اصفهان
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
امینی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان گفت: نظام رتبه‌بندى معلمان با وجود اینکه در کمیسیون اجتماعی مجلس مطرح و در برنامه ششم توسعه نیز تصویب شد؛ اما اهتمامى جدى بر اجرای آن وجود ندارد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴
بر اساس اعلام پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)؛
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه کاشان گفت: ۵ استاد دانشگاه کاشان بر اساس اعلام پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، در ردیف پژوهشگران یک درصد برتر جهان قرار گرفتند.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۷
استکبارستیزی در دهه چهارم انقلاب
دانشجوی نخبه اردستانی از عدم پذیرش دعوتنامه همکاری شرکت آمریکایی سخن گفت.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳
فعالان فرهنگی دانشگاه پیام نور نجف آباد در بیانیه‌ای اعلام کرد
فعالان فرهنگی دانشگاه پیام نور نجف آباد با انتشار بیانیه‌ای نسبت به برگزاری جشنی بدون محتوا به مناسبت روز دانشجو اعتراض کردند و اعلام کردند که دانشگاه جای برگزاری کنسرت نیست.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
ترکی در جمع دانشجویان:
نماینده مردم استان اصفهان با بیان اینکه تا زمانی که مشکل کم‌آبی در استان حل نشود، پای استعفای خود ایستاده‌ایم، گفت: دلیلی ندارد در مجلس حاضر شده و شاهد بی‌عدالتی باشیم.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
مطهری در جمع دانشجویان اصفهان:
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه احتمالاً مردم هم با افزایش قیمت بنزین موافق هستند، گفت: اگر بنا به افزایش داشته باشد، احتمالاً چند نرخی خواهد بود.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۳
جامعه اسلامی دانشگاه صنعتی اصفهان:
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان در نامه‌ای در رابطه با سخنرانی مولاوردی و ابتکار نوشت: مسولان امور زنان به جای الگوگیری غلط، به فکر حل مشکلات دغدغه‌های زنان باشند.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴
در جلسه دانشجویان و نمایندگان اصفهان چه گذشت
جلسه پرسش و پاسخی به مناسبت روز دانشجو، با حضور تعدادی از دانشجویان دانشگاه‌ها و نمایندگان استان اصفهان در مجلس برگزار شد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
حسینی‌پور در گفتگو با دانشجو:
دبیر واحد روابط عمومی جامعه اسلامی دانشگاه فرهنگیان اصفهان گفت: دانشجویان باید مطالبه‌گر حق باشند و همه مسئولان را از نظر کارکردشان مورد بررسی و نقد سازنده قرار دهند.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۹
دانشجویان علوم پزشکی کاشان:
جامعه اسلامی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در بیانیه‌ای با بیان اینکه دولت باید صدای دانشجویان را بشنود و پاسخگوی صدای آن‌ها باشد، نوشت: دانشجویان انقلابی همواره در خط مقدم جبهه انقلاب ایستاده‌اند.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱
دلگشایی‌فر در نماز جمعه اصفهان:
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این شهر گفت: مسئولان دانشگاه بهتر است از کاخ‌های شیشه‌ای خود بیرون آمده و فکری به حال حفظ استقلال دانشگاه و این ظرفیت عظیم جریان‌ساز کنند.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱
بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان اصفهان:
بسیج دانشجویی دانشگاه‌هی استان اصفهان در بیانیه‌ای نوشت: عهد و پیمان می‌بندیم تا رسیدن به تمدن نوین اسلامی از پای نخواهیم نشست و نخواهیم گذاشت حرکت رو به رشد تولید علم و فن‌آوری در کشور لحظه‌ای متوقف شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار