اصفهان
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸
براساس رتبه بندی (ISC)؛
 براساس رتبه بندی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) دانشگاه اصفهان، رتبه هشتم دانشگاه‌های جامع کشور و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در رتبه ششم دانشگاه‌های علوم پزشکی قرار گرفت.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲
رئیس پژوهشکده دانشگاه کاشان:
رئیس پژوهشکده دانشجویی دانشگاه کاشان گفت: آزمایش پروازی نخستین پهباد افقی پرواز این دانشگاه که همه مراحل آن به دست دانشجویان مهندسی مکانیک طراحی و ساخته شده است، انجام شد.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: اگر امروز شاهد تغییر طعم و مزه آب هستیم، به دلیل استفاده از آب چاه برای شرب است؛ اما این مسئله دلیل بر ناسالم بودن آب نیست.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
یادداشت دانشجویی/
آقای علی مطهری نباید از FATF با جملاتی شبیه تصویب این لایحه هیچ خطری برای ما ندارد، ذهنیت مثبتی در ذهن خواننده و شنونده ایجاد کند.
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
اخلاقیان در گفتگوی تفصیلی با دانشجو مطرح کرد
قائم‌مقام واحد خواهران تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان و مسئول ستاد موج فاطمی در رابطه با راه‌اندازی این موج در دانشگاه گفت: دختران دانشجو باید نقش موثری در اجتماع و دانشگاه داشته باشند.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان:
 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر اینکه موضوع پایان‌نامه‌های دانشجویی باید گره از مشکلات کشور باز کنند، گفت: دانشگاه عامل خیزش، محور جامعه و محل رجوع اصحاب فکر است.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
با حضور معاون فرهنگی دانشجویی؛
انتخابات دبیرشورای صنفی مرکزی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سالن جلسات معاونت فرهنگی دانشجویی برگزار و دبیرشورای صنفی مرکزی این دانشگاه انتخاب شد.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
مهر امسال؛
 دانشگاه هنر اصفهان مهر امسال در رشته مدیریت موزه در مقطع کارشناسی ‌ارشد دانشجو می‌پذیرد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱
یادداشت/
ناکثین دنیاطلب که اسیر جیفه دنیایند و برای تصاحب قدرت، نه‌تنها از خیانت به آرمان‌های امام راحل(ره) و شهدا ابایی ندارند؛ بلکه در این مسیر ظلمانی، ننگ هم‌صدایی و شاید همدستی پنهان!
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
معاون فرهنگی دانشجویی واحد اصفهان:
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان گفت: اجرای برنامه «به وقت دانشجو» از برنامه‌های موفق دانشگاه است که در روز‌های یکشنبه با حضور اعضای هیات رئیسه به منظور ملاقات حضوری با دانشجویان در مسجد برگزار می‌شود.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا گفت: در رده‌بندی انجام شده در میان ۲۰ دانشگاه آزاد و دولتی کشور، دانشگاه آزاد در رتبه نخست و واحد شهرضا جزو رده‌های برتر این دانشگاه قرار گیرد.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
دبیر انجمن اسلامی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:
دبیر انجمن اسلامی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه برای برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی تنها تشکل‌های دانشجویی کافی نیستند، گفت: برای ترغیب و جلب اعتماد دانشجویان برای برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی باید متولی اول مسئولان باشند.
آخرین اخبار