اصفهان
۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
براتی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اصفهان گفت: ۱۳۰ نفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور اصفهان در قالب اردوی راهیان نور برای بازدید از یادمان‌های عملیاتی دفاع مقدس اعزام می‌شوند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۲
آقنوت در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
عضو ارشد جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان اصفهان گفت: آموزش و پرورش استان اصفهان با آوردن دلایلی سعی در به تاخیر انداختن حضور شهدا در بین دانشجو-معلمان را داشته‌اند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۱
با نام سجده‌گاهی به وسعت آسمان؛
اردویی با نام «سجده‌گاهی به وسعت آسمان و با شعار ما تا آخر ایستاده‌ایم» برای عموم دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه کاشان برگزار می‌شود.
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۶
کاظمی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر اصفهان گفت: ۶ اسفندماه دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر اصفهان با حضور تشکل‌های دانشجویی و مسئولین استانی میزبان شهدای گمنام دفاع مقدس است.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
یادداشت/
حضور باشکوه مردم در جشن پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی ده‌ها میلیونی در سراسر کشور، ۲۲ بهمن امسال را #تماشایی کرده بود.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳
با حضور خانواده شهدا و ایثارگران؛
دومین کنگره شهدای دانشجوی بخش زواره با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز زواره در سالن اجتماعات دانشگاه برگزار شد.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲
 رئیس دانشگاه آزاد نجف آباد:
رئیس دانشگاه آزاداسلامی واحد نجف آباد گفت: نهمین دوره آزمون صلاحیت بالینی بین ۴۳ نفر ازدانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته پزشکی دانشگاه آزاداسلامی واحد‌های نجف آباد، یزد، قشم و کازرون به میزبانی این واحد دانشگاهی برگزار شد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۷
مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان:
مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان، در یادواره شهدای دانشجوی شهرستان فلاورجان گفت: روز ۲۲ بهمن حضور مردم آسمانی بود و آمدند تا دینی که دارند را به نظام و انقلاب ادا کنند.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
طی یک بیانیه به مناسبت پیروزی انقلاب؛
دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شاهین شهر و میمه به مناسبت سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی در بیانیه ای نوشت: برای وقوع انقلاب اقتصادی در کشور و مطالبه عمومی از مسئولان همه توان خود را به کار می‌گیریم.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۹
نماینده بسیج دانشجویی استان اصفهان:
نماینده بسیج دانشجویی استان اصفهان، با بیان اینکه مسئولان آینده نظام باید از جوانان حزب الهی باشند، گفت: انقلاب اسلامی ایران، از جمله استثنائات است که با گذشت ۳۹ سال از پیروزی آن همچنان پویا و رو به جلو در حرکت بوده است.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۱
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان، پردیس شهیدباهنر اصفهان:
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان، پردیس شهیدباهنر اصفهان در بیانیه‌ای نوشت: ما دانشجو معلمان بسیجی با حضور در یوم الله ۲۲ بهمن با آرمان‌های امام و مقام معظم رهبری و خون شهدا بیعت و تجدید پیمان می‌کنیم.
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
براتی در گفت‌وگو باخبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشگاه پیام نور اصفهان با بیان اینکه جنبش دانشجویی به دنبال صدور انقلاب اسلامی در بیرون از مرزهاست، گفت: به نظرمی‌رسد عده‌ای به دنبال آن هستند که صدای دانشجو را ساکت کنند.
آخرین اخبار