرهنگی در دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان اجرا می‌شود.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
رئیس دانشگاه اصفهان:
رییس دانشگاه اصفهان، در دیدار با معاون رئیس دانشگاه هرزن روسیه گفت: دانشگاه اصفهان ظرفیت خوبی برای پذیرش دانشجویان روسی دارد و دانشجو می‌تواند دو سال در این دانشگاه تحصیل کند.
۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
همسر شهید طباطبایی:
همسر شهید سردار سرتیپ سید جمال طباطبایی با اشاره به ویژگی‌های این شهید، گفت: درخواست من از جوان‌ها این است که قدر انقلاب و نظام اسلامی را بدانند و فراز و فرود‌های موجود گذرا خواهد بود.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
در حضور معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان؛
دانشجویان علوم پزشکی اصفهان در مراسمی با حضور معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خواستار بهبود وضعیت خوابگاه‌های دانشجویی شدند.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان:
رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت:در سال جدید در تلاش هستیم تا با توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان شاهد رشد درآمدزایی در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان باشیم.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸
باقری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول سازمان بسیج اساتید استان اصفهان گفت: حل مشکلات اقتصادی و معیشت مردم؛ نیازمند عزم ملی و تلاش جمعی اساتید انقلابی در تبیین شعار سال برای آحاد ملت به‌ویژه دانشجویان عرصه علم و فناوری است.
آخرین اخبار