اصفهان
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست |
دانشجوی دانشگاه آزاد نجف‌آباد گفت: نیمکت موج صخره پس از حدود سه ماه کار تحقیقاتی فشرده در قالب ۲۵۸ قطعه ساخته و هرقطعه براساس متغیرهای آناتومیک اندام انسان طراحی شده است.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۶
برای ارتقای همکاری‌های مشترک؛
دانشگاه‌های کاشان، روزنهایم آلمان و رئیس گروه صنعتی آرین سعید برای ارتقای همکاری‌های مشترک تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
مسئول بسیج دانشجویی استان اصفهان:
مسئول بسیج دانشجویی استان اصفهان با اشاره به اینکه آمریکا در عرصه نبرد با ایران عاجز است، گفت: جنگ روانی تنها گزینه آمریکا در مقابل ایران است.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
برای نخستین بار در کشور؛
محققان دانشگاه صنعتی اصفهان برای نخستین بار در کشور با تولید توليد تخم تک‌جنسی ماهی قزل‌آلای رنگين‌كمان و تجاری‌سازی آن، صرفه‌جويي ارزي دو ميليون دلاری را به ارمغان آوردند.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۲
ترابی در گفتگو با دانشجو:
دبیر انجمن علمی دانشگاه پیام‌نور اصفهان با بیان اینکه ایران شبیه به مزرعه‌ای است که قابلیت کشت عالی دارد، گفت: متاسفانه دانشگاه‌ها مانع اجرای استارتاپ‌ها هستند.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
گزارش توییتری/
همزمان با سالگرد شهادت، شهید محسن حججی جمعی از دانشجویان اصفهانی در فضای مجازی با محوریت شهیدبی سر به ستایش حرکت آن شهید و الزمام حضور چنین افرادی در انقلاب برای رسیدن به آرمان‌های امام و انقلاب اسلامی پرداختند.
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
استاندار اصفهان:
استاندار اصفهان گفت: با ایجاد پارک علم و فناوری سلامت توسط دانشگاه علوم پزشکی، می‌توانیم شاهد موفقیت‌های بیشتری در حوزه سلامت باشیم.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
همزمان با ایام انتخاب رشته آزمون؛
همایش معرفی رشته‌های تحصیلی دانشگاه صنعتی اصفهان، به همراه معرفی بورس‌های تحصیلی ویژه این دانشگاه به داوطلبان ممتاز آزمون سراسری، ۱۴ و ۱۵ مردادماه برگزار خواهد شد.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
به صورت روزانه و شبانه؛
دانشکده علوم قرآنی اصفهان واقع در دولت آباد وابسته به دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در سال تحصیلی ۹۸_۹۷ در مقطع کارشناسی در رشته علوم قرآن و حدیث به صورت روزانه و شبانه دانشجو می‌پذیرد.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۰
با صدور نامه‌ای صورت گرفت
جمعی از دانشجویان جهادگر استان اصفهان با صدور نامه‌ای، نسبت به نامه علی مطهری به فرمانده کل سپاه پاسداران واکنش نشان دادند.
۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
سرپرست جهاد سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:
سرپرست جهاد سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: اردوی جهادی کاروان سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در حوزه‌های درمانی و فرهنگی در مناطق محروم به ارائه خدمت می‌پردازد.
۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
کدام شهر؟ کدام دانشگاه؟
بر پیشانی اصفهان، شهر زیبای خدا، دانشگاه اصفهان با قدمتی ۷۰ ساله به­ عنوان نگین اندیشه و خردورزی و بزرگ­ترین دانشگاه مرکز کشور می­ درخشد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار