اصفهان
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
باقری در دانشگاه فرهنگیان اصفهان:
معاون سابق دبیر شورای امنیت ملی گفت: تعطیل کردن موشک‌ها و نفوذ در منطقه هم نمی‌تواند مشکلات اقتصادی ما را حل کند.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۳
کارگر معدن زغال سنگ یورت در دانشگاه صنعتی اصفهان:
کارگر معدن زغال سنگ یورت در دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: کرسی ریاست نمی‌گذارد واقعیات را بگویند شما نمی‌دانید ما چگونه زندگی می‌کنیم همه قول می‌دهند، وزیر کار هم قول مساعد داد؛ اما عملی نشد.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶
رحیمی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه اصفهان گفت: در بررسی معاونت آموزشی وزارت علوم از وضعیت دانشگاه‌ها که اخیراً اعلام شد، نشان می‌دهد دانشگاه اصفهان در بین ۱۳ دانشگاه سطح یک کشور رتبه هفتم را دارد.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵
زاهدی در دانشگاه اصفهان:
رئیس کمیسیون آموزش گفت: موافق این نیستم که در دوره روزانه هزینه مازاد به دانشجویان وارد شود؛ اما انتظار داریم دانشجو در ۴ سال متعارف فارغ التحصیل شود.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۶
علی باقری در دانشگاه اصفهان:
معاون سابق دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: اکنون‌ که قدرت هسته‌ای ایران از بین رفته، غرب‌گرایان بازهم از رو نرفته و تصریح دارند که ایران برای حفظ امنیت باید ...
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
رستم زاده در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:
مدیرمسئول گاهنامه سرو امید واحد اصفهان گفت: فعالیت‌های مثبتی در حوزه نشریات انجام شده است و می‌توان به افزایش جرات فعالان فرهنگی در قلم زدن اشاره کرد.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۴
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان:
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی ثمره تلاش خیران، علم‌دوستان و مدیران مخلصی است که عاشقانه و دلسوزانه از هیچ، همه‌ چیز ساختند.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶
عزیزی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر کمیته‌ سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان گفت: تنها دلیل تدارک برنامه‌هایی چون همایش بین‌المللی شهرک غرب عمل به تکلیفی است که رهبر انقلاب بر عهده‌ دانشجویان گذاشتند.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اصفهان:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اصفهان در واکنش به تصمیم آمریکا و رژیم اشغالگر و جعلی اسرائیل با تغییر پایتخت خودخوانده‌ از تل‌آویو به قدس بیانیه‌ای صادر کرد.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
ذاکری در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر واحد سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان اصفهان گفت: اقدام اخیر آمریکا در مسئله فلسطین سبب ایجاد انتفاضه جدید علیه اسرائیل خواهد شد.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
در پی شایعه اخیر در دانشگاه آزاد نجف آباد؛
مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد نجف‌آباد با اشاره به خبر لغو تریبون آزاد دانشگاه آزاد نجف‌آباد با دستور نهاد رهبری از سوی رسانه معاند آمدنیوز گفت: این برنامه در روزهاى آتى برگزار می‌شود و هیچ محدودیتی از سوی نهاد رهبری در اجرای این برنامه وجود ندارد.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
اندیشمند ایرانی ساکن آمریکا در دانشگاه اصفهان:
اندیشمند ایرانی ساکن آمریکا گفت: مسأله قدس یک حیله است تا فلسطینیان را برای شلیک موشک از غزه تحریک کنند و جنگ دیگری را علیه فلسطینیان آغاز کنند.
آخرین اخبار